PDA

View Full Version : Частните уроци за кандидат-гимназисти в София



AnIcHkAtA
07-03-2008, 16:51
Добрее съмнявам се, че някой ще ми обърне внимание при цялата дандания сега, но все пак да опитам ако не ще пусна темата др месец :D .

Такаа кажете ми имена и адресчета на школи за частни уроци, които да ме подготвят за изпитите след 7 клас.Аз съм набор 95, което означава, че тая година ще съм 7ми клас ии вече имам представа къде искам да кандидатствам, а там не се влиза лесно- ТСАГ (Строителния в София) или Френската.Трябва ми много сериозна подготовка и ако има някой с оценки 5+ по български и 4.5, по възможност 5 по математика да казва къде е ходил на уроци.Аз съм решила, че по математика ше ходя И при една учителка тук от училището ми, защото съм чувала, че доста добри оценки изкарват децата които са били при нея, а там (ТСАГ) математиката се умножава по 3 до колкото знам ;-)

Таа кажете имена на школи които могат да ме подготвят добре.Ааа да няма да е зле и парички да споменавате.

Ай мерси предварително :)

mimi_00
07-03-2008, 17:02
Попринцип 90% от резултата,които ще постигнеш си зависи от самия теб дори да ходиш на 100 урока няма как да ти го натъпчат в главата трябва да си седнеш на задника и яко зубрене,Иначе аз ти препоръчвам школа Веди подготовката е много добра организират се пробни изпити абе всичко е ок.Цената е към 1000лв(навсякъде е толкова)повече информация на: www.vedi.bg Надявам се да съм ти помогнала. :P :P :P

unfaithful1234
07-03-2008, 17:47
Попринцип 90% от резултата,които ще постигнеш си зависи от самия теб дори да ходиш на 100 урока няма как да ти го натъпчат в главата трябва да си седнеш на задника и яко зубрене,Иначе аз ти препоръчвам школа Веди подготовката е много добра организират се пробни изпити абе всичко е ок.Цената е към 1000лв(навсякъде е толкова)повече информация на: www.vedi.bg Надявам се да съм ти помогнала. :P :P :P
мдам,така е...

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-03-2008, 17:56
btw едно момиче от мойто даскало не ходи на никакви уроци и има 5.964 по бел и 5.42 мисля по мат ...така че всичко си зависи от човека ;-) А колкото до частни уроци или курсове ...За бг най-добри са "ВЕДИ" , за математика "РЕГАЛИЯ" ...можеш да потърсиш в нета,защото точни адреси нз , но тази година Регалия преподаваха в 119-то (с/у хотел Плиска) , а ВЕДИ на доста места... Но според мен е най-добре да си вземеш частен учител по математика , който ще може да ти обясни всичко доста по-добре от на курсове ;-) :-) ;-)

07-03-2008, 18:13
btw едно момиче от мойто даскало не ходи на никакви уроци и има 5.964 по бел и 5.42 мисля по мат ...така че всичко си зависи от човека ;-) А колкото до частни уроци или курсове ...За бг най-добри са "ВЕДИ" , за математика "РЕГАЛИЯ" ...можеш да потърсиш в нета,защото точни адреси нз , но тази година Регалия преподаваха в 119-то (с/у хотел Плиска) , а ВЕДИ на доста места... Но според мен е най-добре да си вземеш частен учител по математика , който ще може да ти обясни всичко доста по-добре от на курсове ;-) :-) ;-)

сигурна ли си че не е ходила на уроци? Защото половината материал от теста по мат не беше взиман в училище