PDA

View Full Version : Любовта на морето



white_chik
07-02-2008, 19:56
Може би има такава тема(признавам си не съм търсила),ако модовете много се издразнят да я затворят,но ми стана интересно,след като прочетох началната статия за летните свалки.Какво си мислите вие?Има ли бъдеще една такава връзка?И дали морето предпоставя само към необуздана сексуална връзка или може би слага началото на истинска любов,защото хората се отпускат и се отдават само на чувствата без да мислят за заобикалящата ги,често пъти непирятна действителност?Аз лично миналата година по това време щях до отрека такава една връчка,но миналата година на морето срещнах момчета, с което съм вече повече от 10 месеца и наистина имаме пълноценна връзка.Вярно,минахме през много перипетии,но това ни направи по-влюбени.Е,какво е вашето мнение?Преживяли ли ли сте нещо подобно?

kuklichka_bg
07-02-2008, 19:58
vrazka ne no da ima s koi da si az vednaj bqh tei s edin rusnak be6e golqm sladur :}}} pak i kato utivam na more ne tarsq ne6tu seriozno :}} vaKNCIQ DA SE POZABAVLQVASH vsqka ve4er s razli4en xaxaxa

ThePowerOfLove
07-02-2008, 20:04
ааа какво съвпадение и аз с един руснак. Той беше там с класа си и се получиха забавни вечери :grin: Яко си прекарахме,но всичко си остана там...не мисля,че може да се получи нещо така

spiderka
07-02-2008, 23:37
аз мисля,че морето може много да повлияе за една връзка...аз винаги поглеждам морето когато мисля за моето момче... :-)

Raderfort
07-03-2008, 09:49
Може би има такава тема(признавам си не съм търсила),ако модовете много се издразнят да я затворят,но ми стана интересно,след като прочетох началната статия за летните свалки.Какво си мислите вие?Има ли бъдеще една такава връзка?И дали морето предпоставя само към необуздана сексуална връзка или може би слага началото на истинска любов,защото хората се отпускат и се отдават само на чувствата без да мислят за заобикалящата ги,често пъти непирятна действителност?Аз лично миналата година по това време щях до отрека такава една връчка,но миналата година на морето срещнах момчета, с което съм вече повече от 10 месеца и наистина имаме пълноценна връзка.Вярно,минахме през много перипетии,но това ни направи по-влюбени.Е,какво е вашето мнение?Преживяли ли ли сте нещо подобно?
за мен лично точно свалките на морето са курвенски истории :? иначе браво на вас, че сте заедно, но невярвам да е за дъло

Raderfort
07-03-2008, 09:50
ааа какво съвпадение и аз с един руснак. Той беше там с класа си и се получиха забавни вечери :grin: Яко си прекарахме,но всичко си остана там...не мисля,че може да се получи нещо така
курвенска история ...

white_chik
07-03-2008, 09:56
Може би има такава тема(признавам си не съм търсила),ако модовете много се издразнят да я затворят,но ми стана интересно,след като прочетох началната статия за летните свалки.Какво си мислите вие?Има ли бъдеще една такава връзка?И дали морето предпоставя само към необуздана сексуална връзка или може би слага началото на истинска любов,защото хората се отпускат и се отдават само на чувствата без да мислят за заобикалящата ги,често пъти непирятна действителност?Аз лично миналата година по това време щях до отрека такава една връчка,но миналата година на морето срещнах момчета, с което съм вече повече от 10 месеца и наистина имаме пълноценна връзка.Вярно,минахме през много перипетии,но това ни направи по-влюбени.Е,какво е вашето мнение?Преживяли ли ли сте нещо подобно?
за мен лично точно свалките на морето са курвенски истории :? иначе браво на вас, че сте заедно, но невярвам да е за дъло

10 месеца малко ли ти се струват?Не се опитвам да се заяждам.Интересно ми е какво те кара да мислиш така?

Raderfort
07-03-2008, 10:00
еми мисля така, защото миналото лято бях хлътнал по една и тя уж беше... писахме си мн и по едно време спря...
и по-добре де, защото наистина мисля, че след това срещнах момичето на живота ми :). само че и с нея си имам проблеми и се надявам мн да се оправим.

КАКВОТО И ДА МИ КАЖЕТЕ СВАЛКИТЕ НА МОРЕТО СА САМО ЕБАНЕ И НИЩО ПОВЕЧЕ!

B3B0K
07-03-2008, 10:14
^ a po-dobre li ti zvu4i na min more se zapoznahme do predi nqkolko meseca nqma6e ni6to m/u nas samo edno dobre podarjano priqtestvo i tazi godiina pak no more no zaedno... :grin:

PePeLePew
07-03-2008, 10:20
всеки отива на море да се забавлява и да флиртува с непознати и това е хубаво нешо различно нещо ново да научиш,а ако имаш дълга връзка и гаджето не е там даже да си спомниш как се правят тези работи просто летен флирт,а и всеки знае че на морето не се брои нищо :)

cvetenceto1991
07-03-2008, 10:21
според мен кат идеш на море не може да срешнеш истинската любов защото каква любов ще е тази само за няколко дни или седмици!пък и за да се влюбиш в някои истински
поне според мен трябва да познаваш този човек доста добре и чак тогава да разбереш от общуването си с него дали го харесваш или си само влюбен в него, а на морето неможе да се изжижее истинска любов според мен а ако има такава ще е само превличане което според мен е мноо тапо

butty
07-03-2008, 10:34
според мен кат идеш на море не може да срешнеш истинската любов защото каква любов ще е тази само за няколко дни или седмици!пък и за да се влюбиш в някои истински
поне според мен трябва да познаваш този човек доста добре и чак тогава да разбереш от общуването си с него дали го харесваш или си само влюбен в него, а на морето неможе да се изжижее истинска любов според мен а ако има такава ще е само превличане което според мен е мноо тапо

смени цвета, че не се чете :?
Иначе по темата: всичко зависи от хората, ако примерно се срещнат на морето,а иначе живеят в близки градове, няма проблем. Навсякъде можем да срещнем истинската любов: на морето, на хижа, в чужбина, в училище... просто трябва да си готов :P

cvetenceto1991
07-03-2008, 11:07
според мен кат идеш на море не може да срешнеш истинската любов защото каква любов ще е тази само за няколко дни или седмици!пък и за да се влюбиш в някои истински
поне според мен трябва да познаваш този човек доста добре и чак тогава да разбереш от общуването си с него дали го харесваш или си само влюбен в него, а на морето неможе да се изжижее истинска любов според мен а ако има такава ще е само превличане което според мен е мноо тапо

смени цвета, че не се чете :?
Иначе по темата: всичко зависи от хората, ако примерно се срещнат на морето,а иначе живеят в близки градове, няма проблем. Навсякъде можем да срещнем истинската любов: на морето, на хижа, в чужбина, в училище... просто трябва да си готов :P
доволен ли си смених цвета.... :D :D :D

Raderfort
07-03-2008, 13:55
всеки отива на море да се забавлява и да флиртува с непознати и това е хубаво нешо различно нещо ново да научиш,а ако имаш дълга връзка и гаджето не е там даже да си спомниш как се правят тези работи просто летен флирт,а и всеки знае че на морето не се брои нищо :)

еми ако се случи нещо и забележиш, че човека до теб се забива с някой пак ли ще ми кажеш, че не се брои ?!

Raderfort
07-03-2008, 13:55
според мен кат идеш на море не може да срешнеш истинската любов защото каква любов ще е тази само за няколко дни или седмици!пък и за да се влюбиш в някои истински
поне според мен трябва да познаваш този човек доста добре и чак тогава да разбереш от общуването си с него дали го харесваш или си само влюбен в него, а на морето неможе да се изжижее истинска любов според мен а ако има такава ще е само превличане което според мен е мноо тапо
+1

PePeLePew
07-03-2008, 16:02
всеки отива на море да се забавлява и да флиртува с непознати и това е хубаво нешо различно нещо ново да научиш,а ако имаш дълга връзка и гаджето не е там даже да си спомниш как се правят тези работи просто летен флирт,а и всеки знае че на морето не се брои нищо :)

еми ако се случи нещо и забележиш, че човека до теб се забива с някой пак ли ще ми кажеш, че не се брои ?!

ами всъщност моята приятелка е на море сега ... чуваме се само по 2-3 пъти на ден даже тя ми звъни повече .... общо взето нито съм влиюбчив нито ревнив... не ми пука какво прави там важното е че винаги се връщат така правят,а аз тука използвам момента да излизам със стари приятелки,с които все не можех или не намирах време за да изпия по бира с приятелите ми ......

като гледам всички в този форум са минички и само си мислят че са найстина влюбени и такива глупости запомнете КОЙТО Е МНОГО ВЛЮБЧИВ - СТРАДА МНОГО

MoHuTo
07-03-2008, 16:21
Според мен на море, не можеш да завържеш сериозна връзка, първо защото времето, което имаш за да опознаеш дадения човек е прекалено малко, пък и каква връзка ще поддържате после... не ми се връзва хич..не вярвам, че можеш да срещнеш любовта на морето, по-скоро един-два мимолетни флирта.. и нищо повече :)

white_chik
07-03-2008, 18:47
Радвам се,че се получи неква дискусия,въпреки че повечето сте на едно мнение,което,както казах по-горе,хепди една година и аз бих подкрепила с две ръце,но сега е друго.Съгласна съм,че за премиерно 15 дни не можеш да опознаеш един човек,но ви давам следния пример-3 години подред ходя на лагер от БНТ.На морето си изкарваме супер,а като се върнем в София си излизаме заедно по кафета,по купончета,по вили.И на един такъв лагер смятам,че може да де зароди някаква връзка,която иначе,в София,би била трудно постижима.Моят случай е доста по-различен,но все пак благодаря на всички,които писаха :grin:

kuklichka_bg
07-04-2008, 11:43
ama vie lubov ste tarsili na moreto xxa :lol:

_FaShIoN_
07-04-2008, 11:55
Според мен нещо започнато на морето няма бъдеще,то дори това не може да се нарече любов,ами просто флирт,който в повечето случай е за една вечер...Първото което е с този очвек може да сте от различни градове...и когато си тръгнете от морето,вече няма да има начин да се виждате...Второто което е,ти не можеш да знаеш дали този човек е обвързан или не....ако си красива и му допадаш и той вижда че може да те има,а пък и ти не искаш нищо повече от една вечер,закфо да ти казва,че е обвързан... :D

Raderfort
07-05-2008, 11:53
всеки отива на море да се забавлява и да флиртува с непознати и това е хубаво нешо различно нещо ново да научиш,а ако имаш дълга връзка и гаджето не е там даже да си спомниш как се правят тези работи просто летен флирт,а и всеки знае че на морето не се брои нищо :)

еми ако се случи нещо и забележиш, че човека до теб се забива с някой пак ли ще ми кажеш, че не се брои ?!

ами всъщност моята приятелка е на море сега ... чуваме се само по 2-3 пъти на ден даже тя ми звъни повече .... общо взето нито съм влиюбчив нито ревнив... не ми пука какво прави там важното е че винаги се връщат така правят,а аз тука използвам момента да излизам със стари приятелки,с които все не можех или не намирах време за да изпия по бира с приятелите ми ......

мн странно ...
като гледам всички в този форум са минички и само си мислят че са найстина влюбени и такива глупости запомнете КОЙТО Е МНОГО ВЛЮБЧИВ - СТРАДА МНОГО

Raderfort
07-05-2008, 11:54
и между другото ти на колко си години бате?

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-05-2008, 16:28
до гооляма степен според мен зависи и на колко сте.. :) защото преживях веднъж нещо такова но понеже и 2мата не бяхме достатъчно големи нямаше как да продължим връзката.. (става въпрос че и 2мата сме от различни градове ) :( но пък имам една позната която на морето се запознала с едно момче (това става миналоото лято) само дет те тогава бяха на по 18 и в момента още си ходят... и много често се виждат въпреки че и те са от различни градове.. така че не е невъзможно... :)

dantro
07-05-2008, 16:36
аз съм се влюбвал на морето самоче .. растоянието разделя хората :?

babity
07-05-2008, 19:31
Аз отивам на морето за да си изкарам нубаво. Да направя и да гледам сеир, а повярвайте ми около мен винаги има мноооого сеири. Досега не ми се случвало да си пърполя с някой през цялото време. К'вото е.. си е за вечер, в дискотеката, после сме непознати! На мен супер много ми писна с тези глупости за връзките от растояние, който има нерви - да се захваща!

white_chik
07-06-2008, 18:58
Не може ли един софиянец/софиянка на морето да срещне друг софиянец/софиянка?Задължително ли е хората да са от различни градове?

Rosenrot_f
07-07-2008, 00:12
Свалката на морето си остава за морето,не мисля че може да се получи нещо! В краен случай,ако се окаже че сте от един град..може би!!!Но 99.9% от свалките са си просто свалки без продължение !!! Поне аз така мисля :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2008, 07:32
"Любовта по морето" е свързана с много страст, горещи емоции, разюздани вечери, палави моменти и к'во ли още не. :) Аз това не го свързвам много с 'любов', въпреки че може да се направи бегла връзка... :)

Летните флиртове - са си летни флиртове. "Истинската" любов започва от есента. ^^ :-$ :smt011

sunshineee
07-07-2008, 07:53
всеки отива на море да се забавлява и да флиртува с непознати и това е хубаво нешо различно нещо ново да научиш,а ако имаш дълга връзка и гаджето не е там даже да си спомниш как се правят тези работи просто летен флирт,а и всеки знае че на морето не се брои нищо :)

babity
07-07-2008, 08:04
"Любовта по морето" е свързана с много страст, горещи емоции, разюздани вечери, палави моменти и к'во ли още не. :) Аз това не го свързвам много с 'любов', въпреки че може да се направи бегла връзка... :)

Летните флиртове - са си летни флиртове. "Истинската" любов започва от есента. ^^ :-$ :smt011

Точно!

love_enrique
07-07-2008, 20:26
Красива,непреспективна,кра тка

c0oLcaT
07-08-2008, 10:39
До като и аз не се зарибих с едно момче си мислех,че тфа е ей така....само за една вечер(нали всички казват,че лятото е сезона на купона и свалки за по една нощ)...ама сега момчето и тази вечер прекарана заедно с него не ми излизат от главата...(Не съм правела секс с него!!Да подчертая!!!)А,когато той ме попита какво ще правим след като свърши тази вечер аз му казах,че няма какво да очакваме един от друг,защото той живее в Македония,а аз в България....но сякаш искам нещо повече....той ми допада...привлича ме...не мога да си го избия от главата....

Wrathchild
07-08-2008, 10:46
Много рядко на морето се запознаваш с някой, който ти е съгражданин. Рядко такава връзка просъществува и през останалата част от годината.

soul1199
07-08-2008, 11:05
da ti kaja az jiveq v Bs i sum na moreto taka,4e se zapoznam s horica ima i lubov ,i taka

=)
07-08-2008, 20:46
Интересното при мен е че всяка година се запознавам с невероятни хора на морето
Запознах се и с едно наистина перфектно момиче към което се привързах толкова много че и до ден днешен не ми излиза от главата
Ходиме вече доста време и сме щастливи и двамата :)

cS_LaMeRkA
07-08-2008, 21:31
Не, не ми и требва имам до себе си човек който е повече и от злато.
Обожавам те любов моя!!! :-) (Дори да не го видиш това..)

nyx
07-08-2008, 22:13
Може би има такава тема(признавам си не съм търсила),ако модовете много се издразнят да я затворят,но ми стана интересно,след като прочетох началната статия за летните свалки.Какво си мислите вие?Има ли бъдеще една такава връзка?И дали морето предпоставя само към необуздана сексуална връзка или може би слага началото на истинска любов,защото хората се отпускат и се отдават само на чувствата без да мислят за заобикалящата ги,често пъти непирятна действителност?Аз лично миналата година по това време щях до отрека такава една връчка,но миналата година на морето срещнах момчета, с което съм вече повече от 10 месеца и наистина имаме пълноценна връзка.Вярно,минахме през много перипетии,но това ни направи по-влюбени.Е,какво е вашето мнение?Преживяли ли ли сте нещо подобно?

хах...бе да ти кажа перипети и проблеми...във всяка връзка си има такива...ама една яка лятна,морска любов,убита още преди да се роди от един перипет дълъг 130 км си е голяма прецаквация...за миг обръщаш гръб на действителността и вече са минали 10 месеца,обичате се,но тя/той е на другия край на света,защото е зима... а на море се ходи само лято...

Alice Cullen
07-08-2008, 22:26
abe zavisi ot obstoqtelstvata, i horata... az imah dve takiva vruzki:

1) bqha rusnaci doshli na obmenni nachala v nashto daskalo, momcheto jivq u nas edin mesec, hodihme na more, tova razpali 'strastite' trugnahme i hodihme 2 godini, ama kakto kaza FoReVeR^YouRs na more se hodi lqtoto, toi si zamina za russia i taka dve godini edva izdurjahme kat se vidqhme pak ne mojehme da se gledame...

2) minaloto lqto jiveem v edin grad, cqlo lqto bqhme zaedno, golqma lubov, dulgi razhodki i tn. pochna uchebnata godina, toi veche jiveeshe na novoto mqsto neshtata se skapaha ot peripetii i revnost i vs ostanalo... na kratko prikazkata svurshi otnovo...