PDA

View Full Version : сляпа любов.. ?!?



only_you
07-03-2008, 18:37
doo sega bqh spodelqlaa samo na fr-tata mii.. no re6ihh daa vidqq mnenieto na horata koitoo nee poznavam nito men nito nego.. istoriqta i adski dulgaa s adski mnogo tupi sluchkii izcepkii i deistfiq.. noo na kratkoo.. zapoznahmee se predi godinaa.. lafihmee si ala balaa ni6tyy serioznoo.. dokatyy toii ne mi zaqvii che me xaresvaa.. vikamm hyy nali jivi zdravi.. problemaa e chee niee pravehmee vsichkoo zaednoo po cql den bqhmee zaedno.. prekarah cqlotoo lqto s negoo ii kogatoo go nqmaashe dorii za 30 min 4yvstfah lipsata my.. pochvah da se vlubvam v negoo.. i takaa.. celuvahmee see pregru6tahmee se.. be6ee xtraa.. zaa predd horataa hodehmee.. noo realnoo ne ! be6ee taka v produljeniee naa 5-6 meseca ! sled tfaa toi trygnaa s nai dobrata mi priqtelkaa.. koqtyy tvurdeshee 4e nqma ni6yy kum negoo.. hyy de prejivqh go kolkoto i da go obichah.. hodihaa 2 meseca.. sled koetyy skusahaa u6 zaradi men.. / prezz tezii dvaa meseca s nego nemojehmee da se gledamee.. bqhaa skandalii ybidii psuvnii kakfoty se setite.. / ii taka.. dokatyy te hodehaa razbrahh za edin kup momi4etaa s koityy toi see e celuvall i pregrushtall dokaty u6 sme hodeli.. ee prostih sled katy skusaa s neq se vurnaa pri men.. bqhme otnovo zaednoo no nebe6e kakto predii imaashtee nogy pove4e revnost i skandalii.. zapochnahme da se wijdamee 1-2 puti v sedmicataa.. ii vuprekii 4e se stareh da my davam vsichko i da bydee 6tasliv toii produljavashee s izneverite.. adskii gadnoo mi be6ee,, noo neznam i az zashto pro6tavah.. ;ss minahaa nqkolko sedmicii v koityy nity si govorihmee nityy se vijdahme.. yseshtah lipsataa my .. obichah gyy,, po edno vremee pak se opravihaa ne6tata.. sednahmee i govorihmee mnogoo nogyy.. zaa vsichko koetyy e stanaloo.. toi see izwinii kazaa 4ee go izbival na komplekss kogato men me nqmaloo.. kazaa tolkovaa nogo ne6taa.. 4ee me obichaa ii kakwo li oshtee ne.. celunaa me i kazaa 4e 6te se promenii.. pitaa me kakvoo iskamm aa az ve4ee neznaeh kakvo iskamm.. dali daa sum s negoo i bolkataa da produljii ili da ostanaa s negoo vqrvaiki che shte se promenii.. segaa see vijdamee .. ott vremee na vremee.. noo neznam kakfoo iskamm ot negoo ve4ee 4uvstfamm go adski bezrazlicheen zaradi vsichko koety mi e pri4inill.. nzz kakvoo da pravqq..

taa ako nqkoi izob6tyy ee imal turpenieto da pro4etee cqlataa istoriqq ii ima jelaniee da mi dade nqkakuf savet.. daa pishee..

blagodarqq predvaritelnoo za turpenietyy i mneniqtaa vi.. ;]

cinderella_gugutka
07-03-2008, 18:47
:( оф тва ми напомни на една моя история......ами,незн 4есно казано какъв съвет да ти дам защото аз като бях в твоето положение прощавах прощавах докато в един момент ми писна .после той мн дълго се извиняваше,този път наистина се промени но аз му наговорих ужасни неща и .... сега съжалявам но е прекалено късно :( все пак пт разказа ти разбирам 4е той изпитва нещо и мисля 4е трябва да му дадеш още един последен шанс

BrokenAngel
07-03-2008, 18:50
еми според мен е трябвало да го зарежеш отдавна,защото той да си ходи при други и тиеб само да те използва.... :? но аз не го познавам и не мога да кажа,може да се е променил и да ти е говорил искрено,макар че се съмнявам

only_you
07-03-2008, 18:52
em az ne moga da razbera dokato ste hodeli toi otiva pri drygi,iznaverqva ti,a ti krotko my pro6tava6 seki put ?!?! :? az mislq 4e o6te togava e trqbvalo da go zareje6 i da produlji6 napred


praveh goo noo toi se vrushtashee pri men.. ii vsekii put izmislqshee neshyy za koetyy i az imam vika.. ii edva kli ne se 4yvstfah vinovnaa za tovaa 4e mi e izneveril .. 4e ne sum my dalaa tovaa koetyy trqbva... znam 4ee ne trqbvaa da e takaa.. noo.. obich.. ;ss

only_you
07-03-2008, 18:54
:( оф тва ми напомни на една моя история......ами,незн 4есно казано какъв съвет да ти дам защото аз като бях в твоето положение прощавах прощавах докато в един момент ми писна .после той мн дълго се извиняваше,този път наистина се промени но аз му наговорих ужасни неща и .... сега съжалявам но е прекалено късно :( все пак пт разказа ти разбирам 4е той изпитва нещо и мисля 4е трябва да му дадеш още един последен шанс


obichaa me naistinaa.. znam goo.. noo 7-8 shansovee ne my li bqhaa dostatu4nii.. ii bi trqqlo da spree da raz4itaa na teqq shansovee i naistinaa da se promenii nali !?? ;ss

anelia_17
07-03-2008, 19:27
Ти си знаеш,но щом не си щастлива с него не виждам защо още си спомняш. Съветвам те да не се обвързвате повече.

w0sh
07-03-2008, 19:44
Сляпата любов е само за грозните.

cinderella_gugutka
07-03-2008, 19:50
:( оф тва ми напомни на една моя история......ами,незн 4есно казано какъв съвет да ти дам защото аз като бях в твоето положение прощавах прощавах докато в един момент ми писна .после той мн дълго се извиняваше,този път наистина се промени но аз му наговорих ужасни неща и .... сега съжалявам но е прекалено късно :( все пак пт разказа ти разбирам 4е той изпитва нещо и мисля 4е трябва да му дадеш още един последен шанс


obichaa me naistinaa.. znam goo.. noo 7-8 shansovee ne my li bqhaa dostatu4nii.. ii bi trqqlo da spree da raz4itaa na teqq shansovee i naistinaa da se promenii nali !?? ;ss
ами кажи му го-кажи му 4е не може да раз4ита пове4е и или се променя или край :)

dimanushka
07-03-2008, 20:55
olele ako 6te6 mi vqrvai .. oro4etoh ti cqlata tema i dori ne razbrah za kakvo stav vupros.. tezi "yy" "oo" "ii" i kvo li o6te ne v kraq na dumite mi bqha mn sme6ni i interesni.... :lol: :lol: :grin: :grin: :D :-D :D :-D

lovetanya
07-03-2008, 21:03
olele ako 6te6 mi vqrvai .. oro4etoh ti cqlata tema i dori ne razbrah za kakvo stav vupros.. tezi "yy" "oo" "ii" i kvo li o6te ne v kraq na dumite mi bqha mn sme6ni i interesni.... :lol: :lol: :grin: :grin: :D :-D :D :-D


И аз съм в същото положение! :lol:

Ауе човек как го правиш бе...много яко! така си свикнала или кво? 8-) :lol: :lol:

Whyniser
07-03-2008, 21:14
:( оф тва ми напомни на една моя история......ами,незн 4есно казано какъв съвет да ти дам защото аз като бях в твоето положение прощавах прощавах докато в един момент ми писна .после той мн дълго се извиняваше,този път наистина се промени но аз му наговорих ужасни неща и .... сега съжалявам но е прекалено късно :( все пак пт разказа ти разбирам 4е той изпитва нещо и мисля 4е трябва да му дадеш още един последен шанс


obichaa me naistinaa.. znam goo.. noo 7-8 shansovee ne my li bqhaa dostatu4nii.. ii bi trqqlo da spree da raz4itaa na teqq shansovee i naistinaa da se promenii nali !?? ;ss
Ох милата.Ти си направила толкова компромиси и той не ги оценява.И да се връща при теб щом ги няма чувставата.Какво го търпиш още? Ако го вида "този индивид" просто ще му обърна физиономията.Махни го и не му говори повече.Нека разбере тъпата му кратуна след време какво си направила ти за него.

ThePowerOfLove
07-03-2008, 21:33
Ако не сложиш край ще продължи да си играе с теб. Той сигурно вече е свикнал,че ще му прощаваш всичко,но му покажи,че не е така. Преодолей го,не те заслужава ;)

only_you
07-04-2008, 06:34
olele ako 6te6 mi vqrvai .. oro4etoh ti cqlata tema i dori ne razbrah za kakvo stav vupros.. tezi "yy" "oo" "ii" i kvo li o6te ne v kraq na dumite mi bqha mn sme6ni i interesni.... :lol: :lol: :grin: :grin: :D :-D :D :-D


И аз съм в същото положение! :lol:

Ауе човек как го правиш бе...много яко! така си свикнала или кво? 8-) :lol: :lol:



emi kwoo da naprawq.. swiknala sum.. :razz: :oops:

sexa_na_kompleksa
07-04-2008, 07:05
Пораснете и се научи да пишеш! ;)

only_you
07-04-2008, 07:11
apff swiknala sum.. kuw wi e problema s pisaneto mi.. ;xx nee twa e temata , nali ?!

babylove
07-04-2008, 07:43
Ami probvaite pak. 6tom tolkova mnogo si mu pro6tavala mu prosti o6te vednyj, no za posledno. Probvai i ako se polu4i dobre, no ako ne se polu4i i prodylji da ti izneverqva go ostavi, zna4i ne si zaslujava i nqma smisyl da mu pro6tavsh.

kuklichka_bg
07-04-2008, 11:50
olele ako 6te6 mi vqrvai .. oro4etoh ti cqlata tema i dori ne razbrah za kakvo stav vupros.. tezi "yy" "oo" "ii" i kvo li o6te ne v kraq na dumite mi bqha mn sme6ni i interesni.... :lol: :lol: :grin: :grin: :D :-D :D :-D


И аз съм в същото положение! :lol:

Ауе човек как го правиш бе...много яко! така си свикнала или кво? 8-) :lol: :lol:



emi kwoo da naprawq.. swiknala sum.. :razz: :oops:

6to za malumni trq da ste 4e da ne razberete za kfo sta vapros?

:) щастливката (:
07-04-2008, 12:59
Щом вече ти е безразличен какво се чудиш- не се занимавай с него, не единствения :)

lovetanya
07-04-2008, 20:09
olele ako 6te6 mi vqrvai .. oro4etoh ti cqlata tema i dori ne razbrah za kakvo stav vupros.. tezi "yy" "oo" "ii" i kvo li o6te ne v kraq na dumite mi bqha mn sme6ni i interesni.... :lol: :lol: :grin: :grin: :D :-D :D :-D


И аз съм в същото положение! :lol:

Ауе човек как го правиш бе...много яко! така си свикнала или кво? 8-) :lol: :lol:



emi kwoo da naprawq.. swiknala sum.. :razz: :oops:

6to za malumni trq da ste 4e da ne razberete za kfo sta vapros?


Не че сме малоумни ами просто ни беше интересен начина по който пише и не вникваме в текста!!! :x