PDA

View Full Version : Да си замълча ли ??



boy toy
07-03-2008, 11:58
Ходя с едно момиче в което съм много влюбен ама много.Обожавам я имахме доста проблеми,но ги преминахме.Вчера трябваше да хода да спя в тях защото тяхните ги нямаше.Но аз отидох вечерта на дискотека и не отидох и тя каза че няма проблем.Днес не ми звънна а винаги ми звъни като стане.. аз и звънях но не ми дига.Нямаше какво да правя и й влязох в скайп тя има моята парола и аз нейната.И видях неща които по добре да не бях виждал.. Как пише на бившия си как му говори някакви "целувки тама .. а у мило слънчице .. ай да си лягаме ела при мен" и т.н.. Мислех,че ме обича толкова време ми се молеше да сме заедно накрая се съгласих и се влюбих в нея.Обичам я толкова много а сега незнам какво да правя.Тя е на плаж и каза че в 2 ще се прибере.Няма я .. незнам къде е ако е с него .. Страх ме е да не я загубя,защото аз не съм толкова читав и все аз преебвах нещата между нас .. Но сега съм много влюбен в нея .. нЕзнам какво да правя .. Неискам да я загубя !!

fuck_me_pls
07-03-2008, 12:02
Сиг с тва,което му е писала е искала да ти напраи на гадно за нещо,може би не му го говори наистина а просто иска ти да го видиш и да ти стане гадно на теб..!!А пък ако знаеш точно къде ходи,защо не отидеш и не видиш с кой е...а за тва че си го видял по-добре и кажи!

sweet4esf
07-03-2008, 12:11
suglasna s predniq komentar :-P

miss_asi
07-03-2008, 12:17
Сиг с тва,което му е писала е искала да ти напраи на гадно за нещо,може би не му го говори наистина а просто иска ти да го видиш и да ти стане гадно на теб..!!А пък ако знаеш точно къде ходи,защо не отидеш и не видиш с кой е...а за тва че си го видял по-добре и кажи!
И аз се съгласявам с тва мнение!

boy toy
07-03-2008, 12:21
Ами незнам тя незнае че аз мога да го видя,защото и казах че няма да влизам там .. и съм забравил паролата.. А пък и тя ми каза,че я е сменила ама аз незнам какво ми стана викам я да вида .. ии ;( ;( Ами сега се прибра и ми писа и вика отивам да се къпя .. А там като са си писали с това момче и той и вика "Държиш се мило ама утре пак ще се върнеш при твоя" и тя ми вика "Не,не няма :*:*:* (h) " ... незнам неискам да я загубя .. ама ако и кажа ще се скараме .. не съм бил толкова зависим от някоя .. обичам я неискам да я загубя .. ;( ;(

lips of an angel_F
07-03-2008, 12:22
Сиг с тва,което му е писала е искала да ти напраи на гадно за нещо,може би не му го говори наистина а просто иска ти да го видиш и да ти стане гадно на теб..!!А пък ако знаеш точно къде ходи,защо не отидеш и не видиш с кой е...а за тва че си го видял по-добре и кажи! така мисля и аз

fuck_me_pls
07-03-2008, 12:28
Ами незнам тя незнае че аз мога да го видя,защото и казах че няма да влизам там .. и съм забравил паролата.. А пък и тя ми каза,че я е сменила ама аз незнам какво ми стана викам я да вида .. ии ;( ;( Ами сега се прибра и ми писа и вика отивам да се къпя .. А там като са си писали с това момче и той и вика "Държиш се мило ама утре пак ще се върнеш при твоя" и тя ми вика "Не,не няма :*:*:* (h) " ... незнам неискам да я загубя .. ама ако и кажа ще се скараме .. не съм бил толкова зависим от някоя .. обичам я неискам да я загубя .. ;( ;(

Eeeм гадничко,ама за какво може да се държи така какво си напраил след като като си и казал,че няма да спиш в тях оная вечер тя е казала няма проблем..деба и офцата..ше ме извиняваш ама мн гадно е постъпила първо ти каа че няя да има пр а после се държи така!

Princess_of_the_darkness
07-03-2008, 12:29
ako naistina pri purviq propusk tq ti4a pri biv6iq si ne te zaslujava.... no se sumnqvam da e taka...moje bi naistina e iskala da ti napravi gadno, tui 4e i az sum suglasna s dvete momi4eta- potursi q i ako vidi6 4e ne e s nego i se izvini ako trqbva,pitai q za problema.... i vsi4ko 6te potrugne moje bi 8)
GOOD LUCK ! 8) 8)

sexa_na_kompleksa
07-03-2008, 12:31
Глупаво сте постъпили и двамта. Поговорете като големи хора.

silence93
07-03-2008, 12:31
след като ти си я прецакал като не си си удържал на думата и си отишъл на дисктека, вместо при нея, спокойно може да очакваш да ти се върне. все пак и е станало гадно, дори и да не го е признала.
а относно паролите и skype ... предишния ми приятел ми знаеше паролата и си беше истински ад да влиза и да се кара с всеки, който ми каже "здравей". може наистина да си толкова хлътнал, обаче по тоя начин и показваш, че не и вярваш, че я ревнуваш и т.н. и така, според мен, би я загубил по-лесно

draki4ka
07-03-2008, 12:32
Сиг с тва,което му е писала е искала да ти напраи на гадно за нещо,може би не му го говори наистина а просто иска ти да го видиш и да ти стане гадно на теб..!!А пък ако знаеш точно къде ходи,защо не отидеш и не видиш с кой е...а за тва че си го видял по-добре и кажи!
да и аз съм съгласна но можеби от др страна(без да се обижда6) защото те е питала да спи6 у тях а ти си бил на диско може да й е станало гадно и да е казала няма проблем просто за6тото не може да те накра на сила да спи6 у тях

boy toy
07-03-2008, 12:40
Ами нямам представа значи преди около 2седмици се бяхме разделили аз спах с друго момиче тя разбра.Ама бяхме скъсали нищо молих и се да се съберем.И й казах ако мисли да ме нарани да ми каже и ако неиска да сме заедно след това което направих тя каза не бе ще ми мине.А сега какво ;( защо го прави вижда колко съм обсебен от нея.Но естествено не ми вярва защото ми се носи много лоша слава .. на курвар,женкар и да бях такъв но сега съм лудо влюбен в нея .. ;( ;(

n0Lcho
07-03-2008, 12:56
твое си е решението,но щом я обичаш /или поне така казваш/ ще трябва да й кажеш и да го обсъдите според мен..



НЕ ИСКАМ и НЕ ЗНАМ се пишат отделно :?

prettyIdeath
07-03-2008, 12:58
Ми пич, момичето е искала да бъде с теб цяла вечер и след като ти е казала че тяхните няма да ги има , ти толкова ли не можа да се досетиш? К'во... тряаше да ти се моли да идеш у тях ли? Вместо да си беше развявал г*за по дискотеки да беше отишъл у тях...

Presley
07-03-2008, 12:58
Щом те мъчи-говори.

tttttt
07-03-2008, 13:02
ami normalno...predpo4el si da otidesh na disko vmesto da budesh s neq :x na disko moje6 da si hodish kogato poiskash,a tehnite samo edna ve4er gi nqma i e imalo vuzmojnost da ste zaedno i ti si otkazal :-x donqkude si go zaslujava6

boy toy
07-03-2008, 13:12
Ами най-добрия ми приятел.Имаше рожден ден .. а пък и цял ден бях с нея!! И сега като и казах че съм видял и тя почна да се смее.И вика а бе той не значи нищо за мен.. ;( ;( и сега само се караме ..

soul1199
07-03-2008, 13:19
Ами най-добрия ми приятел.Имаше рожден ден .. а пък и цял ден бях с нея!! И сега като и казах че съм видял и тя почна да се смее.И вика а бе той не значи нищо за мен.. ;( ;( и сега само се караме ..moje naro4no da go e napravila za da te narani,za6oto si predpo4el diskotekata vmesto neq i za tva,spoks 6e vidi6,4e vsi4ko 6e se opravi,prosto si daite vreme :)

07-03-2008, 13:25
А,дали не го е направила ,за да провери дали ти ще прочетеш,демек дали й имаш доверие.Тя може и да знае,че примерно няма да можеш да си замълчиш ако прочетеш такова нещо и да те пробва.Хем да си върне,хем да провери ...

cvetenceto1991
07-03-2008, 13:43
Ами най-добрия ми приятел.Имаше рожден ден .. а пък и цял ден бях с нея!! И сега като и казах че съм видял и тя почна да се смее.И вика а бе той не значи нищо за мен.. ;( ;( и сега само се караме ..

ами ако тя е знаела че и знаеш паролата според мен го е написала за да те подразни и да види как ще реагираш и какво ще и кажеш като го прочетеш.Според мен тя ти се е расърдила че си отишъл на ден ден на твоя фр.а не си отишал да спиш в тях.това го е направила щото ти е била ядосана и според мен като си го праочел ти е искала да те накара да ревнуваш и да види как ще реагираш.Според мен тя иска да разбере дали я обичаш истински и дали държиш на нея.или просто искаш да отидеш на купон и да се веселиш а тя да си е сама в тях. :?:

boy toy
07-03-2008, 13:48
ami az q obi4am mnogo i sum i go dokazval ne vednuj .. prosto otidoh 1 put nqkyde bez neq .. a pyk i tq e na 15 nqma6e da doide s men .. obi4am q mnogo stra6no mnogo .. no prosto tq e tolkova naduta i ligava ii prosto prekalqva a i sega mi se svalq s drugi .. pyk i do sa se karahme i tq mi vika mi huu 6tom iskash da e taka neka da e krai :|:|:| ;(

Pliushinka
07-03-2008, 14:00
Vij se samo kak govorish bila nadyta i ligava.. takava ama yj q obichash.. :( Spored men si e pisali takiva neshta s bivshiq zashtoto e bila naranena i i e stanalo typo che si predpochel diskotekata ot tova da si s neq po4yvstvala se e sama i pisala na tozi ot koito shte polychi vnimanie prez vremeto kogato teb te nqma ;)

krem4et0
07-03-2008, 14:02
Ако аз съм сама и го кажа на приятеля си, а той не дойде, ще го застрелям. Избираш дискотека пред цяла нощ с момичето, което обичаш. И аз обичам дискотеките, но пред мисълта, че ще съм с моя любим, няма до отида на дискотека много ясно. ти си си виновен.

kuklichka_bg
07-04-2008, 11:40
IZLAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! !!!!

Ti si vlqzal ot tvoq comp nqma kak da imash neinata hronologiq :p xax moje prosto da i vlezesh v skype pak i si postapil super tapo na discoteca moje da utidesh vseki den omg

_FaShIoN_
07-04-2008, 12:06
Щом не искаш да я загубиш.поговори с нея и й се извини,защото нея я е издразнило това,че не си отишъл да спиш в тях,ами си предпочел да отидеш на дискотека,така че й се извини и се опитай да оправиш нещата... :)

sladkish_14
07-04-2008, 12:35
Щом до сега ти си бил виновен за всичко,сигорно тоя път й е преляло.Едно момиче,което те кани да идеш у тях,защото никои няма,а ти просто да отидеш на диско и дори да не я забереш,би го преживяла много зле :-o Според мен,едва ли я губиш,щом толко време е вървяла след теб,просто иска да ти покаже,че и тя може да се забавлява с приятелите си без теб.НО това не значи,че и е било готино на плажа.А относно момчето,едва ли е истина това,което си прочел,по-скоро го е направила,защото е нямало какво да прави или е знаела,че ще го прочетеш и съзнателно го е направила.Не се тревожи!Моя съвет е да не й казваш,защото това може да доведе до сериозно каране.Замълчи си,но продължи да следиш какво става в скайпа й. :)

sladkish_14
07-04-2008, 12:38
Ами най-добрия ми приятел.Имаше рожден ден .. а пък и цял ден бях с нея!! И сега като и казах че съм видял и тя почна да се смее.И вика а бе той не значи нищо за мен.. ;( ;( и сега само се караме ..

А ти защо не почака да видиш съветите ни,преди да й кажеш :x Мъжка му работа!!Нали затова сме тук,като момичета да ти дадем съвет :? Сгрешил си,не стига,че я остави сама,отиде на диско,ами сега си й гледал хоронологията и на всичко отгоре се караш с нея.Щом ти е казала,че това не значи нищо-си замълчи!!И се извини,ако искаш още да си с нея! :x :? :? :? :?