PDA

View Full Version : Видео:За всички атеисти,дали няма Бог?



metomаn88
07-03-2008, 16:08
http://www.vbox7.com/play:52bb68da
Коментари?

Nam3less
07-03-2008, 16:09
Прочети темата "За безсмислените спорове дали има или няма Бог", там е коментирано всичко, особено в последните страници :D

lsd43
07-03-2008, 17:02
Това го виждам за първи път и отговорът ми е : всичко е възможно .

KariZma
07-03-2008, 21:33
Аз попринцип вярвам в Бог, но немисля че това е точно Той...

Можеби е едно от странните неща, които тепърва ще се случват ...
но определено има къде, къде по - обедителни факти за Неговото съществуване, от това видео!

xaxa
07-03-2008, 21:38
sry нямам sound

Christ
07-03-2008, 22:58
ТОВА НЕ Е ИСУС ХРИСТОС!

Lunatic-
07-04-2008, 06:06
мисля, че е супер Любо

lsd43
07-04-2008, 07:09
Това е доказателството някво мътно петно на хоризонта-следователно трябва да е Христос!

Manenkoto
07-04-2008, 09:15
мисля, че е супер Любо


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Всичко може да е. Кой знае :?

Jeuelle
07-04-2008, 12:58
Няма кой/какво друг/о да е :)

kristo
07-04-2008, 13:24
И на мен ми изглежда на свръхестествено явление определено. Макари да не съм точно на 100% сигурен, но в много по-голяма степен смятам, че е такова. Но дали е точно Христос, това е спорен въпрос. За мен много по-вероятно е да е ангел.

ThunderGoddess
07-05-2008, 13:24
АХххахАхахХАХххАхАХхаХАха хаАХах?! Същото го има и в youtube, но е казано, че е в Армения, хахаха. Иначе подобна тъпотия мога да си направа с фотошоп или подобна програма, хахахаха. Това като духовете :)

Christ
07-05-2008, 16:14
АХххахАхахХАХххАхАХхаХАха хаАХах?! Същото го има и в youtube, но е казано, че е в Армения, хахаха. Иначе подобна тъпотия мога да си направа с фотошоп или подобна програма, хахахаха. Това като духовете :) Аз го качих първи в YouTube... :( Не е честно!

kristo
07-06-2008, 17:16
АХххахАхахХАХххАхАХхаХАха хаАХах?! Същото го има и в youtube, но е казано, че е в Армения, хахаха. Иначе подобна тъпотия мога да си направа с фотошоп или подобна програма, хахахаха. Това като духовете :)
То ти цялата си си един фотошоп, така че не се учудвам, че всичко ти изглежда като фотошоп :lol:.

Christ
07-06-2008, 22:24
АХххахАхахХАХххАхАХхаХАха хаАХах?! Същото го има и в youtube, но е казано, че е в Армения, хахаха. Иначе подобна тъпотия мога да си направа с фотошоп или подобна програма, хахахаха. Това като духовете :)
То ти цялата си си един фотошоп, така че не се учудвам, че всичко ти изглежда като фотошоп :lol:.


Кристо, тука не сме ние. :) Видеото, дори да е реално няма никаква полза. Какво съобщение носи? Исус си даде съобщението преди 2000 години... Също така каза, че няма да се завърне тайно. Когато това стане, всеки ще разбере.

InnocentGreed
07-07-2008, 10:00
http://youtube.com/watch?v=wV5JeM3yB08
Added: January 07, 2008 ;)

ISSP
07-09-2008, 22:54
АХххахАхахХАХххАхАХхаХАха хаАХах?! Същото го има и в youtube, но е казано, че е в Армения, хахаха. Иначе подобна тъпотия мога да си направа с фотошоп или подобна програма, хахахаха. Това като духовете :)
То ти цялата си си един фотошоп, така че не се учудвам, че всичко ти изглежда като фотошоп :lol:.


Кристо, тука не сме ние. :) Видеото, дори да е реално няма никаква полза. Какво съобщение носи? Исус си даде съобщението преди 2000 години... Също така каза, че няма да се завърне тайно. Когато това стане, всеки ще разбере.
Ето кой е чел Библията.

macy_day_parade
07-10-2008, 08:57
И на мен ми изглежда на свръхестествено явление определено. Макари да не съм точно на 100% сигурен, но в много по-голяма степен смятам, че е такова. Но дали е точно Христос, това е спорен въпрос. За мен много по-вероятно е да е ангел.

...Човек вижда това,което иска да види.Аз много ясно видях фигурата в края на клипчето-разпънат на кръста.Ноооо това не променя нещата-не вярвам и все пак изпитвам уважение към религията!А тоя пич - Lunatic- да вземе малко да се поуспокои викам аз :?

Endo
07-13-2008, 03:27
не вярвам и все пак изпитвам уважение към религията!А тоя пич - Lunatic- да вземе малко да се поуспокои викам аз :?

И аз не вярванмно бих използвал православното християнство като "оръжие" срещу турците ..

kristo
07-13-2008, 11:02
И на мен ми изглежда на свръхестествено явление определено. Макари да не съм точно на 100% сигурен, но в много по-голяма степен смятам, че е такова. Но дали е точно Христос, това е спорен въпрос. За мен много по-вероятно е да е ангел.

...Човек вижда това,което иска да види.Аз много ясно видях фигурата в края на клипчето-разпънат на кръста.Ноооо това не променя нещата-не вярвам и все пак изпитвам уважение към религията!А тоя пич - Lunatic- да вземе малко да се поуспокои викам аз :?
Лунатика няма какво да се успокоява, просто да спре с канабиса и може да се пооправи, щото като му чета постовете и разбирам, че редовно е напушен с поне 2-3 цигарки тревичка :razz:.

macy_day_parade
07-13-2008, 19:39
не вярвам и все пак изпитвам уважение към религията!А тоя пич - Lunatic- да вземе малко да се поуспокои викам аз :?

И аз не вярванмно бих използвал православното християнство като "оръжие" срещу турците ..

??? :smt104 абе хора вие побъркахте ли се бе??? :smt037

metala666
08-04-2008, 06:57
Това е просто пречупване на светлината. или нещо подбно

08-04-2008, 08:11
Навсякъде по света има психопати, които разбират от програми за видео-ефекти и манипулации и си правят ташаци, с идеята да проповядват нещо..
fools...
Или просто се прави в 5-6 шела.... даже като се замисля може и с 3 да се направи. За 1-2-3 часа работа е , дори да си неграмотен. Верно, че ти излиза скъпо ама пак...
А за останалиет постове -> :lol: :lol:
Особено за " Исус си даде съобщението преди 2000 години... Също така каза, че няма да се завърне тайно. Когато това стане, всеки ще разбере."

ScionOfStorm
08-04-2008, 15:17
ннаах. Това като оня огън, дето уж беше показал пак Христос или нещо подобно като измишльотина. И защо да е Исус, мамка му, аз ако кажа, че е някое мъчещо се Божество на гръмотевиците примерно? Или само той има правото да се явява като свръхестествено явление в небесата? ;р

Camper
08-05-2008, 13:12
за мен е нещо свръх естествено но не е бог защото ако съществуваше нямаше да прави лошо на добрите хора или пък е отшал да прави чивилизация в другя краи на галактиката защото в 21 век има само зло и молитви нама да ни помогнот ще ни помогне здравя разум

Christ
08-05-2008, 13:14
за мен е нещо свръх естествено но не е бог защото ако съществуваше нямаше да прави лошо на добрите хора или пък е отшал да прави чивилизация в другя краи на галактиката защото в 21 век има само зло и молитви нама да ни помогнот ще ни помогне здравя разум :-D

Добри хора? Стига бе.

nailana
08-05-2008, 13:55
за мен е нещо свръх естествено но не е бог защото ако съществуваше нямаше да прави лошо на добрите хора или пък е отшал да прави чивилизация в другя краи на галактиката защото в 21 век има само зло и молитви нама да ни помогнот ще ни помогне здравя разум

Лошото ние сами си го правим.Бог не се бърка в живота на определен човек,докато Той не реши,че нещо трябва да се промени.Научете се да не говорите от името на всички....говори в единствено число.Камо ли да си позволяваш да твърдиш,че молитвите не помагат.
И се осведоми по - добре относно българският правопис и граматика.

ScionOfStorm
08-05-2008, 15:30
Camper, Бог дано помогне на правописа ти, че иначе...

Иначе добри хора няма. Знаем го :)

Camper
08-05-2008, 15:52
и той няма да ми помогне :D :D

Kman
08-06-2008, 09:09
"защото в 21 век има само зло и молитви нама да ни помогнот ще ни помогне здравя разум"

Молитвите и овцемислието,докараха до това,че сега да се избиват хората заради религиозни,национални и ред други убеждения,насаждани от хора които печелят от това....

И докато просдължава да има заблудени хора....опа то има два типа заблудени хора(овце)....едните стоят и блеят и дума не могат да кажат от страх,а другите се борят за леко казана глупава кауза.....та докато има такива хора няма да се оправим....нужен е здрав разум.

Camper
08-06-2008, 11:01
е аз какво казах самоче в по селски вариянт :D :D