PDA

View Full Version : Мил смс...



lek0_ludnala
07-01-2008, 20:16
Хей,Здaвейте искам да ви попитам дали може да ми помогнете...гаджето ми утре има ден ден и искам да му пратя някакъв смс които да не е някакъв натрапчив от сорта на ОБИЧАМ ТЕ и същевременно сладък,да се зарадва ((: Мерси много предварително ((:

Fallen`Angel
07-01-2008, 20:18
Защо трябва да е нещо специално? Кажи му, че е всичко за теб..това ще го накара да се почувства много по хубаво, отколкото някакви измислени от нета смс-и

NaNa_SladuRana
07-01-2008, 20:19
Чичко Google 8)

desiiito
07-01-2008, 20:36
Аз винаги като пиша смс-и за рд (или някакъв друг повод).. пиша адски мн неща .. и не няк'ви клишета .. ми някакви пълни простотии свързани с нас двамата .. ,които само ние си ги знаем ..
( независимо дали приятел/ка или гадже ) .. някакви бъзици или пожелания като ги свързвам с нещо , което сме преживяли заедно или знам, че иска много .. незнам .. може просто , защото съм си дебил по принцип и затова да ги пиша такива .. ама съм сигурна ,че на нещо такова ще се зарадва най-много .. ще види, че си се постарала и най-важното ,че е от сърце .. :]
.. заеби го тоз бай ти google .. пиши каквото ти е на душата ( и не забравяй "обичам те" =]]] )

MostHated
07-01-2008, 20:43
Пиши му:
"Ей каварма! Ставай мий си устата и ела че имам изненада!"

Агресивно, оригинално... винаги действа! :D

xaxa
07-01-2008, 20:46
trq ti doide ot v1tre :>

kuklichka_bg
07-01-2008, 20:46
Пиши му:
"Ей каварма! Ставай мий си устата и ела че имам изненада!"

Агресивно, оригинално... винаги действа! :D
tui nqkoi da mi go napishe i poe4e nqma da me vidi xaxaaxa

MostHated
07-01-2008, 20:50
Пиши му:
"Ей каварма! Ставай мий си устата и ела че имам изненада!"

Агресивно, оригинално... винаги действа! :D
tui nqkoi da mi go napishe i poe4e nqma da me vidi xaxaaxa

:D абе хайде сега... всичко е justa joke :]

xaxa
07-01-2008, 20:59
Пиши му:
"Ей каварма! Ставай мий си устата и ела че имам изненада!"

Агресивно, оригинално... винаги действа! :D
tui nqkoi da mi go napishe i poe4e nqma da me vidi xaxaaxa

:D абе хайде сега... всичко е justa joke :]
justa emo

Sunny_stz
07-01-2008, 21:03
Povqrvai mi vludqva6 me.No po-vajnoto e 4e tazi ludost mi haresva!!


Obi4am te s dushata na dete!Obi4am te s plamnalo surce!Edno surce ,osudeno da spre do tuk,da te obi4a..kakto nikoi drug..da te obi4a,da ne bude s nikoi drug!!!


Shte brodq s dlani,kadeto iska6 ti.Shte pluzgam palavo ezik,kadeto az resha.A ti 6te me izpiva6 qrostno s o4i i 6te moli6 dvamata da sme sami! :PPPP


Lubovta ne ozna4ava sam oda sme edin do drug,no i da sme na edno mqsto.Izberi si - v legloto ili vurhu masata?


Vzemi malko strast,doza romantika i 6epa eroti4ni prejivqvaniq i 6te polu4i6 begla predstava kakvo te o4akva s men!

Ako pitash 4ovek kakvo e lubov,6te kaje 4uvstvo.Ako pita6 dete,6te kaje igra4ka.Ako pita6 men,6te kaja tvoeto ime. :)

Zagasi lampata!!Otvori prozoreca za da vleze ti6inata na no6ta i po4uvstvai vurhu buzkata si celuvkata ,koqto lunata ti izpra6ta ot men!!!

nqkuf_tam
07-01-2008, 23:05
Какво ще кажеш да му звъннеш, да му честитиш и да го поканиш у вас да му повтаряш името пъшкайки ?

5StaR
07-01-2008, 23:09
"ЩА скъсам УА готЯн"

spensi
07-02-2008, 06:17
Толкоз ли те мързи да измислиш един смс или нямаш акъл за такова елементарно нещо,и недей исползва готови смс-и. :D

hahavteen
07-02-2008, 06:38
Аз винаги като пиша смс-и за рд (или някакъв друг повод).. пиша адски мн неща .. и не няк'ви клишета .. ми някакви пълни простотии свързани с нас двамата .. ,които само ние си ги знаем ..
( независимо дали приятел/ка или гадже ) .. някакви бъзици или пожелания като ги свързвам с нещо , което сме преживяли заедно или знам, че иска много .. незнам .. може просто , защото съм си дебил по принцип и затова да ги пиша такива .. ама съм сигурна ,че на нещо такова ще се зарадва най-много .. ще види, че си се постарала и най-важното ,че е от сърце .. :]
.. заеби го тоз бай ти google .. пиши каквото ти е на душата ( и не забравяй "обичам те" =]]] )

Точно! И аз така правя и винаги се получава хубаво и хората се радват защото си личи че наистина е от сърце и че мислиш за тях.
А с най-добрата ми приятелка пък винаги си пишем страшно луди смс-и за празниците и като си ги препрочитам ми става мн хубаво.

На нещо лично най ще се зарадва. Недей да му пращаш готови пожелания.

mishani
07-02-2008, 08:00
смссссссс смссссссссс смссссссс (тука загрявам)
оооооооооо ! дааа !
пиши му :
"не търси в житова идеалното а вземи каквото можеш от реалното"
^ и там вече можеш да си добавяш твойте ..здрав красив умен ЛААЛАЛ и т.н