PDA

View Full Version : защо ми се случва това защо изобщо живея за да се мъча така?



maikavidaeba
07-01-2008, 16:53
искам да ви разкажа за моя голям огромен проблем.

всичко започна от момента в който реших че е време да си имам приятелка,гадже или както там му се вика още тоест да имам сериозна връзка.

интересното беше че докато ходих на училище изобщо не се бях замислил над този въпрос може би защото в нашето училищте класовете ни бяха само от момчета и за това отлагах този мой въпрос .

до тогава имах един приятел който не ми беше най добър приятел но просто добър познат с който се виждахме по някога ....

по онова време още нямах интернет у нас и след като си пуснах такъв ми беше голямо развлечение пишех си с разни хора, прекарвах си добре времето из разни интернет сайтове като всеки млад човек който се забавлява така с интернета малко чат и други такива..

но ето да си дойда на думата какво точно се случи според мен е най трагичното нещо което може да се случи на някого , е някой ще каже какво толкова нали не е умрял някой .... но за мен все едно умирях аз или по точно умирах малко по малко с всеки изминал ден прекаран в интернет в чата и по сайтове за запознанства.

с този мой така наречен приятел се срещахме и в чата там се запознахме с много хора и когато стигна до това да асе запознаваме с разни момичета се случваше следното...

когато аз си говорих с някое момиче от чата то ми казваше страшно много ме кефиш харесваш ми пич си и всякакви други хвалби от този род , но идваше момента в който ми искаха снимка и аз им давах можете ли да си представите как коренно се променяха тия момичета които до преди това са твърдяли че ме харесват...

почваха да ме обиждат да ми викат грозник по грозен си и от най грозните чак ми идва да повърна докато те гледам , на мен ми ставаше много зле болеше ме силно болеше ме сърцето и си мислех защо съм се родил или с какво толкова съм сбъркал че господ ме наказва по този начин аз който никога не съм обидил нито едно момиче или жена и винаги съм се държал добре с тях а те така да ме обиждат и да ми се подиграват по този ужасен начин и да ме обиждат с какви ли не изрази и епитети.

и дори заради тези момичета се скарахме с този мой вече бивш приятел ,защото тия момичета които не харесваха мен отиваха при него защото аз бях грозният квазимодо а той красивият принц от приказките.

но питам аз нямам ли право и аз да си имам гадже сриозна приятелка с която да правим всичко което правят и другите винаги като гледам как другите казват , ние сме много щасливи с моя приятел , други пък се оплакват че приятелят или приятелката ги зарязали заради друга .

ах ако занете че аз бих бил поне малко щаслив и мен да има някое момиче което да ме зареже заради друго момче дори това би ме зарадвало поне малко но уви при мен го няма това.

всеки ден в който се сетя колко са ме обиждали жените и че сигурно никога няма да имам гадже , а после жена и деца и семейство ми се иска никога да не се бях раждал !


ако все пак тука има някое момиче което има подобен проблем дори да не е красива и да е дебела като мен тъй като аз съм 99 кг нямам претенции за жената която би станала мое гадже стига да се разбираме ако тя ме хареса такъв какъвто съм и аз ще я харесам такава каквото е .

за интересуващите се момичета аз съм на 30 години от град Варна.

ако все още има някъде някое момиче за мен нека да ми пише моля

това е моята история дано да не съм ви изгубил много от времето докато я четете и все пак се надявам да срещна някъде момичето на моя живот дори да е от някой интернет сайт за запознанства или този сайт та нали повечето хора казват ние се запознахме в интернет на един сайт това е .

моя любов очаквам те !

Presley
07-01-2008, 17:00
Човек,ти си много эле и се съмнявам,че иэобщо някога ще успееш да се оправиш.Эвучи доста песимистично,ама е реалистично.

partychild
07-01-2008, 17:01
ami..... 30 godini o_O koga reshi 4e iskash liubov....... spored men si dobar chovek...i si stradal no 6te si namerish polovinkata...imam bratovchedka koqto e na 31 hubava e ..kato malka kukla haresvat q mnogo maje..no tq nemoje da nameri maja za neq....nadqvam se ti da namerish edinstvenata za sebe si..trqbvat ti pozitivni misli...moje da svalish i nqkoe kilce... kuraj i obshtuvane... obshtuvai s jenite..i se draj milo...i shte q namerish..uspeh :}

dare_93
07-01-2008, 17:13
с тоя ник не вярвам някой да се върже, честно :?

Chrissie
07-01-2008, 17:26
Лично моето мнение по твоя проблем е,че ти почти нямаш проблем.Разбирам,че те измъчва това,че нямаш приятелка или нещо подобно,но не външият вид е най-важното,нали?Да,знам какво ще кажеш-може и да не е важен,но хората гледат повече него,отколкото какво има в сърцето.И според мен,правят голяма грешка.Важно е какво имаш в душата и главата си,а не как изглеждаш.Според мен,можеш да решиш проблема си,както го наричаш.Трябва да премахнеш всичко от теб,което ти самия не харесваш.Когато го направиш,ще видиш,че ще се чувстваш много по-добре.Трябва само да повярваш,че можеш да се справиш и да си го поставиш за цел.А щом имаш и желание,и вяра стават чудеса.Когато общуваш с хората,показвай им кой си всъщност-че притежаваш талант да ги омайваш с думи и дела и че за теб това е по-важно.Все още има и хора,които държат повече на душата,отколкото на външния вид.Просто им покажи,че ти си човек и изискваш уважение такова,каквото те получават от теб.Защо трябва да им се даваш?Защо им позволяваш да те обиждат и накърняват така?Защитавай се!Ти си човек!Ти си личност!А личностите заслужават да се отнасят с тях така,както те се отнасят с околните.Както вече ти казах,съветът ми е да премахнеш това,което не харесваш в себе си и да повярваш,че по-важно е сърцето.Вярвам,че някой ден ще намериш полувинката,за която си мечтал,защото на добрите и изстрадалите хора винаги накрая се случва нещо хубаво,толкова хубаво,че го помнят цял живот.Ах,и да не забравя!Защо не го оставиш малко този интернет?Мисля,че му обръщаш прекалено много внимание.Трябва да общуваш повече с хората,очи в очи,за да могат да те опознават и да разбират какъв си всъщност.Надявам се да съм ти помогнала,дори мъничко.Желая ти успех! \:D/
ПС:Надявам се,да не си ме разбрал погрешно за нещо.

ZuCkI
07-01-2008, 18:00
Пий антидепресанти или нещо подобно
върви на психотерапефт или при някой дето може да ти помогне
:?

Lord_Of_The_Night
07-01-2008, 18:14
Ако темата не е ебавка ще ти кажа нещо и помисли добре върху него.
Значи първия проблем е че трябва да спреш да ти пука какво хората мислят за тебе,ще е много по добре за теб самия,как искаш хората да те харесват като ти самият не се харесваш.Като за начало спри да се притесняваш какво ти казват хората,не трябва да ти пука,това показва колко ограничени са,второ ако вдигнеш самочуствието си и започнеш да се харесваш и другите хора ще те харесат,трето не търси любов по чатове саитове за запознанства и такива ''глупости'',излизай повече запознавай се с нови хора,покажи им истинската си същност и вярвай ми някаде там те чака момичето което си заслужава.Няма грозни хора,има ограничени хора който не виждат,еми така е устоен света че човек трябва да се пригоди към него.За всичко има време на тоя свят,само трябва да имаш желание и мотивация.Аиде упсех и винаги има надежда.

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-01-2008, 18:15
С този ник и с това, че от нито едно място не видях да лъха тъга или нещо подобно, не мисля, че темата е сериозна.

maikavidaeba
07-01-2008, 18:29
напротив темата ми е съвсем сериозна не си правя майтап
само се регистрирах с този ник за да запазя донякъде анонимност
не е важен ника а човека който стои зад него

какво е един ник някакви си букви там ...

но съм напълно сериозен с моя проблем .
съветвате ме да излизъм да се запозная с други хора , но забравих да кажа че нямам навик да ходя по дискотеки или заведения и имам проблем с общуването с жените много съм притеснителен , за това и избрах начина запознастеа по интернет сайтове или чатове.

и казавм ако има някое момиче което има подобен проблем като моя да ми пише на лично събщение и да е от Варна .

Lord_Of_The_Night
07-01-2008, 18:38
напротив темата ми е съвсем сериозна не си правя майтап
само се регистрирах с този ник за да запазя донякъде анонимност
не е важен ника а човека който стои зад него

какво е един ник някакви си букви там ...

но съм напълно сериозен с моя проблем .
съветвате ме да излизъм да се запозная с други хора , но забравих да кажа че нямам навик да ходя по дискотеки или заведения и имам проблем с общуването с жените много съм притеснителен , за това и избрах начина запознастеа по интернет сайтове или чатове.

и казавм ако има някое момиче което има подобен проблем като моя да ми пише на лично събщение и да е от Варна .
Ясно че имаш проблем,обаче чатовете и саитовете няма да срещнеш там човека просто ти го казвам съвсем откровенно,много са редки случайте за това.Започни да излизаш повече прави нови запознанства,бъди себе си и вярвай ми ще срещнеш човека.Проблема с общуването с опита изчезва,даже някой жени харесват по притеснителните,така че като си седиш на гъза с извинение за исказа няма нищо да постигнеш.В този живот трябва да се рискува,и да не бъдеш песимистично настороен,и ако направиш и това което ти бях написал по горе,може и нещата да се получат.Обаче най-важното повтарям най-важното е човек да има вяра,така че горе главата и успех. :)

w0sh
07-01-2008, 19:08
Въх, братле ... на 30 години. Незнам.

Може би погледни от този аспект. амбицирай се. направи тяло с тези 99 килограма имаш потенциала. Момичетата си падат по силни мъже, независимо от външния вид.
пък и аз съм 80 кила ама не съм дебел.. незнам. Всичко е до себевъпзиряте.

punkrock
07-01-2008, 19:12
И след като уж си на 30 години, защо реши да споделиш с лапетий като нас, че си търсиш жена ??? Какво мислиш, че ще постигнеш ?

Въпреки, че темата ми се струва измислена.. :D 8-)

nevito0
07-01-2008, 19:19
ае кви са тез глупости..НИКОГА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОТКАЗВАШ;]
опитай се да не бъдеш толкова притеснителен..действай направо..
но сериозно недйе да се отказваш толкова лесно..не си толкова възрастен ;)

Lav40
07-01-2008, 19:28
Ми дай да поговорим на ЛС пич,че да те открия 1ни неща за жените ;) Повярвай ми,ще се преродиш! :)

HelSy
07-02-2008, 05:10
Lav40 кажи ги и на нас де ..и ние имаме нужда .. току виж някой обърнал резбата :lol: :lol:
нене тва по-горе беше базик но ми е мн инт какви са тези неща :-o :)

jghgh
07-02-2008, 05:55
С този ник и с това, че от нито едно място не видях да лъха тъга или нещо подобно, не мисля, че темата е сериозна.
нито пък аз.


а аз съветвам господина (или дебелото пуберче) да не бъде жалък, да се уважава повече, и точно поради тази причина да свали килограмите си - любовта изисква жертви, направи се малко по-красив, така ще станеш и по-уверен...

и малко не ми се връзва как си на 30, имаш приятел "от даскало", в чата момите ти казвали "пич" ... нали знам възрастните как си чатят.. авее...

детенце, купи си тоник за лице и наистина отслабвай да си по-привлекателен, оттам по-самоуверен, споделяй повече с баща си... и не ни занимавай с глупости.

mishani
07-02-2008, 08:11
хмм... ЛОШО :(

HelSy
07-02-2008, 08:19
:lol: :lol: :razz: :razz:

HelSy
07-02-2008, 08:46
aka6a_sf колко си жестока :razz: :lol:

Pliok0019
07-02-2008, 09:11
Стегни се, добий самочувствие. Зарежи сайтовете за запознанства, ако искаш някоя 13-14 пикла да ти върже и да се ожени за теб - лъжеш се. Там повечето от хората са на подобна възраст. Не мога да слагам всички под един знаменател, но повечето от хората в интернет чатовете са комплексирани и търсят нещо, което не могат да намерят в реалния живот - любов, приятелство, подкрепа...

Моят съвет към теб е да се осъзнаеш. Както казва една моя учителка "За всеки влак си има пътници, дори за влакчето на ужасите." Ще намериш момичето, което да те обича. Повечето представителки на нежния пол не гледат особено много външната красота.

Успех!

sladur4etyYy
07-02-2008, 09:15
е щом смяташ, че проблема ти е само във външния вид ( с което не съм съгласна-имаш прекалено мн комплекси) направи нещо за себе си- тръгни на фитнес, направи мускули, започни да се обличаш по-добре (нямам предвид да пръскаш милиони за дрехи, а просто да избираш подходящи), излизай повече( не е казано по дискотеки, все имаш поне 1 приятел, с който да излизаш-излизай с него по кафета тва онова и се запознавайте с нови хора) и почни да мислиш по- оптимистично

п.п. и спри да питаш дали има момиче, което да ти се навие, точно тук няма да има такива :?

didi_baby
07-02-2008, 09:16
ееей ама много оригинален ник си си тупнал :? на 30...абе пич не си ли позакъснял доста а и направо си улучил сайта в който да се предлагаш.очаквай ти-от умрял писмо

MonSitY
07-05-2008, 06:05
ееее стана жалък :(
имаш някакъв проблем с общуването пък и тука малко са 35-30 годишните...

kPuCkA
07-05-2008, 08:50
Ах,горкия той!За малко да се хвана на тъжната ти историйка...

maikavidaeba
07-09-2008, 12:18
съжалявам че за някой тук моят проблем не звучи сериозно , но повярвайте ми че наистина е сериозен.

също така на сайтовете за запознанства по които си търся приятелка има и по големи хора на мойте години !

но аз искам да ви кажа че когато бях на 20 години започнах да си търся приятелка а не както някой си мислите че на 30.

и проблема е в това че според всички жени с които съм си писал до сега аз съм грозен !!!!!!

и за това не искат да имат нищо общо с мен само ме обиждат и ми се подиграват не е заради това че съм дебел не е проблема в килограмите ми а за това че според тях н съм красив дори съм отвратителен но за да разберете за какво става дума ето ви сайт на който има моя снимка

http://axnscifi.aha.bg

вижте ме сами и преценете ....