PDA

View Full Version : Какво може да работим



glori4ka
07-03-2008, 21:23
Kakvo moje da raboti edno 13 godi6no dete?!Imam edna fr koqto e na 13 i iska ne6to da raboti :lol: :lol: :lol: (az sum na 16 i ne rabotq ni6to 8) no... tq e na 13 i iska da raboti)kajete kakfo ako se se6tate :D

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

TheNewReligion
07-03-2008, 21:51
Да раздава флейъри , но не знам дали долната възрастова граница пада под 13 . 8)

o0ps
07-03-2008, 22:00
Да да...даже и за флаери няма да я вземат...мноооого е малка. Най-много при някой познат ако се уреди, иначе няма шанс. :?

LiLGrizzly
07-03-2008, 22:27
emi 14 godi6en ??

swetyYkittyY
07-03-2008, 23:41
Имам фр която е на 14 и работи нещо като сервитьорка(обира чашите от масите в едно кафенци) :-D

glori4ka
07-04-2008, 08:12
emi 14 godi6en ??

??

glori4ka
07-04-2008, 08:13
Имам фр която е на 14 и работи нещо като сервитьорка(обира чашите от масите в едно кафенци) :-D

ooo tfa e mnoyy :lol:

LiLGrizzly
07-04-2008, 09:28
Имам фр която е на 14 и работи нещо като сервитьорка(обира чашите от масите в едно кафенци) :-D

ooo tfa e mnoyy :lol:
e nqma zn dali e sme6no .. vajnoto e kolko se pla6ta :-P

stealthyGirl
07-04-2008, 09:30
Помагай на майка си вкъщи (или тя.. не разбрах коя иска работа)... 8-)
Иначе за 14 поне или 16 годишно май можеше сервитъорка или флайери да се раздават... питай майка си, бе. 8-)

sexa_na_kompleksa
07-04-2008, 09:44
Едва ли някой ще иска да я вземе на работа, просто е много малка.

glori4ka
07-04-2008, 09:46
Имам фр която е на 14 и работи нещо като сервитьорка(обира чашите от масите в едно кафенци) :-D

ooo tfa e mnoyy :lol:
e nqma zn dali e sme6no .. vajnoto e kolko se pla6ta :-P

hehehehee

glori4ka
07-04-2008, 09:47
Едва ли някой ще иска да я вземе на работа, просто е много малка.

emi i az tfa i kazvam ama tq neiska i neiska da se razbere :D

stealthyGirl
07-04-2008, 09:50
Едва ли някой ще иска да я вземе на работа, просто е много малка.

emi i az tfa i kazvam ama tq neiska i neiska da se razbere :D'Ми тя като не иска да разбере ние к'во да направим-то няма работа за 13-годишни. :)

lmao
07-04-2008, 10:19
мале мале тия работни хора :D

swetyYkittyY
07-04-2008, 11:11
мале мале тия работни хора :D
Работи им се на хората! :-D Не са като нас- мързелчета! :D

LiLGrizzly
07-04-2008, 11:12
emi pitam maika mi ama tq ne moe me uredi :-x
u6 6te6e me orejda da 4istq prozori f edna firma... za 400 kinta na mesec ama ne6to se precaka rabotata sled kato po btv.. kazaha 4e 6a razdavat globi za detcki trud ! da gi eba f ystataaa koit go e izmislil tfa :smt097

AFT
07-04-2008, 12:15
Защо искате да работите? Ако имате нужда от пари, семейството ви е в затруднение - добре, разбирам. Ама ако искате да работите само за да се докажете или да изглеждате по-големи - много жалко за вас. Според мен ще съжалявате, щот после цял живот ще работите, не е нужно още от сега да почвате с труда. Излизаите навън, ходете по купони, изгледаите някой сериал с 6 сезона, прочетете някоя книга. =) Пък ако толкова много ви се работи, запишете някъв спорт или помагайте вкъщи на ваще (може и накви пари да им искате даже).

gluhar4e
07-04-2008, 12:40
Защо искате да работите? Ако имате нужда от пари, семейството ви е в затруднение - добре, разбирам. Ама ако искате да работите само за да се докажете или да изглеждате по-големи - много жалко за вас. Според мен ще съжалявате, щот после цял живот ще работите, не е нужно още от сега да почвате с труда. Излизаите навън, ходете по купони, изгледаите някой сериал с 6 сезона, прочетете някоя книга. =) Пък ако толкова много ви се работи, запишете някъв спорт или помагайте вкъщи на ваще (може и накви пари да им искате даже). Абсолютно ... Цял живот ще има да се блъскате като ненормални,ама не за да се доказвате,а за да има от кво да живеете...Сега се радвайте на всичката тая свобода,която имате.А ако чааак толкова много ви трябва работа...не се надявайте 13-14 годишните...то по-големи на по 17-18 трудно си намират,за вас кво остава...

LiLGrizzly
07-14-2008, 16:25
Защо искате да работите? Ако имате нужда от пари, семейството ви е в затруднение - добре, разбирам. Ама ако искате да работите само за да се докажете или да изглеждате по-големи - много жалко за вас. Според мен ще съжалявате, щот после цял живот ще работите, не е нужно още от сега да почвате с труда. Излизаите навън, ходете по купони, изгледаите някой сериал с 6 сезона, прочетете някоя книга. =) Пък ако толкова много ви се работи, запишете някъв спорт или помагайте вкъщи на ваще (може и накви пари да им искате даже).
emi ne sme bogati .. iskam da rabotq da imam pari da si zemam novi qki drehi... i da hoda po bar4eta i da se glezq s dr raboti.. !!

WaterLilly
07-14-2008, 18:03
И аз искам да работя, за да си имам мои пари, джобни, да си купувам каквото си искам без да имам угризения на съвестта. Все пак при положение, че имам 5 лв спестявания ми е жал да дам 2 лева за сладки работи, а без тях просто не мога. Не сме бедни, но не сме и богати, не сме в състояние да харчим излишни пари, а аз искам да си купувам нормалните неща за всеки на 14 - дрехи, ядене, вмомента слушалки и допълнителна памет за компютъра...

Работата със събирането на чаши ми звучи много добре! :razz: Без майтап... точно за нещо толкова лесно си мечтая.

sasha_90
07-14-2008, 19:13
Нищо не може да работи.Кой ще вземе дете като нея на работа?Та тя и за себе си сигурно не може да се грижи.

vio
07-14-2008, 19:22
И аз искам да работя, за да си имам мои пари, джобни, да си купувам каквото си искам без да имам угризения на съвестта. Все пак при положение, че имам 5 лв спестявания ми е жал да дам 2 лева за сладки работи, а без тях просто не мога. Не сме бедни, но не сме и богати, не сме в състояние да харчим излишни пари, а аз искам да си купувам нормалните неща за всеки на 14 - дрехи, ядене, вмомента слушалки и допълнителна памет за компютъра...

Работата със събирането на чаши ми звучи много добре! :razz: Без майтап... точно за нещо толкова лесно си мечтая. az su6to mislq taka i su6to si tarsq nqkva rabota no ima vreme kato stana na 19 toga naistina 6te trea se 4uda kakvo da pravq i kak da si izgrajdam jivota :) :) :)

gabi_94
07-14-2008, 19:39
ми аз работя ама не на заплата :D Вуйна ми и вуйчо ми имат кафе и аз лятото ходя да им помагам и тва лято ще бъда на бара даже. Те не ми плащат, правя го за удоволствие, пък и вуйна ми все ще вземе да ми купи неква яка дрешка, да ми подари некви нейни гримове или дрешки, да ме водят с тях на море поне за малко. ЕЕЕ, ама аз и живея при тях щото това е и друг град, пък съм без наще, на отглеждане при вуйчо, вуйна и баба ми.

Няма никога да я вземат във кафе, особено ако сте в по-голям град, щото правят проверки и ако я видят зад бара или да разнася таблата ще глобят собственика на кафето. А иначе една приятелка раздаваше флайери, ама пак техните я уредиха, плащаха и там някой лев, ама тя е на 14г. така че и тва и беше много.

Bochko_banana
07-14-2008, 20:01
така е за работата изчакайте малко !

glori4ka
07-21-2008, 16:28
мале мале тия работни хора :D
Работи им се на хората! :-D Не са като нас- мързелчета! :D


+1 [opredeleno] :D

N0_feAR
07-21-2008, 19:23
на 13 нищо не може да работи, освен в семеен бизнес, а там едва ли ше и плащат. Тя пък за къде се е разбързала.. После цял живот ши бачка, та от ся ли да се гърчи....нека да прай кат мен - мързелуване и само мързелуване, много по-забавно е 8-)

Inlofee
07-21-2008, 20:17
има ли желание,има и на4ин :-D ..туко виж някъде са те взели,ама кофтито,4е ше искат да си на договор,а предполагам 4е не искаш да ба4каш и докато ходиш на даскало :? ама и те нямат право да те взимат на работа .. така 4е по-добре изтърпи оше няколко годинки.. :P

slivaka
07-21-2008, 22:15
Дилър 8-) :smt033

Ophelia
07-21-2008, 23:37
НИЕ ДА НЕ СМЕ РАБОТОДАТЕЛИ,ЧЕ ДА ЗНАЕМ КУРВИ РАБОТЕТЕ :-x