PDA

View Full Version : Странно събитие



alehole
07-03-2008, 04:22
Пиша в този раздел понеже нз в кой а и случилото се беше у дома така че... Така преди два часа спях към 6ч.някъде сега е 7 и нещо...и всички в къщата спим(аз,брат ми,мама,кучето) а в двора в другата къща е дядо ми и той спи.И Изведнъж се чува огромен трясък,шум и все едно няколко отвори и блъсна вратите ама няколко пъти.Сички се събудихме кучето почна да лае .. аз веднага с отварянето на очите погледнах към лампата защото помислих да не е нещо земетресение,но лампата не помръдваше!Станахме с брат ми и отидохме при мама и се чудихме какво става ... след 15мин. някъде си легнахме пак по леглата не да спим,а си лежехме..и до моито легло прозореца със огромна сила се тресна се едно нещо го смукна навън защото щората се беше направо впила в стъклото..а навън слънце имаше леко и никакъв вятър!И вече с брат ми станахме неможе да лежиме даже мен чесно ме хвана малко страх.И включихме компа да играеме и след 30мин. се почтори случката с прозореца.Толкова силно удра че кучето скача и почва да лае..имам чувството че ако удари така още 1 път ще се изрони мазилката при прозореца и ще падне! Незнам аз съм наистина изумена .. като погледнеш не е кой знае какво .. но на мен ми е интересно да знам какъв ли е причинителя на това нещо .. и нз пиша ви ако имате да ми кажете,споделите нещо .. надали и вие знаете какво е ,но аз да питам :) До скоро

Spider4eto
07-03-2008, 04:27
http://forum.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=180286 пусни си и нова телевизия

alehole
07-03-2008, 04:29
Леле мерси .. не съм видяла темата ама мерси .. там ще потърся отговорите

Spider4eto
07-03-2008, 04:29
Отговори няма, само предположения

alehole
07-03-2008, 04:32
Е да ще видим..

maybelline
07-03-2008, 17:01
Сега сигурно разбра причината ;)

П.С. При нас се строши прозорец точно до мен

lipsvashh_mi
07-03-2008, 19:06
ужас..тва днеска беше един голям кошмар..Слава Богу,че поне в София сме по-далечко...
И въпреки всичко,тая нощ мисля да не спя,за да съм сигурна,че ако стане нещо ще има кой да събуди мама,щото имам толкова здрав сън,че и блока да пада-няма да се събудя..
Абе дано вече е оттихнало и всичко да е ок

FeelMyPain
07-04-2008, 00:52
Хвърлят ви едри пиратки. :P

kuklichka_bg
07-04-2008, 12:25
Хвърлят ви едри пиратки. :P

mn si zabaven

soul1199
07-04-2008, 12:32
Хвърлят ви едри пиратки. :P :shock: :D koi znae 8)