PDA

View Full Version : Редовно ходене до тоалетната по малка нужда



Kettty
07-03-2008, 11:17
Ахахаха,само какво эаглавие направих...
Ами,това ми е проблемът.Преди време пак така доста често ми се ходеше до кенафа (айде да го кажем-пикаеше ми се често),но спря и эапочнах да си ходя нормално.А днеска,не энам по какъв повод,но ми се ходи преэ10 минути горе -долу...ужасно е.Преэ нощта не бях спала и си легнах сега на обяд,но не успях да мигна,эащото преэ 10 минути умирах эа тоалетна...чудя се дали може да е нещо сериоэно?А и течността,която пикая е като вода.Помислих си,че съм настинала,ама в тая жега как да настинеш ебати?Другото,эа което се сетих е цистит,но не энам с какво точно се характериэира,а само съм го чувала...някой от вас има ли такъв проблем?Оф,не ми се мъкне пак по лекари...

Nadelina
07-03-2008, 12:04
I na men mi se e sluchvalo. Ne mislq, che trqbva da se pritesnqvash. Cistita ne e tova. Cistit e da ti se hodi do toaletnata, a dori da nqma kakvo da izpikaesh, a kato pikash da te boli, da te jeje, da ti pari.

sexa_na_kompleksa
07-03-2008, 12:07
Цистит е заболяване, при което се уринира често и е болезнено. Може да се причини не само от простуда, но и от лоша лична хигиена и други. Аз като малка ходех често по малка нужда. Установи се, че имам песъчинки в бъбреците. Най-добре отиди на лекар.

SINDEL
07-03-2008, 12:46
Може и да е цистит, но да го караш по-леко и затова да не те боли и да не ти пари. Не е нужно да си настинала, може да е станало, ако си стояла на те4ение, от лоша ли4на хигиена и от какво ли още не. Отиди на лекар най-добре.

Boyd
07-03-2008, 12:48
Или просто имаш проблем с бъбреците?