PDA

View Full Version : може ли да се нарече приятелка това?



cvetenceto1991
07-03-2008, 10:36
Аз и "нАй-добрата" ми приятелка се скарахме ,защото лъжеше непрекъснато и дрънкаше глупости зад гърба ми на приятелите ми които ги познава.Един път се опита дори да ме скара с най-добрия ми френд, като му разказа врели некипели по мой адрес, а като я погледнах и я попитах дали го е казала това тя каза, че той лъже и започна да се смее и да се оправдава ,че не го е казала.Пък и наскоро аз като не излизам с нея тя постоянно ме търси а аз постоянно я избягвам и така, а наскоро даже ми подари подарък за имения ден:който беше на Цветница. Подари ми миналата седмица подарък ,който знаеше ,че няма да ми хареса ,но пак го направи.И според вас това момиче може ли да се нарече приятелка?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

HelSy
07-03-2008, 10:45
не .

evelinka1122
07-03-2008, 10:47
ми не... за мен това момиче те счита за някакъв вид конкуренция и е на принципа: "приятелите си дръж близо, а враговете още по близо"

cvetenceto1991
07-03-2008, 10:49
ми не... за мен това момиче те счита за някакъв вид конкуренция и е на принципа: "приятелите си дръж близо, а враговете още по близо"

ама тва тя за приятелите го е казвала и ме е гледала в очите,а пък и тя се мисли за момиче на което можеш всичко да споделиш и да знаеш ,че няма да те изклюкари а не е така... мерси се пак за мнението много си права

kudrev
07-03-2008, 10:50
И двете сте зле.. а, ти може да се научиш да пишеш както трябва.. :)

ludiq_m032
07-03-2008, 10:53
И двете сте зле.. а, ти може да се научиш да пишеш както трябва.. :)
каде е допуснала грешка та трябва да се научи да пиши?

miss_asi
07-03-2008, 11:00
Разбира се че това не може да се нарече приятелка!

BeB0_UlTrA_KiSs
07-03-2008, 11:04
И двете сте зле.. а, ти може да се научиш да пишеш както трябва.. :)
каде е допуснала грешка та трябва да се научи да пиши?
На много места е допуснала грешки.

fuck_me_pls
07-03-2008, 11:10
Така е като някои дечица още не са се научили да преценяват хората..да кажеш че един човек ти е приятел е много нещо и трябва да го познаваш мн добре..и да ти харесва това което прави за тебе и начина по който се държи..ако на теб ти харесва държанието и може да я наречеш фр но за мен човек,който ти се прави на приятел и всъщия момент в който се обърнеш почва да говори неща за теб това не е приятелка!!

cvetenceto1991
07-03-2008, 11:12
И двете сте зле.. а, ти може да се научиш да пишеш както трябва.. :)
каде е допуснала грешка та трябва да се научи да пиши?
На много места е допуснала грешки.

къде са ми правописните грешки аз не виждам такива,за да ги поправя????

258
07-03-2008, 11:12
ами ти 100% ли си сигурна,че всичко това,което ни разказа,е истина?Защото може не приятелката ти да лъже,а някой друг,който се опитва да ви скара.А ако си сигурна,че всичко е вярно,оставяй я,тя не ти е истинска приятелка

cvetenceto1991
07-03-2008, 11:14
Така е като някои дечица още не са се научили да преценяват хората..да кажеш че един човек ти е приятел е много нещо и трябва да го познаваш мн добре..и да ти харесва това което прави за тебе и начина по който се държи..ако на теб ти харесва държанието и може да я наречеш фр но за мен човек,който ти се прави на приятел и всъщия момент в който се обърнеш почва да говори неща за теб това не е приятелка!!

да затова си права и аз за това я избягвам вече и дори не мога да я гледам :-) :-) :-) :-) :-) мерси за мнението права си

fuck_me_pls
07-03-2008, 11:17
Така е като някои дечица още не са се научили да преценяват хората..да кажеш че един човек ти е приятел е много нещо и трябва да го познаваш мн добре..и да ти харесва това което прави за тебе и начина по който се държи..ако на теб ти харесва държанието и може да я наречеш фр но за мен човек,който ти се прави на приятел и всъщия момент в който се обърнеш почва да говори неща за теб това не е приятелка!!

да затова си права и аз за това я избягвам вече и дори не мога да я гледам :-) :-) :-) :-) :-) мерси за мнението права си

Мдам.. :) Е не я избягвай но просто не и се доверявай..защото просто вече ще знае какво прави в момента който теб те няма :)

Fionna
07-03-2008, 11:19
На твое място отдавна да съм изритала това момиче,ако това може да се нарече приятелка...
btw наистина имаш доста правописни грешки

cvetenceto1991
07-03-2008, 11:20
Така е като някои дечица още не са се научили да преценяват хората..да кажеш че един човек ти е приятел е много нещо и трябва да го познаваш мн добре..и да ти харесва това което прави за тебе и начина по който се държи..ако на теб ти харесва държанието и може да я наречеш фр но за мен човек,който ти се прави на приятел и всъщия момент в който се обърнеш почва да говори неща за теб това не е приятелка!!

да затова си права и аз за това я избягвам вече и дори не мога да я гледам :-) :-) :-) :-) :-) мерси за мнението права си

Мдам.. :) Е не я избягвай но просто не и се доверявай..защото просто вече ще знае какво прави в момента който теб те няма :)

да ама тва го е направила в skypa и не се опита да ме скара с някой обикновен френд а с най-добрия ми френд с които после станахме гаджета.

mishenceto92
07-03-2008, 11:21
Така е като някои дечица още не са се научили да преценяват хората..да кажеш че един човек ти е приятел е много нещо и трябва да го познаваш мн добре..и да ти харесва това което прави за тебе и начина по който се държи..ако на теб ти харесва държанието и може да я наречеш фр но за мен човек,който ти се прави на приятел и всъщия момент в който се обърнеш почва да говори неща за теб това не е приятелка!!

+1

fuck_me_pls
07-03-2008, 11:53
Така е като някои дечица още не са се научили да преценяват хората..да кажеш че един човек ти е приятел е много нещо и трябва да го познаваш мн добре..и да ти харесва това което прави за тебе и начина по който се държи..ако на теб ти харесва държанието и може да я наречеш фр но за мен човек,който ти се прави на приятел и всъщия момент в който се обърнеш почва да говори неща за теб това не е приятелка!!

да затова си права и аз за това я избягвам вече и дори не мога да я гледам :-) :-) :-) :-) :-) мерси за мнението права си

Мдам.. :) Е не я избягвай но просто не и се доверявай..защото просто вече ще знае какво прави в момента който теб те няма :)

да ама тва го е направила в skypa и не се опита да ме скара с някой обикновен френд а с най-добрия ми френд с които после станахме гаджета.

Ааа тогава да не ти пука за нея..да ти бъде безразлична ще бъде най-добре

cvetenceto1991
07-03-2008, 12:47
Така е като някои дечица още не са се научили да преценяват хората..да кажеш че един човек ти е приятел е много нещо и трябва да го познаваш мн добре..и да ти харесва това което прави за тебе и начина по който се държи..ако на теб ти харесва държанието и може да я наречеш фр но за мен човек,който ти се прави на приятел и всъщия момент в който се обърнеш почва да говори неща за теб това не е приятелка!!

да затова си права и аз за това я избягвам вече и дори не мога да я гледам :-) :-) :-) :-) :-) мерси за мнението права си

Мдам.. :) Е не я избягвай но просто не и се доверявай..защото просто вече ще знае какво прави в момента който теб те няма :)

да ама тва го е направила в skypa и не се опита да ме скара с някой обикновен френд а с най-добрия ми френд с които после станахме гаджета.

Ааа тогава да не ти пука за нея..да ти бъде безразлична ще бъде най-добре

ами чесно казано вече не ми пука за нея

didi_baby
07-03-2008, 12:51
категорично НЕ

kalinapet
07-03-2008, 12:52
По мое лично мнение тя не ти е много добра приятелка. Все пак сме излизали трите на кафе и мога да кажа, че не си заслужава да се срещаш с нея. Казвала съм ти го и друг път. :-) :-) :-)

cvetenceto1991
07-03-2008, 13:20
По мое лично мнение тя не ти е много добра приятелка. Все пак сме излизали трите на кафе и мога да кажа, че не си заслужава да се срещаш с нея. Казвала съм ти го и друг път. :-) :-) :-)
знам че е тъка и без да ми го кажеш аз го знам

NightSky
07-03-2008, 13:23
Явно не ти е приятелка. Занапред опознавай добре хората, които наричаш приятели.

soul1199
07-03-2008, 13:24
ne tva ne e priqtelka :?

Wrathchild
07-03-2008, 13:39
Не ти е приятелка.

Ch0c0la73
07-03-2008, 13:49
ima li smisal da otgovarqm ..

cvetenceto1991
07-03-2008, 13:50
ima li smisal da otgovarqm ..
ами не то се зннае зависи ако искаш

Pliok0019
07-03-2008, 17:12
Не.

ludiq_m032
07-03-2008, 17:39
и тва ти се пиши преятелка ахаххахаха тогава аз съм пилот на самолет :D :D :-D :-D :grin: :grin: :razz: :-P :-P :-P :razz:

jghgh
07-03-2008, 18:54
хвани я за косата и й забий един.

cvetenceto1991
07-03-2008, 19:06
хвани я за косата и й забий един.
не един а два ще и забия

draki4ka
07-03-2008, 20:30
тфа нее 100 % приятелка на която може6 да се довери6 :) :)

sexy&crazy
07-03-2008, 20:39
mi ne mn qsno i az iam sashtiq sly4ai samo 4e bez podaraci :) :)

cvetenceto1991
07-03-2008, 20:43
mi ne mn qsno i az iam sashtiq sly4ai samo 4e bez podaraci :) :)

еее ами нз ама е гадно уж френдка да е предателка даже и днес се оверявам колко е тапа щото пак е дранкала глупости но този пат не за мен а за гаджето ми и го е изкарала че той е виновен за сичко и тн.а тва не е така тя кат лъже за да се оправдае естествено че тряя да натопи него

Whyniser
07-03-2008, 20:45
Така е като някои дечица още не са се научили да преценяват хората..да кажеш че един човек ти е приятел е много нещо и трябва да го познаваш мн добре..и да ти харесва това което прави за тебе и начина по който се държи..ако на теб ти харесва държанието и може да я наречеш фр но за мен човек,който ти се прави на приятел и всъщия момент в който се обърнеш почва да говори неща за теб това не е приятелка!!
Напълно съгласен.За мен такива хора ги наричам само "познати".Затова са ми малко "приятелите".

Iv4eTy
07-03-2008, 21:37
Това май е риторичен въпрос...
Как изобщо можеш да питаш - тя тая е някоя подмазвачка, нагаждаща се във всяка ситуация и явно гледа да изкара полза от всичко... Днеска е с тебе, утре приказва по твой адрес... ама то май малко останаха искрените хора....

cvetenceto1991
07-03-2008, 21:42
Това май е риторичен въпрос...
Как изобщо можеш да питаш - тя тая е някоя подмазвачка, нагаждаща се във всяка ситуация и явно гледа да изкара полза от всичко... Днеска е с тебе, утре приказва по твой адрес... ама то май малко останаха искрените хора....
напълно права си че е подмазвачка и гледа да използва само хората

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 21:43
т'ва сама ли се сети или някои ти подсказа ?

Mu7k0
07-03-2008, 21:44
mne

cvetenceto1991
07-03-2008, 22:04
т'ва сама ли се сети или някои ти подсказа ?
не съм тъпа като теб бе царвул!!!!

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 22:07
не съм тъпа като теб,бе царвул

gangstata
07-03-2008, 23:38
Ми..предполагам си осъзнала,че не ти е приятелка..Къв е смисъла да пускаш тема..Или ей така-за спорта..

gPa3HuTeJl
07-03-2008, 23:39
Е кой ш'е трупа мнения..

gangstata
07-03-2008, 23:40
то па с тая тема такъв умопомрачаващ брой мнения се трупат,че не е да ти кажа..

SiegHeil
07-04-2008, 00:45
Кво ти пука, да не би да я чукаш ? 8-)

5StaR
07-04-2008, 02:52
Кво ти пука, да я чукаш ? 8-)

tva mnenie q.q?

SiegHeil
07-04-2008, 03:00
Недоспиването води до гафове ^^
Кво ти пука, да не би да я чукаш ? Cool *

bIskwItkatA
07-04-2008, 05:29
xaxaxa приятелка ако тя ти е приятелка аз съм царвул :lol: не искам да звучи грубо ,но не се занимавай с нея тя не ти е приятелка ,а предателка :? отърви се от нея ама завинаги докато не е напрвила нещо по лошо от това да се опитва да та те скара с приятелите ти

MoonAngel
07-04-2008, 05:33
Подбирай си приятелите по-добре. Естествено, че тя не може да ти се нарече приятелка.

:) щастливката (:
07-04-2008, 07:49
Със сигурност НЕ може да се нарече твоя приятелка :wink: Една приятелка не би говорила зад гърба ти и не би искала да те скара с най-добрия ти фр ... всъщност тя може да ревнува от него, че трябва да те дели с него, може да иска да бъдеш само нейна фр :D макар,че това е тъпо, но някои хора го правят :-P

xXxScreamxXx
07-04-2008, 08:31
НЕ !

krisiiiiito
07-10-2008, 11:07
оф писна ми от такива .... извинявай ама не можеш ли да си отговориш не е ли ЯСНО :? :? :?

swee7_love_
07-13-2008, 12:42
Prosto da ne ti puka i mn vnimavai na kogo se doverqva6 i na kogo ne.. izglejda taq ne ti e nikakva priqtelka zaebi q da vidi6 kak 6te ti lazi iz krakata posle za6toto 6te vidi kakva priqtelka e izgubila.. ;]

Jivota e nai dobriq u4itel u4i se sega na kogo da se doverqva6.. a onezi na koito vsi4ko im e OK i si nqmat na predstava kolko surov moje da e jivota.. ne im zavijdam :)

Ne se pritesnqvai, vsiii4ko e zagubeno :D ama 6sa opraim ;] :razz: