PDA

View Full Version : Няма да го видя до септември, а съм влюбена в него...



love_you_boy
07-03-2008, 11:09
има едно мом4е,в което мисля 4е съм влюбена.зарибявахме се дълго-той ме нарани,след това аз му го върнах тъпкано и сега.......съжалявам за това което му наговорих :( знам 4е си го заслужаваше,но не мога да спра да мисля за него,знам колко съм нещастна и знам колко щастливи щяхме да бъдем ако аз просто му бях простила :( сега сме във ваканция и няма на4ин да се видим-той ми е сърдит и не би излязал с мен а няма как да си уредя среща(имам предвид 4рез негови пр или брр)у4им в 1 у4 и ще го видя 4ак септември,но знам 4е ще е прекалено късно тогава :( а и не мога цяла ваканция да страдам по него :( а той сега е на по4ивка и няма как,просто не е възможно да го видя.а наистина побърквам се без него... :( исках просто да си излея мъката и ако някой се сети за съвет4е ще съм мн благодарна :(


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Kettty
07-03-2008, 11:12
Предполагам,че му имаш телефонния номер,нали?Ако го имаш,просто му се обади да си поговорите.Сигурно ще кажеш,че той няма да иска да говори с тебе и някакви такива,ама моля те,спести ми ги.Ако искаш,ще пробваш.

fuck_me_pls
07-03-2008, 11:13
Ами приеми,че може би си направила грешка.Времето не може да се върне.Скоро ще го забравиш.Може би така ще бъде по-добре.Явно просто не сте били един за друг!Намери си някой др имащ цяла ваканция пред теб.Пък ако не стане може септември да не е късно.Ако ви е писано да сте заедно ще бъдете ! :)

cinderella_gugutka
07-03-2008, 11:19
сиг ли си 4е няма на4ин да се видите??и що мислиш 4е септ ще е късно???има ли любов има и надежда :)

Scared_Straight
07-03-2008, 11:20
Защо просто не му се извиниш и му кажеш че си направила грешка толкова ли е трудно ако се направи на интересен просто не си заслужава

Kettty
07-03-2008, 11:21
Защо просто не му се извиниш и му кажеш че си направила грешка толкова ли е трудно ако се направи на интересен просто не си заслужава
А,това е-кратко точно и ясно.

kuklichka_bg
07-04-2008, 11:46
oFf lqto e ko sq sa izma4vash po nqkaaf pak i tui e super tapo "az mu go varnah" da ne si v detskata gradina

Nameri si zanimaniq ne stoi vav vas izmizai s fr hodi na basein plaj disck po magazinite razhojdai se gledai filmi da ima ko da praish i shte misli6 po malko i izvednaj daje nqma da ti e tolkova..... :}}

Ne se izma4vai za nqkoi na koite mu e vse taq za teb pak i shtom ne te trasi

_FaShIoN_
07-04-2008, 11:51
Има ли желание,има и начин...ако искаш да говориш с него,ще го направиш,каквото и да ти струва това....А сега щом е на почивка,изчакай го да се върне и поговорете... :)