PDA

View Full Version : Моята приказка от July morning



MoOnLiGhT_ShAdOw
07-01-2008, 08:18
July morning 2007 е може би най-прекрасният ден от живота ми досега, а днес се навършва 1 година от тогава. Песничката "July Morning" на Uriah Heep започва така: "There I was on the July morning, looking for love...", и си мисля до каква поразителна степен историята в нея може да се нарече и моя история.
Преди една година момчето, което харесвах от дъното на душата си, ме покани да посрещна изгрева у тях заедно с неговата компания. Никога не бяхме прекарвали заедно дори и 10 минути, а сега нощта беше пред нас. Въпреки че и другите хора (около 10-12 човека) също му бяха гости, той отдели почти цялото си време за мен, да ми прави компания, тъй като още не познавах почти никого. Фактът, че бяхме страхотен отбор за игра на карти, че имахме за какво да си говорим и да се смеем въпреки различията, че в крайна сметка, след като слънцето изгря, двамата се озовахме дремещи на дивана му, подпрени един на друг, ни помогна да се сближим и от така да започне нашата история, навършила вече 1 година.
Да, бях там, на July Morning, търсех любовта. И я намерих! Емоциите, които преживяхме заедно с моето човече - и положителни, и отрицателни, укрепиха връзката ни и аз се радвам, че го имам до себе си. Но съм най-благодарна на тази традиция за посрещането на изгрева, независимо дали е плод на въображението на определена група хора, или не!

Този път не пиша тема за съвет или да обсъждам нещо с някой безпристрастен - исках да споделя своето преживяване и своята история покрай 1-ви юли, тъй като забелязах и други теми относно този ден. Който иска - да пише! Все пак благодаря на всеки, прочел темичката. :)

KrisiBep
07-01-2008, 08:31
Браво на вас :) Дано да преживеете още мн 1-ви юли заедно :))))

iPurple
07-01-2008, 08:32
July morning 2007 е може би най-прекрасният ден от живота ми досега, а днес се навършва 1 година от тогава. Песничката "July Morning" на Uriah Heep започва така: "There I was on the July morning, looking for love...", и си мисля до каква поразителна степен историята в нея може да се нарече и моя история.
Преди една година момчето, което харесвах от дъното на душата си, ме покани да посрещна изгрева у тях заедно с неговата компания. Никога не бяхме прекарвали заедно дори и 10 минути, а сега нощта беше пред нас. Въпреки че и другите хора (около 10-12 човека) също му бяха гости, той отдели почти цялото си време за мен, да ми прави компания, тъй като още не познавах почти никого. Фактът, че бяхме страхотен отбор за игра на карти, че имахме за какво да си говорим и да се смеем въпреки различията, че в крайна сметка, след като слънцето изгря, двамата се озовахме дремещи на дивана му, подпрени един на друг, ни помогна да се сближим и от така да започне нашата история, навършила вече 1 година.
Да, бях там, на July Morning, търсех любовта. И я намерих! Емоциите, които преживяхме заедно с моето човече - и положителни, и отрицателни, укрепиха връзката ни и аз се радвам, че го имам до себе си. Но съм най-благодарна на тази традиция за посрещането на изгрева, независимо дали е плод на въображението на определена група хора, или не!

Този път не пиша тема за съвет или да обсъждам нещо с някой безпристрастен - исках да споделя своето преживяване и своята история покрай 1-ви юли, тъй като забелязах и други теми относно този ден. Благодаря на всеки, прочел темичката. :)


Хубава история.. пожелавам ви многоо любов! :) :P

soul1199
07-01-2008, 09:02
strahotna istoriq :)

barbie_94
07-01-2008, 09:20
:) :-)

butty
07-01-2008, 09:30
супер ;) пожелавам ви много години още да сте заедно :-)

n0Lcho
07-01-2008, 09:34
Браво на вас :) Дано да преживеете още мн 1-ви юли заедно :))))

+1 с най-искрени пожелания :-) :-)

punkrock
07-01-2008, 09:36
i az iskam taka :cry:

Pliok0019
07-01-2008, 10:34
Наистина много се радвам за вас. Поне около мен подобни връзки са много рядко срещани. Успех занапред във всяко начинание и дано празнувате още ужасно много 1 юли-та заедно. :)

sexy_for_you
07-01-2008, 11:22
Наистина прилича на приказка.Невероятно е.Дано повече хора да намират любовта на този прекрасен ден :D Пожелавам ви много,много любов,и дори да се повторя,още много такива сутрини на 1-ви юли :-D

MoHuTo
07-01-2008, 12:31
Много красива история :-) Дано още много годинки да посрещате изгрева на 1 юли заедно :)

BlackaTBW
07-01-2008, 14:10
:)

Освен и аз като другите да ви пожелая любов и щастие. И дано приказката продължи доооооста дълго. Да има какво да разказваш и на внуците ;)

sexy_eJlz
07-01-2008, 14:24
:)

Освен и аз като другите да ви пожелая любов и щастие. И дано приказката продължи доооооста дълго. Да има какво да разказваш и на внуците ;)

+1 :) :-)

IdiOtKa
07-01-2008, 14:32
еии супер !!

GregoryHouse
07-01-2008, 15:45
радвам се за теб....направо се просълзих... 8-) честно казано тоя Джулай морнинг никога не ме е радвал...но пък Трифон Зарезан той си е класика жалко че не е поне 2 пъти в годината :D

И ето идвааа Трифон зарезан
и аз падаааам под масата пиян
и се моляяя на всичко боговееее
изтрезнениеееееееееееееее еее.... :D :D :razz:

MiMcHeToOo
07-01-2008, 15:48
Браво (: Пожелавам ви щастие и още много, много незабравими мигове! :)

partychild
07-01-2008, 16:54
Браво (: Пожелавам ви щастие и още много, много незабравими мигове! :) :smt007 :smt007 :smt007 :smt057 :smt007 :smt007 :smt007

MonSitY
07-01-2008, 16:56
ами много романтична история радвам се че я сподели с нас.пожелавам ви да сте заедно още много години посрещайки 01 юли ;)

dark_angel_7813
07-01-2008, 19:00
:-) :-) :-) Историйката е уникална пожелавам ви всичко най хубавоо и да сте си двамката възможно най дълго :-) :-) :-) :-) :-)

AnIcHkAtA
07-01-2008, 19:08
Наистина много красива историйка :-D .Пожелавам ви още много, много любов :-D

BlueFace
07-01-2008, 19:45
радвам се за теб....направо се просълзих... 8-) честно казано тоя Джулай морнинг никога не ме е радвал...но пък Трифон Зарезан той си е класика жалко че не е поне 2 пъти в годината :D

И ето идвааа Трифон зарезан
и аз падаааам под масата пиян
и се моляяя на всичко боговееее
изтрезнениеееееееееееееее еее.... :D :D :razz:
+1 :D :D

HelSy
07-02-2008, 05:03
ууууу колко мило :smt008 =P~ :lol:

LU4KATA_M
07-09-2008, 10:23
Нека да имате още много jully morning до девето коляно

vilinanova
07-09-2008, 10:27
Най-после една наистина романтична история!Пожелавам ви само много любов, другото ще си дойде по-късно! :-)