PDA

View Full Version : Той се заглеждаше по гърдите й...



malka_diva4ka
07-01-2008, 20:24
Значи в моя клас има едно момиче което е баяяяя надаренооооо :shock: :shock: :shock: :shock: Нали схващате? :-D :-D И аз тка си създавам мн комплекси :-k моето бивше гадже я заглеждаше и опипваше още докато бяхме гаджета и от тогава си мисля че само момичета който са надарени имат повече шанс с момчетата :neutral: Аз разбира се разделих с него,защото не мога да гледам как я пипаше за ц*ц*те :cry: :cry: :cry: От тогава не искам да виждам надарени мацки с голямо деколте :-s :-s :-s Даже почвам да намразвам това момиче,защото тя ми отне това момче :x :x :x :x :x Знам че то не е виновно но просто незнам какво ми става :-k :-k :-k .Знам че това е тъпо и неискате да ви занимавам с мойте пробеми но нямах с кой да споделя :smt090 Сории ако има още такива теми,но аз съм новичка 8) 8) 8) 8) 8)

т.7
krem4et0

NaNa_SladuRana
07-01-2008, 20:29
Детска радост шарени бонбонки.
По темата:е не може всички да са надарени,а на гаджето ти толкова му е пукало за теб

tuzaro
07-01-2008, 20:30
и аз обичам каки с големи възможности :oops:

psihqsala
07-01-2008, 20:34
Е много комплекси :lol: То едва ли е само това комплекса хяхяхях я не сдухвай,ве,дете. Няя ти порастнат от яд,я. Едва ли зат'ва те е зарязал..или не,не....гарантирам ти,че не е заради тФа. СЛушай ме ся, не се вазирай..Не се вкарвай излишно в схеми>...> Който си те харесва, шше те земе и с малки,и с големи цици. Дейба,а и не всички са цицомани>..Оня си е търсил начинА да те разкАра>..А ти си мислиш разни раОти.,...Гледай по-спокойно,ся,на нещата.

sladur4etyYy
07-01-2008, 20:38
и в моя клас има 1 такава надарена..лелее... такоа нещо в живота си не бях виждала :D ама на гаджето ти явно мозъка му е като на 9-годишен- да я опипва при условие 4е си има гадже и дори да има наглостта да го прави пред теб :shock: тоя е боклук. а иначе не е вярно, че по-надарените имат по-голям шанс. те просто правят впечатление и се забелязват от момчетата, но това е моментно. иначе ако говорим за сериозна връзка, с нормално момче, а не с разгонен хлапак, няма значение гръдната обиколка. :wink: и изобщо не си създавай комплекси за глупости. на бас 4е с гаджето ти сте по на 13 :D

xaxa
07-01-2008, 20:39
Значи в моя клас има едно момиче което е баяяяя надаренооооо :shock: :shock: :shock: :shock: Нали схващате? :-D :-D И аз тка си създавам мн комплекси :-k моето бивше гадже я заглеждаше и опипваше още докато бяхме гаджета и от тогава си мисля че само момичета който са надарени имат повече шанс с момчетата :neutral: Аз разбира се разделих с него,защото не мога да гледам как я пипаше за ц*ц*те :cry: :cry: :cry: От тогава не искам да виждам надарени мацки с голямо деколте :-s :-s :-s Даже почвам да намразвам това момиче,защото тя ми отне това момче :x :x :x :x :x Знам че то не е виновно но просто незнам какво ми става :-k :-k :-k .Знам че това е тъпо и неискате да ви занимавам с мойте пробеми но нямах с кой да споделя :smt090 Сории ако има още такива теми,но аз съм новичка 8) 8) 8) 8) 8)
paxpxa zna4i priqtelkata ti e vinovna 4e na vi6iq ti mu sa se pipali c*c* a?

MostHated
07-01-2008, 20:41
Да си му пускала повече! :-x Момчетата не са виновни че вие не искате, а другите като дават и ни си взимаме се сърдите! :x :x :x


justa joke :D

NaNa_SladuRana
07-01-2008, 20:44
Да си му пускала повече! :-x Момчетата не са виновни че вие не искате, а другите като дават и ни си взимаме се сърдите! :x :x :x


justa joke :D

а бе кой знае на колко са

MostHated
07-01-2008, 20:48
Да си му пускала повече! :-x Момчетата не са виновни че вие не искате, а другите като дават и ни си взимаме се сърдите! :x :x :x


justa joke :D

а бе кой знае на колко са

Еми като са малки примерно е разбираемо, той е на 14 (примерно) вижда големи цици и откача... като порасне ще се поуспокои ама още 2-3-4 години може да е така...
Е има и екземпляри които и до 60 години са така... :razz: :razz:
хех както и да е

gLoRiOuS_aNGeL
07-01-2008, 20:51
Ами,тва,което си го мислиш не е вярно...Да,може би момчетата се заглеждат по мацки с големи цици,но от тва не зависи дали ще са с тях и дали ще ги обичат...Абе,спрете с тия комплекси вече!Няма от какво да се срамуваш,да се притесняваш и да се отдалечаваш за тъпотии![/i]

Escarina
07-01-2008, 21:42
Пфф.. аз се комплексирах по същия начин към шести клас... Заеби тая работа, с времето ще ти мине ;)

cinderella_gugutka
07-01-2008, 22:57
в слу4ая не са виновни моми4етата с циците а твойто мом4е :? той си е задник и добре си го зарязала

Chrissie
07-01-2008, 23:00
Разбирам как се чувства,но защо си създаваш такова...абе направо гадно впечатление за по-развитите момичета?Не всички са такива...Хм,има ли някоя по-цензурирана дума от тази която смятам да използвам?Освен това,мисля,че това,въпросното момиче наистина е такова,за каквото го мисля.Може и да е доста старомодно,но ти би ли търпяла подобно нещо,освен ако момчето не е твое?Извинявай,ама това за мен си е чиста лигощина(извинявай,за недискретната дума,но просто не намерих по-подходяща).Не мисля,че трябва да си създаваш някакви комплекси.Трябва да се научиш да се приемаш такава,каквато си.Когато го направиш и другите около теб ще се научат да го правят.

5StaR
07-01-2008, 23:01
и аз обичам каки с големи възможности :oops:

8-) 8-) me2

gangstata
07-02-2008, 01:28
Е..тя ко е виновна,че е замощна..Виновно е гаджето ти..да съм му теглила шамар всеки път кат погледне чуждо....И не мрази момичето..мрази мъжката част от населението на Земята..

spensi
07-02-2008, 06:04
Епа от каде си сигурна че причината е гърдите вярно предимство е,може пък да му е минал мерака да е със теб.

HelSy
07-02-2008, 06:14
и кво кaтo е надарена ? ще тръгне с нея и ще общува с бюста й особено ако е някоя тъпичка // ама кво говори тва,че тя дава някви да я обарват .. // ще мине време и ще разбере,че му трябва някоя с нещо в главата не в сутиена :lol: :lol: :? 8)

fenkatakrisi952
07-02-2008, 06:20
Аз имам доста надарена приятелка.Наистина някои момчета я задяват,но в крайна сметка всичко си упира до характер :)
Такаче споко,и ще срешнеш правилния 8)

FeelMyPain
07-02-2008, 07:01
Детска радост шарени бонбонки.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

По темата:Аз не харесвам момичета с много големи гърди, така че не се отчайвай.

П.П. Спри да слагаш след всяко изречение по 8 емотиконки, защото е дразнещо.

mishani
07-02-2008, 07:55
въпреки ,че не съм даска с пирони и аз понякога се комплексирам.. :cry:

FlipY
07-02-2008, 08:24
според мен не гърдите са наи-привлекателното нещо у моми4ето,все пак се гледа и face-а дупето характера и аз познавам много надарени моми4ета ама като казвам много имам предвид по4ти като фолк певица , ама пък те са грозни , грозни-кон в лицето.Не се комплексираи все ще си намериш някои които да те оцени както си.А според мен приятля ти е тъпак щом се държи така пред теб и няма смисъл да тъжиш зарад него 8)

HelSy
07-02-2008, 08:32
FlipY мн се виждаш на снимката ти :lol: :lol: :lol:

Chess
07-02-2008, 08:38
FlipY мн се виждаш на снимката ти :lol: :lol: :lol:


Той е искал да си снима бритона ...

FeelMyPain
07-02-2008, 08:43
FlipY мн се виждаш на снимката ти :lol: :lol: :lol:


Той е искал да си снима бритона ...

Или тениската? :-o

HelSy
07-02-2008, 08:43
впрочем .. очарователен е :oops: ( бритона имам впредвид ) :lol: :lol: 8-) :-P

Pliok0019
07-02-2008, 09:41
Не всички 1во гледат гърдите на момичета. Повечето мои приятели харесват дупета и дълги крака.

didi_baby
07-02-2008, 14:52
приятелката ти няма никаква вина-ся кво като имаме по големи възможности и да си ги крием ли?!приятеля ти е още с детски акъл

Pliok0019
07-02-2008, 15:17
приятелката ти няма никаква вина-ся кво като имаме по големи възможности и да си ги крием ли?!приятеля ти е още с детски акъл
Незнам на твоята планета как е, но гърдите не са равни на възможносттите. Виж, например, ти си неграмотна.

soul1199
07-02-2008, 18:38
в слу4ая не са виновни моми4етата с циците а твойто мом4е :? той си е задник и добре си го зарязала+1toi ne te zaslyjava :o

AnChItOoOo
07-02-2008, 19:01
ХаХХАхХхаХ аз за това не си обличам блузки с големи деколтета.....ставам повод за кавги 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wrathchild
07-02-2008, 19:46
И аз съм се ядосвала така, ама няма смисъл. Пък и има време - ще ти порастнат.

Spider4eto
07-02-2008, 22:06
Дам и аз разсъждавах по същия начин в 7ми клас

love_enrique
07-03-2008, 12:45
Еми момичето не е виновно,че гаджето ти е било тъпо лапе :? Вместо да се комплексираш,помисли си какво въобще си правила с момче което да те зареже заради това...

mimz_rap
07-03-2008, 13:48
Еми момичето не е винвно.Просто гаджето ти е било боклук и не му е пукало особено за теб :? истината боли ама според мен е така

cvetenceto1991
07-03-2008, 13:58
Ами гаджето ти не е държало достатъчно на теб и не те е обичало истински просто кат е видял някво надарено момиче е искал да баде с нея заради самата нея, а не защото ти имаш малки ц..и,просто според мен е искал да те скаса и е оти6ъл при друга за да го скъсаш ти!пък и не се притеснявай ще си намериш друг и няма да имаш такива комплекси :) успех кат се случи сподели

didi_baby
07-03-2008, 15:06
приятелката ти няма никаква вина-ся кво като имаме по големи възможности и да си ги крием ли?!приятеля ти е още с детски акъл
Незнам на твоята планета как е, но гърдите не са равни на възможносттите. Виж, например, ти си неграмотна.

айде бе верно ли :lol: и твоите ли са малки?!? 8-) мацка мацка никой не ти е казал,че гърдите са равни на възможностите и аз ако съм неграмотна,ти си тъпа-чети внимателно!!!(това че пиша разхайтено не значи че съм неграмотна ;) )

GabisiTa
07-03-2008, 15:10
Не си заслужава, щом заради това те е оставил... Спокойно, има още много. А това, че си надарена или не си, не означава абсолютно нищо. Аз също не съм, но имам приятел от година и нещо.. преди това също не съм имала проблеми с момчетата ... ;)

FlipY
07-03-2008, 15:38
FlipY мн се виждаш на снимката ти :lol: :lol: :lol: Еми има си причина......face-a Ми :D не базикам се имах много снимки но по ред причина изтрих другите...просто като ми пишат коментар не мога да разглеждам 100 снимки да го търся :(

davkata
07-03-2008, 15:38
фактически големите цици са това което е най първото желание но полсе започваш да се позаглеждаш още малко и откриваш че скоро ще стигнат до пъпа а това си е отвращаваща гледка 8)

Ivalinka
07-03-2008, 20:33
ами момченце,бе...какво искаш..всичките на тези години са на един акъл..че не и само на тези :(

i'm so excited!
07-03-2008, 20:47
и аз съм девойка без 'възможности', но тва не пречи да се възхищавам на големите,напращели и мощни бамбини. а най-обичам да споделям възхищението си с приятеля ми.

Whyniser
07-03-2008, 21:07
Да си му пускала повече! :-x Момчетата не са виновни че вие не искате, а другите като дават и ни си взимаме се сърдите! :x :x :x


justa joke :D

Напълно съгласен.А какво си се закосила за тези гърди.Пример: като отиваш на плаж 100% ще има някоя надарена какичка.Оттам ще разбереш колко простаци има на плажа :razz:

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:28
пффф.. като вида толко емотики и ми става лошо...

VinDiesel
07-03-2008, 21:30
Значи тоя никога не е виждал голяма цица наголо за да се откаже от тях аз си падам по малки стегнати или средни

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:32
хахаха авторката... ти да не си плоска ма мойто момиче.. |

5StaR
07-03-2008, 22:54
Koйто не пие боза като малък в последствие си пати.

NaNa_SladuRana
07-04-2008, 06:15
Koйто не пие боза като малък в последствие си пати.
:lol: :lol: :lol: аз се чуда защо социалистическите лелки са толкова надарени :lol:

xXxScreamxXx
07-04-2008, 08:12
Да си му пускала повече! :-x Момчетата не са виновни че вие не искате, а другите като дават и ни си взимаме се сърдите! :x :x :x


justa joke :D

а бе кой знае на колко са

давам им 11/12..


Нормално е да се заглежда по други , ти кат нямаш с какво да го привле4еш ... то и моя бившия се заглеждаше .. ама една моя фр му вдигна скандал и да видиш ефекта :lol:

fuck_me_pls
07-04-2008, 08:20
Детска работа 8) !

SiegHeil
07-04-2008, 11:40
Сложи си цици, евтини са 8-)

_FaShIoN_
07-04-2008, 12:00
Всяко момче,харесва момичета с големи гърди,но това не означава че не поглежда другите,просто трябва да знаеш как да го спечелиш,въпреки че нямаш големи гърди....И в твоя случай,проблема не е в това,че ти си с малки гърди,ами в това,че на него не му е пукало особено за тебе... :)

sladkish_14
07-04-2008, 12:41
Мисля,че той е още малко момченце,което бара ц*ц*т*е на момичетата от неговия клас или ги обарва по дупето,като после се прави на мъжкар :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Би трябвало да си около 7 клас :lol:

sladkish_14
07-04-2008, 12:44
А колкото до теб,не си създавай комплекси!!Я си помисли кое е по-хубаво едно момиче със среден нормален бюст с хубави,стегнати гърди в едно хубаво сутиенче или няква баба цуцолана :-D с размери на майка си :shock: И аз имам една такава в моя клас,но лятото когато си сложа едно сладко сутиенче и вдигна гърдите си,а тя облече на майка размера и ги увисне става много смешно :D :D :D :D

:) щастливката (:
07-04-2008, 13:42
Я да не си създаваш комплекси и да си пълниш душата с лоши чувства и мислите със завист .... Радвай се на това, което имаш :P стреми се да бъдеш добър човек, а не да пълниш деколтето, не завиждай няма за какво, на теб може би ти завиждат за друго :)

magneziq
07-04-2008, 15:02
4естно казано смятам 4е трябва да си и благодарна 4е те е оттървала от такъв з*дник

258
07-04-2008, 19:53
Гледането е нормално.Все пак момчета,кфо да ги правиш.Ама щом ги е пипал-евала че си го зарязала =D>

dantro
07-04-2008, 19:57
прочетох само заглавието на темата .. та аз имам приятелка одавна тя ми дава всичко от което имам нужда .. мога да твърдя че е доста красива има си гарди и т.н .. и какво от това пак се заглеждам по други .. мъже сме сори :) пък и да ти кажа понякога омръзва едно и също в продължение на много време но когато има лЮбоффффф ! всичко е ок ;)

Spider4eto
07-04-2008, 19:59
А всъщност на тебе не ти ли се е случвало като се разминеш с някой доста привлекателен мъжки екземпляр да не го загледаш 8-)