PDA

View Full Version : Доста проблеми ...



Deivis
06-30-2008, 18:51
Значи имам доста проблеми ...

1во Нямам приятели тоест не ме викат .. :( какво да правя ... как да ги накарам да ме викат ...
2ро нямам приятелка ... а много искам да си намеря просто като говора с момиче немога да се сетя теми за разговор ...
3то висок съм (183 см) и вместо другите дето са до мен да получават комплекси аз получавам че не са високи като мене ...



НЕ СЪМ ЕМО ! и не съм чувствителен напротив много се нервя ... и понякога толкова се нервя че всички ме правят на боклук че ще хвана некой и ще го оставя на място ... направо някога не издържам и ми иде да се самоубия ...

Presley
06-30-2008, 18:54
Тежко,тежко.

spiderka
06-30-2008, 18:59
Емм,проблемът ти е,че и ти не знаеш точно кфо ти е ... Помисли дали причината не е именно в теб : :?

Scouse
06-30-2008, 19:00
Днес отвори врати новияТ клуб " MORONS " , ако се интересуваш заповядай! :)

mila92
06-30-2008, 19:01
[quote="Deivis"]Значи имам доста проблеми ...

1во Нямам приятели тоест не ме викат .. :( какво да правя ... как да ги накарам да ме викат ...
2ро нямам приятелка ... а много искам да си намеря просто като говора с момиче немога да се сетя теми за разговор ...
3то висок съм (183 см) и вместо другите дето са до мен да получават комплекси аз получавам че не са високи като мене ...

1.nqma6 prqteli mi nameri si 6tom te ne te vikat ne sa ti priqteli
2.6tom iska6 priqtelka potarsi si moje prosto da ne si nameril to4noto momi4e
3.mi visok si visok vmesto te da ti se podigravat podigravai im se ti 6toto ti moje6 da si model pak te da ti 4istqt obuvkite

liliq333
06-30-2008, 19:04
DON'T WORRY>>>DRINK HAPPY

Deivis
06-30-2008, 19:22
е какви нови приятели да си намера като познавам целия град (но не е и да са ми приятели) всичко живо пуши и пие и някакви недъгави комарджии ... а играя "комар" на еврофутбол ... за компания пия държа на алкохол ама не и ЦИГАРИТЕ мразя ги направо спортист съм и просто не искам да започвам с тях

някой ми казват че съм имал женска походка просто нз какво да направя та да не е "женска" походка ... просто незнам направо някой път издивевам и ще направя голяма грешка ...

picha_gnida
06-30-2008, 19:24
НЕ СЪМ ЕМО ! и не съм чувствителен напротив много се нервя ... и понякога толкова се нервя че всички ме правят на боклук че ще хвана некой и ще го оставя на място ... направо някога не издържам и ми иде да се самоубия ...
ЕМОООООООООООООООООООО

КурвиВашСъм
06-30-2008, 19:30
Отпиши се 8-) 8-)

bebeT00
06-30-2008, 19:39
НЕ СЪМ ЕМО ! и не съм чувствителен напротив много се нервя ... и понякога толкова се нервя че всички ме правят на боклук че ще хвана некой и ще го оставя на място ... направо някога не издържам и ми иде да се самоубия ...
ЕМОООООООООООООООООООО
kakvo e emo?????????!!!!

Chacho
06-30-2008, 19:44
Първо - не ти трябват приятели или момиче!

Второ - ти си готин и хората те харесват. Излез и спри да се замисляш, кой пуши, кои пие и кой бие. Няма безгрешни хора. Спри да бъдеш безгрешен, спри да се стремиш към перфектното и нека нещата се случват както им е писано. Ти отиваш за да се забавляваш с хората и те да се забавляват с теб. С този подход би трябвало да си намериш приятели.

Трето - Опитай с няколко момичета, които сигурно ще те отрежат. Десетата сигурно ще ти върже. Няма по-добър метод от опит-грешка в свалките.

И четвърто - Иди вдигай малко тежести, за да не си странен 1.83. Аз съм 1.86 и никой ми не казва, че съм висок, освен ако не стане на въпрос. Плюс това най-вероятно ще ти оправи походката. Изправена, бавна, с вдигната глава, без да въртиш задника ^^

Айде, емо, променяй се ;)

crazy_style
06-30-2008, 19:44
mi ne se vruzvai na si4ko det ti kazvat be.. 6te vurvu6 kakto si iska6,6te pu6i6 ako iska6 i tn.. tegli im po ena maina.. ko se vruzva6 na seki kele6 det ti kaje ne6to..pff

picha_gnida
06-30-2008, 19:46
НЕ СЪМ ЕМО ! и не съм чувствителен напротив много се нервя ... и понякога толкова се нервя че всички ме правят на боклук че ще хвана некой и ще го оставя на място ... направо някога не издържам и ми иде да се самоубия ...
ЕМОООООООООООООООООООО
kakvo e emo?????????!!!!
Не вярвах, че има човек, който не е чувал за ФЕНОМЕНА ЕМО! Та, как да ти го обясня по-просто.. Това са едни същества от третия пол, които намират нещо общо между зализаните перчеми, рязането на вени на песни на Найтуиш (удивително, те са толкова ТЪЖНИИИИИИИИИ) и цивренето. Та са решили да създадат цяла субкултура въз основа на това.
П.П. Към автора на темата: Коя ти е най-любимата за рязане на вени песен ?

Deivis
06-30-2008, 19:50
Първо - не ти трябват приятели или момиче!

Второ - ти си готин и хората те харесват. Излез и спри да се замисляш, кой пуши, кои пие и кой бие. Няма безгрешни хора. Спри да бъдеш безгрешен, спри да се стремиш към перфектното и нека нещата се случват както им е писано. Ти отиваш за да се забавляваш с хората и те да се забавляват с теб. С този подход би трябвало да си намериш приятели.

Трето - Опитай с няколко момичета, които сигурно ще те отрежат. Десетата сигурно ще ти върже. Няма по-добър метод от опит-грешка в свалките.

И четвърто - Иди вдигай малко тежести, за да не си странен 1.83. Аз съм 1.86 и никой ми не казва, че съм висок, освен ако не стане на въпрос. Плюс това най-вероятно ще ти оправи походката. Изправена, бавна, с вдигната глава, без да въртиш задника ^^

Айде, емо, променяй се ;)


не съм ЕМО не ме карайте да ви давам снимки да видите дали съм емо :shock:

bebeT00
06-30-2008, 19:51
НЕ СЪМ ЕМО ! и не съм чувствителен напротив много се нервя ... и понякога толкова се нервя че всички ме правят на боклук че ще хвана некой и ще го оставя на място ... направо някога не издържам и ми иде да се самоубия ...
ЕМОООООООООООООООООООО
kakvo e emo?????????!!!!
Не вярвах, че има човек, който не е чувал за ФЕНОМЕНА ЕМО! Та, как да ти го обясня по-просто.. Това са едни същества от третия пол, които намират нещо общо между зализаните перчеми, рязането на вени на песни на Найтуиш (удивително, те са толкова ТЪЖНИИИИИИИИИ) и цивренето. Та са решили да създадат цяла субкултура въз основа на това.
П.П. Към автора на темата: Коя ти е най-любимата за рязане на вени песен ?
лал УЖАСНО Е ,Е явно аз незнаех какво е мерси

Deivis
06-30-2008, 20:19
Ето ви снимка па мислете че съм Емо не ми пука аз съм с черната риза 2рия от ляво на дясно

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1230/751289221.JPG

Deivis
06-30-2008, 20:46
НЕ СЪМ ЕМО ! и не съм чувствителен напротив много се нервя ... и понякога толкова се нервя че всички ме правят на боклук че ще хвана некой и ще го оставя на място ... направо някога не издържам и ми иде да се самоубия ...
ЕМОООООООООООООООООООО


ма ти си много зле честно ... Познаваш ли ме та знаеш дали съм емо или не бе ? а ? бе много знаете пред компютъра бе професори такива айде ако ме познаваше и ми кажеш емо по съм съгласен ама като не ме познаваш не говори така щото аз не съм ЕМо ама нз ти какъв/а си така че тихо зад твоя "акаунт" мое да се крие едно нещастно емо ... но как да знам ... затова не го казвам нали .. ?

aqweR
07-01-2008, 02:34
Не вярвах, че има човек, който не е чувал за ФЕНОМЕНА ЕМО! Та, как да ти го обясня по-просто.. Това са едни същества от третия пол, които намират нещо общо между зализаните перчеми, рязането на вени на песни на Найтуиш (удивително, те са толкова ТЪЖНИИИИИИИИИ) и цивренето. Та са решили да създадат цяла субкултура въз основа на това.
П.П. Към автора на темата: Коя ти е най-любимата за рязане на вени песен ?

ето така се прави:

емо идва от emotional hardcore... привържаниците на този стил музика са социопати, с лабилна психика и с проблеми с родителите си.... за тях да си гей е нормално и те вземат за загубеняк, ако не си целувал друго момче... въпреки, че са доста информирани за това как да си прережат вените правилно, го правят грешно, за да могат да се похвалят на приятелите си по-късно....



по темата: братле, спри да търсиш правилното и just go with the flow... всичко ще се нареди

TigerRulZ
07-01-2008, 02:37
НЕ СЪМ ЕМО ! и не съм чувствителен напротив много се нервя ... и понякога толкова се нервя че всички ме правят на боклук че ще хвана некой и ще го оставя на място ... направо някога не издържам и ми иде да се самоубия ...
ЕМОООООООООООООООООООО


ма ти си много зле честно ... Познаваш ли ме та знаеш дали съм емо или не бе ? а ? бе много знаете пред компютъра бе професори такива айде ако ме познаваше и ми кажеш емо по съм съгласен ама като не ме познаваш не говори така щото аз не съм ЕМо ама нз ти какъв/а си така че тихо зад твоя "акаунт" мое да се крие едно нещастно емо ... но как да знам ... затова не го казвам нали .. ?

ае земи да млъкнеш и ги остави да приказват на воля,след кат искаш помощ няя да им държиш сметка щото кат почнеш да се заяжадаш всички и ще изгониш тия който са решили да помогнат (обяснено по-просто кат видя некой да иска помощ и по-надолу тръгне да се прави на як го заебвам)


начи виж ся не ти трябват "приятели"...трябва ти "приятел" с 1 но истински приятел,пък по-късно ще дойдат и другите...засега си намери некой който да не те мрази и да имате сходни интереси покажи му че си интересен кажи му да излезете некой път навънка и станете приятели след време,то по принцип тия неща насила а тряя химия ама понякога се налага и това....та след време покрай това момче ще си намериш и други приятели и всичко ще се оправи

за момичето....малко ш е трудно на такъв кат теб който даже нема приятели да си намери приятелка...тоя проблем го оставам на теб но за темите за разговор ще ти помогна
1-Коментивайте нещата около вас (ако сте навън) или гледайте някви сайтове/игри/песнички (за пред компа)
2-флиртувай с нея...никога не вреди да и направиш 1-2-3 комплимента (момичетата мноо харесват когато ги похвалиш че не са чак такива уроди или че смрадта около тех се е поразсеяла и миришат по-добре отколото преди 2 седмици....ебавам се ест тва ако им го кажеш >мреш) бтв можеш и да се интересуваш понякой път от мнението им за някой въпроси свързани с любовта и секса
3-3тия въпрос го забравих...както и да е сигурно не е бил толкоз важен

visok
07-01-2008, 07:36
Ne si EMO
Peederast si
i kvo se hvalish kato si 183.,,
az pak sam 196

viruskiller
07-01-2008, 07:52
Ей шшш шшшш чиче ти са я ми кажи тая тема за ко си я пуснал да се обясняваш дал си емо или не си или да помолиш за помощ?
Аз имах приятели нямах гаЖе имам гаЖе нямам приятели избери си и вземи да налееш малко такъс клиощав ... колко си 60 65 кила?
аз съм 1.80 и съм 70 кила и аз съм слаб вярно ама изглеждам малко по едър или вземи носи някви по широки дрехи да те правят по едър недеи да подчертаваш че си клечо оК?Щото така не приличаш нито на емо нито на пич а на педераст ще ме извиняваш ама да
И ко друго ти мъж ли си или уиова глава ? кво чакаш помощ ти помъчи ли се сам да си помогнеш ? кажи ми не си тогава ? аидиии живо и здраво и нека силата бъде с теб

КурвиВашСъм
07-01-2008, 08:06
Вие го отчаяхте още повече :lol: :lol: Пич иди в някоя дискотека пълно е с малки симпатични курви.Мъртво пияни те пускат на първия срешнат та дори и на теб може да ти излезне късмета :-D

viruskiller
07-01-2008, 08:13
Вие го отчаяхте още повече :lol: :lol: Пич иди в някоя дискотека пълно е с малки симпатични курви.Мъртво пияни те пускат на първия срешнат та дори и на теб може да ти излезне късмета :-D
а може и да не може :lol:

sexy&crazy
07-01-2008, 08:24
НЕ СЪМ ЕМО ! и не съм чувствителен напротив много се нервя ... и понякога толкова се нервя че всички ме правят на боклук че ще хвана некой и ще го оставя на място ... направо някога не издържам и ми иде да се самоубия ...
ЕМОООООООООООООООООООО
kakvo e emo?????????!!!!

leee nz kfo e emi xaxax

deepinlove
07-01-2008, 10:18
Spoko pi4 vsi4ko 6te se naredi nqkoi den i az bqh taka daje vse o6te sum no sre6tnah lybovta i nqkak si go prevuzmognah no za sujalenie ne izcqlo
Yspeh za napred