PDA

View Full Version : Какви продукти предпочитате ??



Inl0v3
06-30-2008, 20:44
Всеки казва че марковото си е марково и ,че по-скъпото е по-хубаво .. И Ейвън и орифлейм са марки,и продуктите са им доста скъпички,ама не всеки е доволен от тях ..Искам да ви попитам какфи продукти използвате за тялото си от типа на душ-гел,шампоан,балсам,кремове, и т.н .. Маркови като нивеята и адидас ... Или просто от обикновенните който се продават във всяка козметика ?И от кои сте по доволни ?И най-вече има ли някакфо значение цената им ? :neutral:

barbie_94
06-30-2008, 20:49
А аз искам да те попитам можеш ли да пишеш като хората ?

Presley
06-30-2008, 20:54
Цената не е гарант эа качество.

Fionna
06-30-2008, 21:10
КакФи ??!?
ОМГ! :shock:

TheNewReligion
06-30-2008, 21:15
1. Добре е да се научиш да пишеш на български.
2.Всеки продукт си има марка , независимо дали е известна или не .
3.Цената не гарантира качество .

Wrathchild
06-30-2008, 21:43
Кое им е скъпото на орифлейм и ейвън да попитам?
Цената не е гарант за качество, само дето едно 90% от марковите продукти са по-добри от онези, които са 5 за левче.

DisciplineAndOrder
06-30-2008, 21:46
шампоан-klorane
душ-гел- CD
крем за лице,лосион за тяло-avon

и съм доволна

ЕPu
07-01-2008, 08:31
Склонна см да дам повече пари само за козметика за лице, всичко друго ми е някакви евтини марки..

soul1199
07-01-2008, 10:42
nz,cqlata mi kozmetika e na oriflame

angel000
07-01-2008, 15:51
Аз обожавам продуктите на Dove :grin: :grin: :grin:

BlueCat
07-01-2008, 17:05
То козметиката на орифлейм, ейвън, че даже и нивея изобщо не е скъпа и маркова. Маркова козметика наричам LOREAL, Ives Rocherи други, които са доста по-скъпи. Иначе аз си купувам от по-евтините като нивея, адидас, дав...

AliceSw
07-01-2008, 20:46
Ив Роше и Лореал не са чак толкова скъпи марки...средна ръка са горе-долу и са като Нивеа и Дав...последно като минавах около магазин на Ив Роше т.е. преди 2-3 дена, душ-геловете им бяха с не повече от левче-2 по-скъпи от тези на Дав, Орифлейм и Ейвън...

SexyGirl4eto
07-01-2008, 21:24
krem za lice na AVON-naturals-praskova i bademovo mlqko, maskata e su6tata
krem za ruce na Oriflame-edin rozov s surca
krem za kosa na avon-naturals-banan i kokos
sprei za tqlo na avon-naturals-praskova i bademi
sprei za kosa na sunsilk
rol-on na avon-po4ti vsi4ki
slunceza6titen krem na avon-bronze UVB 6 s morkovi
za sled slunce na avon-bronze(edno sini4ko-blestq6to :D)
6ampoan na avon-na Advance Techniques-lilav
du6-gel na avon-senses-rozov-romantic kiss
za grimovete vsi4ko na avon ii mn sum dovolna ot spiralata SuperShok-mn q gotina zaslujava si parite

sweetyto_93
07-02-2008, 17:01
как използвате маската miosotis?Отмивате ли я,защото някой от познатите ми я отмиват а други не?и колко често я използвате?

message
07-08-2008, 15:46
според мен айвън и орифеим ни са толкова скъпи.Ми продуктите на дав са хубави

_princess_
07-08-2008, 19:16
Кое им е скъпото на орифлейм и ейвън да попитам?
Цената не е гарант за качество, само дето едно 90% от марковите продукти са по-добри от онези, които са 5 за левче.

+1
при козметиката цената почти винаги е гарант за качество... Не използвам евтина козметика, нямам намерение на млади години да се похабя с прецакани шампоани, лосиони и всякакви такива боклуци :?

sodomicdream
07-08-2008, 20:26
Единствените марки, които използвам са на НИВЕА и Дав.
Само пилингър ми за тяло е някаква друга марка, която не съм я чувала досега и не съм правила труда и да я запомня де :D
Продуктите не са кой знае колко скъпи, мен ме устройват цените.
Но цената не е гаранция за качетво! То мога да реша да ти продам продукт made in Japan и да ти кажа, че е марково чудо (при положение, че съм махнала етикета) за... 25-30 лева, а всъщност борсовата му цена да е 2-3 лева =)
Тогава какво качество мислиш, че ще е при положение, че е тооолкова скъп продукт =)

girl91
07-08-2008, 22:49
как използвате маската miosotis?Отмивате ли я,защото някой от познатите ми я отмиват а други не?и колко често я използвате?

Не я отмиват ли ??? :shock:
Преди години съм я изпозлвала, сега си е същата.
Като всяка една маска за коса и тя трябва да се отмива. Пък и на етикета пише същото :)

Nadelina
07-08-2008, 22:54
Haresvam Dove.

mimsssssss
07-09-2008, 07:17
скъпи можеш да кажеш че са на виши примерно,ама на ейвън и орифлейм :razz: .по темата-позлвам всякаква в зависимост в момета с колко пари разполагам

mimsssssss
07-09-2008, 07:19
Кое им е скъпото на орифлейм и ейвън да попитам?
Цената не е гарант за качество, само дето едно 90% от марковите продукти са по-добри от онези, които са 5 за левче.

+1
при козметиката цената почти винаги е гарант за качество... Не използвам евтина козметика, нямам намерение на млади години да се похабя с прецакани шампоани, лосиони и всякакви такива боклуци :?
добре и да речем искаш хининов шампоан малко да ти заздрави косата но никуде неможеш да го намериш над 1,50лв по аптеките кво няма да си го къпиш щото е евтин ли :D нещо изказването ти е много плитко

babykiller_
07-09-2008, 07:28
домашен сапун rulzъъъъ :shock:

RaI4etO
07-09-2008, 07:30
ами то си индивидуално.....на мен орифлейм,ейвън, нивея Л'ореал и т.н ми понасят чудесно и съм доволна,парфюмите ми са по- скъпички..не е задължително едно нещо да струва 100 лв. и нагоре,за да е качествено.......

LiloTa
07-09-2008, 09:30
за лице използвам:
един крем с бяло грозде на Ейвън,една ексфолираща маска която си взех от тук (Франция) и крем Бочко (когато имам рани).


За тялото:
Боди милк на Джонсънс и имам още 2-3 във варна,които не си ги взех
и стик и део на Фа

За косата (тя вече ми е малко по голяма страст)
Шампоана ми е Head&shoulders
Балсама,който е тук е Gliss (жълтия,за дълга коса който е) а във Варна балсама ми е Сънсилк (оранжев,за изтощена коса мисля)
Освен това си взимам и едно с което си пръскам косата,пак на Gliss,за да мога да я реша по-лесно и освен това я подхранва...И вече пяни за коси...Имам много но тук имам само една.За вълнички на Wellaflex :)


И ест имам и балсами за устни,гланцове и червила...но рядко слагам грим... :-D :-D Повечето ми червила (ако не и всичките) и балсами за устни са от Ейвън :) Това е моята комзетика...Не е мн скъпо,ама аз съм си доволна :)

Boot
07-09-2008, 10:24
За лице всичко ми е Garnier - гел за измиване на лицето, тоник, крем, кърпички за сваляне на грим (когато не нощувам в нас), с изключение на околоочен крем, който е на Орифлейм, но ми го препоръчаха адски. + задължителното Бочко, което въпреки смешната си цена от лев и нещо-два е прекрасно.

За коса - шампоана и балсама - глисс кюр, маската е мио-нещо-си, абе тази, която обсъждахте по-горе, кристалите - биофарма и балсам без отмиване, който пази косата от изгаряне с маши, преси и сешоари на Л'ореал. Имам един спрей за коса на ейвън с ябълка, никаква работа не върши, но пък мирише яко.

За тяло душ-геловете на ейвън ме устройват, а мазилата за тяло - Ив Роше, Дав, Джонсънс (олио) и йогърт на ейвън, който очудващо - не само мирише яко, но и кожата ми добре го понася.

Гримовете - моливът за очи е Голдън роус, единствения който не ми се размазва адски около очите, спиралата е Л'ореал, балсамче за устни от лев и двайсе, най-най-най доброто на пазара, червилата са двечки - едното е Л'ореал, другото Буржоа.

И те така. Общо взето избягвам да си купувам боклуци - независимо дали са евтини или скъпи. Купувам това, което ми се отразява добре. А то, в повечето случаи е средна класа. Тези най-скъпите не са ми хич по джоба и не съм ги и пробвала.

_princess_
07-09-2008, 10:58
Кое им е скъпото на орифлейм и ейвън да попитам?
Цената не е гарант за качество, само дето едно 90% от марковите продукти са по-добри от онези, които са 5 за левче.

+1
при козметиката цената почти винаги е гарант за качество... Не използвам евтина козметика, нямам намерение на млади години да се похабя с прецакани шампоани, лосиони и всякакви такива боклуци :?
добре и да речем искаш хининов шампоан малко да ти заздрави косата но никуде неможеш да го намериш над 1,50лв по аптеките кво няма да си го къпиш щото е евтин ли :D нещо изказването ти е много плитко

просто няма да използвам такъв шампоан, защото омазнява косата
и да, не бих се измила с 1,50 :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-09-2008, 11:10
Аз съм ползвала най-различни, като се започне от AVON и се стигне до Adidas! Най-често използвам на AVON и съм си доволна! Не знам защо на някой не им харесват :?