PDA

View Full Version : Как да постъпя?



baby2009
07-02-2008, 08:07
Zna4i imam priqtel koito e na 20 a az sam na 13 vsi4ki kazvat 4e tova e edna gre6ka na6ite ne go odobrqvat no toi e adski dobar.KAk da im pokaja 4e toi e za men obi4ame se mnogo,no trqbva vinagi da se kriem ot horata i tova e adski gadno! KaJete kak da postapq kakvo da pravq???

FeelMyPain
07-02-2008, 08:08
Както и да го погледнеш, това е подсъдимо.Нормално е родителите ти да не го удобряват.

baby2009
07-02-2008, 08:15
daje priqtelkite mi me otblaskvat po neznaini pri4ini ot kakto sam s nego

kocko
07-02-2008, 08:58
аве тоя иска да те ис4ука и после 6те те зареже и 6те си трошиш главата мн сте знел малките ве ти 6те ходиш ли с някое хлапе на 7 годинки нем нали съштото е и при него замо4е той има шанс да спи с теве а ти с хлапето не оставиго ве мн си ... :Х

BlackaTBW
07-02-2008, 09:06
Сигурна ли си че го обичаш? Та ти си едва на 13. Според мен на тази възраст има само 'увлечение по някой готин батко'. Нормално е вашите да не го одобряват, ако си хванеш гадже на 40, вашите и инфаркт могат да получат от неодобрение. Той е на 20, има СЪВСЕМ различен начин на мислене, изживял е неща, за които на теб ти е още много рано. Та отново се замисли, дали това наистина е любов?

pasii_sladuranata
07-02-2008, 09:11
ако искаш да си с него бъди! това,че родителите ти не го одобряват е нормално все пак си малката им дъщеричка :? ,но ако наистина се чувстваш готова за такава сериозна връзка ти си решаваш не другите ;)

Pliok0019
07-02-2008, 09:25
Виж...изпадала съм в същата ситуация, въпреки че бях по-голяма от теб и разликата във възрастта ни беше значително по-малка. Аз съм на 16, той на 20. Родителите и приятелите ми бяха против връзката ни. Естествено никой не се опита да ме спре, защото знаят колко съм инатлива и че ще се боря много за нещо, което не е позволено. Наложиха ми вечерен час.... Наложи се да бягам от часовете, изоставях приятелите си (които са най-страхотните хора на света), за да бъда с неговите. С майка ми непрекъснато имахме скандали.

Та...с всичко това исках да ти кажа, че е много трудно да запазиш връзка, която останалите не одобровят. В моя случаи всичко се оказа лъжа - усилията не си заслужаваха ни най-малко. Страдах много и повече никога няма да бъда с някои, който майка ми не харесва. От първия ден, в който се запознах с него, тя ми каза, че е лъжец. Накрая се оказа наистина права.

Послушай родителите и приятелите си. Успех!

gLoRiOuS_aNGeL
07-02-2008, 09:29
Казала си не ваште,че ходиш с 20-годишен... :shock: Ами как очакваш да реагират!А за приятелките също нормлно поведение!В една такава връзка с такава голяма разлика,никой няма да си помисли,че сте заедно,защото се обичате...А,иначе много им се чудя на такива като приятелят ти,които замайват главата на невръстните момиченца,минават ги веднъж-два пъти и ги зарязват с разбито сърце да реват и да си режат вените... :?

ell_ownz
07-02-2008, 09:30
pedofiliq

zaraaa
07-02-2008, 09:46
Normalno roditelite ti da ne go odobrqvat vse pak ti si na 13 a toi na 20-razlikata ne e golqma no zavisi ot kakva poziciq na godinite si, a v tvoq slu4ai opredeleno razlikata e ubiistvena :? predstavi si da e mnogo dobar dokto mu pusne6 i posle te zareje, oxooo togava 6te vidi6 kolko e dobar naistina :x

dark_angel_7813
07-02-2008, 09:48
Zna4i imam priqtel koito e na 20 a az sam na 13 vsi4ki kazvat 4e tova e edna gre6ka na6ite ne go odobrqvat no toi e adski dobar.KAk da im pokaja 4e toi e za men obi4ame se mnogo,no trqbva vinagi da se kriem ot horata i tova e adski gadno! KaJete kak da postapq kakvo da pravq???

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Лелеееее :shock: тва според мен си е живо педуфилство .... :? :? :? :D :D :D Тоя наистина нещо му хлопа ..... ако се занимава с доста по малки от него.... М аз мисля ... че е невъзможно .... просто всичкото тва ... и също така мисля че тази връзка няма да просъществува ...... :? :? :?

SomeGirl
07-02-2008, 10:20
napravi si izvoda sama ot tova koeto 6te ti razkaja. az imax dalga vrazka s 4ovek 8g po-golqm ot men, bqx na 15 kogato tragnax s nego, sega sam na 19. dosta vreme sled kato ve4e bqxme zaedno toi sam si kaza 4e tragnal s men za6toto 4isto i prosto iskal samo da pravi sex s men, ni6to pove4e. samo 4e az bqx devstvena, makar na nego da my izglejda6e stranno, sa6to se okaza 4e sam razli4en 4ovek ot tova koeto toi si e mislel 4e sam. mina vreme dokato pravixme sex za 1vi pat, togava ve4e ima6e 4yvstva ot moq i ot negova strana, no az ne mislex tolkova dali 6te me zareje.
toi nai-veroqtno vijda ne6tata taka-tq e malka i glypava o6te i 6te mi pysne s malko sladki prikazki. moje i da gre6a ne kazvam 4e sam v prava v tova koeto pi6a za6toto vsi4ko e strogo individyalno i az sam dokazatelstvoto 4e ponqkoga moje i da ima 4yvstva, no vinagi i ne te bqxa vode6ti za na4aloto na vrazkata koqto imax.
i o6te ne6to toi e nad 18 a ti si samo na 13, toi e podsadim imai go v predvid, ne, ne govorq za pedofiliq i t.n. podsadim e 4e ima vrazka s maloletna i roditelite ti mogat da go sadqt. sa6to ako ne gre6a ako pravi6 sex s nqkoi nad 18 i si pod 16 toi moje da bade saden.

slivaka
07-02-2008, 10:29
Щом имате 7 години разлика значи приятелят ти е бил чикиджия и му е писнало за тва си е хванал теб .Нямал е шанс с тия на неговата въсраст (по-хубавите),щот си е прост !Всички ,които не го приемат са прави ,за това ги послушай след време няма да сажаляваш ! :)

Presley
07-02-2008, 10:38
Водите ли полов живот?
И от колкото време сте эаедно?
Вашите иэобщо энаят ли эа неговото съществуване?
От любопистство питам.

GabisiTa
07-02-2008, 10:39
Пфф... няма да те съдя, за това че имаш такава връзка, защото и аз когато бях на твоята възраст бях в абсолютно същата ситуация...
Мислех си, че "го обичам" и "той ме обича", карах се с майка ми постоянно, защото исках да съм с него, с приятелите си също... Всички се опитваха да ми отворят очите, но аз не исках и да чуя даже.. По-късно самичка осъзнах, че не си е заслужавало..
Все пак разликата във годините ви е голяма, имате различни интереси, мислене и т.н. Рано или късно ще ви стане скучно, няма да имате какво да правите заедно или.. по-лошото ти ще му пуснеш и това ще е с връзката ви...
Лично според мен не си заслужава подобна връзка, но решението си е лично твое ;)

Presley
07-02-2008, 10:41
Щом имате 7 години разлика значи приятелят ти е бил чикиджия и му е писнало за тва си е хванал теб .Нямал е шанс с тия на неговата въсраст (по-хубавите),щот си е прост !Всички ,които не го приемат са прави ,за това ги послушай след време няма да сажаляваш ! :)
Ей това е истината между другото.
Момчето,ако е имало шанс с по-эрели и по-опитни момичета,надали е щяло да се хване с 13-годишно ДЕТЕ.Друга е работата вече,ако си има някакви по-раэлични предпочитания.Но тук вече става въпрос эа педофилия-дано да не е така.А тея прикаэки эа любовта, са ми смешни.Да беше ти на 16-17,той на 23-24-окей.Ама си на 13,а той на 20-два раэлични свята,на раэличен акъл сте,колкото и да отричаш.

baby2009
07-02-2008, 15:08
Щом имате 7 години разлика значи приятелят ти е бил чикиджия и му е писнало за тва си е хванал теб .Нямал е шанс с тия на неговата въсраст (по-хубавите),щот си е прост !Всички ,които не го приемат са прави ,за това ги послушай след време няма да сажаляваш ! :)
Ей това е истината между другото.
Момчето,ако е имало шанс с по-эрели и по-опитни момичета,надали е щяло да се хване с 13-годишно ДЕТЕ.Друга е работата вече,ако си има някакви по-раэлични предпочитания.Но тук вече става въпрос эа педофилия-дано да не е така.А тея прикаэки эа любовта, са ми смешни.Да беше ти на 16-17,той на 23-24-окей.Ама си на 13,а той на 20-два раэлични свята,на раэличен акъл сте,колкото и да отричаш.
за тоsa sam saglasna 4e ne sme na edin akal toi e imal i s po golemi ot nego jeni otno6eniq ,no pri men se e sprql

baby2009
07-02-2008, 15:09
Сигурна ли си че го обичаш? Та ти си едва на 13. Според мен на тази възраст има само 'увлечение по някой готин батко'. Нормално е вашите да не го одобряват, ако си хванеш гадже на 40, вашите и инфаркт могат да получат от неодобрение. Той е на 20, има СЪВСЕМ различен начин на мислене, изживял е неща, за които на теб ти е още много рано. Та отново се замисли, дали това наистина е любов?
da sigorna sam v tova ,vse pak sme zaedno ot po4ti 8 meseca

baby2009
07-02-2008, 15:11
Normalno roditelite ti da ne go odobrqvat vse pak ti si na 13 a toi na 20-razlikata ne e golqma no zavisi ot kakva poziciq na godinite si, a v tvoq slu4ai opredeleno razlikata e ubiistvena :? predstavi si da e mnogo dobar dokto mu pusne6 i posle te zareje, oxooo togava 6te vidi6 kolko e dobar naistina :x

za razlikata naistina e golqma no tova e kakvo da se pravi na6te 6te trqbva da sviknat s tova za nego bih dala vsi4ko

lipsvashh_mi
07-02-2008, 15:11
Както и да го погледнеш, това е подсъдимо.Нормално е родителите ти да не го удобряват.
+ 1..любов между 13годишна с 20 годишен е непреимлива...ваще с право се тревожат и не го приемат

SomeGirl
07-02-2008, 15:24
a ot kolko vreme ste zaedno?

s1mon4e7yy
07-02-2008, 15:36
Боже зарежи го ,докато не е станало късно!!! Сега може да си адски влюбена и да мислиш ,че и с него е наистина така,но послушай родителите и приятелите си,все пак имат повече опит,а и ще са ти за по-дълго отколкото някав педофил (сори за обидата :( ) Намери момче на твоята възраст или се забавлявай с приятелите си забрави го просто не еза теб преживяла съм го и наистина боли повярвай!

baby2009
07-02-2008, 15:48
a ot kolko vreme ste zaedno?

8 месеца

SomeGirl
07-02-2008, 16:20
8m ne sa malko vreme, a toi iskal li e da pravite sex?

Al3ksandra
07-02-2008, 16:34
Виж...изпадала съм в същата ситуация, въпреки че бях по-голяма от теб и разликата във възрастта ни беше значително по-малка. Аз съм на 16, той на 20. Родителите и приятелите ми бяха против връзката ни. Естествено никой не се опита да ме спре, защото знаят колко съм инатлива и че ще се боря много за нещо, което не е позволено. Наложиха ми вечерен час.... Наложи се да бягам от часовете, изоставях приятелите си (които са най-страхотните хора на света), за да бъда с неговите. С майка ми непрекъснато имахме скандали.

Та...с всичко това исках да ти кажа, че е много трудно да запазиш връзка, която останалите не одобровят. В моя случаи всичко се оказа лъжа - усилията не си заслужаваха ни най-малко. Страдах много и повече никога няма да бъда с някои, който майка ми не харесва. От първия ден, в който се запознах с него, тя ми каза, че е лъжец. Накрая се оказа наистина права.

Послушай родителите и приятелите си. Успех!


Да определено майките ни дават добри съвети относно хората... които харесваме.. Може би и аз няма да бъда с човек когото майка ми не одобрява, защото тя ме познава най-добре от всички останали и знае каква съм и т.н. и изобщо какъв съвет да ми даде..

Така сега по темата... 8 Месеца нито са малко нито са много :-o Явно вече си се привързала към него... Ако не напира за секс, и гледа винаги да те разбира , да бъде нежен добър с теб, значи все пак е възможно да имате връзка, но имаи в предвид че с тая връзка се обричаш на непрятности. И че трудно ще промените мнението на хорските усти - те винаги ще говорят за вас... :( И няма какво да направиш ... :( Но пък аз се надявам да не е от малоумниците, търсещи само секс... о.О Защото тия малоумни същества ще ги хвана и ще ги избия :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt070 :smt068 :smt067 :smt067 :smt067 :smt097

baby2009
07-02-2008, 18:01
8m ne sa malko vreme, a toi iskal li e da pravite sex?
sega nqma zna4enie sex dali sme pravili ili ne sme

dimanushka
07-02-2008, 18:31
Zna4i imam priqtel koito e na 20 a az sam na 13 vsi4ki kazvat 4e tova e edna gre6ka na6ite ne go odobrqvat no toi e adski dobar.KAk da im pokaja 4e toi e za men obi4ame se mnogo,no trqbva vinagi da se kriem ot horata i tova e adski gadno! KaJete kak da postapq kakvo da pravq???
po princip ne]ata stoqt taka.... nqkoi kato ne moje da si hvane gadje tursi po malki momi4eta koito da mu se vurjat na akula... i taka kato gledam ti ve4e si se vurzala... taka e v pove4eto slu4ai ama ne vqrvai s teb da e ne6to razli4no... imate mn golqma razlika v godinite i ne e mn hubavo 20 godi6en da hodi s 13... imah edin takuv slu4ai v moita kompaniq i ne zavur6i dobre...
pomisli si mn dobre

baby2009
07-02-2008, 19:00
Zna4i imam priqtel koito e na 20 a az sam na 13 vsi4ki kazvat 4e tova e edna gre6ka na6ite ne go odobrqvat no toi e adski dobar.KAk da im pokaja 4e toi e za men obi4ame se mnogo,no trqbva vinagi da se kriem ot horata i tova e adski gadno! KaJete kak da postapq kakvo da pravq???
po princip ne]ata stoqt taka.... nqkoi kato ne moje da si hvane gadje tursi po malki momi4eta koito da mu se vurjat na akula... i taka kato gledam ti ve4e si se vurzala... taka e v pove4eto slu4ai ama ne vqrvai s teb da e ne6to razli4no... imate mn golqma razlika v godinite i ne e mn hubavo 20 godi6en da hodi s 13... imah edin takuv slu4ai v moita kompaniq i ne zavur6i dobre...
pomisli si mn dobre

iiiii kakvo stana???