PDA

View Full Version : Болест ?



CMEX
07-03-2008, 17:00
Преди 6 месеца имах рисков полов контакт т.е. без презерватив . Партньорката ми беше девствена . 2 дни по-късно се разболях от тогава актуалния зимен вирус, който предизвиква диария и повръщане . Сдържах повръщането, но имах диария . От тогава насам имам разни болки в корема, които се появяват най-често при пиене на газирани напитки ... Казаха ми, че може да е язва или нещо такова, но аз смятам, че е логично да свържа тези ми проблеми със небезопасния сексуален контакт който имах . Страничен проблем, освен гореописания са гнойни пъпки, които се появяват на някои места по лицето и ушите ( на 15 съм, мисля, че е нормално от хормоните ) . Моля помогнете ми, надявам се да ми няма нищо :)

Boyd
07-03-2008, 17:06
Вероятността да си болен от венерическа болест е малка, щом момичето е било девствено. Имало е риск по наследствен път да е предадена някоя болест.

Щом 2 дни след това си се разболял, значи не си се заразил от нея. По принцип болестите проявяват симптомите си след 48 до 72 часа от заразяването.

Вероятността за язва също не е за изключване. Най-добре иди на лекар - там най-добре ще ти кажат от какво е.

batkodoki
07-03-2008, 22:56
от т.н "девствено момиче" в наше време млади момко можете спокойно да молепсате всичко: от HIV през луес, през кондиломи до банални микози и катари! - които противно на горното мнение все са си "венерически болести"!

кога ще разберете, че гумичката наречена кондом на първо място вас защитава от тези евентуалности

sunshineee
07-07-2008, 18:16
не е от секса според мене а от вируса можеби имаш проблем с червата ходи на лекар по-добре :) и една фр го имаше тоя вирус и са по някой път пак повръща и тн ако яде някфи готови храни и такива