PDA

View Full Version : София - Каварна, свободни места в кола..



Momchence
07-03-2008, 12:40
На 4-ти вечерта или на 5-ти сутринта ще пътувам за Каварна с кола и имам 2-3 свободни места. Иска ли някой да се възползва...таксата е 10лв на човек :)

kPuCkA
07-03-2008, 18:54
Доста евтино вземаш...но едвали някой ще се съгласи да се качи при непознат и то на такова дълго разстояние..

OtherDimension
07-03-2008, 18:55
евала, Момченце
това е много яко от твоя страна :)

RoyTheReaper
07-03-2008, 19:01
Момченцето е изнасилвач и ще ви обругае някъде около Шумен и ще ви зареже в околностите му! :razz: :razz: :lol:

:-#

bulgarche
07-03-2008, 19:02
Ако минаваше от тук щеше ли да ме вземеш?

Яко е това което пише. Има нещо подобно, но май само в София. Някой пише кога от къде ще минава и ако на някой му е по път може да го взема. Има и сайт, където оставяш данни и някой като минава може да остане да спи у вас. Хората от цял свят са включени. На една приятелка са й и двали някакви чужденци така.

SINDEL
07-03-2008, 19:02
Ебахти и якото!
Не може ли някой да пусне подобна оферта и по-нататък, като реша да ида на море? :D

Lunatic-
07-03-2008, 19:04
тоя е сериен убиец 8-)

ScionOfStorm
07-03-2008, 19:33
ааа, ти ли беше това в уърлда бе, ахяхяхх.

юзърО е пич, знаем го, че и евтино - който има нужда да се мята ;рр

Momchence
07-03-2008, 22:22
хахаха аз аз, пуснах на всякъде където се сетих ама малко късно май се сещам и няма да стане номера. Не мога да събера хора и не си струва да паля колата колкото и да ми се искаше :)

Фашо, щех да те взема, що не :) Да и аз знам че има такива сайтове и за нощуването и за пътуването, само не знам дали са два отделни или 2 в едно :) На запад е доста популярно тоя вид пътуване по простата причина, че е рентабилно. Пишат си предварително хората от къде за къде пътуват и през къде минават, събират се хора, делкат си парите и пътуват :) Би ли бил така добър да ми ги дадеш тея сайтове ако ги знаеш :)

[b]Доста евтино вземаш...но едвали някой ще се съгласи да се качи при непознат и то на такова дълго разстояние..
За повечето тук не съм непознат...това, че ти си заек и не ме знаеш не е мой проблем ;)

kPuCkA
07-04-2008, 08:17
Доста евтино вземаш...но едвали някой ще се съгласи да се качи при непознат и то на такова дълго разстояние..
За повечето тук не съм непознат...това, че ти си заек и не ме знаеш не е мой проблем ;) Да,но тук е пълно с такива "зайци" като мен,които не те познават...

Boot
07-04-2008, 11:10
Да, но те така или иначе не слушат музика като за Каварна ;)

Jessika_MG
07-04-2008, 12:39
На запад е доста популярно тоя вид пътуване по простата причина, че е рентабилно.

А последния западен филм с качен хахо по пътя беше Стопаджията :) Голяма забава 8-)