PDA

View Full Version : Жените и мъжете пушачи (въпрос към жените)



mganga
07-03-2008, 10:15
Въпросът ми е жените какви мъже предпочитат: пушачи или непушачи?
И кое ги привлича?

Nadelina
07-03-2008, 10:16
Ne si izbiram myjete po tova dali pushat ili ne, no nesymneno predpochitam nepushachi.

Just_say_no
07-03-2008, 10:17
Кво общо има със секса ? И кво значение има дали някой пуши или не ? Тва си е негово решение...


Бахти тъпата тема !

mganga
07-03-2008, 10:21
Кво общо има със секса ? И кво значение има дали някой пуши или не ? Тва си е негово решение...


Бахти тъпата тема !

Първо, благодаря ти за комплимента, който ми правиш за темата.
А относно какво общо има със секса, да си чувал(а), че пушенето води до импотентност?
Засега ще спра дотук.

MISSS
07-03-2008, 10:24
Ne si izbiram myjete po tova dali pushat ili ne, no nesymneno predpochitam nepushachi.
+1

Just_say_no
07-03-2008, 10:29
Кво общо има със секса ? И кво значение има дали някой пуши или не ? Тва си е негово решение...


Бахти тъпата тема !

Първо, благодаря ти за комплимента, който ми правиш за темата.
А относно какво общо има със секса, да си чувал/а(не зн дали си м или ж), че пушенето води до импотентност?
Засега ще спра дотук.

Аз решавам какво да бъде мнението ми по темата !
Пушенето води не само до импотентност, ами и до рак на дробовете, до състаряване и т.н. Разбирам че желаеш да покажеш интелигентност обаче замисли се малко.. всеки пушач ли е импотентен ? Плюс това когато срещнеш едно момче няма да го питаш " Ъъъ.. извинявай виждам, че пушиш.. импотентен ли си ? Защотооо за мен .. ъъъ.. такова... важно е да знам все пак може евентуално да правим секс... "

Къв трябва да е извода според логиката ти ? - Не правете секс с пушачи !?!

:lol:

SpOrTs_GiRl
07-03-2008, 10:34
Кво общо има със секса ? И кво значение има дали някой пуши или не ? Тва си е негово решение...


Бахти тъпата тема !

Първо, благодаря ти за комплимента, който ми правиш за темата.
А относно какво общо има със секса, да си чувал/а(не зн дали си м или ж), че пушенето води до импотентност?
Засега ще спра дотук.

Аз решавам какво да бъде мнението ми по темата !
Пушенето води не само до импотентност, ами и до рак на дробовете, до състаряване и т.н. Разбирам че желаеш да покажеш интелигентност обаче замисли се малко.. всеки пушач ли е импотентен ? Плюс това когато срещнеш едно момче няма да го питаш " Ъъъ.. извинявай виждам, че пушиш.. импотентен ли си ? Защотооо за мен .. ъъъ.. такова... важно е да знам все пак може евентуално да правим секс... "

Къв трябва да е извода според логиката ти ? - Не правете секс с пушачи !?!

:lol:
Подкрепям ..

Sunny_stz
07-03-2008, 10:50
Ami az ne pusha i predpo4itam i priqtelq mi da ne pu6i i toi i ne pu6i de i mnogo se radvam ina4e trqbva6e da go otkazvam ot cigarite.

mganga
07-03-2008, 10:55
Кво общо има със секса ? И кво значение има дали някой пуши или не ? Тва си е негово решение...


Бахти тъпата тема !

Първо, благодаря ти за комплимента, който ми правиш за темата.
А относно какво общо има със секса, да си чувал/а(не зн дали си м или ж), че пушенето води до импотентност?
Засега ще спра дотук.

Аз решавам какво да бъде мнението ми по темата !
Пушенето води не само до импотентност, ами и до рак на дробовете, до състаряване и т.н. Разбирам че желаеш да покажеш интелигентност обаче замисли се малко.. всеки пушач ли е импотентен ? Плюс това когато срещнеш едно момче няма да го питаш " Ъъъ.. извинявай виждам, че пушиш.. импотентен ли си ? Защотооо за мен .. ъъъ.. такова... важно е да знам все пак може евентуално да правим секс... "

Къв трябва да е извода според логиката ти ? - Не правете секс с пушачи !?!

:lol:


Виждам, че започваш да изпускаш нервите си, което не е никак хубаво. Успокой се и погледни трезво на нещата - първо, не се и съмнявам, че ти решаваш какво да бъде мнението ти по темата. Не се опитвам да ти налагам свое мнение и дори много уважавам твоето, защото, сигурен съм, е съвсем искрено. Относно всички изводи, до които достигаш, те са единствено и само твои, тъй като и мнението, и логиката са си твои - аз не бих се осмелил да се бъркам в тях.
Но все пак ми се струва, че не си ме разбрал съвсем правилно. Въпросът ми се свежда по-скоро до следното: да речем, някое момиче ходи с някое момче. Е, какво предпочита момичето, това момче да пуши или да не пуши? Какво ще бъде по-приятно за момичето? Въобще не става въпрос за всичките тези неща, за които намекваш. Много добре разбирам, че почти никой не се интересува от това дали другия пуши, или не. Но ми се ще все пак да видя какво е мнението на момичетата по въпроса.
Надявам се да не ме разбереш погрешно - не изпитвам никакви лоши чувства, надявам се да е взаимно.

SINDEL
07-03-2008, 10:59
Не ми пука. Но аз съм пуша4 и съответно може да имам проблеми с непуша4и :) Не знам, досега вси4ките ми мъже са пушели.

Just_say_no
07-03-2008, 11:11
Кво общо има със секса ? И кво значение има дали някой пуши или не ? Тва си е негово решение...


Бахти тъпата тема !

Първо, благодаря ти за комплимента, който ми правиш за темата.
А относно какво общо има със секса, да си чувал/а(не зн дали си м или ж), че пушенето води до импотентност?
Засега ще спра дотук.

Аз решавам какво да бъде мнението ми по темата !
Пушенето води не само до импотентност, ами и до рак на дробовете, до състаряване и т.н. Разбирам че желаеш да покажеш интелигентност обаче замисли се малко.. всеки пушач ли е импотентен ? Плюс това когато срещнеш едно момче няма да го питаш " Ъъъ.. извинявай виждам, че пушиш.. импотентен ли си ? Защотооо за мен .. ъъъ.. такова... важно е да знам все пак може евентуално да правим секс... "

Къв трябва да е извода според логиката ти ? - Не правете секс с пушачи !?!

:lol:


Виждам, че започваш да изпускаш нервите си, което не е никак хубаво. Успокой се и погледни трезво на нещата - първо, не се и съмнявам, че ти решаваш какво да бъде мнението ти по темата. Не се опитвам да ти налагам свое мнение и дори много уважавам твоето, защото, сигурен съм, е съвсем искрено. Относно всички изводи, до които достигаш, те са единствено и само твои, тъй като и мнението, и логиката са си твои - аз не бих се осмелил да се бъркам в тях.
Но все пак ми се струва, че не си ме разбрал съвсем правилно. Въпросът ми се свежда по-скоро до следното: да речем, някое момиче ходи с някое момче. Е, какво предпочита момичето, това момче да пуши или да не пуши? Какво ще бъде по-приятно за момичето? Въобще не става въпрос за всичките тези неща, за които намекваш. Много добре разбирам, че почти никой не се интересува от това дали другия пуши, или не. Но ми се ще все пак да видя какво е мнението на момичетата по въпроса.
Надявам се да не ме разбереш погрешно - не изпитвам никакви лоши чувства, надявам се да е взаимно.

Първо - момиче съм !

Второ.. ти сам си противоречиш ! Нали питах защо темата е в раздел секс и ти каза заради импотентността... Това е все едно да питаш " Харесва ли ви секса с импотентен ? " Все пак аз ако правя секс с някого няма да правя секс в устата му (защото се предполага, че от там се пуши :D ) а що го правя с други части от тялото му. И няма значние дали пуши или не.
Друг е въпроса дали вече искаш да попиташ дали някой би искал да се целува с някого който вони на цигари, а първия не може да търпи това.

П.П. Не се паля спокойно...

SpOrTs_GiRl
07-03-2008, 11:18
Кво общо има със секса ? И кво значение има дали някой пуши или не ? Тва си е негово решение...


Бахти тъпата тема !

Първо, благодаря ти за комплимента, който ми правиш за темата.
А относно какво общо има със секса, да си чувал/а(не зн дали си м или ж), че пушенето води до импотентност?
Засега ще спра дотук.

Аз решавам какво да бъде мнението ми по темата !
Пушенето води не само до импотентност, ами и до рак на дробовете, до състаряване и т.н. Разбирам че желаеш да покажеш интелигентност обаче замисли се малко.. всеки пушач ли е импотентен ? Плюс това когато срещнеш едно момче няма да го питаш " Ъъъ.. извинявай виждам, че пушиш.. импотентен ли си ? Защотооо за мен .. ъъъ.. такова... важно е да знам все пак може евентуално да правим секс... "

Къв трябва да е извода според логиката ти ? - Не правете секс с пушачи !?!

:lol:
Подкрепям ..



Абе ей тъпнарки .. дадена е темата - пишете си отговора , не се заяждайте ! Темата е с цел да се даде отговор на въпроса не да се заяждете , млъквайте че ставате смешни - тъпи чатърки ....
Пич, къде съм се заяла аз, че ме обиждаш?! Дадох си мнието - подкрепих момичето. Лично мнение. Проблем?!

hahavteen
07-03-2008, 12:27
Пушенето е адски противно и отблъскващо. Доста пъти ми се е случвало да си харесам накой и след малко да го видя да пали цигара. В такива моменти ми идва да се издрайфам. Остави че пушачите са ужасно нетолерантни. Добре че тука поне в заведенията не се пуши... :?

blackfate
07-03-2008, 12:51
Ами аз като пушач предпочитам и момчето да пуши, защото поне няма да му пречи цигарения ми дим ... а не искам да тровя някой непушач ...
Например с бившия - той беше непушач и се стараех когато съм с него да не пуша, защото знам че е гадно ... и самото това въздържание ... ме напрягаше .. + това на пушачите устата им мирише на цигари ... и това се усеща от другия ... и той колкото и да казваше, че не му пука ... все едно ...
Предпочитам и 2мата да сме пушачи ... поне няма да има нужда да се въздържам с часове, за да не му вуни на цигари ...

ubuntu
07-03-2008, 12:57
Ок и сигурно пушенето уврежда спермата на жените и бебетата докато мъжете са бременни, тва са глупости дядо ми пуши от 66 години дефакто от 1ви клас (6годишен) и има 3 деца ....
Не че ви карам аре пушете ама се в гъз ...
Както всяко нещо и пушенето има и вредни и полезни черти .. ;) :-o

Nadelina
07-03-2008, 13:04
Ок и сигурно пушенето уврежда спермата на жените и бебетата докато мъжете са бременни, тва са глупости дядо ми пуши от 66 години дефакто от 1ви клас (6годишен) и има 3 деца ....
Не че ви карам аре пушете ама се в гъз ...
Както всяко нещо и пушенето има и вредни и полезни черти .. ;) :-o
I koi po tochno sa poleznite?

plmn
07-03-2008, 13:05
Ок и сигурно пушенето уврежда спермата на жените и бебетата докато мъжете са бременни, тва са глупости дядо ми пуши от 66 години дефакто от 1ви клас (6годишен) и има 3 деца ....
Не че ви карам аре пушете ама се в гъз ...
Както всяко нещо и пушенето има и вредни и полезни черти .. ;) :-o

Изброй ми 10 полезни "черти", и аз ще ти изброя 10 вредни.

didi_baby
07-03-2008, 13:07
това няма значение

ubuntu
07-03-2008, 13:09
Изброй ми 10 полезни "черти", и аз ще ти изброя 10 вредни.

В днешно време човек не може да бъде сигурен кое е полезно и кое е вредно ;)

GabisiTa
07-03-2008, 14:59
Не съм си избирала приятелите по това дали пушат или не. Ходила съм и с пушачи и с непушачи, но като че ли с пушач е по-добре, знам ли ... ;)

paola_Rey
07-03-2008, 15:20
Кво общо има със секса ? И кво значение има дали някой пуши или не ? Тва си е негово решение...


Бахти тъпата тема !

Първо, благодаря ти за комплимента, който ми правиш за темата.
А относно какво общо има със секса, да си чувал/а(не зн дали си м или ж), че пушенето води до импотентност?
Засега ще спра дотук.

Аз решавам какво да бъде мнението ми по темата !
Пушенето води не само до импотентност, ами и до рак на дробовете, до състаряване и т.н. Разбирам че желаеш да покажеш интелигентност обаче замисли се малко.. всеки пушач ли е импотентен ? Плюс това когато срещнеш едно момче няма да го питаш " Ъъъ.. извинявай виждам, че пушиш.. импотентен ли си ? Защотооо за мен .. ъъъ.. такова... важно е да знам все пак може евентуално да правим секс... "

Къв трябва да е извода според логиката ти ? - Не правете секс с пушачи !?!

:lol:
Подкрепям ..+1 \:D/ [-(

keep_smiling
07-03-2008, 15:35
90% от приятелите ми пушат, а аз не :( и нямам нищо против тях и избора им, но предпочитам непушач тъй като дима ми дразни очите и не би било особено приятно нито за мене нито за него;) и за щастие съм ходила до сега само с такива... :D не съм ги изборала по това просто късмет :grin:

Puky
07-03-2008, 15:37
Кво общо има със секса ? И кво значение има дали някой пуши или не ? Тва си е негово решение...


Бахти тъпата тема !

Първо, благодаря ти за комплимента, който ми правиш за темата.
А относно какво общо има със секса, да си чувал/а(не зн дали си м или ж), че пушенето води до импотентност?
Засега ще спра дотук.

Аз решавам какво да бъде мнението ми по темата !
Пушенето води не само до импотентност, ами и до рак на дробовете, до състаряване и т.н. Разбирам че желаеш да покажеш интелигентност обаче замисли се малко.. всеки пушач ли е импотентен ? Плюс това когато срещнеш едно момче няма да го питаш " Ъъъ.. извинявай виждам, че пушиш.. импотентен ли си ? Защотооо за мен .. ъъъ.. такова... важно е да знам все пак може евентуално да правим секс... "

Къв трябва да е извода според логиката ти ? - Не правете секс с пушачи !?!

:lol:
Подкрепям ..

И аз с ръце и крака.. :D

- Fall Out Girl -
07-03-2008, 15:50
90% от приятелите ми пушат, а аз не :( и нямам нищо против тях и избора им, но предпочитам непушач тъй като дима ми дразни очите и не би било особено приятно нито за мене нито за него;) и за щастие съм ходила до сега само с такива... :D не съм ги изборала по това просто късмет :grin:и на мен ми дразни очите. :( По-точно дразни самата мен. И ако щете вярвайте, но съм на 16 и никога не съм пушила цигара или каквото и да е друго,дори и не съм си дръпвала. Изобщо не знам какъв е вкусът и не се знае кога ще разбера...
По темата: МРАЗЯ и НЕ ИСКАМ гаджето ми да е пушач!!! Знам го от опит, едно от гаджетата ми беше много готино, мило, перфектно, но.. пушеше. И то не малко, а по 1-2 кутии на ден. Резултата?! Миришеше на изгоряло и езикът му имаше вкус на горчиво, прегоряло.. Смейте се колкото си искате, няколко минути целувки с него и вече ми бешe лошо. веднага скъсахме! Така че - НЕ!

emoti0nal_girl
07-03-2008, 16:28
xhahx... Az pusha ot vreme na vreme i donqkyde bih predpochela pushach,no ne mislq,che po tova trqbva da se izbirat ;) nqma zn dali e pushach ili nepushach...

iveta1990
07-03-2008, 17:44
Аз съм пушач и винаги съм се хващала с пушачи...
незнам защо.
Мисля си че ако човека с когото съм не пуши само ще ми натяква колко са гадни цигарите,колко болести има и прочие.

NaNa_SladuRana
07-03-2008, 17:46
Ne si izbiram myjete po tova dali pushat ili ne, no nesymneno predpochitam nepushachi.
+1

samonervi
07-04-2008, 07:01
Пушенето няма нищо общо със секса.Ако човек не пуши желателно и партньорът му да не го прави,но ако си пушач не ти пречи дали той/тя ще пуши или не

FunnYboY
07-04-2008, 07:25
Въпросът ми е жените какви мъже предпочитат: пушачи или непушачи?
И кое ги привлича?


От пушачките правя непушачки...


Едно от най-отвратителните неща е тютюнопушенето...

По-добре да лапна някой пепелник, от колкото устата й :-x

ELFIQ
07-04-2008, 07:34
NEPO6A4I,6TOTO POSLE KATO SE CELUVAT SE EDNO DA OBLIJE6 PEPLNIK,NE E NIKAK PRIQTNO :-& :lol:

girl91
07-04-2008, 08:47
Аз не пуша. Смятам пушенето за отвратително и безмислено. Хората само се тровят по този начин. Човекът до мен задължително трябва да е непушач, ако е пушач не знам как ще го издържам по цял ден да дими покрай мен и да трови моя живот.

angel_love_
07-04-2008, 09:05
Пушач определено при мене гаджетата ми са кажи речи 50/50 ,ноо колкото и да е в един момент ти писва да ти мрънка колко му пречи ,как трябва да ги спреш и куп други лекции против тютюнопушенето ...не че това играе някаква роля де... :neutral:

OtherDimension
07-04-2008, 09:24
Ок и сигурно пушенето уврежда спермата на жените и бебетата докато мъжете са бременни, тва са глупости дядо ми пуши от 66 години дефакто от 1ви клас (6годишен) и има 3 деца ....
Не че ви карам аре пушете ама се в гъз ...
Както всяко нещо и пушенето има и вредни и полезни черти .. ;) :-o
I koi po tochno sa poleznite?
до 10 не знам дали ще ги изкарам, но да видим..
първо да отбележа, че не съм активен пушач и паля цигара от време на време
1 - кафето без цигара не е същото
2 - след секс цигарата е задължителна
3 - когато искаш да размишляваш за нещо, цигарата е добър спътник
4 - когато си самотен..
5 - когато вървиш сам, особено нощем
6 - скараш ли се с приятел, помиряването става много по-лесно когато сте само двамата и запалите по цигара
7 - след хранене, също е много приятно да запалиш цигара
8 - когато гледаш мач...(цигара+бира+семки/чипс = върховно!)
ако се сетя други, ще редактирам...

sladkotof
07-04-2008, 09:25
аз също съм пушач даже в момента съм с момче което не пуши ест опитва се да ме откаже от този нажик ама..... :D не стаа.. ако двама души се обичат няма да е проблем дали единия пуши или не а и все пак има и дъвки за вкуса след цигара :D :D :D [/b]

angel_love_
07-04-2008, 09:29
Ок и сигурно пушенето уврежда спермата на жените и бебетата докато мъжете са бременни, тва са глупости дядо ми пуши от 66 години дефакто от 1ви клас (6годишен) и има 3 деца ....
Не че ви карам аре пушете ама се в гъз ...
Както всяко нещо и пушенето има и вредни и полезни черти .. ;) :-o
I koi po tochno sa poleznite?
до 10 не знам дали ще ги изкарам, но да видим..
първо да отбележа, че не съм активен пушач и паля цигара от време на време
1 - кафето без цигара не е същото
2 - след секс цигарата е задължителна
3 - когато искаш да размишляваш за нещо, цигарата е добър спътник
4 - когато си самотен..
5 - когато вървиш сам, особено нощем
6 - скараш ли се с приятел, помиряването става много по-лесно когато сте само двамата и запалите по цигара

ако се сетя други, ще редактирам...
7помага при самоконтрола
8 има полезно действие от медицинска гледна точка при някои заболявания на стомашно-чревния тракт
9помага при постигането на нови контакти
10 .....

krem4et0
07-04-2008, 09:32
Не пуша и не понасям да се пуши край мен. за мен е от изключителна важност дали той ще пуши или не. не искам гаджето ми да е пушач. От миризмата ми се гади.

FunnYboY
07-04-2008, 10:34
Не пуша и не понасям да се пуши край мен. за мен е от изключителна важност дали той ще пуши или не. не искам гаджето ми да е пушач. От миризмата ми се гади.


!!!

girl91
07-04-2008, 10:58
Не пуша и не понасям да се пуши край мен. за мен е от изключителна важност дали той ще пуши или не. не искам гаджето ми да е пушач. От миризмата ми се гади.

При мен е същото!

soul1199
07-04-2008, 11:02
kvot doide :D bz..emi ne gi izbiram taka,haraktera e po-vajen,nqma zna4enie dali py6i ili -ne,az-ne py6a,taka,4e nqam pretencii 8)

sexy_maniachka
07-15-2008, 20:24
tva pak nema nikvo zna4enie dali e pu6a4 ili ne ama az sam pu6a4 i mom4eta s koito sam bila i nepu6at mnoo gi drazni i samo mi kazvat da ne pu6a i tva me vbesqva

djesi_9_4
07-15-2008, 21:00
ами...това не е много много от значение...зависи от самия човек,ама аз като се гледааам май се ориентирам към пушачите :)