PDA

View Full Version : Подарък



sisley_baby_f
07-03-2008, 06:07
Приятелят ми има рожден ден след една седмица,но ходиме отскоро и не знам какво точно да му купя.Мисля си да му купя плюшено мече,защото му казвам мечо,но той е голям и не съм сигурна дали е добра идея.Вие как мислите?Подарявали ли сте плюшена играчка на момче и каква е била неговата реакция?А момчета могат да кажат дали на тях са им подарявали и дали им е харесало.
Нещо сребърно отпада,защото той носи златни неща-има достатъчно от тях,а и не съм сигурна,че ще ми стигнат парите да му купя нещо хубаво златно.
Другия вариант е парфюм,но ми се струва малко изтъркано.
Какво мислите?Дайте някакви идеи! :(

HelSy
07-03-2008, 06:16
ако имате снимка заедно може да идеш в някое фото и да ти направат по-спецялна рамка :) също слагат и надписи на снимката ... заложи на нещо стойностно което ще си остане .. 8) парфюм със сиг не е добра идея .. ще го изхаби и ... няма смисъл :P
приятелката на брат ми му подари точно това което ти предложих. На самата снимка пишеше обичам те,слънце в твоя случай може да е мечо !
айде успех :-)

FeelMyPain
07-03-2008, 06:21
Като идея снимката е добра, НО те ходят от скоро, съответно е малко вероятно да си я сложи някъде.
Мечето е добре, не толкова като вид подарък, а като символика.Най-добрите подаръци са тези, които означават нещо, а не са просто подарък.Айде успех!

spensi
07-03-2008, 06:28
Не е задължително да е скъп подаръка за да го хареса.аз като искам да подаря нещо шантаво на приятели отивам в КУКУ магазин.там има страшно много вариянти за подарък който са малко чалнати :D

butty
07-03-2008, 10:26
Ами когато тръгнахме с приятеля ми, първият подарък ,който му подарих беше плюшено слонче, много сладко, той му се изкефи много..но тогава беше на 16 :lol: Та по принцип можеш да му подариш плюшено мече, но примерно идеята за снимка в рамка също е добра. Или някакъв друг предмет с ваша снимка- чаша, албум и т.н. :)

258
07-03-2008, 11:16
На мен специално,ми писна от тези плюшени играчки. :? Обаче идеята за снимка в рамка си я бива :)

Whyniser
07-03-2008, 21:37
Приятелят ми има рожден ден след една седмица,но ходиме отскоро и не знам какво точно да му купя.Мисля си да му купя плюшено мече,защото му казвам мечо,но той е голям и не съм сигурна дали е добра идея.Вие как мислите?Подарявали ли сте плюшена играчка на момче и каква е била неговата реакция?А момчета могат да кажат дали на тях са им подарявали и дали им е харесало.
Нещо сребърно отпада,защото той носи златни неща-има достатъчно от тях,а и не съм сигурна,че ще ми стигнат парите да му купя нещо хубаво златно.
Другия вариант е парфюм,но ми се струва малко изтъркано.
Какво мислите?Дайте някакви идеи! :(
За мен е вършило работа и една най-обикновена рисунка.Ако нещо в разговора ми е направило впечатление за нея почвам да мисля какво да нарисувам.Като й подарих рисунката тя много се зарадва и ми каза:Много харесвам подаръка.Добре,че не ми купи плюшена играчка,защото щях да те убия :razz: :D

sisley_baby_f
07-05-2008, 12:08
Нямаме обща снимка, а и дори да имахме, мисля, че е много рано за такъв вид подарък.
Ми за сега май остава мечето.
Някой да има други идеи? :(

Spider4eto
07-05-2008, 12:10
Опаковай се в кашон, опакован като подарък и накарай някой да те достави 8-)

babity
07-05-2008, 12:10
секс, свирка? :-o

dantro
07-05-2008, 12:15
Приятелят ми има рожден ден след една седмица,но ходиме отскоро и не знам какво точно да му купя.Мисля си да му купя плюшено мече,защото му казвам мечо,но той е голям и не съм сигурна дали е добра идея.Вие как мислите?Подарявали ли сте плюшена играчка на момче и каква е била неговата реакция?А момчета могат да кажат дали на тях са им подарявали и дали им е харесало.
Нещо сребърно отпада,защото той носи златни неща-има достатъчно от тях,а и не съм сигурна,че ще ми стигнат парите да му купя нещо хубаво златно.
Другия вариант е парфюм,но ми се струва малко изтъркано.
Какво мислите?Дайте някакви идеи! :(

М зависи колко е голям .. ако е на 25 примерно не върви да е плюшена играчка особено пък мечок щом на него викаш така моята ми подари един голям хипопотам .. сладко беше :) ама бях на 17 тогава .. сега след 5 6 дена имам пак и ще видим с какво ще ме изненада

Spider4eto
07-05-2008, 12:18
Аве както е тръгнала тема за подаръци според вас ще е подходящо ли на моя да му подаря това: http://podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/1667/category/25/ за рождения ден

huligankata
07-05-2008, 12:19
Не мисля че плюшеното мече се връзва с подарък за момче - и то пък ако е голямо момчето.. Знам ли ти трябва да имаш представа ако харесва такива неща, ако не нещо ключодържател по як, запалка ако пуши хубава някви такива неща.

dantro
07-05-2008, 12:21
Аве както е тръгнала тема за подаръци според вас ще е подходящо ли на моя да му подаря това: http://podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/1667/category/25/ за рождения ден

това звезда на него име ли е .. ако е така е прекрасен подарак мисля макар че наи-вероятно тои няма да знае коя е

Spider4eto
07-05-2008, 12:23
Ами да мога да я кръстя на негово име и си има сертификат и звездна карта, на която да си я намери. Пише, че се избират звезди, които се виждат от България

fuck_me_pls
07-05-2008, 12:25
Опаковай се в кашон, опакован като подарък и накарай някой да те достави 8-)


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тва цепи мрака :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: евала [-(

Spider4eto
07-05-2008, 12:26
^^ ако живееше сам бих го направила на моя 8-)

sisley_baby_f
07-05-2008, 13:53
Не пуши и става на 19...

GabisiTa
07-05-2008, 16:03
Идеята за снимката е добра, но мисля че е рано все още ;) Плюшената играчка също не е лоша, но зависи дали той обича плюшени неща, а и все пак става на 19.... ;)

vilinanova
07-05-2008, 16:28
ЗЗвездата е страхотна идея, но си е скъпичко!Иначе има едни гривни с черни каишки и отгоре някаква плочица, много са свежички и мисля, че ще му хареса!С какво се занимава, ако обича спортовете-нещо свързано с тях ще ти свърши работа, зависи от човека. 8)

MartyParty
07-06-2008, 10:47
Подарявала съм плюшка-лоша идея от сега ти казвам.Ако имаш желание му направи нещо сама.Много по-скъп е подарък,над който някой се е трудил усилено,отколкото нещо купено.

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-06-2008, 12:17
Подарявала съм плюшка-лоша идея от сега ти казвам.Ако имаш желание ми направи нещо сама.Много по-скъп е подарък,над който някой се е трудил усилено,отколкото нещо купено.

Не е чак толкова лоша идея плюшката. Днес правим годинка с приятеля ми и точно такова му взех - плюшен мечок me to you. Той също ми беше взел мече, затова не мисля, че играчките са толкова лоша идея - стига човекът да пази още детското в себе си и да наблегне на символичната част на подаръка. :)

KING_OF_SOROW
07-06-2008, 12:24
моята бивша приятелка вече за сажеление .. с коят бях ходил година и половина .. беше ми подарила сребарно герданче сас сарчице което се чупи на две и секи носи 1 част поне на мен тва мн ми хареса символично е .. пак и няма да ти излезне мн скапо

donkihot
07-06-2008, 12:33
ами..може да му вземеш..ел. самобръсна4ка..например...за щото..те не са скъпи,а и сщом от скоро ходите не би трябвало да е нещо сантиментално..Може да му харесаш някаква 4анта,блузка,нещо от което ще има смисъл и ще може да го използва,а не сувенир. Ако оби4а да 4ете му подари някоя хубава книга,ако си пада по някакъв език,има страхотни ре4ници! малко са скъпи4ки,но това би бил добър подарък!

iiirish
07-06-2008, 17:11
ЗЗвездата е страхотна идея, но си е скъпичко!Иначе има едни гривни с черни каишки и отгоре някаква плочица, много са свежички и мисля, че ще му хареса!С какво се занимава, ако обича спортовете-нещо свързано с тях ще ти свърши работа, зависи от човека. 8)

Sweet_Play_F
07-06-2008, 18:06
ами..може да му вземеш..ел. самобръсна4ка..например...за щото..те не са скъпи,а и сщом от скоро ходите не би трябвало да е нещо сантиментално..Може да му харесаш някаква 4анта,блузка,нещо от което ще има смисъл и ще може да го използва,а не сувенир. Ако оби4а да 4ете му подари някоя хубава книга,ако си пада по някакъв език,има страхотни ре4ници! малко са скъпи4ки,но това би бил добър подарък!


^Мисля че това е ужасна идея!Самобръсначкаа :shock:

Иначе идеите за снимка,звезда и плюшка са идеални.Тва с кашона също ме изкефи,но го запази за по-нататък :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-06-2008, 20:06
ами..може да му вземеш..ел. самобръсна4ка..например...за щото..те не са скъпи,а и сщом от скоро ходите не би трябвало да е нещо сантиментално..Може да му харесаш някаква 4анта,блузка,нещо от което ще има смисъл и ще може да го използва,а не сувенир. Ако оби4а да 4ете му подари някоя хубава книга,ако си пада по някакъв език,има страхотни ре4ници! малко са скъпи4ки,но това би бил добър подарък!


^Мисля че това е ужасна идея!Самобръсначкаа :shock:

Иначе идеите за снимка,звезда и плюшка са идеални.Тва с кашона също ме изкефи,но го запази за по-нататък :D

Хъм, между другото, приятелят ми е много труден за подарък. Вчера си празнува рождения ден - чудеха се какво да му вземат, в отчаяние му предложиха и самобръсначка, а той отказа. В последствие му бяха взели белезници с червено пухче и червени прашки с пиле - не бих казала, че реакцията му беше изключително положителна. В крайна сметка си каза: "Да си бях харесал самобръсначката ли...". Така че дори и най-кофти подаръците си имат своя чар. 8-)

butty
07-07-2008, 07:05
за мен идеята за звезда не е много добра :? смисъл никога не можеш да си сигурен, че наистина има нещо такова, а не е някаква измишльотина..
Скоро на една приятелка видях едно синджирче..с една плочица, нищо особено.. но като се загледаш, от едната страна беше нейния лик,а от друга-този на гаджето й.. изглежда доста добре и интересно ;)
Като купиш нещо,сподели :P