PDA

View Full Version : Подаръче за бебчо...?



didi_baby
07-03-2008, 06:30
Та пичове и пички знам че тва е сигурно хилядна тема за подарък но искам и вашите мнения.Такам...значи с фр ми сме заедно близо година а той другата седмица има рд и искам да му взема нещо по оригинално(ще става на 19 и харесва подаръчета които се запомнят,т.е не парфюми и такива глупости).Ииии ако може да ви чуя идеите :P

mel4ety
07-03-2008, 06:48
подари му нещо,което ще му напомня за теб по всяко време :wink:

jghgh
07-03-2008, 06:52
принципно ми е много кеф да измислям подаръци, ама си с него от 1година, би трябвало да го познаваш добре? ние почти нищо не знаем за него..
не правете теми, ми си опичайте акъла, даже твоите идеи ще са най-добрите, защото са твои.
ако ще ти даваме съвети, първо нахвърли някакви твои планчета/намерения, а ние да подпомогнем идеите да се развият в някакъв хубав подарък (:

HelSy
07-03-2008, 07:53
виж предложението ми тук.. както чичко_полицай каза за тази тема по доло подаръка не е толкова подходящ понеже са заедно отскоро .. ето,че вие стe от 1 година заедно и мисля,че ще свърши работа :
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=180292[/quote]

didi_baby
07-03-2008, 10:22
мерси сладури =P~ това със снимката определено ми хареса

white_chik
07-03-2008, 18:58
Момичето пита за подаръци,не защото не познава гаджето си,а защото очаква да чуе нещо по-оригинално.Моите предложения:
1.Снимка в рамка или занасяш в някое по-голямо фото ваша снимка и я правят като пъзел-това е подарък за по-романтично момче.
2.Има в подлеза на НДК едно магазинче,в което правят щампи в/у тениски.Може да му измислиш нищо закачливо или някво ваше си лафче.С тениската може дори само да спи,ако се пада по-елегантен тип и не исак да излизи,но все пак винаги ще му напомня за теб.
3.Продават се едни малки книги-има "За любовта","За целувките" не знам дали би харесал нещо такова,но има много яки мисли.
4.А и послендното,за което се сещам,една фр подари на гаджето си едно като будилнки,в което слагаш няква снимка,може да е твоя или обща и освен това можеш да запишеш някъв запис-някво мило послание,което пирмерно да го събужда.

BaiboCo
07-03-2008, 19:21
Подаръче за бебчо...?

biberon :D

Iv4eTy
07-03-2008, 21:54
ъЪъ за бебчо значи може би биберон?! :lol:

- Fall Out Girl -
07-03-2008, 22:01
Може да отидеш на бижутер и да го накараш на колие от сребро да ти издълбае неговата буква... Не е казано да е истинско скъпо сребро, жеста е важен, спомен си е за цял живот. 8)

gangstata
07-03-2008, 23:27
Ми на Бебчо мой да му купиш някоя сребърна верижка или нещо такова..май се повтаря..

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 23:28
gangstata... абе да те питам... снимката в подписа ти... би трябвало да е от филм... така ми изглежда де... кой е филма ?

gangstata
07-03-2008, 23:29
gangstata... абе да те питам... снимката в подписа ти... би трябвало да е от филм... така ми изглежда де... кой е филма ?How High :smt007

angel_love_
07-03-2008, 23:56
gangstata... абе да те питам... снимката в подписа ти... би трябвало да е от филм... така ми изглежда де... кой е филма ?How High :smt007
много готин филм :grin: а по темата според мен варианта с щампата в/у тениската е много добър ако е пушач има много готини бъзиктарски пепелници ...слабост са ми :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-04-2008, 15:06
Аз днес взех за годината ни едно меченце me to you (15-ина лева), един биберон (нали правим годинка) и картичка с 2 овце - черна и бяла, и на нея пише: "Аз сам си избрах тази съдба, да бъда с теб до края на света". За рождения му ден преди половин месец му взех количка с дистанционно (много ги е обичал като малък, а и още), беше с полсанието да пази детството си, най-вече защото ставаше на 18. :)

sladkish_14
07-04-2008, 15:33
Аз днес взех за годината ни едно меченце me to you (15-ина лева), един биберон (нали правим годинка) и картичка с 2 овце - черна и бяла, и на нея пише: "Аз сам си избрах тази съдба, да бъда с теб до края на света". За рождения му ден преди половин месец му взех количка с дистанционно (много ги е обичал като малък, а и още), беше с полсанието да пази детството си, най-вече защото ставаше на 18. :)

Това е сладко.Браво за оригиналните подаръчета.

cute_like_hell
07-04-2008, 15:59
Подаръче за бебчо...?

biberon :D


:lol:

Anarion
07-05-2008, 20:55
Подари му сапун 8-)