PDA

View Full Version : пф бивша ;)



offfff_
07-01-2008, 14:25
.

Whyniser
07-01-2008, 14:27
Историята ми е следната..
С най-добрата ми приятелка с която бяхме не разделни близо 2 години.. Тя ходеше с едно момче на което секи божи ден изневеряваше.Преди 4 месеца се скарах с нея.. и сега аз ходя с това момче.. До тук всичко ОК.След като видях хронологията му с нея от преди 1 ден в ..тя му се обяснява в любов,кълне му се че го обича повече от всичко и че много съжалява и че би направила всичко да е с него..Той ми казва,че ме обича и че не би ме зарязал никога.. че ще откачи без мен .. Но тая много ме нерви..просто като знам какви силни чувства имаше към нея и и търпеше капризите дори изневярите..
Сега съм много объркана :( много ми е мъчно и много ме боли..Да продължа ли да съм с него..или да му дам някакво време .. да я опердаша ли или да не се занимавам въобще?
Колко добра ти е била приятелка щом и за 1 момче не прави компромис.Ако той те харесва и ти него не се занимавай с нея.Остави я да си троши главата

offfff_
07-01-2008, 14:31
мерси ..и все пак ми е много кофти .. Той ходеше с нея сигурно около 4 месеца всичко даваше за нея.. а с мен е от по малко от месец..
А що се отнася за нея.. мърлата ме е предавала много пъти и от както сме скарани се опитва по всякъв начин да ми направи мръсно .. Пробва с някои мои бивши като видя,че не ми пука и сега с него..

Whyniser
07-01-2008, 14:33
мерси ..и все пак ми е много кофти .. Той ходеше с нея сигурно около 4 месеца всичко даваше за нея.. а с мен е от по малко от месец..
А що се отнася за нея.. мърлата ме е предавала много пъти и от както сме скарани се опитва по всякъв начин да ми направи мръсно .. Пробва с някои мои бивши като видя,че не ми пука и сега с него..
Четири месеца са не са чак толко много време.Аз с мойта бившата ходихме година и половина.Ако искаш да чуеш историята драсни едно ЛС да видиш за какво говорим

sexa_na_kompleksa
07-01-2008, 14:48
Казал ти е, че държи на теб. Какво повече искаш? Обясни му, че тя иска да ти направи мръсно и че това е най-вероятната причина, поради която тя му е направила такова излияние.
Не мисля, че има смисъл да се биеш с нея. Боя не е решение на проблемите. Можеш да опиташ да говориш с нея, все пак каза, че сте били много добри приятелки преди.

prettyIdeath
07-01-2008, 14:51
Щом ти е казал че те обича и че няма да те остави що не вземеш да му повярваш?! :)
Грешката при нас момичетата е че си мислим, че ако някоя си хареса момчето ни, значи той непременно ще е неин "защото същноста на момчетата е да изневеряват"... /ако греша, моля да бъда поправена/
Не се безпокой и не се занимавай с нея.

SpOrTs_GiRl
07-01-2008, 15:18
Казал ти е, че държи на теб. Какво повече искаш? Обясни му, че тя иска да ти направи мръсно и че това е най-вероятната причина, поради която тя му е направила такова излияние.
Не мисля, че има смисъл да се биеш с нея. Боя не е решение на проблемите. Можеш да опиташ да говориш с нея, все пак каза, че сте били много добри приятелки преди.
+1 .. А и това с боя е малко детска работа ..

offfff_
07-01-2008, 15:29
10х на всички :-)

GregoryHouse
07-01-2008, 15:37
1во приятелката ти е тъпа на бургия,2ро не се отказвай от твоето момче освен ако не залитне сериозно към нея (изневери ти с нея по някъф физически начин). Просто като гъбена чорба...

Presley
07-01-2008, 16:55
Авторке,моэъкът ти явно е в раэвитие в эастой.

GameMaster
07-01-2008, 19:11
Emi mislq che momcheto e tochno i nqma da te luje i da e gaden sprqmo teb.Mislq che nqmash povod da se pritesnqvash za nishto.Tq e minalo.... ;-)

tuzaro
07-01-2008, 19:41
Авторке,моэъкът ти явно е в раэвитие в эастой. 8-) 8-)

MonSitY
07-05-2008, 06:01
попринцип не трябва да се карате за мъжки ама вече е късно ;)
какво да ти кажа стой си момчето ма поговорете за станалото да разбереш той какво мисли... а тя не ти е приятелка предполагам се досещаш :D

fuck_me_pls
07-05-2008, 08:00
След като те обича ...си остани с него а на таяя не и обръщай вниманиее..!!Ебаси и приятелката имаш..

Dan1
07-05-2008, 08:36
Да ви имам и приятелите ебати ясно ми е ква ти е приятелка щом се опитва да ти прави мръсно пък и ти каква си щом предпочиташ да бъдеш с момчето отколкото да си запазиш така наречената "добра приятелка" нали знаеш че всяка песен си има край след време ще се разделиш с него и кво праиш xD нямам думи :razz: приятелите не са на всеки ъгъл :D

*ell-oh-ve-ee*
07-05-2008, 08:44
Ако наистина чувтва на тези думи,които е казал,значи няма да те зареже :) Не се занимавай с другото момиче,нещата сами ще се подредят