PDA

View Full Version : Проблем с махането на косъмчетата от подмишниците ;[ :(



malka_diva4ka
07-01-2008, 14:46
значи аз от няколко месеца си обезкосмявам подмишниците с БиКЧе,защото Имам МАдеш(това е едно малко по-голямо от бемка и ако го разраня ще получа рак,но само при някои мадеши и нз от кой е моя).Той е точно посредата на подмишницата.косамчетата станаха прекалено голями и тъмнии трябва всеки ден да ги бръсна,затова искам да ви попитам с какво мога да ги махам освен с самобръсначка?pls HelP :( :( :(

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

strangezone
07-01-2008, 14:51
значи аз от няколко месеца си обезкосмявам подмишниците с БиКЧе,защото Имам МАдеш(това е едно малко по-голямо от бемка и ако го разраня ще получа рак,но само при някои мадеши и нз от кой е моя).Той е точно посредата на подмишницата.косамчетата станаха прекалено голями и тъмнии трябва всеки ден да ги бръсна,затова искам да ви попитам с какво мога да ги махам освен с самобръсначка?pls HelP :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
и кой ти каза че ще получиш рак в анимационно филмче ли си го гледала или си го измисли на момента...

sexa_na_kompleksa
07-01-2008, 14:51
Ми може да опиташ с епилатор, но много трябва да внимаваш. С кола маска едва ли ще успееш. :?

ProstoAz
07-01-2008, 17:03
Крем-депилатоар ти препоръчвам аз, въпреки че е най-добре да се посъветваш първо с дерматолог! Много внимавай със самобрасначката, защото бенките не бива да бъдат наранявани. Изключително опасни са и, да, напълно възможно е да получиш най-тежката форма на рак на кожата, а именно меланом.

portokalka
07-01-2008, 17:13
Имам същият проблем, само дето имам и под двете подмишници. Аз около бенката махам с пинсета, а останалото със самобръсначка. Знам, много е кофти, но се свиква...След време мисля да си ги махна бенките, но засега карам така.А друг вариант е депилиращ крем, но на мен моят вариант повече ми допада

lifelesscorpse
07-01-2008, 18:36
а какъв е проблема с кола да ги махаш?моя приятелка има същия проблем и ползва колата :) ;) а и няма да си нараниш бенката ;)

jghgh
07-02-2008, 06:33
ходи при специалист да ти махнат бенката или поне да я изследват
ако я махнат, няма да имаш проблеми с кола маски, епилатори, бръсначки и т.н

BeBsItO
07-02-2008, 10:43
:x и аз имам същият проблем :( отначеало с депилатори....сега ...бръснене....ама мн внимавам :(

Vilsy
07-02-2008, 13:48
Ми може да опиташ с епилатор, но много трябва да внимаваш. С кола маска едва ли ще успееш. :?

+1

nejnaDROGA
07-02-2008, 14:51
значи аз от няколко месеца си обезкосмявам подмишниците с БиКЧе,защото Имам МАдеш(това е едно малко по-голямо от бемка и ако го разраня ще получа рак,но само при някои мадеши и нз от кой е моя).Той е точно посредата на подмишницата.косамчетата станаха прекалено голями и тъмнии трябва всеки ден да ги бръсна,затова искам да ви попитам с какво мога да ги махам освен с самобръсначка?pls HelP :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
и кой ти каза че ще получиш рак в анимационно филмче ли си го гледала или си го измисли на момента...
А ти от къде падаш?!Всеки знае,че при разраняване на такива бенки може да се получи рак на кожата!!!
Цитирам (от уикипедия): Понякога бенките претърпяват злокачествени промени и се превърщат в меланом, опасна форма на рак на кожата.

А тези промени могат да се дължат на разраняване,раздразване от някакъв препарат или от растежа на самата бенка (въпреки,че това последното е по скоро признак,че имаш рак де ... :-D )Така,че не говори глупости!!!


А по темата!!!!:
Ми депилатор или пинсета...За друго по-безопасно не се сещам :-o

viki1992
07-02-2008, 17:49
mili4ka az su6to imam takiva ben4ici daje pove4e ot edna...ta mahla sum gi s po4ti vsi4ko kosum4etata i nqma problem nikakuv..nz nai-dobre na kola, spored men de...vnimavai s brusna4akata (az si otrqzah edno imi nqma ni6to slava bogu :) )

VIP_kukli4k@
07-03-2008, 19:32
Ми може да опиташ с епилатор, но много трябва да внимаваш. С кола маска едва ли ще успееш. :?

+1

+1

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-04-2008, 15:47
С Депилатор :)

+1

N0_feAR
07-04-2008, 20:44
самобръсначка...депилатор... ефектът е един и същ. Ако толкова се притесняваш от колата маска или епилатора, пробвай с пинсетка. По-бавничко е, но е по-трайно, аи не боли много.
пп:съседката имаше подобен проблем, събра си пари жената и ходи да й я махат сега се чувства много по-добре. АКо имаш тази възможност, опитай ;)