PDA

View Full Version : Просто да изясним нещата,не да ги оправяме...



KrisiBep
06-30-2008, 20:37
Ем..здравейте.
Та...има едно момче.Много го харесвам.Ходим,все още...В началото всичко беше повече от прекрасно,но дойде и момента,в който го почувствах,че се държи някак хладно с мен...Няколко дни подред се виждахме за няколко минути,защото за него беше по-важно играта на комар с гаменчетата или въобще не се виждахме.Днес,когато се видяхме,понечих да го целуна,а той се отдръпна леко и каза само с гланц ли си,а то беше така,и аз го прегърнах.Мрази да го целувам с гланц,но пък предишен път беше казал,че няма нищо и...а сега се почувствах отвратително.Когато се разделихме,след като си казахме кой накъде отива с приятели,моя приятелка ми сподели какво е казал за мен предната вечер...Вчера не ми беше ден,пък отдалечаването ,което усещах ми пречеше да се държа по старо му.Видяхме се за малко,многооо малко,защото пак играеше карти...след известно време дойде на нашата пейка,където бяхме седнали аз и приятелки,но не ми каза нищо...аз на него също...отидохме до близкото пазарче пак без да му кажа нищо...когато се върнахме (след около час) той пак играеше,а около него имаше един куп момчета и не отидох при него :? А след това попитал една от фр къде съм и тя му отвърнала,че съм си заминала и какво се прави,че не знае(той добре знае часът ,в който трябва да се прибирам),а тои и отвърнал нещо от сорта на "Какво ме интересува,хакам й го",а фр ми му казала,че щеми каже,а той казал просто добре...когато го чух простооо...След като разбрах се видяхме отново и просто му казах,че трябва да поговорим..след около 15мин той си тръгна,без да каже нищо...за огромно нещастие се засякохме в училище,но бяха пред нас...пак нищо не си казахме...той и приятелят му,постояха малко и си заминаха...бях на косъм да отида при него и да поговорим,но..нещо ме спря...и сякаш по-добре...
Сега ми е супер отвратително,но той е виновен за всичко...Така и не поговори с мен...имаше ли смисъл да изръси такава простотия и то не само пред приятелката ми,а и пред вс останали от компанията?!?!?!?Не мисля да продължаваме "връзката"...няма смисъл..нямаме си доверие,май той на мен...пък и вече аз на него...но искам да изясня нещата.Всъщност,знам защо не отидох при него,когато беше само с 1 момче..беше си ме страх да не откаже...хах... :?
И ми се иска да поговорим..и дано да бъде поне един път честен с мен...
Не знам какво търся и аз със всичко изписано досега..съвет,а може би какво бихте направили вие...знам ли.В този момент всичко ще е добре дошло.

partychild
06-30-2008, 20:46
kolkoto i zle da zvuchi... shte ti e po dobre bez nego..toi ne polaga staranie za vashata vrazka... qvno veche ne mu puka.. ne zaslujavash tova.... shte namerish po dobar,koito nqma da e pristrasten kam komara i shte te slaga na parvo mqsto ..uspeh {}

KrisiBep
06-30-2008, 20:49
ах,дано..и аз вярвам в това...Благодаря за съвета:)

Presley
06-30-2008, 20:52
Някой ще направи ли реэюме?

KrisiBep
06-30-2008, 21:05
Някой ще направи ли реэюме?хм..очаквах нещо от тази сорт.Благодаря ,че беше мила ;)
Ами резюме...той се държи хладно.На първо място е играта на комар...За няколко дни сме се виждали общо 30 мин сигурно...един ден не си казахме почти нищо,дори и чао,след като бяхме на крачка разстояние,а после по мой адрес е изпратено "хакам й го"...А днес,когато се видяхме,аз още не знаех за репликата,той се отдръпна от целувката ми с това,че съм имала гланц,а той не харесва да го целувам така...но защо на мен ми се струва,че не това е причината...

Това е резюмето.....

Wrathchild
06-30-2008, 21:16
Причината е, че забрави, че тази връзка има бъдеще.

KrisiBep
06-30-2008, 21:19
Причината е, че забрави, че тази връзка има бъдеще.Извинявай ,но за него или мен говореше?

w0sh
06-30-2008, 21:21
За какъв комар става дума?

Presley
06-30-2008, 21:26
Някой ще направи ли реэюме?хм..очаквах нещо от тази сорт.Благодаря ,че беше мила ;)
Ами резюме...той се държи хладно.На първо място е играта на комар...За няколко дни сме се виждали общо 30 мин сигурно...един ден не си казахме почти нищо,дори и чао,след като бяхме на крачка разстояние,а после по мой адрес е изпратено "хакам й го"...А днес,когато се видяхме,аз още не знаех за репликата,той се отдръпна от целувката ми с това,че съм имала гланц,а той не харесва да го целувам така...но защо на мен ми се струва,че не това е причината...

Това е резюмето.....
Мерси эа реэюмето.
Ако търсиш уважение,а не само хакане-эаряэвай го тоя тип.

MiMcHeToOo
06-30-2008, 21:59
Заеби тая работа...

soul1199
07-01-2008, 05:26
spored men po durganieto my li4i,4e toi mai iska da skasate,za6oto ne e normalno prosto da kazva za teb taka pred kompaniqta vi,moq suvet e skusai s nego,za6oto rano ili kusno toi 6e go napravi,pak i ne si stryva :)

MonSitY
07-01-2008, 06:03
ммм че то това вашето връзка ли е??? седите в комапния 1 час не си говрите неможете да се целувате щот си с гланц (айде ако много си слагаш да...)нз помисли дали си заслужава да си с таъв дет ще хайка

KrisiBep
07-01-2008, 08:07
ммм да..май това ще направя...дошло е време за края...но пък не очаквах такава простотия от него,но...

Chess
07-01-2008, 08:40
...дошло е време за края...

zaraaa
07-01-2008, 11:46
Naskoro mi se sluchi sashtoto, v smisal priqtelqt mi veche se beshe otchujdil ot men, az mu se obadix po gsm-a, zashtoto ne iskashe da izlezem da pogovrim, a kogato se saglasi kato che li az veche ne mojex da iztarpq i mu kazax prosto i qsno:krai, vsichko m/u nas prikluchi!" taka che ili mu se obadi i mu kaji, a ako ne vdigne mu pi6i sms, shtom te e strax da otidesh da pogovorite pak i ot tova koeto prochetox toi qvno nqma jelanie da govorite :x

KrisiBep
07-01-2008, 12:35
Не,ще преодолея този страх..хмм...ще опитам да поговорим,а ако той не желае ,поне ще разбере,че това ще е края..няма да му обръщам внимание...въпреки,че е тъпо...