PDA

View Full Version : Баща ми ми каза че съм смотана



mila92
06-30-2008, 18:47
след 2 дена сестра ми има РД и отидох да питам майка си нещо и я изгоних нали казах и да се махне за малко и баща ми ми са разбуча и ми каза че съм смотана.страшно садно ми стана плс кажете кжо да правя вече не мога да го трая имам чувството че ме мрази :cry:

ne_sam_malka
06-30-2008, 18:54
ti pone misli6 4e te mrazi moq ba6ta mi go kaza .. ta po temata .. nqma6 druk izbor osven da go tapi6 ba6ta ti e ... a i edvali da te mrazi .. 6te svikne6 s te4enie na vreme da go tarpi6

MakeMeLaugh
06-30-2008, 19:02
Еми смотана си.. щото си на 16, а акъла ти явно не ти покрива годините.
Ти даже не си разбрала за какво ти го е казал.. пф

mila92
06-30-2008, 19:13
Еми смотана си.. щото си на 16, а акъла ти явно не ти покрива годините.
Ти даже не си разбрала за какво ти го е казал.. пф
ами да ти кажа то даже той не разбра за кво го каза просто му беше на езика той винаги тка си говоти без да мисли вси4ко което прави е така :(

sladkish_14
06-30-2008, 19:17
Еми смотана си.. щото си на 16, а акъла ти явно не ти покрива годините.
Ти даже не си разбрала за какво ти го е казал.. пф
ами да ти кажа то даже той не разбра за кво го каза просто му беше на езика той винаги тка си говоти без да мисли вси4ко което прави е така :(

Еми щом така си говори,забрави какво ти е казал!Сгрешил е :)

Rofl4e
06-30-2008, 19:21
Не се ядосваи няма смисъл..пха прави се че все едно го няма или неща от коитои на него може да му стане болно за да разбере колко те е заболяло и теб.. (ако искаш да му го върнеш по някакъв начин ест.. )

sasha_90
06-30-2008, 19:24
Възможно е да е бил ядосан и затова.

Chacho
06-30-2008, 19:24
"Когато бях на 16 си мислех, че родителите ми нищо не разбират. Като станах на 21 се учудих, колко много са научили за тези 5 години."

Човек трябва да има респект към родителите си. На 16 и пъдиш майка си. В смисъл и аз го правя, но знам, че не съм прав. Затова го е казал баща ти и дори и да е било преувеличаване, има и капка истина в думите му. Аз съм момче и се боря за повече права в къщата, гледам да командвам, но всичко си има граница. Не го приемайте като сексизъм, няква полова дискриминация или нещо подобно, просто смятам, че на момиче не му отива да говори така на родителите си. (Не, че на момче отива, но при нас пак може да се приеме).

MostHated
06-30-2008, 19:25
Не се впрягай много, бил е нервен човека ...

Chacho
06-30-2008, 19:37
Как да се не впряга и дори да му го връща? Накъде отива светът!?

Баща ти изобщо не е направил нищо ей така от емоция, има си достатъчно рацио зад постъпката му. Вземи си поука и светът не е само новата песен на Глория и Мишо от съседния клас. Мислете с главата си, мислете за хората около вас и мислете КАКВО ВЪРШИТЕ!

lqlqlql
06-30-2008, 19:37
Нещо не му е било на кеф и се е изпуснал малко.. случва се спокс :) То и на мене майка ми ми каза, че съм курва , ама....такъв е живота.Просто я бях ядосала тогава.. Баща ти е , мисли ти доброто.Не вярвам да те мисли за смотана, тъпа или нещо такова

avril_6
06-30-2008, 19:37
Еее защо реши че ' мн си смотана ' значи ' мн си задръстена ' . Може да го е казал на бъзик. Мн хора така си говорят ...

Sensuality
06-30-2008, 19:41
Казал го е просто щото не е бил на кеф споко :-D

lqlqlql
06-30-2008, 19:45
Chacho много си прав. Не сичко се върти около тебе. Аз преди 2 години някаде много се карах с наще. Въобще беше някъв ужас.Не можехме да стойм с майка ми в една стая..
Но с времето аз се промених.По едно време реших, че не искам да се караме повече, че не искам да ги притеснявам,защото не съм им само аз на главата все пак. Имаше и 1 проблем с баща ми сериозен и да видиш как до вчера едва си казвахме 2 думи, а изведнъж като останахме двете само в апартамент...Страшно е...
Казах в по-горния пост, че и майка ми ме е обиждала, но аз не съм си позволявала токова нещо. Не мога да го приема някак си.Мисля ,че трябва да имам някакъв респект, може би, от тях незнам , но е така.
Имам приятелки, коико буквално нареждат на родителите си....Не мога да го приема.Колкото и да те ядосат те са ти родители, по дяволите, и без тях за къде си? Ако няма кой да ти дава пари ида те издържа к'во правим тогава?? [/b]

Whisper_to_me
06-30-2008, 19:47
Пфффф.... Да ти имах проблема... Има деца, чиито родители ги пребиват ежедневно с повод и без, а ти за едното нарицателно вече ще се побъркаш... Леле, леле ... :? ](*,)

schhhhhhh
06-30-2008, 19:48
Не че е добре да гониш който и да било от стаята... затва ти го е казал- ядосал се е .

SomeGirl
06-30-2008, 19:52
moqt p1k mi kazva 4e sam mn kriva obiknovenno. ima6e predi nqkolko meseca ne6to podobno ne znaq kakvo my be6e stanalo na ba6ta mi ne6to az my bqx kriva i mi govore6e mn zaqdlivo, no maika mi mn lesno my re6i problema ne znaq kakvo my kaza, no stana mn dobri4ak izvednaj...

edva li go misli naistina, makar vsqkakvi xora da gi ima po sveta, ne se pritesnqvai, sigyrno ne se e izrazil pravilno.

mila92
06-30-2008, 20:05
На 16 и пъдиш майка си. В смисъл и аз го правя, но знам, че не съм прав. Затова го е казал баща ти и дори и да е било преувеличаване, има и капка истина в думите му.

mne moje da ne sam se izrazila qsno az ne izgonih maika si za ni6to na sveta tq e nai dobriq mi priqtel izgonih sestra si i toi togava se razbu4a a 6to se otnasq6e do tova 4e moje da go e kazala na 6ega oooo ne be6e na 6ega

ludo_momiche
06-30-2008, 20:06
Случва се 8-)

Chacho
06-30-2008, 20:10
На 16 и пъдиш майка си. В смисъл и аз го правя, но знам, че не съм прав. Затова го е казал баща ти и дори и да е било преувеличаване, има и капка истина в думите му.

mne moje da ne sam se izrazila qsno az ne izgonih maika si za ni6to na sveta tq e nai dobriq mi priqtel izgonih sestra si i toi togava se razbu4a a 6to se otnasq6e do tova 4e moje da go e kazala na 6ega oooo ne be6e na 6ega

Оф теб нищо ти се не беше разбрало от първия пост. Еми знам ли, или щото си я изпъдила по-грубо, или щото е можела да се досети за нещо, ако е трябвало да се уговаряте. Скучна ситуация.. цяла тема за това ](*,)

mhmhmhmhm
06-30-2008, 20:34
Просто не знам как ще го преодолееш.
Потърси специалист по-добре.

:razz: :razz:

Seducti0n
06-30-2008, 22:39
Ти пък, не бъди толкова ранима, какво толкова...
нерви на вятъра са това.
Може би, според баща си НЕ си постъпила правилно и какво очакваш в такъв случай-похвала?!Може да е прозвучало грубичко, но това в никакъв случай не означава, че те мрази.Ти си му дете и колкото и да те е заболяло не бива да си мислиш такива глупости.
Омразата е прекалено силно чувство и много малко хора са го изпитвали истински и по-добре де.
Така, че не си прави такива заключения, ами просто забрави за случилото се и за вбъдеще,-колкото по-малко внимание отделяш на кофти ситуациите, толкова по-краткотрайно ще е влиянието им върху теб. :wink:

LiveFlower
06-30-2008, 23:22
oooo tati mi kaza,4e sum smotla.Offf ai stiga be,v detskata gradina li si?

MaLty
07-01-2008, 03:26
моя ми го казва най-редовно..не му обръщай внимание :)

Saymon90
07-01-2008, 03:47
Чудо голямо.

sexy&crazy
07-01-2008, 08:33
awe i moq bashta e takaf s razlikata 4e mi kazva 4e sam tapa a ne smotana nz 6to stava taka az sam si kazala kat stana na 16 se maxam ot nas i te ve4e ne mi otgovarqt taka

Madn3s5
07-01-2008, 09:10
Чудо голямо станало :?

soul1199
07-01-2008, 09:14
Случва се 8-)sudba! :D spox toi ne go e mislil prosto go e iztarsil,pogovori s nego 8)