PDA

View Full Version : Мислите ви за нещатар когато сте били малки



vivteen
07-02-2008, 12:01
какво сте си мислели когато сте били малки например аз за актьорите съм си мислела,че са човечета дето са заключени в телевизова :-D :lol: а вие :P

Pedigree
07-02-2008, 12:04
Ще повярваш ли, ако ти кажа, че съм си мислила същото?

Също си и мислех, че кабелната се управлява от няколко чичковци, които са вътре в телевизора, и когато кабелната спираше, мислех, че си правят ташак с мен, започвах да пищя и да рева. :lol:

vivteen
07-02-2008, 12:10
:razz: :razz: :razz: ти ме уби или пък като са пълви път видях дрогерия и си мислех,че се продава дрога :razz: :-D

Pedigree
07-02-2008, 12:13
Оле, и ние имахме една парфюмерия "Дрогерия", а аз също си мислех, че се продава дрога.


Олеее, ужас! :D

kocko
07-02-2008, 12:21
ве вие като малки сте били бая тъпи4ки ве :grin:

SeaEatsShips
07-02-2008, 12:22
мислех си че когато хората влизат в асансьора той ги поглъща и ги яде....
също си мислех,че в мозъка ми има милион малки човечета които ме контролират
мислех си, че учителките в детската градина са роботи
и още много други като се сетя ще напиша още :D

Sensuality
07-02-2008, 12:30
И аз си мислех същотоо за телевизора,че тва вътре са човечета :D :lol: :razz:

MaLty
07-02-2008, 12:37
az misleh 4e horata po filmite gi ybivat nasistina :lol: i misleh 4e v mazeto ve4er se subirat si4ki prikazni geroi i izmislqt nova prikazka :razz:

sladur4etyYy
07-02-2008, 12:42
Оле, и ние имахме една парфюмерия "Дрогерия", а аз също си мислех, че се продава дрога.


Олеее, ужас! :D

и аз така си мислех :D и също си мислех че когато по някой филм умре някой, човека умира наистина и викам на баба ''те как така се съгласяват да ги убиват'' ама тя явно не разбра ко иам предвид и вика ''ами плащат им'' :razz: и като гледах по филмите как некви правят секс си мислех 4е секс се прави като се съблекат 2-ма души голи и по4нат да си търкат телата 1 в друго :razz:

keep_smiling
07-02-2008, 12:48
аз пък си мислех, че щом мога да виждам хората на телевизора значи и те ме виждат :razz: умно... :D

Seducti0n
07-02-2008, 13:07
Това за телевизора и при мен го е имало, чудех се какво правят тези хора, постоянно вътре в него. :lol:

пЛюш!нкаАа~
07-02-2008, 19:43
аз пък си мислех, че щом мога да виждам хората на телевизора значи и те ме виждат :razz: умно... :D Хахах и аз така :razz: а Кравите съм ги мислила за Зайчета :lol: .Веднъж като бях малка си спомням - ходихме на село,и имаше стадо от крави и аз "Виж мамоо колко много Зайчетааа" :lol: :razz: :D

inSane_baby
07-02-2008, 19:53
Mислех си, че секса е целуването, а бебетата стават от целуването.. ( е то като по филмите ги дават как се целуват в някъв креват и после родят :x ) :lol:

Wrathchild
07-02-2008, 20:07
Мислех, че във филма като убият някой умира наистина. И оставах много учудена, че е жив и здрав в някой друг филм.
Мислех си, че от целувка се забременява и, че етажите се разместват, когато се возя в асансьора.
И аз мислех, че в дрогериите продават наркотици :razz:

CuteBaby
07-02-2008, 22:25
Хахах интересна тема :) и аз си мислех,че в дрогерията се продава дрога и че етажите се местят когато се возя в асансиора и също си мислех че като пътувам в кола и дърветата се движат :oops: :lol:

alehole
07-03-2008, 04:27
:razz: :razz: :razz: ти ме уби или пък като са пълви път видях дрогерия и си мислех,че се продава дрога :razz: :-D
хахах така е и аз :-D :-D

zvezdichkaaa
07-03-2008, 10:47
И аз си мислех това за твто и асансъорите и мислех,че предметите ми се сърдят,ако не съм добра с тях хаха.

BlueMushroom
07-03-2008, 12:42
Kato bqh malka imashe edno decko za nqkvi predmeti deto kato nqma hora i ojivqvat-edin toster edna prahosmukachka,havliq televizor i drugi predmeti.i se praveh che spq i taino nabludavah za da vidq dali naistina sa jivi :D

sasha_90
07-03-2008, 12:51
Що се отнася до телевизора-аз си мислех,че тези които са на телевизора ме виждат,така както аз тях :-D .

stealthyGirl
07-03-2008, 14:44
Помня в една от детските ми танцувахме на музика от един касетофон. Аз като се приближавах до него и се виждах в едно такова малко и кръгло, обаче си мислех, че т'ва са няк'ви хора вътре и те ни пускат музика..... :-D

AutumnTears
07-03-2008, 15:39
misleh 4e lokvite sa toksi4ni
i v tqh jiveqt jivotni koito ubivat horata i takiva raboti
spomnqm si 4e im kazvah "nokteta4ki"

Obsession
07-03-2008, 16:53
Аз мислех, че мама ползва превръзки, защото ще се напишка през нощта... И се чудех дали нещата, които рисувам оживяват. И винаги ме беше страх дали в гардероба има някой или нещо. А, да, също, че някой във фотоапарата ме рисува.

sweet_baby_cool
07-03-2008, 17:46
az sam si milila 4e vav vsqka plu6ena igra4ka ima kamera koqto me snima i 4e te sa jivi i igraeh sas vsi4ki za da ne mi se razsardi nqkoq

RottenFlesh
07-03-2008, 18:10
Аз като бях малка си мислех , че хората не правят секс и това става само по телевизията :razz: . 8-)

chase_93
07-03-2008, 18:11
а аз вярвах ,че Сънчо живее в телевизионната кула с торбалан и го охраняват много кучета ,за да не ходят деца при него :D

Obsession
07-03-2008, 18:32
О, и съм мислила, че съм от някаква друга планета, която уж не съществувала, но после майка ми чула за нещо подобно. Кой си гледа зелени човечета у нас :D

little_elf
07-03-2008, 18:38
И аз мислех,че в дрогериите продават дрога :D.А си спомням като си играех с куклите на сватба не знае,че се казва младоженец,а си мислех,че се казва булец :grin: и мн се чудих дали пък няма нещо общо с молец :razz: :razz: .

sweet_baby_cool
07-03-2008, 18:43
^^^ kato spomena za svatbi se setih 4e sam si mislila 4e sled kato ot4eto kaje "vie ste saprug i sapruga" i jenata v tozi moment rajda po to4no zapo4vat kontrakciite :-D

AutumnTears
07-03-2008, 18:50
^^^ kato spomena za svatbi se setih 4e sam si mislila 4e sled kato ot4eto kaje "vie ste saprug i sapruga" i jenata v tozi moment rajda po to4no zapo4vat kontrakciite :-D
:razz: :razz: :razz:

kuklichka_bg
07-04-2008, 12:05
mi az kato vijdah nqkoi po televiziqta da se celuvat i si misleh 4e se hapqt xaxa =]

kuklichka_bg
07-04-2008, 12:09
Мислех, че във филма като убият някой умира наистина. И оставах много учудена, че е жив и здрав в някой друг филм.
Мислех си, че от целувка се забременява и, че етажите се разместват, когато се возя в асансьора.
И аз мислех, че в дрогериите продават наркотици :razz:

za asansiora i az tei bqh xaxa ;]] Oh tei kat gledam ne sam bila tolkova tapi4ka kato malka :}

o0ps
07-04-2008, 12:17
Kato bqh malka imashe edno decko za nqkvi predmeti deto kato nqma hora i ojivqvat-edin toster edna prahosmukachka,havliq televizor i drugi predmeti.i se praveh che spq i taino nabludavah za da vidq dali naistina sa jivi :D
Дааа, това филмче и аз много го харесвах и аз си мислех че оживяват вечер... :lol: Също така си мислех, че майка ми може да ми чете мислите ако е в същата стая и внимавах какво си мисля, когато тя е покрай мен... :lol:

soul1199
07-04-2008, 12:27
az puk si misleh,4e sled,kato vijdam vsi4ki aktiori,zna4i i te me vijdat i,4e az moga da vlqza v televizora i da im kaja ne6o :D

babylove
07-04-2008, 18:06
Eii...kato malka sym bila dasta typi4ka. Sigurno sym bila na oklo 3-4 godini. Togava si kupihme televizor i doidoha hora da go nastoqt i tam ne6to kato prevyrshvaha 6taknaha nqkakva probrama i davaha edni izvynzemni i az kato sa razpi6tql i izbqgah v toaletnata. Misleh si, 4e te 6te s4upqt televizora i 6te na ubiqt. Ili pyk... Kato malka slushah samo 4alga. I vidqh, 4e Desislava (pevicata) e s nqkakyv pantalon s padnala taliq. I az mnogo haresah kak i stoi. I mnogo iskah da porasna, za6toto si misleh, 4e na golemite hora pypovete im se ka4vat na gore i zatova i stoi taka pantalona. :D

Romance
07-04-2008, 19:50
Аз съм си била наред :-D

Tutmanik
07-04-2008, 20:11
Аз кът малка когато ходих на плаж и когато видех хоризонта си мислех че морето свършва с един голям водопад и там е края на света. :D
Мислех си също,че играчките са живи,но щом са живи и никога не оживяват пред хоря какво и как ядат и как ходят до тоалетна :D

АААА и най-смешното е,че когато по втв-то видех хора да свирят на гайди си мислех,че са си изкарали едната гърда,вкарват тръбички и на нея свирят :-D :D

shmurkam
07-04-2008, 20:20
Чудех се,когато някой сериал спре и хората замръзнат,абе тия ненормалните до другия ден ли седят така в едно положение? :lol: Или когато някой умреше и даваха повторение,много се удивявах как умира и после пак се ражда...Мразех порцеланови кули и клоуни,защото клоуните ми приличаха на съживени порцеланови кукли и вечер ме беше страх от куклите,най-често свършваха в коша или през терасата... :lol: Ооо,а какъв ужас беше,когато пускаха рибки в аквариума,горките,как само безжалостно ги давят... :-#

plamenka
07-05-2008, 09:47
Ооо какви ли не глупости съм си мислила като малка. Напаример, че не асансьора се движи, ами блока... :razz: Или че актьорите всъщност не са истински ами са някакви кукли в телевизора.
Сигурно има още много, но сега не се сещам.

TheOtherME
07-06-2008, 07:01
И аз го мислех това за дрогериите.
Още : че джуджетата на Дядо Коледа целогодишно ме шпионират през прозореца, че неодушевените предмети са живи, мислят и чувстват, че съм забременяла, защото едно момче ме беше целунало... :razz:

BlackWings
07-06-2008, 07:57
Аз пък съм мислела , че хората със сини очи виждат синьо :lol:
И че тъмнокожите хора са черни , защото не са яли кисело мляко :razz:
И мислех , че дядо Коледа се катери по блока и се качва на терасата и подслушва какво искам да ми подари , защото винаги ми носеше каквото искам , без да съм му казала :razz:
А за секса съм мислела , че е нещо гадно и мръсно , което никой не го прави , освен хората по телевизията ( дааааа да , родителски лъжи и глупости)
Доста са ми са се променили възгледите от тогава :D :D

*ell-oh-ve-ee*
07-06-2008, 07:57
Аз пък съм си мислила,че костенурките са микрофони :D

dimanushka
07-06-2008, 11:46
:razz: :razz: :razz: ти ме уби или пък като са пълви път видях дрогерия и си мислех,че се продава дрога :razz: :-D
+1 hahaaha

dimanushka
07-06-2008, 11:49
az za televizora su6toto si go misleh.. i se 4udeh kato se smeni kanala kude otivat i kak se smenqt horata kato nqma mqsto vutre :razz:
oooooo ami az kak se bqh filmirala kato bqh 1-2 klas....
edna suu4eni4ka mi be6e kazala 4e imala nqkakvi jivotinki deto se grijela za tqh... i gi vijdala ama az ne sum mojela za6toto ne sum vqrvala dostatu4no.. i mi be6e "podarila" 3-4 ot neinite jivotinki i ednoto be6e drakon... i toi nali uj leti.. i nie dvete vednuj oticame do toaletnata v u4ili6te i bqgame po koridora i tq mi vika 4e moga da letq s toq drakon i 4e toi bil to4no pod mene i ako sum se otpusnela 6te poletq s nego.... :razz: i az.... hahaahha tukmo kakto si bqgam i pone4vam da se hvurlq napredi za da "poletq" ama dobre 4e se otkazah v posledniq moment me dostra6a.. haahahahahh lele kvo 6te6e da stane.... hahah.... daje vednuj na teq "jivotinki" im pravih teatur vku6ti.... :razz:
lele mn sum bila zle.... predi 2 godini razkazah na nqkolko 4oveka ot moq klas za tova i se popilqhme da se hilim. :-D :-D :-D :grin: :grin: mn zabludeno lape sum bila.. hahah toi brat mi postoqnno mi go kazva6e ama az mu se surdeh togava... ama verno e bilo :grin:

vivteen
07-06-2008, 12:31
az za televizora su6toto si go misleh.. i se 4udeh kato se smeni kanala kude otivat i kak se smenqt horata kato nqma mqsto vutre :razz:
oooooo ami az kak se bqh filmirala kato bqh 1-2 klas....
edna suu4eni4ka mi be6e kazala 4e imala nqkakvi jivotinki deto se grijela za tqh... i gi vijdala ama az ne sum mojela za6toto ne sum vqrvala dostatu4no.. i mi be6e "podarila" 3-4 ot neinite jivotinki i ednoto be6e drakon... i toi nali uj leti.. i nie dvete vednuj oticame do toaletnata v u4ili6te i bqgame po koridora i tq mi vika 4e moga da letq s toq drakon i 4e toi bil to4no pod mene i ako sum se otpusnela 6te poletq s nego.... :razz: i az.... hahaahha tukmo kakto si bqgam i pone4vam da se hvurlq napredi za da "poletq" ama dobre 4e se otkazah v posledniq moment me dostra6a.. haahahahahh lele kvo 6te6e da stane.... hahah.... daje vednuj na teq "jivotinki" im pravih teatur vku6ti.... :razz:
lele mn sum bila zle.... predi 2 godini razkazah na nqkolko 4oveka ot moq klas za tova i se popilqhme da se hilim. :-D :-D :-D :grin: :grin: mn zabludeno lape sum bila.. hahah toi brat mi postoqnno mi go kazva6e ama az mu se surdeh togava... ama verno e bilo :grin:




Ти направо ме уби с тия "животни" :lol: :lol: :lol: :D :lol: 8-)

UnaBletoLoVeU
07-06-2008, 12:42
Kato bqh malka imashe edno decko za nqkvi predmeti deto kato nqma hora i ojivqvat-edin toster edna prahosmukachka,havliq televizor i drugi predmeti.i se praveh che spq i taino nabludavah za da vidq dali naistina sa jivi :D

И аз съм го гледала и после и аз се правих така, обаче след като не видях нищо подозрително реших, че просто те усещат, че не спя наистина.
Освен това и аз съм мислила, че куклите имат душа.
Че наистина убиват хората по филмите.
Че очите на едно мече, което имах светят червено, когато се ядоса и ще ме убие и затова избягвах да спя с него.

Edit: Оо, сега се сетих как веднъж гледах един музикател клип и певицата на различните кадри си сменя дрехите и мислех, че всички те са едни върху други и тя ги съблича за секунда-дръпва конче или нещо и те падат адски бързо и незабелязано. Не помня какво съм измислила, за да оправдая смяната на кадъра, обаче е възможно да не ми е направило впечатление..била съм твърде заета да се притеснявам за дрехите. :D

lqlqlql
07-06-2008, 14:27
Хаха яки мисли :)
Аз мислех, че във филмите и сериалите се разказва за реални хора и някой ги снима 24/7 и, че и мене някой ме снима и ще ме дава по тв'то в някоя далечна дуржава :D
Мислех си ,че каките и батковците, които се събличат голи и праят секс всъщност са облечени в някакво трико като на тези от фигурното пързаляне :D
Имаше едно детско за 1 момче, което спираше времето и се бореше с някъв чичка от друг свят.Та сещате се мислех, че е вярно :D Малеее като бях 2-3 клас се бях стреснала,защото в даскалото като боядисвали и изляли боя и ми се струваше на оня страшния чичка от детското..И целия клас беше в шаш :D И още по-страшно беше,когато една от лелите беше преместила 1 препариран бухал.Ние мислехме ,че сам се е преместил,защото щом е препариран значи не бива да се пипа :D

o0ps
07-06-2008, 15:23
Аз като гледах клипове по телевизията и нали се чува музиката, пък певиците не си отварят устите и много се чудех как така пеят без да си отварят устите, че даже се и упражнявах за да мога и аз така... :razz:

TheNewReligion
07-06-2008, 16:29
Нито едно от тези неща не съм си мислела . Мислех си само , че като пипна масата ми се лепят микроби и всеки път , когато пипнех нещо ходех и си миех ръцете , но това траеше само от 5 до 7 години . :)

RottenFlesh
07-06-2008, 16:54
Като бях малка имах една кукла негърка обаче ме беше страх да я пипна да не ме оцапа :razz:
И виках на магазинерките пенсионерки :D

girl_in_black
07-06-2008, 19:35
Мислех, че щом дадено предаване е директно, то е задължително да се гледа :D
Казват, че като са давали Алф съм ходила да прегръщам телевизора.
Също така мислех,че в една от плюшените ми играчки е влязъл дявол и ме беше страх от нея.
А и бях запушила ключалката на вратата на тоалетната с тоалетна хартия, защото мислех, че ме шпионират отвън.

mhmhmhmhm
07-06-2008, 21:32
и аз си мислех,че куклите са живи
за тва сяка вечер ги приспивах и ги преобличах в некви нощнициили пижами :D
тва ставаше след като гледат телевизия и се изкъпат о.о

Iv4eTy
07-07-2008, 11:49
Това за телевизора и при мен го е имало, чудех се какво правят тези хора, постоянно вътре в него. :lol:

Хаха май всички сме си мислели, че в кутията на телевизора има наистина хора :-D Само че аз се чудех как се събират вътре :lol:

Wrathchild
07-07-2008, 11:54
Това за телевизора и при мен го е имало, чудех се какво правят тези хора, постоянно вътре в него. :lol:

Хаха май всички сме си мислели, че в кутията на телевизора има наистина хора :-D Само че аз се чудех как се събират вътре :lol:Аз пък никога не съм мислила, че хората са в телевизора. И не ме е било страх от чудовища под леглото ми и от тъмното :D

_FaShIoN_
07-07-2008, 12:11
Аз пък като малка си мислех,че хората в филмите са истинскии това което го гледаме става някъде в момента,в който ние го гледаме и винаги питах наште как толкова много хора се съгласяват да умират в филмите... :D

Madn3s5
07-09-2008, 10:01
Само аз ли не съм го мислила тва за телевизора :lol:

Като бях малка мен пък ме беше страх от куките,мислех си че щом са в униформи като си харесат някой и го пъхат на топло :grin: Веднъж в къщи бяха дошли двама полицай,приятели на наще ии нали на гости си идват хората а аз цяла вечер бях зад един шкаф и ревах и се чудих кога ще ме вземат :razz:

Също така си мислих,че има една фея която ме наблюдава и като си пожелая нещо го изпълнява и като си пожелаех нещо а то не стане и се сърдих и и казвах да не ми говори повече :-o :lol: :lol:

Forester
07-09-2008, 22:57
Оле, и ние имахме една парфюмерия "Дрогерия", а аз също си мислех, че се продава дрога.


Олеее, ужас! :D
И аз...
Иначе съм си мислела,че ако влезна в телевизора (тоест,да му счупя екрана и някак си да влезна вътре) ще отида във филма/предаването :D

Wrathchild
07-09-2008, 23:35
Впрочем най-добрата ми приятелка така си потроши телевизора като бяхме малки. Решила наш'та, че като го счупи и ще й падне картинка...

NightGuardian
07-10-2008, 04:21
Че в дрогиерията продават наркотици... 8-)

JuSt_A_FrEaK
07-10-2008, 13:36
Амм...като бях накъде 5-6 годишна и като излизахме вън (понеже идваха и по-големи на 12-13) и като се скарат за нещо и почват да си показват среден пръст. :D Ама аз нали бях най-малка и не знаех какво точно означава това което си показват и все си мислех,че върху средния пръст има едно ``капаче`` ( :razz: :razz: :razz: ) и като се отвори и излизат всичките глупости и псувни. :razz:

WaterLilly
07-10-2008, 16:23
Много неща мислех, но някои не помня. И аз като повечето мислех тия неща за "щъркела", но постепенно от филми развивах все нови и нови теории по-близо до истината, докато накрая стигнах до истината. От тъмното и от чудовища не ме е било страх много, само като бях по-мъничка като ставах нощем да пия вода до кухнята ми беше малко зловещо. По едно време от тъмното ми се струваше, че на едно мое зайче му растът пръсти на ръцете. Преди 5 години се преместихме в Ботевград (живяхме там година) и там ме беше страх от тоалетната, защото вратата седеше отворена и винаги беше тъмно. Тогава гледах едно предаване за паранормални явления и винаги имах чувството, че ми става студено (както като минава призрак според предаването) и се увивах като пашкул в одеалото. :oops: Обичах да си представям, че късно вечер като спя куклите ми оживяват и танцуват. Правех им прически, обличах ги и ги приготвях за "партито". :D На Пепеляшка казвах Табеляшка (нямам престава защо).
Тая тема ме накара да се замисля колко различни са били нещата. В детската градина бях толкова безгрижна, толкова наивна, че сега ми се струва рай. :shock: Тогава не обичах да ходя на детска, защото лелките ни принуждаваха да спим, не ни даваха да ходим до тоалетната следобед като спяхме, госпожата ми се държеше гадно и пред родителите ми казваше, че съм й била любимка и съм била много добричка, а на всичкото отгоре на няколко пъти аз отнесох боя за няколко човека, които говореха. :razz: През последните няколко години ми правеше впечатление как ставам все по-висока и по-висока, отначало подскачах, за да си видя лицето до носа в огледалото в банята, после се виждах нормално и започнах да стигам до горната част на огледалото в банята, на която държим дезедоранти и такива работи.

__SuNshInE__
07-11-2008, 14:37
Ами аз много неща съм мислила ама почти нищо не си спомням :D
И аз така си мислех за дрогерията :-D. А иначе са се сещам за нещо - мислех си че има някакъв много лош бог - зевс ако не се лъжа и ме беше яко страх от него и се като ми сатанеше нещо гадно се си мислех че Зевс е виновен :D :D :razz:

TheNewReligion
07-11-2008, 15:08
А сега се сетих за нещо . Любимо детско ми беше "Cow & Chicken" по Cartoonetwork . И нали не дават главите на майката и на бащата на пилето и на кравата и аз ходех до телевизора да видя дали не са по-нагоре . Умолявах наще да ми купят по-голям телевизор за да мога да видя лицата на въпросните герои , защото нашия на , който гледах е прекалено малък и няма място за главите . :lol: :lol: :lol:

SunShinePearl
07-11-2008, 16:10
Az puk iskah da vlezna v televizora i se navirah vutre v peralnqta 8-) Mamine kato gledaha nqkakvi filmi deto horata se celuvat i az vse gi pitah kvo pravqt 8-) i takiva to po4ti vsqko dete si gi misli :D

mtg1992bg
07-11-2008, 16:38
А сега се сетих за нещо . Любимо детско ми беше "Cow & Chicken" по Cartoonetwork . И нали не дават главите на майката и на бащата на пилето и на кравата и аз ходех до телевизора да видя дали не са по-нагоре . Умолявах наще да ми купят по-голям телевизор за да мога да видя лицата на въпросните герои , защото нашия на , който гледах е прекалено малък и няма място за главите . :lol: :lol: :lol:

:lol:
И на "Том и Джери" беше така, само че беше със стопанките - даваха им само полите и краката по едно време. И аз попитах баща си "Тате, кога ще им видя главите" а той "Ами ще купя още един телевизор, ще го сложа върху този и вече ще им се виждат главите" :-D а аз чаааках ли чаках да купи още един телевизор :lol:

А на телевизора като са двали някое тв шоу все съм се чудела дали и хората от предаването ме виждат, както аз тях :P

sladku_bebzi
07-11-2008, 18:21
Ами че негрите се раждат бели, но заради горещото слънце хващат прекалео тен и стават черни :-D

chocoleptic
07-18-2008, 09:33
Че в дрогиерията продават наркотици... 8-)
Мда.
Акинетончета :D .

ReBeL
07-18-2008, 13:07
аз като малка си мислех, че в учебните коли се возят убиици, защото на покрива има буквата "У" и като видех такава кола по улицата крещях "Убиееец!!! Мамо, тате убиец!!!" :-D

6emet4e
07-18-2008, 13:50
аз пък като малка си мислех че като пусна водата в тоалетната(и тя нали издава звук(нормално))и си мислех че излизат някакви духове
и така секи път-пускам водата и тичааааййй към стайте :-D
май не съм била особено смело дете :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-18-2008, 14:26
само аз ли нищо подобно не съм си мислела :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-18-2008, 14:28
аз пък като малка си мислех че като пусна водата в тоалетната(и тя нали издава звук(нормално))и си мислех че излизат някакви духове
и така секи път-пускам водата и тичааааййй към стайте :-D
май не съм била особено смело дете :lol:

а тва ми напомни за нещо :D като бях малка и си мислех че излизат змии от тоалетната и чешмата :D :D затова винаги като ходех до тоалетната ходех но преди тва оглеждах да видя какво има и бързо свършвах да пишкам и ставах :D а вода винаги някои ми носеше че ме беше страх :D :D :D

ЛАПЕЕЕЕЕЕЕТА !! :-D

st1ka
07-18-2008, 14:55
аз пък си мислех, че щом мога да виждам хората на телевизора значи и те ме виждат :razz: умно... :D

Абсолютно същото беше и при мен... :)

sladur4etyYy
07-18-2008, 15:25
Веднъж в къщи бяха дошли двама полицай,приятели на наще ии нали на гости си идват хората а аз цяла вечер бях зад един шкаф и ревах и се чудих кога ще ме вземат :razz:



омг :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nefchi_bs
07-18-2008, 19:00
Аз не помня,но майка ми е разправяла,че сум си мислела,че моста в Бургас е само за 1 човек и че ако се качат повече ще падне :lol:

DYNAMIC
07-18-2008, 23:37
Мислех, че във филма като убият някой умира наистина. И оставах много учудена, че е жив и здрав в някой друг филм.
Мислех си, че от целувка се забременява и, че етажите се разместват, когато се возя в асансьора.
И аз мислех, че в дрогериите продават наркотици :razz:
+1 :lol: :razz:

Hayashi
07-28-2008, 23:50
Допреди две години си мислех,че в дрогериите се продават наркотици...

Преди си мислех,че някакви чичковци дърпат въжетата на асансьорът...
Имаше един гардероб...мислех,че там е портата към Ада :D

Иначе аз май съм била доста образовано дете :-D

xpucuto
07-29-2008, 00:39
Беше ме страх да спя с кукли или пък плюшени играчки, защото си мислех, че през ноща ще ме удушат :shock: :?
Когато в стаята изведнъш стане студено мислех, че има призраци и се завивах през глава с одеялото :D .
А през ноща всички стават вампири и върколаци и се бият помежду си :razz:
Размишлявах по въпроса защо сме на този свят и каква е нашата мисия :-o .

dmgto
07-29-2008, 05:48
Беше ме страх да спя с кукли или пък плюшени играчки, защото си мислех, че през ноща ще ме удушат :shock: :?
Когато в стаята изведнъш стане студено мислех, че има призраци и се завивах през глава с одеялото :D .
А през ноща всички стават вампири и върколаци и се бият помежду си :razz:
Размишлявах по въпроса защо сме на този свят и каква е нашата мисия :-o .

Лол та ти по цял ден си се страхувал/а бе

SiNiStEr
07-29-2008, 22:16
Мислих си,че всеки град е на различна планета :lol:
Разбрах на 7 години,че небето се движи :razz:

TheGirlNextDoor
07-29-2008, 22:33
мислех си,че на филмите като убият някой и наистина умира...и му плаштат извесно време преди да го убият за да може да се изкефи на парите :razz: :razz:

мислех си,че като пуснеш водата в тоалетната и те после излиза от чешмата...и така се върти оборотна :lol:

също и,че в банкоматите има човек,който подава парите :lol:

Vikitooo
07-30-2008, 04:45
Като малка имах голям мерак да счупя екрана на ТВ-то и да отида "там". :lol:
Имаше една хижа горе, високо в планината и аз си мислех, че Баба Яга живее там. 8-)
Че банята ще се наводни, ама толкова много че ще се удавя вътре. :razz:

Shemet 8-)

vikc
07-30-2008, 06:50
На 4-5 години си мислех, че полските мишки са от Полша. 8-)

sladkish_14
07-30-2008, 07:54
аз пък си мислех, че щом мога да виждам хората на телевизора значи и те ме виждат :razz: умно... :D Хахах и аз така :razz: а Кравите съм ги мислила за Зайчета :lol: .Веднъж като бях малка си спомням - ходихме на село,и имаше стадо от крави и аз "Виж мамоо колко много Зайчетааа" :lol: :razz: :D


:lol: :lol: :lol: :lol: Ха ха сигурно си била много сладка 8-) Аз пък не си спомянм такива работи :o

Pliok0019
07-30-2008, 10:38
Mислех си, че секса е целуването, а бебетата стават от целуването.. ( е то като по филмите ги дават как се целуват в някъв креват и после родят :x ) :lol:
Да...И аз така. 1во се целуват, после бебетата излизат през анала...

Това за Дрогерията и при мен го имаше. Питах баба ми "Как толкова легално се продава дрога в тези магазини".

Също така си мислех за Баба Яга и Тобалан, че живеят в една гора с един приятел избягахме от нас, за да отидем там...

Puky
07-30-2008, 12:12
аз пък си мислех, че щом мога да виждам хората на телевизора значи и те ме виждат :razz: умно... :D

И аз си мислех същото .. затова внимавах какво правя на пуснат телевизор :D :D :D :D :D

little_elf
07-30-2008, 17:17
Размишлявах по въпроса защо сме на този свят и каква е нашата мисия :-o .
и аз :shock: :D ,сега се сещам даже по едно време си мислех,че хората сме в нещо като филм или риалити шоу и накой отгоре непрекъснато наблюдава действията ни :lol: :lol:

AFT
07-30-2008, 17:59
Аз съм мислила червеите за динозаври. :smt047

Di
07-31-2008, 12:17
аз пък си мислех, че щом мога да виждам хората на телевизора значи и те ме виждат :razz: умно... :D
+1 аз тия от новините :lol: :lol:

Di
07-31-2008, 12:20
Размишлявах по въпроса защо сме на този свят и каква е нашата мисия :-o .
и аз :shock: :D ,сега се сещам даже по едно време си мислех,че хората сме в нещо като филм или риалити шоу и накой отгоре непрекъснато наблюдава действията ни :lol: :lol:
ммм а аз мислех да се убияя :lol:

elitssa_
07-31-2008, 15:55
:razz: :razz: :razz: ти ме уби или пък като са пълви път видях дрогерия и си мислех,че се продава дрога :razz: :-D

ooo i azz i pitax maika za6to babite se drysat a tq nerazbra za kakvo i govorex :D

Isabelle
07-31-2008, 19:07
аз си мислех че всяка вечер идват извънземните :shock: :lol:
и че в дрогериите се продават наркотици :lol:

kvartalnata_kuchka_69
07-31-2008, 19:15
аз си мислех,че съм безсмъртна :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Lacrymo$a
07-31-2008, 20:47
тва за телевизора е ясно че съм си го мислила и аз :D :D и когато ми пуснеха да гледам на майка ми и баща ми сватбата ревях че са затворени в телевизора и няма да излязат никога :lol: :lol: :lol: идиот..

sladku_bebzi
08-01-2008, 07:12
А и още нещо..
Мислех си,
че държавите са разпределени
по различните планети
и прим ако искаш
да ходиш до Япония
тряя да пътуваш с космически кораб :-D

пЛюш!нкаАа~
08-01-2008, 09:56
хахах сега си спомних още нещо 8-) като бях малка,около 6 годишна - баба ми си сложи ченета.И аз си мислех,се'а от къде ще ги взимат тези изкуствени зъби,Може би от мъртвите,защото на тях не са им нужни повече :razz: :razz:

Sisito941
08-11-2008, 11:50
какво сте си мислели когато сте били малки например аз за актьорите съм си мислела,че са човечета дето са заключени в телевизова :-D :lol: а вие :P
и аз май това съм си мислила :-o

SuNsEt
08-11-2008, 11:54
Аз пък си мислех,че куклите ми нощем оживяват :lol: ...И не заспивах за да ги хвана в действие,ама нищо не ставаше...

Inalcanzable
08-11-2008, 12:06
az misleh 4e horata po filmite gi ybivat nasistina :lol: i misleh 4e v mazeto ve4er se subirat si4ki prikazni geroi i izmislqt nova prikazka :razz: и аз така

gothic_angel
08-11-2008, 13:24
И аз си мислех същотоо за телевизора,че тва вътре са човечета :D :lol: :razz:

MaRcHeLiTkAa
08-11-2008, 13:46
:D аз мислех че стомаха ми е една торба в която се събира храната ...смятах че щом имам 5 пръста на ръката сиопределено тва е знак че съм дъщеря на мама :D смятах майката на едно от децата в детската че е русалка :D (и аз нз що) ...абе ужз просто :D

t!nchety
08-11-2008, 21:38
И аз си го мислех това за дрогериите 8-)
Всяка вечер ме беше страх да заспя защото си мислех,че някой ще дойде и ще ме убие :-D

Jumbie483
08-12-2008, 15:56
Аз пък мислех, че като гърми отвън Господ отива с каруцата на някъде :D :D И си спомням, че веднъж така силно изгармя и аз почнах да рева и вика: Дядо Господ катастрофира и излязох на терасата да видя дали ще падне от небето :neutral:
Също бях голямо фенче на Том и Джери и исках да счупя екрана на телевизора и да взема котката за домашен любимец :D

asasfdf
08-12-2008, 17:31
15 минути мисля и не мога да се сетя нищо шантаво, за което сега съм на друго мнение..
а, мислех, че сащ е сама на континент! :D :D :razz: ..мда, жалък съм.. :oops:

Sweet_Play_F
08-12-2008, 18:14
За телевизора и при мен го е имало и си мислех,че и аз мога да влезна там,ама ме беше страх да пробвам.:-)А също си мислех,че като спя или не съм в къщи,куклите ми се съживяват и се разхождат,говорят си и т.н. и все наблюдавах дали са оставени по същия начин. :shock:

todor92
08-12-2008, 18:36
Misleh si 4e horata ot televizora me vijdat,4e lejashtite policai sa grobove na policai i 4e s u4ebnite koli razhojdat u4enici........

_InSaNe_
08-13-2008, 08:23
че облаците са от захарен памук и че като вляза в морето тряа да внимавам че може да дойде някоя акула и да ме изяде :lol: :lol:

Pedigree
08-13-2008, 08:32
Сега се сетих за други:

беше ме страх да се гледам в огледалото. Мислех си, че ако се видя, ще вляза зад огледалото, и никой няма да може да ме спаси.

И ме беше страх, като се къпех. Щом цопнех във ваната, започвах да пищя, защото си мислех, че като вляза под водата, ще отида в нов свят... нещо като прераждане.

А когато ни идваха гости, аз се криех под масата и им връзвах краката с прежда, защото ме беше страх, че ще ни нападнат. А после като пиеха кафе им сипвах сол. :oops:

LetiCherry
08-13-2008, 08:45
Ами спомянм си, че като гледах "Доктор Куин Лечителката" симислех, че щищетата с червено вино са пълни с разтопен червен сладолед, за да не се напият актИорите. Или пък се чудех как е по-правилно - мъжът ли да е върху жената или жената върху мъжа :lol: Като гледах филми и катоимаше такива сцени и все се обърквах :lol:

pifiella
08-13-2008, 10:17
какво сте си мислели когато сте били малки например аз за актьорите съм си мислела,че са човечета дето са заключени в телевизова :-D :lol: а вие :P
А аз като бях малка взех един чук и счупих радиото на дядо ми за да видя къде са хората дето говорат :grin:

TehPro
08-14-2008, 20:24
Абе само аз ли съм толкова странен по отношение на телевизорите?! На мен като ми казаха за телевизионната кула и аз си мислех че там хора пъхат снимки много бързо и така става образа на телевизора.. никога не съм мислел че в телевизора има заключени хора :-D :grin: :-D

Just_say_no
08-15-2008, 17:09
Аз пък си мислех, че в съдомиятнава има ръце на робот, които вадят чиниите и ги мият една по една. :D

fenkatakrisi952
08-15-2008, 17:35
Като малка съм изобретявала разни нещица-и още не мога да повчрвам :shock: :-) :D

pifiella
08-15-2008, 19:25
Мислех си, че като се возя в асансьора етажите се движат 8-) И аз мислех това за дрогериите и за убийствата 8-)
Мислех си, че куклите имат душа и като си играех с една плюшка все я давах на кучето да я хапе и т.н. и ме беше страх да спя, за да не се съживи и да ме убие 8-) Мислех си, че куклите имат някакво общество, което изследва хората и нямаха право да разкрият, че са живи 8-) :lol:
А това предполагам ви е доста познато: Все си мислех, че има някой под леглото ми :D :-D
И някой като кажеше думата "ватман" все си мислех, че Батман управлява трамваите 8-)
И те такива работи 8-)
Това с куклата да....ама аз си гушках всичките плюшени играчки,за да не ми се разсърди някоя и да ме убие(гледах едно мн гадно детско Гуус Бъмс по Бтв от 15:30 ли беше нз бях малка и мн ме беше страх и оттам разбрах за куклите,защото уби 1 момиченце и ме хвана страх) :lol:

Lovage
08-16-2008, 23:41
хахахах мислех си,че само аз моа да пикая и да сера..
мислих си,както повечето ,че в телевизорите са затворени хора и си живеят там. :razz:

абе секви простотий.

Make_Love
08-17-2008, 00:06
А аз си мислипх,че когато прекъснат някой филм за реклами,актиорите ходят да пишкат :lol: :lol: мислих,че в ДРОГЕРИИТЕ продават дрога...кфо др си мислих :lol: :lol: мн неща ,че от целувки се забременяваа! Аллеле един път целунах един фр и си помислих,че съм бременна и постоянно си удрях корема за да умре бебето :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
и още неща ма сега не се сещам

mulgore
08-17-2008, 01:32
^е това за бебето ме сцепи. 8-)

И аз като повечето си мислех,че актьорите са във телевизора,че в Дрогериите се продава дрога,въобразявах си,че като се возиш във асансоьр изкача един полицай от стената и ме арестува,мислех си,че куклите ми оживяват,като напусна стаята и помня много ми се искаше да ги шпионирам 8-) ,мислех си,че има някакви хора,горе нещо,като кукловоди,които ни управляват.. :D

psychopath
08-17-2008, 02:37
много неща съм си мислел

plamka
08-18-2008, 23:47
kato malka si misleh 4e majat i jenata kato se celuvat i nqkakvo zrance ot maja popada v jenata i taka tq zabremenqva :D i si misleh 4e bebetata izlizat ot pupa :lol: :lol: :D
a i si psomnqm 4e zimata si uvivah kuklite s parcali i razni valneni ne6ta za da ne im e studeno i cqla zima gledah da ne si igraq s tqh vapreki 4e se slu4va6e 1-2 pati ama posle pak gi uvivah i gi darjah na topli4ko :lol: :lol:
i gledah da si igraq sas vsi4ki igra4ki za da ne mi se rasardi nqkoq i ve4er gi cunkah si4kite podred za leka no6t :lol: i po edno vreme gi narejdah si4kite do men na legloto da spq s tqh za da ne mi se rasardqt :smt087 ob6to vzeto mnogo vnimavah s vsi4kite si igra4ki i im se izvinqvah i dori ne gi izkarvah navanka... mn si gi obi4kah :twisted:

yozito
08-19-2008, 14:29
аз пак си мислих че всеки телевизор дава различни предавания и филми :D

Erica
08-19-2008, 15:57
Аз пък мислех, че като гърми отвън дядо Господ отива с каруцата на някъде :D :D И си спомням, че веднъж така силно изгармя и аз почнах да рева и вика: Дядо Господ катастрофира и излязох на терасата да видя дали ще падне от небето :neutral:
Също бях голямо фенче на Том и Джери и исках да счупя екрана на телевизора и да взема котката за домашен любимец :D

И аз съм имала подобни мисли за времето...Като валеше дъжд си мислех,че горе на небето плачат...Като валеше сняг си мислех,че се бият с възглавници,а при гръмотевици и светкавици си мислех,че Господ се кара на подчинените си...И винаги си оприличавах облаците като хора...
:oops:

mulgore
08-20-2008, 18:04
i gledah da si igraq sas vsi4ki igra4ki za da ne mi se rasardi nqkoq[/i]
Да е.И аз също. :lol:

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 18:42
Kato bqh malka imashe edno decko za nqkvi predmeti deto kato nqma hora i ojivqvat-edin toster edna prahosmukachka,havliq televizor i drugi predmeti.i se praveh che spq i taino nabludavah za da vidq dali naistina sa jivi :D
да и аз бях така :D и аз си мислех,че хората от телевизола ме виждат,че рисунките ми оживяват,че някой постоянно ме гледа с бинокъл и ме беше срам да се къпя,заради това :D ,мислех си,че хората със тъмни очи виждат тъмно-все едно е нощ,а ние със светлите светло,мислех си,че приказните герои са действителни лица с реални приживявания,мислех си,че като си хвърла зъбчето на покрива го взима една сврака и го носи на зъболикарите,за да правят протези :D ,че рибките нощно време излизат от аквариума и отиват в морето на дискотека и после пак се връщат,че куклите и плюшените играчки си имат тайни общества,че като ям нещо зелено ще стана извънземно :D ,че буквите в книжките се появяват само щом ги отвориш,беше ме страх да ям кетчуп,защото мислех,че е кръв и ощи много,много други глупости...Ех,спомени :)

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 19:26
ооооооо няма как ще разкажа още :D поздравления за темата
имаше едно детско лунните сънчовци и аз вярвах,че те ми пращат сънища и им се сърдех като са кошмари,когато баба ми казваше,че съм бяла като призрак и тичах до огледалото да неби наистина да съм си превърнала в призрак,имах червена шапчица,но ме беше страх да я нося,данеби вълкът да сбърка и да отвлече мен и най-грандиозното чудех се защо мама и тате ходят до тоалетна след като само аз имам тайната суперсила да пишкам,после започнах да си мисла,че е наследствено докато в една игра на жмичка едно лапе се изпишка и ми отне суперсилатаи му се разсърдих :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
имала съм доста развинтено въображение и още го имам :lol:

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 20:41
оооооо не този тема ме зарази :D сестра ми ми каза,че пък тя като си е хвърляла зъбчетата на покрива го е правила,за да подрежда керемидите :D ,а и я е било нощно време страх да спи,защото е мислела,че съм вампир :razz:

`...bmwL...`
08-21-2008, 11:48
i gledah da si igraq sas vsi4ki igra4ki za da ne mi se rasardi nqkoq[/i]
Да е.И аз също. :lol:

И аз така.. :D Също така ме беше страх да ходя до тоалетна,за да не падна вътре :-D и много други глупости, но сега не мога да се сетя..

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 11:52
Ще повярваш ли, ако ти кажа, че съм си мислила същото?

Също си и мислех, че кабелната се управлява от няколко чичковци, които са вътре в телевизора, и когато кабелната спираше, мислех, че си правят ташак с мен, започвах да пищя и да рева. :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Magichkaa_
08-21-2008, 13:26
Имаше една кукла на село ,дето беше хем кукер ,хем и момиче и аз си мислех,че тя ме преследва и иска да ме убие :D Или като малка гледам като спрем на бензеностанция и пише "Дрогерия" и аз
- Мамо там дрога ли има :D :-D
Или вечер като си лягах взимах всички играчки в леглото ми и спах с тях ,за да не ми се разсърдят и да ме убият :D
А да и мислех,че има чудовище зад телевизора и то телепортира хората от канал на канал :D :D
И ,че има самодиви дето пеят зад къщата ни на село :D
:D :D

Yancheto
08-21-2008, 13:54
И аз си мислех,че в дрогериите продавах дрога,също така,че не асансьора,а самата сграда се движи.За друго не се сещам. :D

kotetyyy
08-21-2008, 17:27
Мислех, че във филма като убият някой умира наистина. И оставах много учудена, че е жив и здрав в някой друг филм.
Мислех си, че от целувка се забременява и, че етажите се разместват, когато се возя в асансьора.
И аз мислех, че в дрогериите продават наркотици :razz:
+1

hgfh
08-23-2008, 07:55
като малка си бях постригала едно барби ама така го уръфах че не е истина :lol: и си мислих че ще порасне косата и ама не порасна мн плаках за барбито

no_coment_F
08-23-2008, 18:23
Аз пък когато гледах с батко ми кеча и мислех, че хората са много малки и си виках " Хех, че аз мога да набия тоя пък тоз не можа ". :-D Или пък когато даваха Том и Джери и аз си мислех, че ме виждат от телевизора и имах няколко техни списания обгръщах на страница с някой тяхна снимка и седях на земята и показвах списанието на телевизора, за да видят, че съм тяхна фенка. :grin: .. Понякога много исках да видя дали съществуват ад и рай и бях решила да се удавя под душа и после пак да се върна, но нещо не успях да се удавя :D Или пък като пишках мислех, че корема ми става по слаб, защото вече няма течност в него :grin: И разни такива глупости :-D

VilleBaby
08-23-2008, 18:42
хаха супер яка тема :D :D :D :D като бях мъни4ка иии бях в морето си говорех уж с Нептун 8-) баси гледката някво малко във водата си говори само 8-) :D това за дрогериите и аз съм си го мислела :D а аа и си мислех , че в зоологическата градина животните нощем се събират и си говорят :D :lol: 8-) и ми беше жал за "хората в телевизора" :D :D :D :D

no_coment_F
08-24-2008, 12:11
Винаги съм се чудила как хората в телевизора си сменят толкова бързо дрехите в някой клип

Zahal4ity
08-24-2008, 12:20
:D и аз си мислех,че асансьора си стои на едно място а сградата се движи, после като поотраснах и разбрах, че асансьора се движи, а сградата си стои на едно място почнах да си мисля, че на покрива има един човек дето е вързал асансьора с едно въже и го дърпа! :D :D , като бях на 5-6 годинки обръщах всички играчки дето са на секцията с гръб към мен, защото си мислех че всички ме гледат и ме беше страх от една зелена мечка (беше зелена и си мислех че е болна и не я пипах) :D :D :D

GbSy
08-24-2008, 19:07
Не помня много неща, но в момента ми идва нещо наум.
Значи, като бях малка, гледах един филм, в който убиха някакъв мъж, и след убийството, му сложиха стотинка под езика, и аз си помислих, че като лапнеш стотинка и умираш. :D

Или пък, когато гледах "Стани Богат", нали музиката се сменя на различните нива и когато играеха за най-много пари, музиката ме плашеше и все гледах към един ъгъл в хола и си мислех, че изпод мокета ще излезе Исус! :shock: :D

Или майка ми ми беше казала, че вените на китките ми не са вени, ами чертички, надраскани с химикал. 8-)

TheNewReligion
08-24-2008, 19:48
Сетих се за още неща...

Когато баща ми четеше вестник в кухнята (съвсем естествено наум), се чудех как така разбира какво пише като не чете на глас. :-D

Мислех си, че в главата ми има безброй малки чекмедженца, в които се крият малки човечета и, когато кажа нещо те започват да копаят и да викат нещо, но не помня какво. :neutral: Няма никаква логика. 8-)

Когато си тръгнех от детската градина с една приятелка обсъждахме какво правят куклите докато нас ни няма. За следващия ден се разбирахме да носим клечки за зъби с, които да боцкаме куклите докато не ни кажат какво са правели. :lol:

LucyFen4e
09-05-2008, 20:54
Mислех си, че секса е целуването, а бебетата стават от целуването.. ( е то като по филмите ги дават как се целуват в някъв креват и после родят :x ) :lol:


+1 :D

Jumbie483
09-24-2008, 10:14
Леля ми когато беше бременна не и давах да пие вода, за да не удави бебето...което мислех че е глътнала :lol: :lol: :lol:

mynichka
09-24-2008, 10:16
какво сте си мислели когато сте били малки например аз за актьорите съм си мислела,че са човечета дето са заключени в телевизова :-D :lol: а вие :P
и аз ..даже съм карала баба да счупи телевизора .. да мога да си играя с човечетата :razz:

vikitu
09-30-2008, 20:42
Аз пък гледах много сериали и си представях че съм една от актрисите там :D дори от един сериал си бях направила списък кой ден коя да съм :D :D :D :D

CTAMAT
10-01-2008, 08:13
Мислех си, че баба меца ходи по тръбите в тоалетната и много ме беше страх...

Jumbie483
10-13-2008, 19:20
А сетих се че преди си мислех, че ако не убия паяците ще станат грамадни ( като в един от филмите на Хари Потър :D ) и ще ме убият. За това като видех паяк взимах някой пантоф и го ''биех'' поне 5 минути, че да съм сигурна че е умрял :razz:

Amely
10-14-2008, 16:55
ве вие като малки сте били бая тъпи4ки ве :grin:
Тебе като те гледам и сега си бая тъпичък, ве :grin:

zWezdichkaaa
10-14-2008, 20:02
епа аз си мислех че космическия кораб е кораб с косми :) ;-)

WaPiSiMa
10-14-2008, 21:07
Размишлявах по въпроса защо сме на този свят и каква е нашата мисия :-o .
и аз :shock: :D ,сега се сещам даже по едно време си мислех,че хората сме в нещо като филм или риалити шоу и накой отгоре непрекъснато наблюдава действията ни :lol: :lol:


аз си го мислех същото :D иии също мислех че ако счупа телевизора сичките човечета отвътре ше паднат при мен и ще можем да си лафим :D :D

mihichkaaa
10-14-2008, 21:09
Mислех си, че секса е целуването, а бебетата стават от целуването.. ( е то като по филмите ги дават как се целуват в някъв креват и после родят :x ) :lol:


хахахаха и аз така :D

NoShTnO_iZkUsHeNiE
10-15-2008, 10:09
Aз мислех,че в полунощ Барбитата и плюшените играчки стават истински и си говорят и си се разхождат.

WaterLilly
10-15-2008, 10:40
Аз прочетох едни стари неща в тефтера на мама, беше си записала, че съм й казала "Мамо, отвори ми паркета, да видя хората на долната земя как спят"! :razz: