PDA

View Full Version : IMA LI ISTINSKI PRIQTELI



smal_girl
07-02-2008, 21:18
imah az uj dve istinski priqtelki koito ne praviha ni6ty dr osven da me izpolzvat vednaj ne ugodih na ednata i ne izlqzah s neq 2 poredni dni i tq mi se razsardi togaa sled tva me pita dali 6te si hodq na selo i az i kazah 4e nqma da si hodq i na sledva6ttata ve4er mi se obajda edno momi4e ot kompaniikata na selo i zapo4va nqkva da me obvinqva 6to ne sam izlzqzla s moita fr kva priqtelka sam az i nekvi ei takiva posle se obadi dr mi "nai-dobra fr" i mi kaza 4e pove4e ne sam i bila priqtelka i az i kazah emi hubu are 4ao .maika mi togaa be6e do men i mn se vbesi i se obadi na tva momi4e det ne sam izlizala s neq i zapo4na da q narejda posle onaq dr marla mi zvani po tela uj da me narejda oba4e maika mi i vdigna vmesto men i q naredi nabarzo posle sledvaha edni zaplahi 4e 6e me bie i nekvi ei takia :D :D ama i o6te q 4akam az :D :D

smal_girl
07-02-2008, 22:04
are vie nikoi li nqma da pi6e tyka pomognete

mArMaLaDkA
07-02-2008, 22:20
Никой не ти отговаря в темата,понеже вашето е лапешка история.Сега кажи,че с майка ти го четете заедно и ще ме убиеш :lol: И нека все пак да ти отговоря:ти не си на повече от 12(ако си на повече,акъла ти е като на 11 годишна,както и да е).Приятелките ти се сърдят за най-малкото нещо и най-вече-когато не им угаждаш.Следователно => не са ти толкова добри приятелки,даже никакви.Това със заплахите за бой и разтропаните телефонни разговори могат да хрумнат само на някое хлапе,с увредена психика или твърде голяма степен на разглезване.От друга страна ми е много смешно как ти говориш по телефона и майка ти е до тебе.Тя се обажда по телефона няколко пъти и ги нарежда.Те не са ти истински приятелки,тея двечките,намери си други.И спри да зависиш толкова от майка си.Защитавай се сама!...

П.С-Думи завършващи на у НЯМА
Кирилица Рулз

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-02-2008, 22:22
кво да ти помагаме....просто 1 нещо ще ти кажа - тия не са ти никви приятелки , забрави ги , или най-малкото не им говори...майка ти е постъпила много яко иии поздравления за смелостта да се опълчиш срещу 2ма...само така и само напред :-) :P :P :P :)

swetyYkittyY
07-02-2008, 22:42
Да всички сме попадали на такива хора! Жалко! И все пак така се учиш ,че не всички хора са добри и стават за приятели! Остави ги тея двете, включително и онея от селото ти! Потърси приятели ,които да са по-зрели и да не се държат като лапета,постоянно да се сърдят! Все пак БРАВО ,че не си тръгнала да се извиняваш и т.н. , както аз направих преди време и сега съжелявам ужасно... И още нещо: Не разчитай на майка си!-Бъди независима и се справяй сама! :)

5StaR
07-03-2008, 02:15
Оле оле, ама мама какво ще каже ако напиша нещо тука? Ще ме нареди ли?

IaShKo
07-03-2008, 04:44
ИСтинските приятели след 20 22 години ще ги намериш :) като ти опре ножа в кокала да няма мама и тате :)

HelSy
07-03-2008, 05:14
какъв ти е въпроса изобщо ? :lol:
да има истински приятели .. и Не твойте не са от тях :wink: а между осмото кат дойде оная да те бие заший и един шамар и от мен :o :lol: :lol: :-P

unfaithful1234
07-03-2008, 05:28
ИСтинските приятели след 20 22 години ще ги намериш :) като ти опре ножа в кокала да няма мама и тате :)
мда :)

karitooy
07-03-2008, 06:18
Старай се от такива ситуаций,да си вадиш поуки.Ще ти трябват :)
Колкото до приятелките ти - преди мен го казаха -не са те ценяли,а само са те изполвали...

LovePoisoned
07-03-2008, 06:24
По въпроса в заглавието - да, има, но докато ги търсиш, можеш бая да си пострадаш (както е станало с теб с фейк приятелките ти)...

for_love
07-03-2008, 06:37
тези твои две приятелки са толкова зле и само 6те пострадат в живота от тва 4е използват приятелите си,за6тото винаги става така.Мии добре си постъпила,4е си ги оставила :wink: :wink:
Аз имам супер мн добри приятелки,но винаги има хора на които не мога да раз4итам.Истинския приятел никога не използва,лицемерни4и,двули4 и.Аз съ6то имах една приятелка,която прае6е тези не6та,ама аз я зарязах и не ми дреме6е,пък после тя се опитва6е да ми се извинява :( :( Когато разберем 4е някои приятели са няквиии използва4и и такива,трябва да страним от тях.Ние няма ни6то да загубим,те 6е загубат :wink: :wink: Истинските приятели не са мн,но поне си заслужават :wink: :wink: и това са наистина хора без които не можеммм :) :)

alex4ii
07-03-2008, 19:09
аз Тез ку4ки ги познаам 8-) Спокс Теди нали аз съм до теб :-) :oops:

smal_girl
07-03-2008, 19:12
ms aleks 4e si do men v takiva trudni momenti :-D :-D :-D :-) :-) :-)

alex4ii
07-03-2008, 19:15
ms aleks 4e si do men v takiva trudni momenti :-D :-D :-D :-) :-) :-)тъи ми аз за ко съм ако не за да те утешавам :lol: :P :-)

TheNewReligion
07-03-2008, 19:17
Определено това са детински глупости . Как може майка ти да се бърка в личния ти живот ? Това е много тъпо и няма да се учудя , ако следващата тема е със заглавие :"Нямам приятели заради майка ми " . :? :? :?

swee7_love_
07-13-2008, 12:54
hm mnou prostotii s tiq priqteli.. nau4ete se da raz4itate samo na sebe si i da ste gotovi vav vseki edin moment da se slu4i nai - lo6oto i da go o4akvate dori ot nai blizkiq 4ovek :) Drugo nemoga da vi kaja.. opraqite se.. sami 6te se u4ite, ima vreme :)

radiii
07-22-2008, 20:23
Ima isTinski priqteli ,no mn trudno e da se natykne6 na takiva .trqbva dobre da poznava6 4oveka sre6tu teb za da kaje6 4e ti e istinski priqtel! az mislq 4e imam takuv i toi e ot biv6iq mi klas za6toto ve4e se razdelihme sled kandidatstvaneto tq 6te e v 4ta eg Varna a az V 1va eg VArna daNo da ne se zabravim no ako naistina sme istinski priqtelki nqma da se izgubim i zabravim :) :) :) :) :) :) :)

presinky
07-22-2008, 20:50
Ima isTinski priqteli ,no mn trudno e da se natykne6 na takiva .trqbva dobre da poznava6 4oveka sre6tu teb za da kaje6 4e ti e istinski priqtel! az mislq 4e imam takuv i toi e ot biv6iq mi klas za6toto ve4e se razdelihme sled kandidatstvaneto tq 6te e v 4ta eg Varna a az V 1va eg VArna daNo da ne se zabravim no ako naistina sme istinski priqtelki nqma da se izgubim i zabravim :) :) :) :) :) :) :)

За кого ли е? :oops: Ние сме двечки :neutral:
За когото и да е ... :mrgreen: