PDA

View Full Version : FITNES GUZETA



KENZO
06-30-2008, 19:56
E fitnes guzetatat kajete sa zapisal sum se na pluvane 2 puti 4puti xoda na fitnes i seki den 6e ti4am sutrin ne sum debel daje imam 2 reda no imam i mazno priznavam si ta ot tova si4koto koeto prava 6e moje li primerno za 6 meseca da mi izleznat o6te 2 plo4ki i da se iz4ista,a i po kolko vreme triabva da ti4am gore dolu.Malko e dulgo no 6e sum vi mn priznatelen ako kajete :)

Chacho
06-30-2008, 20:38
За 2 месеца мисля, че може да си очертаеш още 2, че и 4 плочки. Сваляш калориите, НВД диета и тичай със средно темпо по 20-30 минути на ден (ако можеш, тичай и повече, ти си преценяваш). Аз моите плочки (6 + оформени в крайщата осми..) ги направих за около месец с крънчове и обикновена диета с 2 дни месо, 1 ден постно. Такава си ми е нормалната. В същност нямах мазнини преди, мен ми бяха проблем мускулите и съвсееем мъничко дебелинка върху тях. Но щом имаш горните две орелефени (доколкото могат да бъдат само две), то не си далече от 4 или 6. Айде успех! ;)

KENZO
06-30-2008, 20:42
OK MERSI O6TE NE6TO DA TE PITAM SEGA XODA NA FITNES I SUM NAPRAVIL DOBRO TIALO KATO IZKU4IM KOREMA AKO PO4NA TAZI DIETA OZNA4AVA LI 4E 6TE OTSLABNA MNOGO I KAJI MI NE6TO POVE4E ZA DIETATA AKO MOJE SUTRIN KAKVO IADE6 OBED I VE4ER MERSI MNOGO 6E TRIABVA DA TE 4ERPA :) :)