PDA

View Full Version : Мога ла да отида сам на уролог ?!?



Playboycho
07-03-2008, 10:04
Здр. наскаро по главичката на пениса ми се появиха едни малки червени точици.Решех да отида на уролог,но не искам да казвам на родителите ми .. та въпроса ми е .. Мога ла да отида,сам,на уролог ?!?

SomeGirl
07-03-2008, 10:17
estestveno 4e moje6, no trqbva da ide6 pri GP-to si parvo osven ako ne ide6 na 4asten pregled.

Playboycho
07-03-2008, 10:25
Забравих да спомена,че съм на 15 .. мерси мн за отг. :) и да попитам на уролог или на кожен лекар трябва да отида ?

milva
07-03-2008, 10:40
Това, че си на 15 не е проблем. Законно родителят трябва да е осведомен за здравословното състояние на непълнолетния, особено при назначаване на конкретно лечение, но това не се спазва. Върви при личния си лекар и ако не те посъветва друго му поискай направление за специалист по кожни и венерически болести (още повече, че щом искаш да скриеш от вашите, значи истината е някъде там). Можеш да го попиташ за съвет при кой доктор да идеш точно.
Най-добре говори с вашите. Каквото и да е те ще те разберат, още повече щом се касае за здравето ти.

Boyd
07-03-2008, 12:51
Ами не знам - можеш ли ?! Аз мисля, че можеш, за теб - не знам.

batkodoki
07-05-2008, 19:41
Здр. наскаро по главичката на пениса ми се появиха едни малки червени точици.Решех да отида на уролог,но не искам да казвам на родителите ми .. та въпроса ми е .. Мога ла да отида,сам,на уролог ?!?

това е проблем за дерматолог/кожен лекар!

не вярвам колега да откаже преглед на дете. ако се наложи лечение (в което се съмнявам) родителите трябва да бъдат поставени в течение. изключение правят виталните индикации, но случаят не е такъв.