PDA

View Full Version : Как се виждате в идеалната връзка и съществува ли изобщо?



Confusing?!
07-01-2008, 20:51
Така де..личи ли си че съм леко объркан...Да кажа че съм момче преди всичко..да не ми се чудите..и кофтито е че тая година ми беше последна в училище...все пак 12 клас..тва онова..Ще кандидатствам..и проблема идва от това, че напоследък ми се насъбра страшно много напрежение. Преди около 6-7 месеца след поредната претърпяна любовна криза (вследствие на дългогодишна връзка приключила МЕГА гадно) се запознах с едно момиче, с което на пръв поглед нямаме нищо общо (и сега е така)..Но стана нещо..в стил "любов от пръв поглед" та..до ден днешен сме заедно..Карали сме се не веднъж..не си приличаме особено, но пък се обичаме доста за сметка на това..и все пак любовта не е всичко в една връзка. Напоследък аз съм адски напрегнат..след около 2 седмици ми почват изпитите и е някакъв ужас..в този 1 месец почти нищо не е могло да ме накара да се почувствам по-добре, т.к седейки по цял ден вкъщи и излизайки за по 2-3 часа с приятелката направо се побърквам..
Стига толкова с моя проблем...нека да дискутираме това което ми е интересно всъщност..Нямам търпение тъпите ми изпити да свършат за да мога да прекарвам повече време с приятелката ми...която заяви, че едва ли не ще и омръзна..и неискала да бъде много време с мен.. И ви питам..какъв тип хора сте..на какво разстояние държите любимия човек от вас..кво лично пространство му давате..казвали ли са ви, че го задушавате..че досаждате...че му е писнало от вас едва ли не..Как си представяте вашата идеална връзка по отношение на дълбочината и силата на взаимоотношенията си? Обичате ли да сте много време с човека който обичате или често разнообразявате..
Аз лично съм от тези, които обичат да прекарват мн време с приятелките си...всмисъл мога да си излизам само с нея и изобщо не ме притеснява това,че ще си омръзнем.Докато приятелката ми очевидно е в другата крайност..тя казва че може да сме мн време заедно ден, два..и после...Е..вие сте :) Импровизирайте ;) Ай със здраве 8)

xaxa
07-01-2008, 20:56
ne zadu6avam gajeto si kazal i sam i da prai tfa koeto i praila i do sega 6toto taka si q haresvam
dr-o est 4e obi4am da sme mn vreme zaedno ama sq mai nqma sme mnogo vreme 6tot tiq lqtni vakancii :-x tq na selo az na rabota (finger) za daskaloto

Sunny_stz
07-01-2008, 21:14
Amiiii s moq priqtel sme zaedno v ramkite na normalnoto,za da ne si omruznem.Vijdame se vseki den,no ne za ql den ,a ve4erta.E ponqkoga prekarvame pove4e vreme zaedno ,ako jelaem i ako ima vreme.:PPP Ne mislq 4e se revnuvame edin s drug...davame si svoboda :)

Jeuelle
07-01-2008, 21:22
Няма идеална връзка :) . НЯМА.

Escarina
07-01-2008, 21:48
Няма идеална връзка :) . НЯМА.

+1. И слава богу. Поне аз не мисля, че някой въобще има нужда от идеалната връзка.. А иначе - някога бях ненормално обсебваща. Сега в началото съм дори хладна. Все пак всеки има право на лично пространство, а голямата близост идва с времето.

nqkuf_tam
07-01-2008, 22:48
Жена с мозък на мъж ..

Escarina
07-01-2008, 22:50
Жена с мозък на мъж ..

Къде.. искам я :D

krem4et0
07-02-2008, 06:03
И аз мисля, че идеални неща няма, но за толкова време смятам, че съм съумяла да намеря баланса между липсването и досадата. Общо взето се виждаме всеки ден(с все по-малки изключения), често за по 2-3 часа вечер, а уикендите - повече. Колкото до личната свобода и личното пространство- имаме си го. от 24 часа в денонощието с него съм 2. Останалите са за мен и не съм длъжна да давам отчет къде и с кого съм. Същото важи и за него. Работата е там, че рядко излизаме без да см заедно. Дори и с приятели, пак сме заедно. не ми е казвал, че е задушен, аз също не съм. Даже времето с него ми е малко, но подозирам, че ако съм 24 часа с него, рутината ще надвие. На есен мислим да заживеем заедно и тогава нещата рязко ще се променят. Но до тогава има време. Огънят и тръпката се поддържат и с малко липса.

SINDEL
07-02-2008, 06:22
Аз съм от тези, които се отдават изцяло на връзката си. За мен няма нищо по-приятно от това да прекарвам време с 4овек, когото оби4ам и определено не мисля, 4е ако сте 4есто заедно, ще си омръзнете. Особено ако си пасвате като характери и харесвате едни и същи неща, винаги можете да се забавлявате заедно :)

Confusing?!
07-02-2008, 10:12
Е..да, но моята приятелка явно не е от тези които обичат да се отдават изцяло на връзката си..Аз лично също смятам, че несъм прав да искам това от нея..за една връзка е много по-добре да диша..но ми е кофти когато неможем да сме заедно или пък тя се не спира и ходи постоянно нанякъде без мен (т.к. аз нямам възможност..) Напоследък нещата м/у нас доста се промениха и за съжаление аз вече почвам да се съмнявам с нея..а най-интересното е че май и тя се съмнява в себе си..

lLady_MooN_RaiN
07-02-2008, 11:33
Досега с приятеля ми споделяхме уикендите и ваканциите, защото той е студент и ни делят почти 250 км. Но се надявам на есен, да заживеем заедно, тъй като ми предстои (надявам се) да стана и аз студентка. Не мисля, че е си омръзнем. Все пак почти откакто сме заедно(а това са вече повече от 2 години) все си мечтаем как някой ден ще заживеем заедно. Толкова ни е омръзнало да сме раделени през повечето време, че едва ли ще ни е скучно да сме заедно.

butty
07-02-2008, 11:56
Идеални връзки няма, както вече казаха. Едва ли съществуват двама човека, които да се допълват напълно и да не се карат никога, да се разбират за всичко .. :? Винаги има някакви дразги и караници. С моя приятел ни е добре заедно. В началото може да се каже, че той ме задушаваше., защото постоянно ми звънеше, питаше с кого съм ,кога ще се прибера и т.н. А аз мразя някой да му държи сметка какво правя..и тогава започнаха големи караници, но се оправихме. Той се научи да ми вярва и да ми дава пълната свобода. Сега повечето време се намираме на разстояние и си имаме доверие, всеки може да прави каквото поиска,в рамките на нормалното :) Никога няма да го спра да излезе на кафе с някое момиче, примерно.. защото просто знам, че нищо няма да стане ;) Колкото и да са се опитвали да ни разделят..никога никой не е успявал.
А за омръзването..мисля, че има и такъв момент,ако се виждате постоянно, всеки ден, за по няколко часа.. няма го момента на липсване.. и се достига до момент на досада.. Аз сега очаквам с голямо желание момента, в който ще се видим..ще го целуна, защото се виждаме веднъж на 1-2 седмици :)

keep_smiling
07-02-2008, 12:33
до този момент никога не съм имала сериозна връзка, не съм открила човека :( вината си е изцяло моя, и си я осъзнавам, но има време за всичко:) Аз съм човек който обича тръпката и адренелина! Всичко което някога съм искала е да има развитие и всеки път всичко да е различно и оригинално, а не да ми се разкривате (както искат повечето момичета) изцяло, искам да има нещо там да си човъркам и да ми е интересно! Супер трудно се привързвам, а пък камо ли да се влюбя :?
И ако питаш, да, в повечето пъти се чувствам задушена и това носи провала със себе си... :( не мога да си се представя в сериозни отношения с някой :-o Съжелявам много за това, но всеки си е различен..., предполагам след време ще се променя... и дано де :D
А на тебе ти пожелавам много успех в отношенията ви!
Радвам се да виждам щастливи двойки по улиците!
И напълно те разбирам за това колко е кофти когато ти е натоварено и именно в този момент ти се иска да си някъде другаде :( последните ми два месеца бяха супер трагични, но с усмивка всичко е по- лесничко ;) Успех!
(Момиче съм :D )

didi_baby
07-02-2008, 14:33
идеална връзка не съществува...естествено и моята не е такава

krem4et0
07-02-2008, 16:22
Аз съм от тези, които се отдават изцяло на връзката си. За мен няма нищо по-приятно от това да прекарвам време с 4овек, когото оби4ам и определено не мисля, 4е ако сте 4есто заедно, ще си омръзнете. Особено ако си пасвате като характери и харесвате едни и същи неща, винаги можете да се забавлявате заедно :)

Работата е там, че за мен забавлението е дискотека и танци до зори, а за него е игра на карти, табла, разходка, секс, пиене на биричка...Аз съм по по купона, а той е по-спокоен. Имам нужда от тези неща и не виждам защо да не мога да се забавлявам с други хора. А и не, че ще ми писне, а просто всичко ще стане рутинно. В София е друго. Тук от единия до другия край на града отивам за 20 минути, обеколила съм всички заведения, вижам все едни и същи неща и хора, няма 1 мач, няма театри и концерти........общо взето забавленията са рядкост.