PDA

View Full Version : Страх от привързаност



Fallen`Angel
07-01-2008, 20:16
Знаете какво е да си привързан, нали? Знаете какво е да се чувстваш сам, когато човека го няма до теб ? Винаги ме е било страх да се привържа към някого и затова винаги съм разчитал само и единствено на себе си. Преди, когато виждах, че се привързвам към някого се отдръпвах, защото знаех, че ще боли. Винаги съм се държал студено към момичетата. Винаги обаче съм искал да обичам и тя да ме обича. Знаех, че трябва и да се престраша веднъж да се привържа към някого. Не знам, може би от момента на запознаване с момичето се повлиях и ми допадна супер много, защото не знаех какъв ще бъде края. Лесно се привързваш, трудно оставяш, а понякога дори не можеш да оставиш. Винаги жадуваш за нейното/неговото внимание и когато го получиш си много щастлив/а. Привързвали ли сте се с някого до толкова, че да искаш да си с него/нея по цял ден, вечер..да не се откъсваш от него..да..болестно състояние е..Но веднъж откъснеш ли се, преборваш се със себе си и това ти доказва, че си силен..Е.. ?

AnIcHkAtA
07-01-2008, 20:26
Да случвало ми се е.За щастие, или за нещастие поне от началото чувствата бяха споделени.Не го обичах просто бях свикнала до болка с него.След което ни разделиха.Жалка историйка, или по-скоро жалкото е, че позволихме да ни отделят един от друг.Така или иначе бяхме повече приятели, отколкото гаджета и все още чувствата ни са много силни приятелски :)

MostHated
07-01-2008, 20:42
Едно е да расчиташ само на себе си, друго е да нямаш доверие на никой... дори на 1 човек.

Lord_Of_The_Night
07-01-2008, 21:42
Еми да случвало ми се е и даже в момента съм така,искам да съм всяка секунда с момичето което обичам,така си е когато е влюбен човек.Знам и какво е да се чувстваш сам,но човек не трябва да се бой да се разкрие пред някого,защото дори и да боли,той няма да може да изживее пълноцено нещата.Така че понякога просто трябва да рискуваш,пък каквото стане. :)

Chrissie
07-01-2008, 22:50
Явно си бил наране от някой и това е довело до тази ти защитна реакция.Бягаш,докато не са те хванали.Мисля,че трябва да разбереш,че не всички искат да те наранят.Има хора,които те обичат и точно поради този факт няма да те наранят.Но не мсиля,че има начин да се оправиш,ако не го разбереш.Повярвай,няма от какво да се страхуваш,защото любовта(или приятелството) е силно оръжие.Дори и най-лощият човек,когато е влюбен,не може да наранява.

cinderella_gugutka
07-01-2008, 22:54
еми да,от любовта боли ама не може да избягаме от нея.живота е гаден и изпълнен с мн болка но няма как да избягаме и от него.някои хора се самоубиват ама не са толкова мн.пове4ето се радват на хубавите моменти а болката...незн.мисля 4е щастието е пове4е от болката и затова си заслужава вси4ко