PDA

View Full Version : Да кажа



BaBsYyY_SeXyYy
07-02-2008, 10:01
Не знам защо пиша....просто трябва да го кажа на някой... на мама не мога, на приятелите - хеп тен. Момчето дет харесвам (ще го наричам К.) е казало на една фр. че не иска да сме дори ПРИЯТЕЛИ!!! :lol: Аз разбрах , той започна да не ми говори, и аз реших! Ще му пиша,да става квото ще...Писахме си и той ми каза че не ми се сърди или нещо такова(аз се направих че не знам да разговора с приятелката ми). Вчера опитах да му пиша пак,но К. не ми върна...стояла съм 2 часа пред компа ....нямаше нищо.Помолих едно момиче да му пише и той на нея и върнаааа :lol: Аз му писах пак - той не :lol: Искам да не го харесвам...искам да ми е безразличен.... Мамка му....Не е честно!Ходи с 4 от моите приятелки - а те са 5! Защо аз не ? Не са мн. по - хубави от мене (малко нескромно е но е така!!!) но ..... Не пишете че вие ко да напраите или такива тъпи работи....Не искам нищо от вас...Само трябваше да го кажа някъде! :lol:

evelinka1122
07-02-2008, 10:09
ооф да го оставяш тоя... пикльо... тоя иска да му играеш по свирката... него прави!!!! и не е нужно да го мразиш... прави се на безразлична към него... сърди ли ти са? еми цупи му са и ти бе :) я си намери някой друг, по готин и му натрий носа ! :grin:

BaBsYyY_SeXyYy
07-02-2008, 10:19
оффф то в нашия клас са едни.... пък аз не искам да харесвам по- големи щот с тех нямам хептен шанс.... предпологам...

FeelMyPain
07-02-2008, 10:22
Ходи с 4 от моите приятелки - а те са 5! Защо аз не ?

Има ли смисъл да се коментира?

TinkyWinky
07-02-2008, 10:23
Ходи с 4 от моите приятелки - а те са 5! Защо аз не ?

Има ли смисъл да се коментира?

+ 1 :lol:

slivaka
07-02-2008, 10:25
Еми недей мноо да му се натискаш ,шот на края най-много да си изядеш някой шамар !Щом не иска с теб значи е твърдо ,ако го оставиш може и да тръгне след теб ,ма не сигорно ! :-o

Presley
07-02-2008, 10:30
Ти,авторке,си наивна и глупава.На колко си?

GabisiTa
07-02-2008, 10:30
Ходел с 4-5 от твоите приятелки, а ти също искаш?! Не осъзнаваш ли изобщо какъв е? По-добре не се и занимавай с него, не си заслужава... :?

П.С. На колко години си?

Wrathchild
07-02-2008, 10:31
Ходи с 4 от моите приятелки - а те са 5! Защо аз не ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Сега кажи и, че мислиш, че ще се влюби в теб и много ще се обичате, а няма да е просто секс :razz:

BaBsYyY_SeXyYy
07-02-2008, 10:34
на 13 - хихи малко ни е раничко за секс не мислите ли :D

FeelMyPain
07-02-2008, 10:36
на 13 - хихи малко ни е раничко за секс не мислите ли :D

Не бе не ти е рано...Дори извикай и 4 от 5-те си приятелки да се присъдинят към оргията. :?

prettyIdeath
07-02-2008, 10:37
Понякога не зависи само от външността ами и от характера. Може би в теб не намира нещо което да му хареса, така че няма просто защо да се ядосваш. Такъв е живота..

Wrathchild
07-02-2008, 11:01
на 13 - хихи малко ни е раничко за секс не мислите ли :DГлупости, лъжат те. Като ти гледам манталитета е късно - трябвало е още на 12.

w0sh
07-02-2008, 11:06
Като те хгледам, нищо чудно, че страни от тебе.

sasha_90
07-02-2008, 11:07
Явно не иска да се занимава с теб.Сигурно и на теб ти се е случвало да не искаш да общуваш с някой.

Al3ksandra
07-02-2008, 11:20
Кой го знае какъв сваляч и PlayBoy е. НЕ се твари с него... Ще си намериш по-свестен :) НЕма смисъл да му вървиш по гайдата... само като видях бройката на момичетата с които ходи :D :D :D ме напуши един такъв смях че :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ... изобщо не е за теб тоя ...

butty
07-02-2008, 12:06
на 13 - хихи малко ни е раничко за секс не мислите ли :D

хаха.. еми и аз като бях на 13 се чудех защо повечето ми приятелки имат гаджета и ги сменят по 2 на седмица, а аз нямам? :-o хахаха... егати тъпото, просто не ти едошло време, остави го този.. ще си намериш някого другиго, спокойно ;)

kudrev
07-02-2008, 12:10
Не знам защо пиша....просто трябва да го кажа на някой... на мама не мога, на приятелите - хеп тен. Момчето дет харесвам (ще го наричам К.) е казало на една фр. че не иска да сме дори ПРИЯТЕЛИ!!! :lol: Аз разбрах , той започна да не ми говори, и аз реших! Ще му пиша,да става квото ще...Писахме си и той ми каза че не ми се сърди или нещо такова(аз се направих че не знам да разговора с приятелката ми). Вчера опитах да му пиша пак,но К. не ми върна...стояла съм 2 часа пред компа ....нямаше нищо.Помолих едно момиче да му пише и той на нея и върнаааа :lol: Аз му писах пак - той не :lol: Искам да не го харесвам...искам да ми е безразличен.... Мамка му....Не е честно!Ходи с 4 от моите приятелки - а те са 5! Защо аз не ? Не са мн. по - хубави от мене (малко нескромно е но е така!!!) но ..... Не пишете че вие ко да напраите или такива тъпи работи....Не искам нищо от вас...Само трябваше да го кажа някъде! :lol:

И той, и ти сте малки дечица .. :)

MonSitY
07-05-2008, 06:16
Мамка му....Не е честно!Ходи с 4 от моите приятелки - а те са 5! Защо аз не ? Не са мн. по - хубави от мене (малко нескромно е но е така!!!) но ....
хаххахахаха това най ми хареса разби ме...какви са тия лапещини :D

huligankata
07-05-2008, 07:35
Абе я си седни на задника и го заеби тоя - не виждаш ли, че за нищо не става. Първо акъла му е детски, второ не иска да общува с тебе и вместо да покаже зачатъци на мъжество (щото все пак е малък за повече) като ти каже, че не иска той се изявява като оформяща се пу*ка и се крие като мишка и трето дава го яко женкар нещо. Само не ми е ясно ти искаш да тръгнеш с него щото всичките ти приятелки са ходили с него и иначе ще си назад или щото наистина го харесваш - не ми казвай защото го харесваш - няма да ги повярвам.. Отклони чувствата си поне към някой, който ги заслужава.

fuck_me_pls
07-05-2008, 07:48
Понякога не зависи само от външността ами и от характера. Може би в теб не намира нещо което да му хареса, така че няма просто защо да се ядосваш. Такъв е живота..

+1 Може от вън да си адски якаа..ама просто да не харесва държанието ти и характера ти сигурно и на теб понякога не ти се е искало да общуваш с даден човек поради подобни причини..може би и при него е така :) .Остави гоо не му пиши известно време..па дано се опраитеее ма според мен най-добре да го разкарваш и да не ти пука! :P

boom_sexy
07-05-2008, 10:06
оффф ..... мацка к'во се излагаш и ходиш по гъза на тоя лигльо :shock: , хвани го зарежи и си намери некое свесно момче .... т'ва е супер тъпо да се натикаш на момче, което дори и не те харесва ... имах една приятелка е така беше яко улетела и правеше по 100 skypa, само и само да си пишат, щото на нейния си skype не и бил писал... ми нз ама лично за мене т'ва е мноооооооого ама мнооого тъпо ... така му вдигаш самочувствието и се мисли за кой съм аз ..... ама се пак ти си знаеш ... ае успехчета :) :-)

AnIcHkAtA
07-05-2008, 10:38
Разкарай го тоя!

sladur4etyYy
07-05-2008, 10:43
ходи с 4 момичета и ти искаш да си с него? :-o интересно... явно е някъв пълен олигофрен ама както и да е ..ако наистина смяташ, че искаш да си с него ( което според мен е адски глупаво) , опитай да се правиш че не ти пука за него. така може и да му привлечеш вниманието :D

dantro
07-05-2008, 10:50
Не знам защо пиша....просто трябва да го кажа на някой... на мама не мога, на приятелите - хеп тен. Момчето дет харесвам (ще го наричам К.) е казало на една фр. че не иска да сме дори ПРИЯТЕЛИ!!! :lol: Аз разбрах , той започна да не ми говори, и аз реших! Ще му пиша,да става квото ще...Писахме си и той ми каза че не ми се сърди или нещо такова(аз се направих че не знам да разговора с приятелката ми). Вчера опитах да му пиша пак,но К. не ми върна...стояла съм 2 часа пред компа ....нямаше нищо.Помолих едно момиче да му пише и той на нея и върнаааа :lol: Аз му писах пак - той не :lol: Искам да не го харесвам...искам да ми е безразличен.... Мамка му....Не е честно!Ходи с 4 от моите приятелки - а те са 5! Защо аз не ? Не са мн. по - хубави от мене (малко нескромно е но е така!!!) но ..... Не пишете че вие ко да напраите или такива тъпи работи....Не искам нищо от вас...Само трябваше да го кажа някъде! :lol:


и 4те ли ги еба ? :shock: хаха смях явно не си много по грозна от тях да :lol: