PDA

View Full Version : Лосион за тяло банан-AVON



monkey_
07-02-2008, 16:08
здравейте,сега си стоя и разглеждам новия каталог на Avon и съм малко разочарована защото имах желание да си порачам лосион и спрей за тяло а избора е много малък-Мандарина с алое, Банан и кокосово мляко, Червена череша с индийско орехче.ИИИ изпитвам голяма дилема защото не съм ползвала нито ч от тях и нз как мипишат :S Много ще съм ви благодарна ако изкажете мнение за тях.Аз лично май се колебая главно м/у Банан и кокосово мляко и Червена череша с индийско орехче, но се притеснявам банана да не е мн сладакк а пак черешата да е много силна и да "накъртва".Споделете мнение за тях,ако сте ги мирисали или ползвали...Благодаря предварително :)

mysterious93
07-02-2008, 16:41
здравейте,сега си стоя и разглеждам новия каталог на Avon и съм малко разочарована защото имах желание да си порачам лосион и спрей за тяло а избора е много малък-Мандарина с алое, Банан и кокосово мляко, Червена череша с индийско орехче.ИИИ изпитвам голяма дилема защото не съм ползвала нито ч от тях и нз как мипишат :S Много ще съм ви благодарна ако изкажете мнение за тях.Аз лично май се колебая главно м/у Банан и кокосово мляко и Червена череша с индийско орехче, но се притеснявам банана да не е мн сладакк а пак черешата да е много силна и да "накъртва".Споделете мнение за тях,ако сте ги мирисали или ползвали...Благодаря предварително :)

и двата миришат много хубаво..да де..аз имам лосион за тяло с черешка и индийско орехче..пък имам шампоана ми е с банан и още нещо беше..но съм помирисвала и лосиона (то е едно и също...)може би мааааалко по добре е черешката ..но иначе който и да си вземеш няма д асбъркаш според мен..нмо и всеки човек си има различен вкус..на теб може да ти хареса едно на мен друго..а за спрейчетата..каквото и да вземеш ще е сладко и ще "накъртва"понеже в сравнение със лосиона и шампоана те миришат най-силно(имам спрей с черешка)но...не се пръскам с него..предпочитам нещо по "леко"..

malkata_kukli4ka
07-02-2008, 16:44
Аз имам с банан.Мирише много приятно и дълготрайно.

lorena
07-02-2008, 16:47
И аз имам този с банан и много ми харесва :grin:

foreverr
07-02-2008, 17:21
Ами аз всеки месец си взимам нов лосион от ейван/и всеки месец различен/ и съм ги пробвала всички-да ти кажа чесно и банана и черешата е хубава.Не мога да преценя кое е по-хубаво, но което и да си вземеш няма да згрешиш!

miloto_girl_4e
07-02-2008, 17:34
Аз повече харесвам този с мирис на бананче :)

fake
07-02-2008, 17:37
черешата е супер

viki1992
07-02-2008, 17:42
ami banan4eto ne sum go polzvala..predpolagam 4e e hubavo...az obi4am plodovite aromati (ne samo de) taka 4e 4ere6kata sum si poru4vala 2 puti... :-)

elitoooyyy
07-02-2008, 18:26
s 4ere6kata i indiiskoto oreh4e e superrr mn me kefi i imam cqlata seriq s 4ere6ka- du6 gela, krema za tqlo i spreq :)

Kras4eto_lp
07-02-2008, 19:26
Аз много исках да си взема този с банан, но май мирише повече на кокос отколкото банан затова се отказах. Иначе имам с черешата...не е лош но на мен ми е леко силен мириса.

mysterious93
07-02-2008, 19:37
Аз много исках да си взема този с банан, но май мирише повече на кокос отколкото банан затова се отказах. Иначе имам с черешата...не е лош но на мен ми е леко силен мириса.

аз имам шампоана..и в началото при първите 2 къпания ми миришеше повече на кокос..след това почна д ами мирише повече на банан :D

Kras4eto_lp
07-02-2008, 19:41
Аз много исках да си взема този с банан, но май мирише повече на кокос отколкото банан затова се отказах. Иначе имам с черешата...не е лош но на мен ми е леко силен мириса.

аз имам шампоана..и в началото при първите 2 къпания ми миришеше повече на кокос..след това почна д ами мирише повече на банан :D
Значи може и д аима някаква надежда за мене :D

mysterious93
07-02-2008, 19:43
Аз много исках да си взема този с банан, но май мирише повече на кокос отколкото банан затова се отказах. Иначе имам с черешата...не е лош но на мен ми е леко силен мириса.

аз имам шампоана..и в началото при първите 2 къпания ми миришеше повече на кокос..след това почна д ами мирише повече на банан :D
Значи може и д аима някаква надежда за мене :D

може може...надеждата умира последна :-P абе не мога да разбера защо не е само с банан..аз понеже не я уважавам много миризмата на кокос..и тем подобни..

Liar
07-02-2008, 19:45
Аз имам крем за коса с банан и кокосово мляко,мирише много хубаво,но ароматът изобщо не е дълготраен :&

Kras4eto_lp
07-02-2008, 19:45
Аз много исках да си взема този с банан, но май мирише повече на кокос отколкото банан затова се отказах. Иначе имам с черешата...не е лош но на мен ми е леко силен мириса.

аз имам шампоана..и в началото при първите 2 къпания ми миришеше повече на кокос..след това почна д ами мирише повече на банан :D
Значи може и д аима някаква надежда за мене :D

може може...надеждата умира последна :-P абе не мога да разбера защо не е само с банан..аз понеже не я уважавам много миризмата на кокос..и тем подобни..
И з това се чудя...аз преди обожавах кокос и банан...бяха ми любимите ми плодове, но след акто си взех лосион с мирис на кокос ми стана лошо. Такава силна и ужасна миризма просто няма :D Сега си търся лосион само с банан но не мога да намеря :(

mysterious93
07-02-2008, 19:48
Аз много исках да си взема този с банан, но май мирише повече на кокос отколкото банан затова се отказах. Иначе имам с черешата...не е лош но на мен ми е леко силен мириса.

аз имам шампоана..и в началото при първите 2 къпания ми миришеше повече на кокос..след това почна д ами мирише повече на банан :D
Значи може и д аима някаква надежда за мене :D

може може...надеждата умира последна :-P абе не мога да разбера защо не е само с банан..аз понеже не я уважавам много миризмата на кокос..и тем подобни..
И з това се чудя...аз преди обожавах кокос и банан...бяха ми любимите ми плодове, но след акто си взех лосион с мирис на кокос ми стана лошо. Такава силна и ужасна миризма просто няма :D Сега си търся лосион само с банан но не мога да намеря :(

хаха...горката..една моя съученичка си беше взела някъв спрей от ейвън...нещо зелено май беше..и едно момче реши да напръска в стаята..щото се били скарали и искал да си го върне ала бала..мале такава тежка миризма..после цял час по английски щяхме да се удошим докат с еизмирише..бе нз някои хора си ги кефи ама мен лично :?

sladkъ_mackъ
07-02-2008, 20:53
Ами аз всеки месец си взимам нов лосион от ейван/и всеки месец различен/ и съм ги пробвала всички-да ти кажа чесно и банана и черешата е хубава.Не мога да преценя кое е по-хубаво, но което и да си вземеш няма да згрешиш!+1 Тия лосиони са супер гот сички са хубави :grin: Аз съм пробвала 3-с черешата,пуснаха за малко едни с портокал/мандарина(нз кое беше) мн хубав също ии едни нови има с къпина и ванилия и е супер също.Имаше преди с канела и нещо си и също е супер :)

DisciplineAndOrder
07-02-2008, 22:02
черешата е супер

даа 8-)

този с банана изглежда да е хубав,не знам

CuteBaby
07-02-2008, 22:35
Сега си взех с кокос и банан и е много хубав и мирише много приятно,а предишния ми беше с черешката и той е много хубав :) Което и да си избереш няма да сбъркаш ;)

BlueCat
07-03-2008, 06:18
Аз имам спрейчето с банан и кокос и повечето ми приятелки казват, че им мирише на плажно мляко. Но иначе е яко. Черешата също ме кефи.

indecent
07-03-2008, 06:53
Ами аз всеки месец си взимам нов лосион от ейван/и всеки месец различен/ и съм ги пробвала всички-да ти кажа чесно и банана и черешата е хубава.Не мога да преценя кое е по-хубаво, но което и да си вземеш няма да згрешиш!+1 Тия лосиони са супер гот сички са хубави :grin: Аз съм пробвала 3-с черешата,пуснаха за малко едни с портокал/мандарина(нз кое беше) мн хубав също ии едни нови има с къпина и ванилия и е супер също.Имаше преди с канела и нещо си и също е супер :)

tozi s kypina i vaniliq miri6e li hubavo ?

glori4ka
07-03-2008, 08:27
az imam na banan i kokos i mi haresfa, no ne sum probvala na 4ere6eta

elitututu
07-03-2008, 08:30
И аз имам този с банан и много ми харесва :grin:+1 8)

o0ps
07-03-2008, 09:00
Аз съм ползвала много пъти с Черна череша и ми харесва, този с банана не съм го пробвала, но предполагам че и той ще е хубав... А спрейовете наистина са много тежки... :(

pIsaNkaTa_sTz
07-03-2008, 09:01
аз имам този с черешата и страшно много ми харесва :grin: няма да сгрешиш ако си го вземеш :-)

Madness
07-03-2008, 09:57
банана е ужасен просто,другите и те не стават много...само черешата е яка

mysterious93
07-03-2008, 10:00
Ами аз всеки месец си взимам нов лосион от ейван/и всеки месец различен/ и съм ги пробвала всички-да ти кажа чесно и банана и черешата е хубава.Не мога да преценя кое е по-хубаво, но което и да си вземеш няма да згрешиш!+1 Тия лосиони са супер гот сички са хубави :grin: Аз съм пробвала 3-с черешата,пуснаха за малко едни с портокал/мандарина(нз кое беше) мн хубав също ии едни нови има с къпина и ванилия и е супер също.Имаше преди с канела и нещо си и също е супер :)

tozi s kypina i vaniliq miri6e li hubavo ?

къпината е ужасна поне за мен,а ванилията не е лоша..но най добре са черешката или банана..поне така мисля :)

mirelS
07-03-2008, 10:30
I az imam banana,mirishe strahotno i e mnogo dulgotraen,puk i staichkata mi sled neog mirishe na bananche dosta vreme :P

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-03-2008, 11:56
Аз имам с банан, ягода и ванилия! Имала съм и с череша! Който и да си поръчаш няма да съжаляваш! На мен лично най-ми харесва с ванилия :)

DisciplineAndOrder
07-03-2008, 13:10
Ами аз всеки месец си взимам нов лосион от ейван/и всеки месец различен/ и съм ги пробвала всички-да ти кажа чесно и банана и черешата е хубава.Не мога да преценя кое е по-хубаво, но което и да си вземеш няма да згрешиш!+1 Тия лосиони са супер гот сички са хубави :grin: Аз съм пробвала 3-с черешата,пуснаха за малко едни с портокал/мандарина(нз кое беше) мн хубав също ии едни нови има с къпина и ванилия и е супер също.Имаше преди с канела и нещо си и също е супер :)

tozi s kypina i vaniliq miri6e li hubavo ?

според мен-да ;)

sweetyto_93
07-03-2008, 13:23
На мен този с банан ми е много сладникав,с черешата ми харесва повече :-P

nejnaDROGA
07-03-2008, 13:25
Авторката,а защо не си вземеш всичките,между които се колебаеш?!Така поне ще си ги сменяш!!!
А иначе аз съм ползвала всички плодови спрейове и лосиони (кокос,ванилия,череша,банан ....) и всички си ми харесват :-)

indecent
07-03-2008, 17:18
Авторката,а защо не си вземеш всичките,между които се колебаеш?!Така поне ще си ги сменяш!!!
А иначе аз съм ползвала всички плодови спрейове и лосиони (кокос,ванилия,череша,банан ....) и всички си ми харесват :-)
polzvala li si s kypina

nejnaDROGA
07-03-2008, 17:23
Авторката,а защо не си вземеш всичките,между които се колебаеш?!Така поне ще си ги сменяш!!!
А иначе аз съм ползвала всички плодови спрейове и лосиони (кокос,ванилия,череша,банан ....) и всички си ми харесват :-)
polzvala li si s kypina
Капина...?!Хммм този да не е нов :-o или съм изостанала и нямам някой :-#

indecent
07-03-2008, 17:27
toi izleze predi banana i e kypina s vaniliq

nejnaDROGA
07-03-2008, 17:29
toi izleze predi banana i e kypina s vaniliq
:shock: :shock: :shock: Отчаях се :smt089 По принцип съм голяма маниачка на тема спрейове за тяло и лосиони (специално тези на Ейвън),но не бях гледала 1-2 каталога (освен набързо в нета) и явно съм пропуснала :-#

indecent
07-03-2008, 17:38
toi izleze predi banana i e kypina s vaniliq
:shock: :shock: :shock: Отчаях се :smt089 По принцип съм голяма маниачка на тема спрейове за тяло и лосиони (специално тези на Ейвън),но не бях гледала 1-2 каталога (освен набързо в нета) и явно съм пропуснала :-#
nqkoi ima li go tozi losion

pinki
07-03-2008, 18:12
Аз имам с банан.Мирише много приятно и дълготрайно.
:grin: :grin: мн е хубав :-P ама наистина с кокос вече го няма :(

VIP_kukli4k@
07-03-2008, 19:00
аз имам този с банана и мирише супер хубафко :)

techCandy
07-03-2008, 20:11
Не знам как ги ползвате въобще тия неща, освен, че лосионите са ултра
мазни, а аз попринцип имам суха кожа и пак ме дразни, едно лепкаво и лъштящо....всичките ми миришат на ароматизатори за кенефи....за което ги и ползвам 8-)

sweetyto_93
07-03-2008, 20:37
на мен лично този с капина не ми харесва :?

girl91
07-03-2008, 21:18
Не знам как ги ползвате въобще тия неща, освен, че лосионите са ултра
мазни, а аз попринцип имам суха кожа и пак ме дразни, едно лепкаво и лъштящо....всичките ми миришат на ароматизатори за кенефи....за което ги и ползвам 8-)

От толкова време изпозлвам такива лосиони.. защо ли не съм забелязала, че са ултра мазни???

sladky_bonbonche
07-04-2008, 21:05
shte ti prepora4am Банан и кокосово мляко i losiona i spreq za tqlo sa mnogo hubavi ot li4en opit znam nqma da sajelqvash :)

TinkyWinky
07-11-2008, 07:20
а някой пробвал ли мандарина + алое?
аз също се колебая м/у банан и черешка, но май мандарината ще ми хареса повече... :)

SunSmile
07-11-2008, 07:23
Ми аз съм ползвала Черешата на лосион и мирише много хубаво, ако не пракялиш с количеството и разтриваш хубаво, няма да е мн силен аромата. А банана с кокос съм ползвала за шампоан, мириши по-сладникаво, но пак е много хубав. Аз ти препоръчвам банан с кокос. :)

elena_k
07-11-2008, 07:35
Това с банан е много сладникаво,на мен не ми мирише свежо,като за лятото.Според мен по-добрият избор е черешата.