PDA

View Full Version : Вие как бихте го разбрали ?



sluncho_sun
07-02-2008, 20:02
Ммм така от къде да започна ... Добре нека започна от самото начало .. Така значи с една приятелка се познаваме от има няма вече 8 години , адски добри фр сме , обаче тя като , че ли се промени ... Казваме си всичко и от няколко дни на сам тя ми праща целувки аз пък не се сдържам и и отвръщам със същото ... Днес случайно нещо се сдърпахме и тя ми се извини , започна да ме нарича слънчо съкровище и разни такива милички думички дори , когато излизаше думите и бяха " обичкам те (h) " ... Чудех се доста време , но за нея не беше присъщо се пак преди една седмица скъса с гаджето си ... Ииии просто се чудех какво е това нейно поведение ... И примерно като и кажа нещо или и помогна в накъкъв проблем , и веднага следват (hug) и :* ... Аз немога да си го обясня :? Просто се Чудех имате ли някакви идеи , защото тя , когато е влюбена всичко ми казва , ама сега това как да го приемам :) ... Мерси предватително за обърнатото внимание 8)

Pliok0019
07-02-2008, 20:05
Опитва се да ти признае, че е влюбена в теб.

mir4ovski
07-02-2008, 20:06
mislq 4e prosto si vaobrazqvash.moite otnosheniq s mnogo dobrite mi priqtelki sa takiva,taka 4e za men ne e nenormalno...nz ne bih go razbrala po nikakuv stranen na4in normalno e za mene :)

sluncho_sun
07-02-2008, 20:07
Попринцип е директен човек , би си го казала направо , а и при положение , че сме доста близки не мисля , че би ми го казала така :?

ThePowerOfLove
07-02-2008, 20:08
може просто да са приятелски прегръдки ;) все пак това е голямата простотия Скайп така че не ги приемай буквално...може да е на мода да се държиш така към приятелките си :D

GameMaster
07-02-2008, 20:09
Prosto ti pokazva simpatii.Nali znaesh che priqtelstva m/y momiche i momche ....Ponqkoga prerastvat v poveche i ediniq se vlubva v drugiq.Spored men si pada mnogo po teb i sled kato si skysal s gadjeto si e reshila da ti pokaje po nqkakyv nachin.

babity
07-02-2008, 20:11
1во: кажи ми, че си момче, моля те!
2ро: не прочетох темата от "съкровище обичам те" нататък, ама това, че ти казва, че те обича не е непременно обяснение...

Al3ksandra
07-02-2008, 20:15
Ммм така от къде да започна ... Добре нека започна от самото начало .. Така значи с една приятелка се познаваме от има няма вече 8 години , адски добри фр сме , обаче тя като , че ли се промени ... Казваме си всичко и от няколко дни на сам тя ми праща целувки аз пък не се сдържам и и отвръщам със същото ... Днес случайно нещо се сдърпахме и тя ми се извини , започна да ме нарича слънчо съкровище и разни такива милички думички дори , когато излизаше думите и бяха " обичкам те (h) " ... Чудех се доста време , но за нея не беше присъщо се пак преди една седмица скъса с гаджето си ... Ииии просто се чудех какво е това нейно поведение ... И примерно като и кажа нещо или и помогна в накъкъв проблем , и веднага следват (hug) и :* ... Аз немога да си го обясня :? Просто се Чудех имате ли някакви идеи , защото тя , когато е влюбена всичко ми казва , ама сега това как да го приемам :) ... Мерси предватително за обърнатото внимание 8)


Ами.. може би се опитва да ти намекне че те харесва, а може и повече незная о.О Може пък да й е трудно да си каже всичко... за да не я отхвърлиш.. може да е осъзнала че те харесва като нещо повече от приятел :) :) :)

sluncho_sun
07-02-2008, 20:18
А и ,когато едни мои приятели решиха ,да ме сватосват с някакво момиче ,и аз и казах и стана неприятно, и веднага поиска, да се видим ... Хубаво видяхме се и тогава стана големия проблем ЦЕЛУВКАТА не не не си мислете ,че това ми е проблема ,но просто до толкова близки отношения вече мнз ,аз също я харесвам като характер и външност ,а и се виждаме почти веднъж на всеки два дни ,и сега като се видим знам ли ... да имате идеи ,как да реагирам :) ,че моя мъжки акъл нищо не успя да измисли ,а и аз бих се радвал ,ако тръгна с нея :oops: и ми се искам и да я изненадам някак ... е слушам идеи :-D

GameMaster
07-02-2008, 20:31
Buket cvetq i predlojenie....da trugnete :D :grin: :) Uspehche !!!

sluncho_sun
07-02-2008, 20:33
Мерси , а ако просто ме резне :(

GameMaster
07-02-2008, 20:34
Nevyzmojno sled vsichko koeto kaza che e pravila mislq che shte prieme i bi bila shtastliva ot tova.Ima i druga alternativa...da e gadna kuchka s izvinenie i da ti e napravila nomer.Ama ako pitash men te haresva mnogo.Probvai struva si. ;-) :)

Chacho
07-02-2008, 20:36
На твое място ще я целуна и ще видя как ще реагира ^^ Ако се уплаши, ядоса или нещо подобно, ще и обясня, че тя ме е накарала да си мисля така и съм решил, че го иска ;)

Е, това все пак съм аз, ти ако искаш си стой в черупката ;)

mhmhmhmhm
07-02-2008, 20:37
Buket cvetq i predlojenie....da trugnete :D :grin: :) Uspehche !!!
букет?!
цветя?!
:shock:

sluncho_sun
07-02-2008, 20:37
Мерси ... Ще пробвам утре като се видим и ще кажа какво е станало :) ... Дано има късмет :P И пак МНОГО мерси за съветите и предположенията :mrgreen:

mrssmith
07-02-2008, 20:40
Мерси , а ако просто ме резне :(

ами ако те резне, преживяваш я и си карате по старому. казваш и, че си осъзнал, че е било моментно объркване и искаш да си запазите приятелството. ;-)

zaraaa
07-02-2008, 21:01
Ti kazvash, che samo predi sedmica e skasala s priqtelq si, a ako prosto se zablujdava, che te xaresva, zashtoto razdqlata i teji :? Ne barzai da si pravish izvodi ot sorta :"Tq e ludo vlubena v men!" neka mine izvestno vreme i ako prodaljava da se darji taka, moje bi naistina te vazpriema kato neshto poveche ot priqtel :)

SeaEatsShips
07-02-2008, 21:25
според мен има чувства към теб. Или понеже е скъсала с гаджето си и търси някъкво внимание... утеха.... незнам.

dimanushka
07-02-2008, 21:36
mi az vijdam 3 varianta...
----> vsi4ko e na priqtelska osnova
----> s vremeto e vidqla ne6to pove4e ot prqtel v teb i kakto kazva6 4e skoro e skusala s biv6iq si.. ako ti si bil nasre6ta v tozi moment tq e osuznala 4e za neq si ne6to pove4e ot prqtel
----> polzva te kato otdu6nik i se misli 4e kato po4ne da se svalq s nqkoi 6te i mine mukata po biv6iq

nqma kak da znam koe e ama ti moje6 da razbere6 ako pogovorite moje bi... vupreki ako az se bqh supostavila na toeto mqsto nqma6e da imam kuraj da govorq s neq za tova.. ama mene po princip me e 6ube.. :)

Chess
07-02-2008, 22:05
Мерси ... Ще пробвам утре като се видим и ще кажа какво е станало :) ... Дано има късмет :P И пак МНОГО мерси за съветите и предположенията :mrgreen:


Ама ти верно ли ще и предложиш ?!

patenceto_5533
07-02-2008, 22:11
I az sum v su6tite otno6eniq s edin moi priqtel samo deto az sum momi4eto :-D i suvet ami poiz4akai malko a i pod sdurpvane v smis seriozno karanica ili prosto leko razminavane na mnenie ... za6toto nie s moq fr kat se skarame vinagi toi e vinoven i izvinenieto me radva (nqkoe stihotvorenie) ama se pak purvo poiz4akai o6te malko puk togava i predlagai :wink:

Chess
07-02-2008, 22:13
I az sum v su6tite otno6eniq s edin moi priqtel samo deto az sum momi4eto :-D i suvet ami poiz4akai malko a i pod sdurpvane v smis seriozno karanica ili prosto leko razminavane na mnenie ... za6toto nie s moq fr kat se skarame vinagi toi e vinoven i izvinenieto me radva (nqkoe stihotvorenie) ama se pak purvo poiz4akai o6te malko puk togava i predlagai :wink:


Аз до колкото разбрах са 2 момичета, или много лошо греша ?

sluncho_sun
07-02-2008, 22:21
Е от главата за краката няма да се хващам ще поизчакам още малко туко виж пък 1. Продължила да доказва нещо
2. Се откаже
Ама каквото и да стане важното за мен да е да бъде щастлива :P

Chess
07-02-2008, 22:22
Е от главата за краката няма да се хващам ще поизчакам още малко туко виж пък 1. Продължила да доказва нещо
2. Се откаже
Ама каквото и да стане важното за мен да е да бъде щастлива :P


Момче или момиче си ?

sluncho_sun
07-02-2008, 22:22
Нашите отношения са МОМЧЕ и МОМИЧЕ :-D

sluncho_sun
07-02-2008, 22:23
А аз съм Момче :-D

Chess
07-02-2008, 22:24
Нашите отношения са МОМЧЕ и МОМИЧЕ :-D


Еее... Аз мислех, че сте момиче и момиче. Тогава бих ви казал да тръгвате... А момче и момиче...

lovetanya
07-02-2008, 22:24
I az sum v su6tite otno6eniq s edin moi priqtel samo deto az sum momi4eto :-D i suvet ami poiz4akai malko a i pod sdurpvane v smis seriozno karanica ili prosto leko razminavane na mnenie ... za6toto nie s moq fr kat se skarame vinagi toi e vinoven i izvinenieto me radva (nqkoe stihotvorenie) ama se pak purvo poiz4akai o6te malko puk togava i predlagai :wink:


Аз до колкото разбрах са 2 момичета, или много лошо греша ?

Много лошо грешиш! :lol: 8-)

didi_baby
07-03-2008, 05:41
ми за мен тва си е напълно нормално

NaNa_SladuRana
07-03-2008, 06:28
Въобразяваш си :)
Все пак сте приятели защо да не ти праща емотикони само заради това?!

vesinka91
07-03-2008, 06:34
opitva se da ti priznae 4e e vlubena v teb no nego kazva napravo zashtoto q e strah dane q otrejesh taide o4akva po tvoeto povedenie da razbere dali ima shans da i otvyrnesh pone taka mislq :)