PDA

View Full Version : Проблем с пъпки около срамните части когато се избръсна ?



AcT_A_F0ol
06-30-2008, 21:24
Кажете ми как да ги махна .. след като се избръсна се появяват.. нали там се подвиват косъмчетата и т.н .. та дори и след това .. кажете ми някакси ще е ли възможно да се махнат да се появяват ?

Yallama
06-30-2008, 21:25
по принцип като бръснеш на контра се появяват пъпчици... махат се, аз препоръчвам крем за обезкосмяване :)

Sigrina
06-30-2008, 21:29
Използвай друг начин за обезкосмяване :)

AcT_A_F0ol
06-30-2008, 21:30
по принцип като бръснеш на контра се появяват пъпчици... махат се, аз препоръчвам крем за обезкосмяване :)


е по точно какъв е ... как се борави с него или всичко си пише на него ? Значи най - си е добре крем и .. там ко ще обясниш

Virtuallll
06-30-2008, 21:31
Да появяват се при бръснене, но според мен ще е добре след като се избръснеш да дезинфекцираш проблемните места, докато с крем депилетоар е добре, но има шанс да се получат разни инфекции :)

Yallama
06-30-2008, 21:32
намазваш, изтриваш .. и няма косми, как да ти обясня :D :D

AcT_A_F0ol
06-30-2008, 21:33
намазваш, изтриваш .. и няма косми, как да ти обясня :D :D

с гъмичка ли да го изтрия :) За това питам .... от аптеката ли се взима има ли си упътване ко се прави

sparco_sl
06-30-2008, 21:35
недей е са щи кажа една тайна ;)

поливаш са със спирт и палиш, ... разправят че не оставали косми
но съм 100% сигурен че няма да имаш пъпчици 8)

Yallama
06-30-2008, 21:35
намазваш, изтриваш .. и няма косми, как да ти обясня :D :D

с гъмичка ли да го изтрия :) За това питам .... от аптеката ли се взима има ли си упътване ко се правиаз си купувам от едно магазинче за козметика, нямам си идея дали го има в аптеките, просто щото не ми се е налагало да търся другаде и да, има си упътване

AcT_A_F0ol
06-30-2008, 21:36
намазваш, изтриваш .. и няма косми, как да ти обясня :D :D

с гъмичка ли да го изтрия :) За това питам .... от аптеката ли се взима има ли си упътване ко се правиаз си купувам от едно магазинче за козметика, нямам си идея дали го има в аптеките, просто щото не ми се е налагало да търся другаде и да, има си упътване

а какво се казва кремчето ?

Yallama
06-30-2008, 21:37
намазваш, изтриваш .. и няма косми, как да ти обясня :D :D

с гъмичка ли да го изтрия :) За това питам .... от аптеката ли се взима има ли си упътване ко се правиаз си купувам от едно магазинче за козметика, нямам си идея дали го има в аптеките, просто щото не ми се е налагало да търся другаде и да, има си упътване

а какво се казва кремчето ? не знам :oops: ..искай "крем за обезкосмяване" ще ти дадът ;)

AcT_A_F0ol
06-30-2008, 21:39
намазваш, изтриваш .. и няма косми, как да ти обясня :D :D

с гъмичка ли да го изтрия :) За това питам .... от аптеката ли се взима има ли си упътване ко се правиаз си купувам от едно магазинче за козметика, нямам си идея дали го има в аптеките, просто щото не ми се е налагало да търся другаде и да, има си упътване

а какво се казва кремчето ? не знам :oops: ..искай "крем за обезкосмяване" ще ти дадът ;)

thank you !!!

n0Lcho
06-30-2008, 21:41
VEET /много хора са доволни от него :) /

TigerRulZ
07-01-2008, 02:22
намазваш, изтриваш .. и няма косми, как да ти обясня :D :D

с гъмичка ли да го изтрия :) За това питам .... от аптеката ли се взима има ли си упътване ко се правиаз си купувам от едно магазинче за козметика, нямам си идея дали го има в аптеките, просто щото не ми се е налагало да търся другаде и да, има си упътване

а какво се казва кремчето ? не знам :oops: ..искай "крем за обезкосмяване" ще ти дадът ;)

thank you !!!

1 идея от мен,доколкото знам тия кремове са също кат бръсненето,или по-точно начина им на действие е да счупят косъма (ония го режат,тия го карат да омекне и накрая дори избърсване с кърпа го къса),по-добре пак си сложи афтър шейв (ако си мазохист може и одеколон) за всеки случай

aqweR
07-01-2008, 02:39
аз препоръчвам крем за обезкосмяване :)

same here

remember_me
07-01-2008, 03:59
moje da ti se poqvqvat pap4icite ot prekaleno rannoto brasnene. primerno az kato se obrasna otdoly sled 3 dena nqkade ot poslednoto mi se poqvqvat pap4ici.moje da e ot tova.

Baby92
07-01-2008, 05:47
I az da se vklu4a :P ami za men nai - dobriq variant e depilatora... samo trqbva da vnimava6 kolko 4esto go polzva6, za6toto ima risk ot infekcii :) 8)

DjuDjiTo
07-01-2008, 06:50
поред мен най-добрия ваиант е кола маска... ама трябва да проявиш малко мазохизъм... все пак ефекта след тва е 1-2 седмици без косми... ;) 8-) който както предпочита...

mishani
07-01-2008, 07:09
ами ако не искаш пъпчици използвай депелтоар.. продава се в всички аптеки и представлява крем с който се мажеш и след като престоиш с него определено време (незнам точно колко вижн а опковката) ,има едно малко пласмасово нещо с което просто премахваш пяната и косъмчетата ги няма... :grin:

I_Know
07-01-2008, 07:19
ами ако не искаш пъпчици използвай депелтоар.. продава се в всички аптеки и представлява крем с който се мажеш и след като престоиш с него определено време (незнам точно колко вижн а опковката) ,има едно малко пласмасово нещо с което просто премахваш пяната и косъмчетата ги няма... :grin:

+1 И аз това ти препоръчвам ... а и е по безболезнено, но все пак внимавай, защото това не е много сигурен начин. Внимателно прочети опаковката, защото може да получиш и трайни изгаряния...така че умната...А относно пъпчиците--->предполагам, че знаеш че всяка пъпка е някаква инфекция...смисъл много лесно могат да се инфектирам а ... и се появявам от мръсотията (почисти добре самобръсначката преди да се избръснеш) и да знаеш че не е хубаво да използваш чужди самобръсначки.(това също може да е причината за появата на пъпките. Е, това е на кратко.... :)

jghgh
07-01-2008, 07:26
Кажете ми как да ги махна .. след като се избръсна се появяват.. нали там се подвиват косъмчетата и т.н .. та дори и след това .. кажете ми някакси ще е ли възможно да се махнат да се появяват ?
ми аз доколкото знам винаги се появяват.. затва вече не се бръсна и си правя кола маска.. давай и ти не е толкова страшно.. даже ако си имаш аверка нека тя да ти направи ;]

rozova_lady
07-01-2008, 07:49
след бръснене ползвай мнлко афтер-шейв
мойе да пощипе,но поне знаеш че така няма опасност от онфекции
пробвай-и пъпчиците намаляват :)

tidoss
07-02-2008, 16:06
всичко ок, но някой може ли да ми каже как се махат пъпките?? :)

mysterious93
07-02-2008, 16:09
недей е са щи кажа една тайна ;)

поливаш са със спирт и палиш, ... разправят че не оставали косми
но съм 100% сигурен че няма да имаш пъпчици 8)

а аз съм 100% сигурна че така и други неща ще изчезнат :D

ROCKLIFE
07-02-2008, 17:29
внимавай с избора на депилатор,
защото не всички са подходящи за прилагане в тая област!

чети упътването! \:D/

miShle
07-02-2008, 21:55
Абе в какви аптеки пратихте човека .. Съвсем спокойно можеш да отидеш в Billa,Kaufland,CBA и сякакви подобни магазини и да си избереш,да прочетеш спокойно какво пише на кутийката и така ... Такива кремчета под път и над път ... :D

I_Know
07-02-2008, 22:18
Аз имам още едно предложение 8-) Стой си космат докато пъпките ти се махнат :D :D :D Лекувай ги :P