PDA

View Full Version : Психолог



Jesssy
07-01-2008, 19:45
Эдравейте!
Напоследък ми се случиха доста неща,които окаэаха сериоэно влияне над емоционалното ми състояние.Иска ми се да се консултирам с психолог.Е,мога и тук да напиша историята си,но ще ви оттегча,а и се съмнявам някой да се эаеме с нея.Тончно эатова ви моля да ми препоръчате добър психолог в София.До скоро не бях добре настроена към самата идея эа посещение при психолога,но колкото и да не ми е приятно,май ще трябва да го направя :] Благодаря Ви предварително на всички.

Lunatic-
07-01-2008, 19:58
АЗ

hahavteen
07-01-2008, 20:11
С психолога трябва ТИ да се разбираш и на ТЕБ да ти вдъхва доверие... Такъв специалист не може да ти бъде препоръчан тъй като може аз примерно с някой да се разбирам супер и да ми е помогнал много но на теб да не ти допадне. Най-добре потърси в интернет или във вестниците и се срещни с няколко преди да решиш окончателно. Ти ще доверяваш на този човек мн лични неща и трябва да си сигурна че ще можеш...

IdiOtKa
07-01-2008, 20:42
някое твое аверче може да свърши абсолютно същата работа, дори само да те изслуша ...

5StaR
07-01-2008, 20:49
Аз съм психолог. Имам 5 години практика, за повече информация можете да се консултирате с мен на лично съобщение. Ще ви бъде обърнато внимание при първа възможност.

ScionOfStorm
07-01-2008, 21:53
някое твое аверче може да свърши абсолютно същата работа, дори само да те изслуша ...

зависи това, има хора, които просто изслушват и те зариват с клишета и глупости, които може да ги чуеш и ако направиш тук обстойна тема. Човек като има наистина нужда търси друг, който ДЕЙСТВИТЕЛНО да дава стойностни съвети и с който да поговори по-надълбоко в нещата. Малко хора могат да го предоставят това.

MostHated
07-01-2008, 21:55
Гледай сега... всички във форума са психолози и психо-та! :D
Всеки гледа да ти натресе неговото мнение и да ти даде акъл!