PDA

View Full Version : В безиходица съм вече...



mechtaq_za_teb
07-03-2008, 09:31
Незнам какво да правя,как да го забравя,как да спре да ми тежи за него.
От както сме скъсали само ми прави гадно.Ту се държеше добре,ту отвратително.Но сега...сега се държи ужасно.Не му говоря.Исках по този начин да го забравя,да ми мине поне малко,а той...той ..какво ли му пука?Нали той е добре,нали ме излъга за всичко,нали аз останах наранената?И сега хоп... почти година страдания.Почнал да си пише с приятелките ми,да им обяснява с коя се забивал и т.н.И те като ми казват...имам чувството,че всичко ме прорязва.
Сега ще кажете,че не трябва да обръщам внимание.Опитвам се.Какво ли не сторих...с кого ли не излизах само и само да спре да ми пука.Търсих друго момче,но не се получава.Не мога да се влюбя в никой.Усещам се сама и празна,наранена...за него никоя.А ме обичаше много,сигурна съм. :cry: Не съм аз...незнам коя съм вече.Искам го,но успях да събера сили да се откъсна от него.Но не успявам...Много ме боли,много,много... :? И не толкова,че го обичам,а че не спира да ме наранява...Искам съвет.Приемам всичко...каквото и да е..

H8_mE
07-03-2008, 09:36
Amoris vulnus sanat idem, qui facit или Любовна рана се лекува от този,който я причинява.
Аз мисля,че трябва да прекъснеш каквито и да са връзки с него.Дори не мисля,че е уместно приятелките ти да си пишат с него.Те не могат ли да помислят,че това е просто един от неговите начини да те наранява?Това с кой се забива вече не е твоя работа.Нека си ги забива.А ти ще забиваш твоите,които наистина ги е грижа за теб.Откажи се от всичко,което ти напомня за него!Или пък вариант е също да поискаш да си поговорите като големи хора веднъж за винаги! :) Пожелавам ти успех и не тъжи,защото няма смисъл да тъжиш ,че го няма човек ,който само те е наранявал! Усмихни се и продължи напред! :-)

sexa_na_kompleksa
07-03-2008, 09:37
Като за начало кажи на приятелките ти, че не ти е приятно да слушаш за него, че това само те наранява. А как да го забравиш... не знам точно... от разказа ти разбирам, че е минала една година, а ти още мислиш за него. Много жалко. :( Но до като ти не си го поставиш за цел, докато не си кажеш, че не ти пука за него, няма как да го забравиш. Всичко е въпрос на нагласа...
Успех, мацка!

AnIcHkAtA
07-03-2008, 09:45
Мила...поставям се на твое място.Разбирам колко ти е гадно.Няма др начин освен да го избягваш, но ти каза, че вече си опитала.Остави всичко на времето, то лекува, или поне те научава на живееш с обстоятелствата.За влюбването, незнам.И аз съм така.Откакто го видях никой друг не съществува.Надявам се по скоро да дойде истинското момче.Пожелавам ти да намериш истинската, изпепеляващата, страстната и романтичната любов.Приеми, че всичко все някога ще спре, но ти не трябва да спираш, както се пее в една песничка.Хайде успехчета и по-скоро да намериш човека, който ще заслужава твоята любов!

butty
07-03-2008, 10:51
Мила.. времето лекува всичко. Наистина ще ти е трудно, но ще успееш! Вярвай в това! Нормално е да мислиш само за него да се ядосваш, когато го видиш с друга..той е бил твой някога, но вече НЕ е... щом ти прави гадно.. значи го прави нарочно.. недей да му обръщаш внимание.. кажи и на приятелките ти да не ти говорят за него.. изхвърли всички неща, които ти напомнят за него, изтрий всички негови снимки ... блокирай го от скайп .. прекъсни всякаква връзка с него! Ще успееш! Бъди силна! :-)

evelinka1122
07-03-2008, 10:56
преживяла съм го... ужасно трудно е... трябва да имаш сили... просто трябва! и също така да го забравиш... вярно в, времето лекува сигурна съм че ще го преодолееш, просто трябва време... като за начало кажи на приятелките си да не ти говорят за него ! мисля че така ще е по-добре, и го игнорирай напълно :) друго нз какво да ти кажа, пожелавам ти успех и целувки :-) :)

Presley
07-03-2008, 12:57
Keep walking.

mechtaq_za_teb
07-03-2008, 13:03
Благодаря за всички съвети.Просто сте невероятни и страхотни хора !!!

Просто днес много ме заболя.Как да ви кажа...Незнам каква полза има той да продължава да ми трови живота,макар и отдалече,но успява.Ако знам,че ще спре,тогава ще го забравя.Но той винаги намира начини...Много добре знае,че са ми приятелки и ще ми кажат.Просто това му е пределно ясно... :?
Трябва да го преодолея.След последната тема,която бях пуснала за него,събрах сили и успях да го игнорирам.Наистина виждах,че дори животът има смисъл...Сега се усещам безлична...никоя.

NightSky
07-03-2008, 13:25
Помоли приятелките си да не ти говорят за него и се дръж все едно такъв човек не съществува.

NaNa_SladuRana
07-03-2008, 17:25
Според мен той нарочно говори с приятелките ти за такива неща...
Каквото е било-било,сега е минало.Преудолей го все пак си пубер не сте се развели,не сте разбили семейство...

Al3ksandra
07-03-2008, 18:47
Наистина не се страхувай.. за всеки влак си има пътници... :)Сигурна съм че ще го преодолееш ... той сега не осъзнава и може и да не осъзнае какво е загубил.. но ще е късно, когато го осъзнае 100%. И 100% мога да ти кажа че точно когато не очакваш ще намериш човека за теб :-) :-) :-)