PDA

View Full Version : Има ли смисъл да съм с него?



beautiful_drive
07-02-2008, 14:25
Mnogo obi4am priqtelq mi i toi sa6to mn me obi4a,sigurna sam 4e e taka,no ne razbiram kakvo ne se polu4i mejdu nas.Bqhme zaedno 2 god i postoqnno se karahme,v sedmicata 2,3 dni nie vse se karahme i sled tova vinagi se 4uvstvah mn stranno,sqka6 ne go poznavam,sqka6 mi e 4ujd.toi vse mi zabranqva da hodia po kafetata i ako ida mi zv na vseki 5 min i mi natqkva 4e sam s nekoe mom4e,zabranqva mi da pu6a,zabranqva mi da izlizam s taa i onaa za6toto bili edi kakvi si,vseki den mi vliza6e v skype za da vidi dali ne si pi6a s nekoe mom4e ...abe ludnica.ponqkoga ne izdarjah vse da mi natqkva nqkoi ne6ta koito vaob6te ne sa verni i se skarvahme jestoko obijdahme se i t.n. a ve4erta toi si hodi po diskoteki sre6ta se s razni momi4eta,pi6at si.pisal e i na moi pr ,i sled 2,3 dni idva i mi se izvinqva i mi kazva 4e nemoje dez men 4e me obi4a.ok.povqrvah mu 1,2 pati,prostih mu za6toto toi za men e vsi4ko,i sled sedmica vsi4ko se povtaria.mn tejki dumi sme si kazvali,no ina4e e neveroqten 4ovek i mn mn go obi4am i adski mn sam sviknala s nego.mn pati sme govorili za revnosta mu i toi vse si e sa6tia.ima li smisal da sam s nego??:(

Модерирано от Бандитка по т.7

didi_baby
07-02-2008, 14:29
ако наистина има любов,бъдете заедно.Но...как го търпиш?!

07-02-2008, 14:31
ами все пак ти се решаваш дали да си с него...но щом връзката ви е толкова напрегната и изпълнена с ревност :(
но ако толкова го обичаш трябва да правиш компромиси...но е те са до едно време и после.....

SomeGirl
07-02-2008, 14:47
ne, nqma smisal da si s nego, za6toto toi ti zabranqva razli4ni ne6ta :shock:
izvinqvai, no v koi vek jiveem?!?!? mnoooogo otdavna jenite imat prava i svoboda, nali? kade ti ostava na teb li4nata svoboda, a? toi iska da te izolira ot sveta kato ne dava da izliza6 s priqteli.
v sa6toto vreme to ti zabranqva razni ne6ta a toi samiq gi pravi....za6to? malko ne vijdam vrazkata mejdy tiq dvete ne6ta :?
i o6te ne6to, toi gi zabranqva za6toto toi samiq gi pravi tezi ne6ta, na men mi se stryva 4e moje da e onzi tip mom4eta s kompleksi, deto kato gi vidq i bqgam kato oparena

AnIcHkAtA
07-02-2008, 15:00
Не.Първо-не ти позволява да излизаш по кафета, защото си мисли, че си с др мъже => няма ти доверие => нямате бъдеще, освен ако си склонна непрекъснато да го търпиш.Второ-той излиза и с други момичета, значи може и да ти изневерява.Ти съгласна ли си да си с мъж, който те прави на глупачка?

И все пак ако го обичаш толкова сълно и си склонна да го издържаш може и да имате бъдеще...

Presley
07-02-2008, 15:08
То това са краиности.Тъпо е да ти эабранява да се виждаш с други момчета.Това,че сте эаедно,не оэначава,че трябва да прекратиш контактите си с други представители на мъжкия пол.А эа цигарите и приятелките ти-няма да комнтирам,эащото е наистина трагично.Съмнявам се ,че той ще се промени.Искаш да си с него,но съм сигурна,че няма да иэдържиш дълго и искаш или не-ще се раэделите в скоро време.Аэ те съветвам да не протакваш това и направо да се раэделите.

s1mon4e7yy
07-02-2008, 15:10
Ммм моя беше същия ,всеки ден се карахме щото човека си мисли ,че имам друг и така и чувствата и на двамата изчезват малко по малко няма смисъл да продължаваш с такъв човек :(

zaraaa
07-02-2008, 17:29
Spored men vav vashata vrazka samo ti pravish kompromisite, ti si tazi koqto dviji neshtata, ti si tazi koqto iska da spasi onova koeto e ostanalo ot Lubovta vi, spored men takava vrazka nqma shansove a i kak go tarpish takav s tazi negova revnost, qvno dosta go obichash, no i qvno mn se izmachvash, taka che po-dobre da prekratite otnosheniqta si,zashtoto lubovta trqbva da e doverie, smqx, radost, a ne neprestanni karanici i revnost, nqma smisal!!! :) Uspex :)

Pliok0019
07-02-2008, 17:46
Не. Няма смисъл.

bloodfrozen
07-02-2008, 18:09
Не. Просто подкрепям останалите мнения.

soul1199
07-02-2008, 18:11
moje bi nqma smisal,za6oto ti pravi6 vsi4ko za nego,ti iska6 da spasite vrazkata vi,qvno mn go,obi4a6,no si pomisli,dali vsi4ko tova si stryva?

angelcheeee_93
07-02-2008, 18:14
pak si badete zaedno,no predi tova pogovorete!kaji mu,4e ima6 pravo da izliza6 s priqtelkite si i ima6 nujda ot vazduh i li4no prostranstvo.za6to se porobva6 do takava stepen...priqtelq mi e sa6tata rabota,no az mu obesnih i ve4e ne e 4ak taka.kaji mu,4e ako si imala namerenie da mu izneverqva6 vse nqkoi e mojel da mu kaje ne6to.kaji mu,4e ako ima6 namerenie da mu izneverqva6 za6to izob6to 6te si s nego.obqsni mu vsi4ko deto te ma4i i se razberete! ne se pritesnqvai ,4e se karate vav vsqka vrazka si ima problemi. uspeh :) :) :) i kaji mu 4e ne ti e priqtno da izliza s momi4eta zad garba ti a posle da govori na teb...draj go izkaso ako iska6 da ste zaedno!

Al3ksandra
07-02-2008, 18:18
Не може компромисите да се едностранни :? Така че му кажи в очите че ако продължава да не прави компромиси колкото и да го обичаш, следващия път когато се скарате, няма да има после при кого да се върне. Кажи му го точно, кратко , спокойно и ясно. По реакциите му ще разбереш какво ще се случи с вас... Ако възрази или каже че и той правел компромиси, му кажи че ти правиш двойно повече от него, но не парадираш с това, че искаш просто да спре да те ревнува и да ви е добре и на двама ви. Ако е разбран тип, ще се разберете все някак... :-) Ако не, колкото и да ти е кофти, ще трябва да го оставиш, защото не може да се оставяш да те "тъпче" така.. защото това си е чисто тъпкане, и аз ако това ми го направи приятеля ми, първия път, ще премълча, ще си кажа добре хубаво, щом иска така нека...няма да отдам много значение на това Втория третия път, обаче ще стане много напечено.. ако от добро не се разбере, ще пробвам с лошо... но на края лошите последици ще са за него.. Аз не знам ти как си го изтърпяла толкова.. може би защото си го обичкаш много ? :-o

beautiful_drive
07-02-2008, 20:13
govorila sam mn pati s nego i vseki pat povtariam edno i sa6to otnovo i otnovo,a toi nikoga ne me razbira i na sledva6tia den pak pravi sa6tite gre6ki.naistina mn go obi4am i az sa6to ponqkoga se pitam kak sam izdarjala celi 2 godini taka,po toq na4in?ot 3 dni ne sme se 4uvali nito sme se vijdali,naprao sme si razdeleni i mi e adski kofti,mn sviknah s nego,sviknah da e do men i sega 4akam toi da mi se obadi prav,az nqma da napravq gre6kata da mu zv parva.toi e mn golqm inat i sam ubedena 4e nqma da mi zv no qvno taka e nai-dobre.opitvam se da svikna da jivea bez nego no mi e dosta trudno.mersi na vsi4ki za mneniata :)

babity
07-02-2008, 20:16
щом не пишеш на КИРИЛИЦА нищо няма смисъл... :-x :-x :-x

Chess
07-02-2008, 22:01
Не.

MiMcHeToOo
07-02-2008, 22:04
Не, не, не... Не може да е невероятен човек и да те държи така изкъсо :)

spiderka
07-02-2008, 23:20
няма смисъл да бъдеш с човек,който не ти дава свобода.Знам какво е,защото съм го изживяла веднъж....и евала правя на тези,които цял живот могат да прощават...

HelSy
07-03-2008, 04:49
съгласна с Chess :(

Girlicious
07-13-2008, 18:56
Mnogo obi4am priqtelq mi i toi sa6to mn me obi4a,sigurna sam 4e e taka,no ne razbiram kakvo ne se polu4i mejdu nas.Bqhme zaedno 2 god i postoqnno se karahme,v sedmicata 2,3 dni nie vse se karahme i sled tova vinagi se 4uvstvah mn stranno,sqka6 ne go poznavam,sqka6 mi e 4ujd.toi vse mi zabranqva da hodia po kafetata i ako ida mi zv na vseki 5 min i mi natqkva 4e sam s nekoe mom4e,zabranqva mi da pu6a,zabranqva mi da izlizam s taa i onaa za6toto bili edi kakvi si,vseki den mi vliza6e v skype za da vidi dali ne si pi6a s nekoe mom4e ...abe ludnica.ponqkoga ne izdarjah vse da mi natqkva nqkoi ne6ta koito vaob6te ne sa verni i se skarvahme jestoko obijdahme se i t.n. a ve4erta toi si hodi po diskoteki sre6ta se s razni momi4eta,pi6at si.pisal e i na moi pr ,i sled 2,3 dni idva i mi se izvinqva i mi kazva 4e nemoje dez men 4e me obi4a.ok.povqrvah mu 1,2 pati,prostih mu za6toto toi za men e vsi4ko,i sled sedmica vsi4ko se povtaria.mn tejki dumi sme si kazvali,no ina4e e neveroqten 4ovek i mn mn go obi4am i adski mn sam sviknala s nego.mn pati sme govorili za revnosta mu i toi vse si e sa6tia.ima li smisal da sam s nego??:(

Модерирано от Бандитка по т.7



:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Тая тема яко ме разрева.....абсолютно в същото положение съм...дума по дума всичко е същото.....и аз все по често си мисля как нашата връзка сякаш се разпада....не ми звъни,не ми обръща вниманието,което ми обръщаше преди,не ми дава да излизам по кафета, а ако това стане мн се цупи... а в същото време той постоянно е по кафетата с приятели...предпочита да е с тях.... опитволо съм до говоря с него ,но той сякаш не ме слуша....нз и аз кфо да праа вече...искам да съм с него

ivito_13
07-13-2008, 19:26
Според мен няма смисъл да продължаваш да хабиш ценни нерви за някакъв пикльо :) и помни: ,,След рейс и момче не се тича, защото след 5 минути ще мине следващия :) ''

Pliok0019
07-13-2008, 19:41
Щом си задаваш такъв въпрос - значи няма смисъл да бъдете заедно.

GregoryHouse
07-13-2008, 19:46
щом не пишеш на КИРИЛИЦА нищо няма смисъл... :-x :-x :-x

Така ами.

Neftochimic
07-13-2008, 19:55
тва му държание и ревност едва ли са от скоро...
как си могла да го търпиш 2 години без да си помислиш дали да го оставиш или не... :?

malka_sladkka
07-13-2008, 20:13
Според мен няма смисъл

sladkoto_bonbon4e_92
07-13-2008, 21:09
Mi ot edna strana e malko kofti da go turpi6...no 6tom go obi4a6...ot li4en opit znam 4e ne e lesno taka..neznam govori s nego da se promeni nqkak si..prosto mi kaji 4e trqbva da ste ravni..da imate ednakvi prava..6tom ti nemoje6 da izliza6 s fr neka i toi da ne moje..

DevilWish
07-13-2008, 21:12
Не осъзнава ,че като тича след теб ти се отдалечаваш :-o не го слушай толкова ,имаш право на лична свобода.А при негова следваща изцепка просто. . . не прощавай ;)

yuyuto
07-13-2008, 23:41
Не... :? Кофти е че го обичаш, защото не може и не трябва да позволяваш да ти се качва на главата...