PDA

View Full Version : Зарязах момчето което харесвам



nad_zakona_f
07-01-2008, 21:53
Харесвам едно момче с което ходихме до преди малко.Дали постапих правилно като послушах майка си и приятелите си незнам.Бяха ми казали,че момчето до го наречем Х , се занимава с дрога и др. такива нешта и аз се повлиях от това което ми казаха.Дали постапих правилно :( ? (при условие,че го Обичам повече като брат, а не като нещо повече) Мразя да наранявам някого. Последния път когато нараних момче.. се чувствах по зле от него и бях испаднала в депресия... ( мислех все за лоши неща,които впрочем се случваха повечето... тапчех се със шоколад с надеждата да ми стане по добре...карах се със всички ) [/b][/i]

Lord_Of_The_Night
07-01-2008, 22:02
Еми ние откаде да знаем дали си постъпила добре,но щом сички са те посъветвали така знам ли явно има защо.

Chrissie
07-01-2008, 22:12
Не можем да кажем със сигурност дали си постъпила правилно,защото колкото и трудно да ни е да си го признаем,понякога и близките грешат.Но според мен,сега,след като си вън от тези неща,можеш да наблюдаваш приятеля си и сама да стигнеш до извод,тоест дали решеието ти е правилно.Щом му имаш доверие и ако той изпитва същото към теб,не би трябвало да те излъже.Но от друга страна,когато си вън от дадена ситуация и разглеждаш нещата отстрани,те имат съвсем различен вид.Съвета ми е да изчакаш малко,да видиш дали той наистина има нещо общо с тези неща.Ако си сбъркала в решението си,можеш да отидеш при него и да му кажеш,че съжаляваш,че си го поставила под съмнение.Но само ако си сигурна и наистина вярваш,че той е замесен в нещо подобно.Успех! \:D/

xaxa
07-01-2008, 22:12
da pomislim za po napred..
bi li iskala ba6ta na tvoete deca da e narkoman?

w0sh
07-01-2008, 22:14
da pomislim za po napred..
bi li iskala ba6ta na tvoete deca da e narkoman?

Ти жениш ли се за всичките си гаджета.

xaxa
07-01-2008, 22:15
da pomislim za po napred..
bi li iskala ba6ta na tvoete deca da e narkoman?

Ти жениш ли се за всичките си гаджета.
ne samo za poluvinata

nad_zakona_f
07-01-2008, 22:16
kogato nameknah neshto za narkotici.. treva i sqkakvi drygi takiva.. toi kategorichno otreche. No pak ima hora koito mogat da go potvardqt che se e zanimava ili se e zanimaval. Predi da tragnem dori nqkoi beshe podhvarlil neshto kato male kokata mi e v [X] ili pred moi priqteli e kazvam vzemi i moqta treva ili neshto takova... a kogato go popitam neshto vingi otricha i tova me postavq pod samnenie kogato mi kazva "obicham te"

nad_zakona_f
07-01-2008, 22:18
xaxa написа:
da pomislim za po napred..
bi li iskala ba6ta na tvoete deca da e narkoman?

ami ne ne bih iskala !

xaxa
07-01-2008, 22:19
da te svetna vseki moje da ti kaje 4e te obi4a..
edno e da ti go kajat a drugo e da ti go dokajat

w0sh
07-01-2008, 22:19
xaxa написа:
da pomislim za po napred..
bi li iskala ba6ta na tvoete deca da e narkoman?

ami ne ne bih iskala !

Стига ве?
що?
Наркоманите са готини хора.

nad_zakona_f
07-01-2008, 22:21
kazval mi go e i ponqkoga mi go e dokazval.. makar che poslednata sedmica beshe na kafe a az bqh v centar i vecherta v skype mi kaza "az te vidqh ama bqh s fr na kafe i ne mojah da ti kaja zdr" :booooomb:

xaxa
07-01-2008, 22:22
xaxa написа:
da pomislim za po napred..
bi li iskala ba6ta na tvoete deca da e narkoman?

ami ne ne bih iskala !

Стига ве?
що?
Наркоманите са готини хора.
da e kato kaza gotini xora se setix deto 1 Ivan predi 1 godina se opitva da mi prodava treva (be6e mnogo napu6en) i est mu vikam maxai mi se ot glavata ... xaxaxa ... i toq po 1 vreme podgoni 3 momi4eta koito utivaxa da trenirat narodni tanci i vika
4akaite da vi prodam treevaaaaa 4akaiteeee
:razz:

nad_zakona_f
07-01-2008, 22:24
xaxa написа:
da pomislim za po napred..
bi li iskala ba6ta na tvoete deca da e narkoman?

ami ne ne bih iskala !

Стига ве?
що?
Наркоманите са готини хора.
da e kato kaza gotini xora se setix deto 1 Ivan predi 1 godina se opitva da mi prodava treva (be6e mnogo napu6en) i est mu vikam maxai mi se ot glavata ... xaxaxa ... i toq po 1 vreme podgoni 3 momi4eta koito utivaxa da trenirat narodni tanci i vika
4akaite da vi prodam treevaaaaa 4akaiteeee
:razz:



:D :D :D

cinderella_gugutka
07-01-2008, 22:33
щом като го оби4аш пове4е като брат по добре 4е си го зарязала :-o

Lord_Of_The_Night
07-01-2008, 22:34
Е ти кво очакваш да ти каже да наркоман съм. :D По-добре не се занимавай с него.

nad_zakona_f
07-01-2008, 22:37
Е ти кво очакваш да ти каже да наркоман съм. :D По-добре не се занимавай с него.


:D ami ne a toi mislq che ne se e drogiral samo e pushil treva i drogata q e prodaval ili nz... ne sam zapoznata s podrobnosti

w0sh
07-01-2008, 22:38
Тревоманството не е наркомания.
Аз лично пуша и досега не съм умрял, даже имам висок успех в личния и професионалния живот и се готвя д аследвам.

xaxa
07-01-2008, 22:41
Тревоманството не е наркомания.
Аз лично пуша и досега не съм умрял, даже имам висок успех в личния и професионалния живот и се готвя д аследвам.
dai da si napraime x1lki na pi6kite (pak nq umrem)
ot kolkoto do trevata spored men ni6to xubavo kato cqlo nemoje6 da izvi4e6 s neq (pone v BG)

nad_zakona_f
07-01-2008, 22:44
Тревоманството не е наркомания.
Аз лично пуша и досега не съм умрял, даже имам висок успех в личния и професионалния живот и се готвя д аследвам.
dai da si napraime x1lki na pi6kite (pak nq umrem)
ot kolkoto do trevata spored men ni6to xubavo kato cqlo nemoje6 da izvi4e6 s neq (pone v BG)



I az taka mislq.. No pak qvno ti mojesh da si sachetavash neshtata i ne ti prechi sega zavisi ot choveka :) no az lichno sam kategorichno pritv :)

Lord_Of_The_Night
07-01-2008, 22:52
Тревоманството не е наркомания.
Аз лично пуша и досега не съм умрял, даже имам висок успех в личния и професионалния живот и се готвя д аследвам.
dai da si napraime x1lki na pi6kite (pak nq umrem)
ot kolkoto do trevata spored men ni6to xubavo kato cqlo nemoje6 da izvi4e6 s neq (pone v BG)



I az taka mislq.. No pak qvno ti mojesh da si sachetavash neshtata i ne ti prechi sega zavisi ot choveka :) no az lichno sam kategorichno pritv :)
Щом си протиш,значи си постъпила правилно и отстояваш принципите си.

angelofsin
07-02-2008, 18:07
Ами щом майкати те е посаветвала... може би си направила правилният избор , защото за пореден път се обеждавам че маийките са винаги прави и знаят как да ни посаветват. Така че мисли позитивно над нещата ще срешнеш и много по добри от него :-) аиде успехче :-)

Al3ksandra
07-02-2008, 18:28
Не се ядосвай.. и аз мисля че майките са много прави и ни дават добри съвети :) Пък и винаги има нещо по-добро от това което имаме :) А и ако той те обичаше толкова много, нямаше да ти спестява истината и той щеше да е първия човек които да ти го каже.. Но не знаем със сигурност дали е такъв, за това по-добре го проучи :)

soul1199
07-02-2008, 18:30
Харесвам едно момче с което ходихме до преди малко.Дали постапих правилно като послушах майка си и приятелите си незнам.Бяха ми казали,че момчето до го наречем Х , се занимава с дрога и др. такива нешта и аз се повлиях от това което ми казаха.Дали постапих правилно :( ? (при условие,че го Обичам повече като брат, а не като нещо повече) Мразя да наранявам някого. Последния път когато нараних момче.. се чувствах по зле от него и бях испаднала в депресия... ( мислех все за лоши неща,които впрочем се случваха повечето... тапчех се със шоколад с надеждата да ми стане по добре...карах се със всички ) [/b][/i]tva,4e se zanimaa s droga i ,kvo ot tva 8) ,biv6oto mi gadje su6o,no az sly4aino,da se drysam-ne!,no sa6o pro4etah po gore,ti kaza,4e go obi4a6,kato brat?!?tva,kvo pokazva,4e ne go obi4a6,gotovo problema e re6en 8)

dimanushka
07-02-2008, 18:36
spoed men si postupila pravilno... po dobre e da ne se zahva6ta6 s takuv 4ovek za6tto edinstvenoto koeto moje da se slu4i e da potune6 zaedno s nego.... dobre e 4e ne si riskuvala da ostane6 s nego a i da be6e ostanalo tova 6te6e da ti kostva mn nepriqtnosti...
produljavai napred i ne mu misli tolkova.. s vremeto nqma da misli6 tolkova negativno i 6te se radva6 4e ne si riskuvala bude6teto na jivota si :)

ThePowerOfLove
07-02-2008, 18:46
Няма смисъл да съжаляваш за нещо свършено. По-добре продължи напред без него ;)

lips of an angel_F
07-02-2008, 20:02
ako e provalil jivota si 6to da provalq i tvoq