PDA

View Full Version : Относно първият път



Buhtaaa
07-02-2008, 20:01
Значи аз вкарвам чисто в ситуацията ... и имам въпроса отворена съм или не?
С приятеля ми репихме да го правим.И двамат го искаме.Днес бяхме у тях нали в началото всичко вървеше окей ... докосвания целувки опипвания т.н. докато не се стигна до същистнаката част.Забравих да вметна че аз съм девствена.И стигнахме до същинската част отварянето.Той се опита да ме "пробие" с член,но мен страшно много ме заболя и той не продължи.След известно време се опита с пръсти ... и изненадващото беше,че единия пръст влезе напълно нормално без болки ( е естесвено леки но мисля че беше норлано щото все пак до тогава нищо не е влизало там).След като се наложи и втори пръст започна да ме наболява и след едно рязко движение ме заболя доста силно.Когато ги изкара имаше кръв по тях но не много - една две стуйки.След това отново опитахме с един два пръсти, но стигаше ли до втория пръст да влзе повече от см ... ме болеше и то доста.Забравих също да кажа,че когато пробвахме с пръсти ... еше бавно и плавно ... вкарваше стоеше и чак кгоато му давах знак продължаваше .Така по добре ли е или когато е рязко е по добре :?

Моля ви не ме ебавайте ..защото това за мене е сериозно ... и никога не съм очаквала да пиша по тази тема ... но ето че стана ...

а и общо взето до акт не се стигна ... я въпросите ми са ясни мисля :?
Ще се радвам някой да отговори искрено и ако е момиче да каже как е минал и нейния първи път :? :)

SK0RP10N
07-02-2008, 20:03
Има кръв -> разкъсан химен -> отворено момиче

DjuDjiTo
07-02-2008, 20:05
Има кръв -> разкъсан химен -> отворено момиче

+1

mir4ovski
07-02-2008, 20:09
mi momi4e sum i pri men be6e taka.v na4aloto mn me bolq i se otkazahme.sled izvstno vreme po4nahme bavno i postepenno i nakraq stanaha neshtata.parvite nqklko pati me bolq ma ve4e si4ko e ok.puk shtom e imalo kruv e veroqtno himena da e razkasan i da si otovorena.uspeh! :)

Buhtaaa
07-02-2008, 20:11
mi momi4e sum i pri men be6e taka.v na4aloto mn me bolq i se otkazahme.sled izvstno vreme po4nahme bavno i postepenno i nakraq stanaha neshtata.parvite nqklko pati me bolq ma ve4e si4ko e ok.puk shtom e imalo kruv e veroqtno himena da e razkasan i da si otovorena.uspeh! :)


след колко врме пробвахте пак ?

Yahooooo
07-02-2008, 20:13
Do kolkoto razbrah e imalo kryv sledovatelno e veroiatnostta da te e otvoril e goliama. Sledvashtiat pyt kogato reshite da pravite sex , prosto go napravete kakto si triabva i ne se chudi dali si otvorena ili ne :)

mir4ovski
07-02-2008, 20:14
mi momi4e sum i pri men be6e taka.v na4aloto mn me bolq i se otkazahme.sled izvstno vreme po4nahme bavno i postepenno i nakraq stanaha neshtata.parvite nqklko pati me bolq ma ve4e si4ko e ok.puk shtom e imalo kruv e veroqtno himena da e razkasan i da si otovorena.uspeh! :)


след колко врме пробвахте пак ?
ami toi togava jiveeshe v drug grad i idvashe da me vidi v plovdiv nakade oklo na 10 dena.taka 4e moje bi sled 10-12 dni nz to4no.no ne be6e vednaga.a ina4e parviq put beshe okolo mesec sled tova

Buhtaaa
07-02-2008, 20:16
Добре ми аз друг въпрос да вкарам(ебахти нахалното дето съм)
След колко време да опитаме пак

mir4ovski
07-02-2008, 20:20
Добре ми аз друг въпрос да вкарам(ебахти нахалното дето съм)
След колко време да опитаме пак

emi nz spored men moje da poiz4akate 1-2 dni pone spored men vremeto ne e tolkova sashtestveno...stiga da ima jelanie :)

him4e_f
07-02-2008, 20:20
Има кръв -> разкъсан химен -> отворено момиче

+1

ama ..da te bili na 2-ta.. danebi da si tesni4ka.. :? :?