PDA

View Full Version : Косаа !!



only_you
07-02-2008, 18:27
значии моя проблем нее е кой знаее колко значитален или трудно решим.. попринцип имам къдрава косаа / ноо мн искам права ! / ии я изправям всеки ден ! ии косата ми е адски цъфнала и изстощенаа.. таа въпроса ми е каква маска да си взема , акоо може да ми препоръчате нещо ! Мерси , предварително ! :D :-P

hellwoman
07-02-2008, 18:39
Хах на същия хал съм....Изправям си косата всеки ден от около половин година насам, преди също я изправях, но значително по-рядко...До сега съм ползвала доста маски , но съм най-доволна от тези на Гарниер за суха коса, в момента ползвам едносекундната на Гарниер с оранжевото топче, ползвала съм и едноминутната, също е много хубава...Много изсушаващо поне на мен ми действат 90% от продуктите на Schwarzkopf :x При изправяне задължително ползвай продукти, които да предпазват косата ти от пресата.Аз ползвнам, кристали, серума на Ейвън за сухи крайща и пак на Ейвън серума със заглаждащ ефект...От време на верме аз си правя и една домашна маска, която много съживява - 2-3 лъжици зехтин, 1 яйце и 1-2 лъжици оцет и седиш с това на главата си около 20 мин.
....Ииии да не забравя оставай дивите си къдрици от време на време... :grin: Аз доста време ходех все права и преди 2-3 дни си се оставих къдрава намачкана със пяна и само кичурите отпред прекарах веднъж през преса.Косата ми е на едри къдрици и така също си се харесах... :)

mOnii_sTar
07-02-2008, 18:41
^^ и аз позлав някой от тези :-P добри са

little_elf
07-02-2008, 18:42
аз по препоръка на фризьорката ми си взех силиконови капки,които намаляват цъфтенето на косата

only_you
07-02-2008, 18:45
нзз ще пробвам маската , а иначе ползвах някакви крисатли но нямаши кой знае какъв ефект от тях..

SomeGirl
07-02-2008, 18:46
ne moga da vi prepora4am marka poneje ne sam v bg, no moga da vi kaja 4e kokosovite prodykti sa dobri ili napravo maska s kokos, sa6to friziorkata mi kaza za izpo6tena kosa, znaq 4e 6te vi prozby4i mn sme6no, no sigyrno e vqrno (ne sam go probvala o6te) maska s maioneza, kosata se namazva s maioneza, slaga se nailonova torbi4ka i topla xavliq, darji se 30min i se mie.
i sprete s tova izpravqne na kosata ili pone go pravete rqdko, za6toto to4no to pravi kosite vi takiva.

hellwoman
07-02-2008, 18:47
нзз ще пробвам маската , а иначе ползвах някакви крисатли но нямаши кой знае какъв ефект от тях.. При мен определено предпазват...Нз, ти кои си ползвала?

only_you
07-02-2008, 18:49
хах гадното на майонезата е чее трудно се миее.. казвали са ми че имало маска с газ зехтин ии яйцее ма ми е инт газ-та няя ли да изгори още толкова косата ?!?

only_you
07-02-2008, 18:52
нзз ще пробвам маската , а иначе ползвах някакви крисатли но нямаши кой знае какъв ефект от тях.. При мен определено предпазват...Нз, ти кои си ползвала?

няквии френски бяхаа,, ма така и не запомних иметоо ,, щее пробвам с твоитее.. мерсии многоо , а горее доло каква цена са ?!

TheNewReligion
07-02-2008, 19:14
Пострижи се и си купи новата маска на "Гарниер" , която я рекламират по телевизията . :)

SomeGirl
07-02-2008, 19:19
хах гадното на майонезата е чее трудно се миее.. казвали са ми че имало маска с газ зехтин ии яйцее ма ми е инт газ-та няя ли да изгори още толкова косата ?!?

az sam si pravila s qice...trqbva da si mie6 kosata s xladka voda, za6toto ot toplata qiceto po4va da se vari :shock: i ima6 v kosata si posle ostataci :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

little_elf
07-02-2008, 19:23
Пострижи се и си купи новата маска на "Гарниер" , която я рекламират по телевизията . :)
имам я и определено е мн добра,няма да сгрешиш ако си я вземеш :wink:

little_elf
07-02-2008, 19:29
само веднъж си направих,измих я,но като ми изсъхна косата стоеше като мазна :shock: (като се има в предвид че попринцип е суха) и трябваше пак да я мия и едвам я отмих :( ,от тогава реших,че повече домашна маска няма да си направя :x

Liar
07-02-2008, 19:41
Маската със зехтина е много добра.Определено ще ти помогне.
Относно майонезата-тя е хубава за косата,защото съдържа яйца и кисело мляко,но пък в купешката има консерванти и не е хубава чак толкова мн за косицата.Но може и да пробваш.А маските,които съдържат мазни неща като зехтин и други масла(на Икаров са много хубави,може да пробваш) се отмиват след повторно нанасяне на шампоан.
Само да поясня,че кристалите не предпазват косата от пресата.За това си има други продукти.
Но кристалите са хубави за сухата коса.

only_you
07-02-2008, 19:44
Маската със зехтина е много добра.Определено ще ти помогне.
Относно майонезата-тя е хубава за косата,защото съдържа яйца и кисело мляко,но пък в купешката има консерванти и не е хубава чак толкова мн за косицата.Но може и да пробваш.А маските,които съдържат мазни неща като зехтин и други масла(на Икаров са много хубави,може да пробваш) се отмиват след повторно нанасяне на шампоан.
Само да поясня,че кристалите не предпазват косата от пресата.За това си има други продукти.
Но кристалите са хубави за сухата коса.

aa kakwoo da si vzemaa za da me predpazii ot prestaa.. shot na men twa mi e problemaa.. ;s

Liar
07-02-2008, 19:46
Loreal Hot Liss -7лв.Има го в специализираните магизини за коса Зара,в някои фризьорски салони също.

hellwoman
07-02-2008, 19:46
нзз ще пробвам маската , а иначе ползвах някакви крисатли но нямаши кой знае какъв ефект от тях.. При мен определено предпазват...Нз, ти кои си ползвала?

няквии френски бяхаа,, ма така и не запомних иметоо ,, щее пробвам с твоитее.. мерсии многоо , а горее доло каква цена са ?!
Маската на Гарниер е близо 7 лв, кристалите са 9 лв , серума за сухи крайща беше пак близо 9 и др серум и той толкова...

hellwoman
07-02-2008, 19:49
Loreal Hot Liss -7лв.Има го в специализираните магизини за коса Зара,в някои фризьорски салони също. Мерси и аз за това инфо, утре ще го потърся в Бургас, че моите кристали днес свършиха и ще пробвам сега с това, на Лореал всичко е на ниво принципно...Дано го намеря , че аз тук питах за термозащитен на Лореал и ми казаха , че нещо го нямало напоследък и т.н..

only_you
07-02-2008, 19:53
aa imam dryg wupros.. moitaa kosaa ee na edri kudricii i ako se podstrijaa kusoo i nakaram friziorkata daa mi filiraa dostaa kosataa.. nqq da se kudri tolkova nali ?! :(

hellwoman
07-02-2008, 19:58
aa imam dryg wupros.. moitaa kosaa ee na edri kudricii i ako se podstrijaa kusoo i nakaram friziorkata daa mi filiraa dostaa kosataa.. nqq da se kudri tolkova nali ?! :(
Ооо забрави за филирането....От малък град съм и от кадърни фризьорки и филиране бях останала без коса...Косата ти пак ще си е къдрава, само дето като я изправиш ще си се едно имаш 10 косъма на главата.... :-o

only_you
07-02-2008, 20:06
aa imam dryg wupros.. moitaa kosaa ee na edri kudricii i ako se podstrijaa kusoo i nakaram friziorkata daa mi filiraa dostaa kosataa.. nqq da se kudri tolkova nali ?! :(
Ооо забрави за филирането....От малък град съм и от кадърни фризьорки и филиране бях останала без коса...Косата ти пак ще си е къдрава, само дето като я изправиш ще си се едно имаш 10 косъма на главата.... :-o

mm.. nzz nogy se 4ydqq kak da se porstrijaa a e dostaa nalojitelnoo 6totyy sum katy nqkoq metlaa w glawata.. tolkowa mi e izgorqla kosata,, :lol:

Liar
07-02-2008, 20:10
Филирането няма да направи косата ти права.При него се маха пластове от косата.До него прибягват момичета които имат прекалено гъста коса иначе няма смисъл.А щом ти е изгоряла-спри да я третираш!Остави си я естествено къдрава като може да я оформяш с пяна.Гледам по тв-то рекламират някаква пяна тафт за чувствителен скалп предполагам че има по-щадящи съставки.Сигурно е добра но не съм я ползвала и не мога да кажа.Прави си маски домашни-купени също използвай кристали и така...

hellwoman
07-02-2008, 20:11
Лоша работа си свършила..От колко време се изправяш всеки ден?И моята коса е по суха в крайщата, но чак толкова... :(

only_you
07-02-2008, 20:16
abee ne e chak tolkoo zle.. smm dostaa izgorqlaa e noo pak e nekfaa mekaa.. samoo cuftqshtitee vruhchetaa sa mi problem.. noo skoro re6ih 4e shte see izprawqt po rqdkoo.. maa too izleznaa katy nqkwaa mania.. ;dd izdurjah 1 sedmicaa .. i to 6ot mama mi vze presataa,, ina4ee shtee probwamm s maskitee.. ;] noo oshtee se 4ydaa za taqq maskaa s gaz-ta.. dali da q probwam.. !?

mysterious93
07-02-2008, 20:22
мале как пишеш..лошо ми стана докат прочета последния ти коментар..остави косата малко да си почине и си вземи нещо за през това време..горе в някой от коментарите имаше нещо за чувствителен скалп..успех..

only_you
07-02-2008, 20:25
мале как пишеш..лошо ми стана докат прочета последния ти коментар..остави косата малко да си почине и си вземи нещо за през това време..горе в някой от коментарите имаше нещо за чувствителен скалп..успех..

hxya sry swiknala sum.. ;dd aa na BG se ychaa oshte ;dd ina4e mersi .. :-)

only_you
07-02-2008, 20:32
aa nai noviq na Loreal.. tozi koityy e s ciment.. ii tam oshte neshtyy.. dalii ima nqkwa polza ot nego ?! :(