PDA

View Full Version : Заплетена история.....



EritYy
07-03-2008, 12:39
Историята е малко заплетена... значи моята приятелка си харесва едно момче,но той не харесва нея....а мен.Аз научих затова от едно друго момче преди 2 дни.Работата е там че аз не казах на приятелката ми и снощи тя е научила от момчето което харесва, че харесва мен.И сега тя се сърди на него и на мен.Не разбирам защо на мен...та аз не харесвам момчето,не искам да си имам нищо общо с него,дори не го познавам лично.

Та въпросът ми е провилно ли съм постъпила аз като не съм й казала,че момчето което тя харесва си харесва мен?И вторият въпрос ми е, дали е правилно тя да ми се сърди на мен,дори ме е премахнала от скайп абонатите си...неразбирам защо пък на мен се сърди?

Ако бяхте на мое място как бихте постъпили?

o0ps
07-03-2008, 12:49
Сърди ти се, защото е тъпа и защото ти завижда че момчето харесва теб. Много ясно че си направила добре като не си й казала. Тогава тя щеше да си помисли че я лъжеш, защото и ти го харесваш. Абе заеби я... 8)

ludo_momiche
07-03-2008, 12:52
Историята е малко заплетена... значи моята приятелка си харесва едно момче,но той не харесва нея....а мен.Аз научих затова от едно друго момче преди 2 дни.Работата е там че аз не казах на приятелката ми и снощи тя е научила от момчето което харесва, че харесва мен.И сега тя се сърди на него и на мен.Не разбирам защо на мен...та аз не харесвам момчето,не искам да си имам нищо общо с него,дори не го познавам лично.

Та въпросът ми е провилно ли съм постъпила аз като не съм й казала,че момчето което тя харесва си харесва мен?И вторият въпрос ми е, дали е правилно тя да ми се сърди на мен,дори ме е премахнала от скайп абонатите си...неразбирам защо пък на мен се сърди?

Ако бяхте на мое място как бихте постъпили?


Това дали ще й кажеш според мен си е твой избор,ти я познаваш по-добре и сама си решила дали е уместно да й казваш..Иначе тя не е постъпила правилно,защото няма никакво ,ама абсолютно никакво основание да ти се сърди за нещо,което ти не си могла да предвидиш..то всъщност историята ви наистина си е малко оплетена,защото в крайна сметка ако трябва да е сърдита на някой,то това е момчето, но от друга страна това са си човешки чувства,момчето не е задължено да харесва нея. Любовта невинаги е взаимна все пак. Това е моето мнение,възможно е някой да не го е разбрал и да не е съгласен,но.. :oops:

karitooy
07-03-2008, 12:55
Не трябва да ти се сърди,защото от написаното не виждам какво си й виновна ти :( Още повече,че не го познаваш лично ... :o
По-скоро ти трябва да й се разсърдиш затова че тя прави такива изпълнения :?

EritYy
07-03-2008, 12:56
един фр ми каза,че ако ми е истинска приятелка няма да се разсарди и да си развалим приятелството заради едно момче, но пък от друга страна наистина съжалявам че стана така...моята грешка съм я приела...но наистина нз какво да правя....

Presley
07-03-2008, 13:02
ЩЕ постъпиш правилно,ако поумнееш.

LovePoisoned
07-03-2008, 13:02
един фр ми каза,че ако ми е истинска приятелка няма да се разсарди и да си развалим приятелството заради едно момче, но пък от друга страна наистина съжалявам че стана така...моята грешка съм я приела...но наистина нз какво да правя....
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ВИНАТА НЕ Е ТВОЯ!

Ти не си обръщала внимание на момчето и не си правила нищо, което да я подразни, според мен тя просто завижда. А ти буквално й даваш шанса да спечели тя момчето, тъй като то не те интересува, нали? Освободи се от необяснимото чувство за вина и се успокой, а ако тя продължи да върши гадости, е** й майката. :o

ThePowerOfLove
07-03-2008, 15:01
Ти не си виновна за нищо!! Не си го сваляла,така че можеш да спиш спокойно ;) И тя не бива да се сърди на теб,че дори и на него...Просто се ядосва,че той не я харесва

Glamoroussss
07-03-2008, 15:18
Сърди ти се, защото е тъпа и защото ти завижда че момчето харесва теб. Много ясно че си направила добре като не си й казала. Тогава тя щеше да си помисли че я лъжеш, защото и ти го харесваш. Абе заеби я... 8)

+1 8)

paola_Rey
07-03-2008, 15:26
Сърди ти се, защото е тъпа и защото ти завижда че момчето харесва теб. Много ясно че си направила добре като не си й казала. Тогава тя щеше да си помисли че я лъжеш, защото и ти го харесваш. Абе заеби я... 8)много точно казано 8)

soul1199
07-03-2008, 17:43
zna4i ot edna strana e trqbvalo da i kaje6,no q pitai,kakvo 6e6e da se promeni,ako go be 4yla ot teb?sigyrno 6qhte da se skarate,tq ne e prava da ti se surdi,otkude nakude,tq se drazni,4e toi te har. i zatva e vsi4ko,otidi pri neq pogovorete i se nadqvam,4e ne6ata 6e se opravqt :)

TheNewReligion
07-03-2008, 17:48
Сърди ти се, защото е тъпа и защото ти завижда че момчето харесва теб. Много ясно че си направила добре като не си й казала. Тогава тя щеше да си помисли че я лъжеш, защото и ти го харесваш. Абе заеби я... 8)
+1