PDA

View Full Version : СтРаНеН пРоБлЕм...



258
07-02-2008, 19:48
Ами може да ви прозвучи доста тъпо,но имам следния проблем.Никога не съм имала сериозно гадже,и то не защото липсват кандидати,а защото аз не мога да разбера кога съм ''влюбена'' и кога едно момче просто ми допада.А не искам да имам гадже,което не харесвам...просто се чувсвам ужасно.Вие смятате ли че трябва да дам шанс на някое момче,или да си продалжавам както преди? :smt017

Al3ksandra
07-02-2008, 19:52
Може би се чустваш така, защото не си намерила твоя човек.. когато го намерш той ще те накара наистина да се чустваш много щастлива! Сега не се притеснявай, просто главата горе :-) :) И прави всичко което сметнеш за добро :)

spensi
07-02-2008, 19:54
Какво да ти кажа когато любовта чукне на вратата ще разбереш.

258
07-02-2008, 19:55
Може би се чустваш така, защото не си намерила твоя човек.. когато го намерш той ще те накара наистина да се чустваш много щастлива! Сега не се притеснявай, просто главата горе :-) :) И прави всичко което сметнеш за добро :)
значи съвета ти е да стоя самичка и дачакам човека,койтоще ме направи щастлива?А и още нещо:притеснявам се че ако срещна такав човек,няма да го позная :-#

babity
07-02-2008, 20:20
Какво да ти кажа когато любовта чукне на вратата ще разбереш.

Тъй си е. Неможе да се появи "Мистър Биг" и ти да не разбереш!

tuzaro
07-02-2008, 20:25
и аз съм кандидат 8-)

mrssmith
07-02-2008, 20:26
"Една жена може да чака правилния мъж дълго време, но това не означава, че между другото не може да си прекара добре времето с грешните." :D

mistical_girl
07-02-2008, 20:27
Може би се чустваш така, защото не си намерила твоя човек.. когато го намерш той ще те накара наистина да се чустваш много щастлива! Сега не се притеснявай, просто главата горе :-) :) И прави всичко което сметнеш за добро :)

+1 "прицът" на твоите мечти, все някога ще се появи, без значение на бял кон или не и ти ще го познаеш 8)

258
07-02-2008, 20:38
мерси на всички,вдъхнахте ми кураж :-) и все пак почти никой не даде мнение на това дали да дам шанс на някое друго момче,или да чакам :lol:

Chacho
07-02-2008, 20:46
Тя ще го види по главната улица и като се разминат ще прехвърчат искри. Я, моля ви се! Естествено, че ще е привличане на първия етап. Опитваш с някой, излиза че не е това човека и се разделяте. Намираш друг.. Така са нещата, опит-грешка. Ако можеше да разбереш, кой е човека за теб от пръв поглед, то Баба Ванга щеше да ти завиди (мир над прахта й). Вържи там на някой по-сексапилен или някой художник, певец или баровец.. къвто си избереш от кандидатите и така. Хайде, момиче, със здраве :) !

258
07-02-2008, 21:01
0к докато чакам ''човека'' ще напрая конкурс.Ще събера сички кандидати и ги почвам наред 8-) :smt046

MiMcHeToOo
07-02-2008, 21:07
Интересно, никой не е попитал ключовият въпрос за това аз ще питам. На колко години си?

mel4ety
07-02-2008, 21:09
Любовта идва неочаквано :) ще я намериш ;)

258
07-02-2008, 21:12
Интересно, никой не е попитал ключовият въпрос за това аз ще питам. На колко години си?
14 :smt118

dimanushka
07-02-2008, 21:22
]
Интересно, никой не е попитал ключовият въпрос за това аз ще питам. На колко години си?
14 :smt118
ima6 vreme.. na tvoe mqsto ne bih burzala da si tovarq glavata s lubovni problemi... skoro lubovta 6te doide 6te go po4uvstva6 tova vuprosno mom4e koeto da te pravi 6tastliva. na 14 nedei da pravi6 takiva izkazvaniq za6toto ne e minalo tolkova vreme :)

258
07-02-2008, 21:51
]
Интересно, никой не е попитал ключовият въпрос за това аз ще питам. На колко години си?
14 :smt118
ima6 vreme.. na tvoe mqsto ne bih burzala da si tovarq glavata s lubovni problemi... skoro lubovta 6te doide 6te go po4uvstva6 tova vuprosno mom4e koeto da te pravi 6tastliva. na 14 nedei da pravi6 takiva izkazvaniq za6toto ne e minalo tolkova vreme :)
ок ще се примиря със самотата :cry: ... :razz:

w0sh
07-02-2008, 21:53
И аз не съм имал сериозно гадже пък съм на 19.
Пука ли ми>

Spider4eto
07-02-2008, 21:53
Според мен до сега си чувствала просто някакво увлечение към индивиди от противоположния пол, но когато наистина се влюбиш ще разбереш :P

258
07-02-2008, 21:57
И все пак големия въпрос си остава:Да ходя ли с някое момче,докато чакам подходящия или не?Щото на мен ми е тъпо да ходя с някой,който не харесвам,ама пък самичка...ддз :D

w0sh
07-02-2008, 21:59
]И все пак големия въпрос си остава:Да ходя ли с някое момче,докато чакам подходящия или не?Щото на мен ми е тъпо да ходя с някой,който не харесвам,ама пък самичка...ддз :D
Зависи. Ако можеш да рискуваш табелата "КУРВА" давай.

Chess
07-02-2008, 22:00
]Ами може да ви прозвучи доста тъпо,но имам следния проблем.Никога не съм имала сериозно гадже,и то не защото липсват кандидати,а защото аз не мога да разбера кога съм ''влюбена'' и кога едно момче просто ми допада.А не искам да имам гадже,което не харесвам...просто се чувсвам ужасно.Вие смятате ли че трябва да дам шанс на някое момче,или да си продалжавам както преди? :smt017


Към когото изпитваш увлечения давай... На 14 си... един човек, който да не твърди, че знае що е любов. Файнали...

Имай търпение.

258
07-02-2008, 22:01
]И все пак големия въпрос си остава:Да ходя ли с някое момче,докато чакам подходящия или не?Щото на мен ми е тъпо да ходя с някой,който не харесвам,ама пък самичка...ддз :D
Зависи. Ако можеш да рискуваш табелата "КУРВА" давай.
За табелата "КУРВА" изобщо не ми дреме. 8) Аз просто нещо не искам да ходя с някое момче което не харесвам

Spider4eto
07-02-2008, 22:01
Ако мислиш че толкова не можеш да издържиш без мъжко до тебе тръгвай с някой друг(само да не стане така той да се влюби до уши в тебе). Както прочетох си на 14, а си фанах гадже за 1ви път на 15, смис никога не съм изпитвала нужда да бъда с някой, ако толкова не искаш да излизаш с някой, който не харесваш, излизай по-често с приятелки, ще ви е забавно, ще си клюкарствате и времето ще минава неусетно докато не си намериш сладур, подходящ за сериозна връзка

MiMcHeToOo
07-02-2008, 22:03
]
Интересно, никой не е попитал ключовият въпрос за това аз ще питам. На колко години си?
14 :smt118

Стига бе, и аз съм на толкова ама мисля по малко по различен начин... Промени си мисленето, по лесно ще ти е;)

258
07-02-2008, 22:11
Абе аз съм много особен човек 8-) Цялата работа е в това,че рядко хлътвам по някое момче и в момента незнам дали изобщо някой ми харесва повече от нормалното.Апък когато видя влюбена двойка или особено в този форум като се зачета и ми става някво гадно.Казвам си: '' Искам и аз така'' И приятелките ми казват като искам има толкова момчета който ме харесват и да тръгна с някое от тях.Обаче аз съм пробвала така и то като няма никакви чувства е много шибано.И се чудех дали да не пробвам с някое момче по-дълго време и да видя какво ше стане и дали няма да се влюбя,защото моя приятелка например тръгна с момче,което не харесва ама после...Обаче от друга страна не искам :? Мн съм зле нали? :lol:

spiderka
07-02-2008, 23:39
когато намериш правилния човек,сама ще разбереш,че си влюбена... :razz:

SiegHeil
07-03-2008, 00:49
]Никога не съм имала сериозно гадже,и то не защото липсват кандидати,а защото аз не мога да разбера кога съм ''влюбена'' и кога едно момче просто ми допада.
Вземи си Космополитан 8-)

didi_baby
07-03-2008, 05:30
ооо миличка като те удари любовта така хубаво ще се усетиш че свят ще ти се завие

dark_angel_7813
07-03-2008, 06:33
"Една жена може да чака правилния мъж дълго време, но това не означава, че между другото не може да си прекара добре времето с грешните." :D

:-D :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-)

vesinka91
07-03-2008, 06:35
Може би се чустваш така, защото не си намерила твоя човек.. когато го намерш той ще те накара наистина да се чустваш много щастлива! Сега не се притеснявай, просто главата горе :-) :) И прави всичко което сметнеш за добро :)
napylno s1m saglasna :)

jghgh
07-03-2008, 06:37
]
Може би се чустваш така, защото не си намерила твоя човек.. когато го намерш той ще те накара наистина да се чустваш много щастлива! Сега не се притеснявай, просто главата горе :-) :) И прави всичко което сметнеш за добро :)
значи съвета ти е да стоя самичка и дачакам човека,койтоще ме направи щастлива?А и още нещо:притеснявам се че ако срещна такав човек,няма да го позная :-#

you're just a kid... просто не си дорасла, и май момчетата с които ходиш са само колкото да не стоиш сама, но нямаш никакво влечение и умиление към тях..просто компания за под ръчичка (или за под кръстче :D )
Не се притеснявай, точно любов не ти трябва, големи главоболия ще си имаш, но знай, че ще я срещнеш.
И само по въпросите, които задаваш, ми става ясно че си мъничка за любов (поне по развитие на акъла), дори за харесване може би. И не се безпокой, ще познаеш човека, защото ако е човека ще се влюбиш, а това определено се усеща.
И още нещо - първото гадже никога не е "човека" и ще има много да падаш и ставаш, но ти пожелавам успех 8-)

едит:

Тя ще го види по главната улица и като се разминат ще прехвърчат искри. Я, моля ви се! Естествено, че ще е привличане на първия етап. Опитваш с някой, излиза че не е това човека и се разделяте. Намираш друг.. Така са нещата, опит-грешка. Ако можеше да разбереш, кой е човека за теб от пръв поглед, то Баба Ванга щеше да ти завиди (мир над прахта й). Вържи там на някой по-сексапилен или някой художник, певец или баровец.. къвто си избереш от кандидатите и така. Хайде, момиче, със здраве :) !
Ако ще го послушаш, искам да прибавя - проучи намеренията на кандидатите ; ) то хубаво проба-грешка, ама малко предпазливост не е излишна, а и не е много икономично откъм време да тръгваш и да късаш с различни хора, за да ги видиш какви са и да се убеждаваш в не знам си какво...

абе ти тепърва ще навлизаш в любовта.. късмет наистина ти пожелавам и се уважавай.. не давай да те въртят на пръстите си, защото съм забелязала всеки който си има 1во гадже, даже да е някой неподходящ се старае и прави всичко възможно да угажда и всичко да е наред, а ако товане е правилния индивид с правилния характер просто не си заслужава.. така че нащрек :D

_FaShIoN_
07-03-2008, 08:30
Спокойно,мацка,твоя проблем ми е познат...бъди с този който ти харесва и допада,а не с всеки срещна само и само да не си сама,от това според мен няма смисъл,а когато дойде подходящия човек,просто ще го осетиш... :)

Miss_Perfekt
07-03-2008, 12:12
"Една жена може да чака правилния мъж дълго време, но това не означава, че между другото не може да си прекара добре времето с грешните." :D
Точно така :D

miss_asi
07-03-2008, 12:15
Мила според мен за да ходиш с някого трябва поне да ти допада иначе е чиста загуба на време.Рано или късно любовта ще почука и на твоята врата.Успех! :-)

258
07-04-2008, 19:05
Мила според мен за да ходиш с някого трябва поне да ти допада иначе е чиста загуба на време.Рано или късно любовта ще почука и на твоята врата.Успех! :-)
И аз съм на това мнение,затова съм без гадже :D Мерси на всички :-)

dantro
07-04-2008, 19:12
Саветвам те да пораснеш :(

258
07-04-2008, 19:15
Саветвам те да пораснеш :(
Има време.И това ще стане :)

DYNAMIC
07-04-2008, 21:51
Една жена може да чака правилния мъж дълго време, но това не означава, че между другото не може да си прекара добре времето с грешните. = мислите ли ,че това е правилно,щото ако е така много ще ми олекне 8-)
и аз имам твоя проблем :( само дето съм по стара с 2 години,ма то разлика няма..

dantro
07-04-2008, 21:56
порасни де :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-04-2008, 22:00
Когато сутрин се будиш с мисълта за някого, през деня се сещаш 3985729573пъти за него и ти се присвива корема и започва да ти тупа силно сърцето, като го видиш или като си поговорите и вечерта, като заспиваш с мисълта за него... е, тогава си 'влюбена'. :)

малко романтични глупости... ама май все още са валидни. :-|

258
07-04-2008, 22:03
порасни де :)
Чакай де.Не мога за 2 дена да порасна :-D

v3rSaNd37
07-14-2008, 16:55
]
Може би се чустваш така, защото не си намерила твоя човек.. когато го намерш той ще те накара наистина да се чустваш много щастлива! Сега не се притеснявай, просто главата горе :-) :) И прави всичко което сметнеш за добро :)
значи съвета ти е да стоя самичка и дачакам човека,койтоще ме направи щастлива?А и още нещо:притеснявам се че ако срещна такав човек,няма да го позная :-#

Krotni sa be malko momi4e...eeeee.....vij sq ako b1rza6 tolkoz mn 6e ostane6 mn razo4arovana.....6tot 6e hvane6 p1rviq obojatel i posle ot tebe 6te se 4ye ,,pr1s,, i aide razbito s1rce.... :(
nidei b1rza....bavno 6i stigni6 ina4i....postoi si na dypity malko ...ogledai kandidatite i re6i koi e nai-podhodq6tiqt

miminkaa
07-18-2008, 19:27
Ми тръгни с момчето което ти допада и след време ще има и чувства знам го от личен опит.. по добре не си изпускаи шанса.. И аз не мисля че това за което пишеш е тъпо... Доста момичета имат този проблем споко :)

cherinka
07-18-2008, 20:33
Ще се случи.
Скоро. :)
:-)

Jоnny
07-18-2008, 20:39
Проблема е заради странното писане.

lauta_girl
07-20-2008, 11:23
"Една жена може да чака правилния мъж дълго време, но това не означава, че между другото не може да си прекара добре времето с грешните." :D
браво браво +10000 :P :grin: :-P

Lady_B_
07-20-2008, 11:31
]Ами може да ви прозвучи доста тъпо,но имам следния проблем.Никога не съм имала сериозно гадже,и то не защото липсват кандидати,а защото аз не мога да разбера кога съм ''влюбена'' и кога едно момче просто ми допада.А не искам да имам гадже,което не харесвам...просто се чувсвам ужасно.Вие смятате ли че трябва да дам шанс на някое момче,или да си продалжавам както преди? :smt017

Миличка от мене имаш само едно "евала " :) А мнения достатъчно си имаш ... аз няма да ги повтарям :):):)

sLaDkA_GrEsHkA
07-20-2008, 15:42
znachi ne si bila vlubena, shtom ne mojesh da go razberesh :)

Zveezdichka
07-20-2008, 16:32
O, da, problemyt, 4e nikoga ne si imala seriozno gadje i, 4e
se dyrji6 s vsi4ki kato s nekfi kilimi, zashtoto si neorientirana i ne mojesh da si kontrolira6 4uvstvata, a samo zalita6 po razni lainari, naistina...
Seriozni problemi.
E, da ti kaja, na 14 da si bez gadje, samo zashtoto tFoqtAaaAa sEXy FuKlI4KaA` PriQtElKa e nqkakva myjemela4ka (do vreme e taq gavra na sydbata s neq samata) ne e NAI-seriozniq problem, koito moje da imash.

Kato trygnesh da se razbolqvash ot ne6to, eto ti seriozen problem.
I ne ti go pojelavam.
Aide prosto vsi4ki da se zamislqt KAKVI SA IM, vsy6tnost, problemite... 4e ste dosta jalki.

pandelka
07-20-2008, 16:49
]Ами може да ви прозвучи доста тъпо,но имам следния проблем.Никога не съм имала сериозно гадже,и то не защото липсват кандидати,а защото аз не мога да разбера кога съм ''влюбена'' и кога едно момче просто ми допада.А не искам да имам гадже,което не харесвам...просто се чувсвам ужасно.Вие смятате ли че трябва да дам шанс на някое момче,или да си продалжавам както преди? :smt017

Трябва да дадеш шанс..на някое..трябва да усетиш кво е тва чувство любов .... ;)

SpOrTs_GiRl
07-20-2008, 17:02
Аз мисля, че си малка .. Има време .. :?

П.П. Не видях да си си казала годините някъде, съжалявам .. Но има голяма разлика между това да харесваш някой и да си влюбена в него .. Няма начин да не хванеш разликата .. А и не можеш да се влюбваш във всеки, все пак .. ?! ..............

HelSy
07-20-2008, 17:02
хващай някой .. :wink:

п.с. " от тебе ще се чуе "пръс" и айде разбито сърце " :lol: :lol: :razz: :razz: :P