PDA

View Full Version : Торбички под очите



FL1rT
06-30-2008, 20:10
Здравейте :)

Имам едни кръгчета под очите ... то доста хора имат, но тъй като кожата ми е по-светла и си личат повечко. Бях чел, че пакетче чай от лайка или сварен картоф помагат срещу премахването. Та някой от личен опит да каже дали действа и ако има някаква особеност ;)

ПП: Спя стабилно ... не е от това :)

Sensuality
06-30-2008, 20:21
Някой хора си ги имат по рождение,например като една фр.
Майка ми има,но тя щото не се наспира и умора ала бала,иначе има разни кремчета,тя си поръча един даже май беше на орифлейм около 13-14 лева нещо такова беше и има ефект,но трябва търпение :)

Chacho
06-30-2008, 20:33
Вземи си по-висока възглавница и си прави масажи от вътрешната срана на очите, надолу към носа и след това към слепоочията. Масажа с по един пръст. Чувал съм го това с картофа, тъй че опитай. Може и с краставица да пробваш. Също така недей да спиш повече от нужното. Аз с масажа и възглавницата се пооправих ;) Айде със здраве и без кръгове ;)

FL1rT
06-30-2008, 20:51
Като за начало предпочитам да не пробвам с крем ;) ... това в краен случай ако нищо друго няма ефект.

За възглавницата - ще си купя нова и утре ще си направя масажа :) След няколко дена ще напиша и резултата.
ПП: Спя 7 часа, колкото е нормално да се възстановя добре ;)

Glezanka
06-30-2008, 21:22
Може и по рождение да си си така ... знам ли ...
Шмъркаш ли нещо?При мене от това се получават ...
Пробвай това с картофа ... чувала съм,че действа,но не съм пробвала.

jghgh
07-01-2008, 07:56
хах таа се похвали дискретно че друса... хахаах


Може и по рождение да си си така ... знам ли ...
Шмъркаш ли нещо?При мене от това се получават ...
Пробвай това с картофа ... чувала съм,че действа,но не съм пробвала.

plamka
07-01-2008, 10:20
polu4avat se i ot dalgo visene na kompa... probvai i sas lajici ama parvo gi podraj izvestno vreme vav frizera da stanat studeni

sweet_baby_cool
07-01-2008, 11:25
Az bqh 4ela 4e kato se dav4at drqjki na magdanoz bez da se galtat [osven soka,koto e nepriaten na vkus] ama pri men mai nqma6e rezultat