PDA

View Full Version : Обича ме, но не иска да ме чува



prob
07-03-2008, 13:52
gggggggggggggggggg

krem4et0
07-03-2008, 13:59
Нормално е да има такива момнти. Аз лично също съм ги имала във връзката си. Просто понякога човек трябва да преусмисли нещата, да удари чертата, да разбере на къде и към какво води тази връзка, да реши дали е склонен да я задълбочи. След като ти е казала 1 седмица, значи след това ще се видите и ще си поговорите. И аз съм давала 1 седмица на мъжа преди доста време. Друг е въпросът, че той не издържа :D Просто ми трябваше време да реша дали си струва да хвърлям толкова чувства, а и исках той да прецени какво знача за него. Спокойно, ще мине.

prob
07-03-2008, 14:19
Не виж при нея е различно.Наистина има много сериозно проблеми и тя сама ми каза "не очаквай да искам да те чуя,защото аз си търся причина да стана от леглото" и после ми казва,че ме обича!Но не искам да я губя и дано и тя не иска!Смисал аз на това съобщението,което и написах и казах не искам това да е края,но ако не става по добре да е така!И тя както казах ми обясни,но ме е страх да не е загубила чувстата си. :-#

NaNa_SladuRana
07-03-2008, 14:22
Щом казваш обича ме/обичам го не би следвало да има НО,ако говорим за истинска любов :)

prob
07-03-2008, 14:26
Ми до преди проблемите,беше истинска и много силна!Дано още е таква!

Whyniser
07-03-2008, 14:27
Едно от основните неща за сериозната връзка.Време за преосмисляне. :)

prob
07-03-2008, 14:34
Това не го знаех!Дано си прав!

cvetenceto1991
07-03-2008, 14:35
Едно от основните неща за сериозната връзка.Време за преосмисляне. :) ами като преосмисли ще разбере дали иска да е с теб или си поредният,според мен не трябва да има но или съмнение и какво толкова го мисли!?

vamp
07-03-2008, 15:57
Аз пък си мисля,че е поредната тъпа пуберка,която си мисли,че всичко зависи от нея и чувствата се управляват от борд компютър,който трябва да изчисли колко чувства и какви са позволени за момента.Тя коли,тя беси...Е научете се,че в любовта играя 2-ма и се опитвайте да командвате другаде...
Аз не си представям как ще обичам някоя и тя ще ми каже "не искам да те виждам".Е да,каза ми го,уважавах желанието й,обаче се оказа,че в такива моменти нищо не се преценява,не мисли и не решава а си търси причина да зареже човека до нея.Просто й е скимнало,че не правиш всичко както тя иска и че мацката си "не знам какво искам,но го искам веднага"
Пич,бъди мъж,разкарай я,намери си нова и бъди щастлив.В любовта няма условия,както вече ти казаха.Ако обичаш някой няма да седнеш да решаваш уравнения дали да си с него или с някой друг.Ако тя те обичаше щеше да го усеща и да го знае,нямаше така да се подиграва с теб!
Сега те разиграва като марионетка просто или просто доколко може да си играе с теб.Ако й хареса да си играе с теб може да те ритне,може й да те задържи.Зависи колко бързо ще й омръзнеш.Не мисля,че такава връзка има бъдеще.

sladur4etyYy
07-03-2008, 16:10
Не виж при нея е различно.Наистина има много сериозно проблеми и тя сама ми каза "не очаквай да искам да те чуя,защото аз си търся причина да стана от леглото" и после ми казва,че ме обича!Но не искам да я губя и дано и тя не иска!Смисал аз на това съобщението,което и написах и казах не искам това да е края,но ако не става по добре да е така!И тя както казах ми обясни,но ме е страх да не е загубила чувстата си. :-#

off abe momi4eto si ima li4ni problemi, veroqtno izob6to nesvurzani s teb, a ti se pritesnqva6 4e nqma 4uvstva.... ostavi q, za malko ne q tursi, kogato na 4ocek mu e super gadno i ima seriozni problemi, ne iska da go zanimavat sus strani4ni ne6ta. i az sum imala takiva momenti.
( sori za latincata, nqma da se povtori 8-) )

Whyniser
07-03-2008, 16:14
Едно от основните неща за сериозната връзка.Време за преосмисляне. :) ами като преосмисли ще разбере дали иска да е с теб или си поредният,според мен не трябва да има но или съмнение и какво толкова го мисли!?
Просто казвам това,което знам.Това,че може да го разиграва или да го зареже също е вариант

MoHuTo
07-03-2008, 16:16
Щом не й е до теб се опитай да я разбереш, всеки си има такива моменти. И на теб може да ти се случи, опитай да се поставиш на нейното място. Щом ти казва, че те обича, но има нужда да е сама или каквото е там, значи може би наистина е така. А и ми се струва, че ти в момента си по-големия егоист.. гледаш себе си, искал си да я видиш, ами ще я видиш, само че и дай малко време, предполагам после нещата ще се оправят. Айде успех :)