PDA

View Full Version : Може ли да е болест?



GabisiTa
07-03-2008, 09:44
От няколко дена ми е малко странен стомаха.. леко е подут, но не ме боли.. като съм легнала по стомах и след време ми става лошо, а днес имам чувството, че ми пари вътре...
Съжалявам за описанието, но.. не мога и да го обясня точно :?
Напоследък не се храня много редовно, а и се притеснявам, че може да съм бременна...
Не знам за точно такива признаци на бременността, а и от съмнителната случка за бременност е минала около седмица.. Дали е това или може да имам някаква друга болест?

SomeGirl
07-03-2008, 10:16
ako izob6to si bremenna, NE moje tolkova barzo da ima6 kakvito i da bilo priznaci, moje da e ot mn drygi ne6ta. moje bi e ot tova 4e ne se xrani6 redovna, az primerno kato piq kafe sytrin i imam yse6tane 4e sam preqla. iz4akai 1-2 dni i ako ne sa iz4eznali simptomite idi na lekar.

GabisiTa
07-03-2008, 10:33
Ами има много малка вероятност, дори нищожна вероятност да съм бременна... Затова и се чудя от какво може да е? :(

SomeGirl
07-03-2008, 10:40
veroqtnost 4e si bremenna vinagi ima i az taka kazvax-aaa absyrd e da sam bremenna, bqx 100% sigyrna 4e ne sam, dori kato vidqx polojitelniq test kazax 4e testa e defekten, no ne be.
moje bi prosto stomaxa ti ne e mn nared, qj mlqko, to deistva dobre.

GabisiTa
07-03-2008, 10:50
Аз си правих тест преди няколко дена и беше отрицателен. Ако ми е така и следващите дни, ще си направя друг и тогава вече ще ходя на лекар...
Все пак ако някой друг може да даде мнение... :?

mobsita
07-03-2008, 10:54
Здравей!Значи това,че те боли,когато си по корем,е предполагам, защото притискаш органите си+ това ти е подут стомахът. А за него- подутият стомах често е и нередовен.Не зная как е при тебе. :-o Но се опитай да намалиш солта и да пиеш повечко вода.Храненията ти да са по-леки.Може да спреш за малко(докато не ти мине стомахчето) с газираните напитки,които само "надуват" стомаха.И една Активия,ако желаеш де. :) Но да ти кажа,че не съм лекар и не мога да ти разясня защо е така.Просто съветчета. :-P :P

DjuDjiTo
07-03-2008, 11:19
ммм яж кисело мляко .. нали се води "потивоотрова" попринцип.Не казвам , че си се натровила ;) на мен винаги ми минава с кисело мляко ;)айде и късмет!Дано с еоправиш :-)

5e5cuTy
07-04-2008, 08:08
Здравей!Значи това,че те боли,когато си по корем,е предполагам, защото притискаш органите си+ това ти е подут стомахът. А за него- подутият стомах често е и нередовен.Не зная как е при тебе. :-o Но се опитай да намалиш солта и да пиеш повечко вода.Храненията ти да са по-леки.Може да спреш за малко(докато не ти мине стомахчето) с газираните напитки,които само "надуват" стомаха.И една Активия,ако желаеш де. :) Но да ти кажа,че не съм лекар и не мога да ти разясня защо е така.Просто съветчета. :-P :P

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-04-2008, 11:44
Според мен е от стреса, на който се подлагаш.. Нали теста е отрицателен, не се притеснявай, а не ми се вярва за една седмица зародишът да се развие дотолкова, че да те заболи коремът от притискане. Най - вероятно е от подуването, щом се храниш нередовно.. Както казаха, пий активиа и спри да се притесняваш, от това е. Можеш да отидеш и на гинеколог да те увери, успех.