PDA

View Full Version : 17.09.2008г НАЙ-ВЕЛИКИЯ ДЕН



PoLiToOo
07-03-2008, 23:00
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)

summer_moon31
07-03-2008, 23:40
:shock: Не съм и сънувала, че може да се случи... :grin:

vikiiitooo
07-04-2008, 00:13
Як0о0о0о0о0о0о0 :grin: :grin: :grin: За жалост няма да мога да съм там :(

rakiQ
07-04-2008, 06:07
ем як е ..бих го сцепила :smt047 :smt047

Blacklisted
07-04-2008, 07:08
:lol:

machine_shot
07-04-2008, 07:31
ем як е ..бих го сцепила :smt047 :smt047

Приятно ми е,казвам се Tiesto :D

LINKNOT
07-04-2008, 09:10
Айде честито ви! :P

w0sh
07-04-2008, 10:00
25-ти юли е по-як ден. Тиесто е скучен и мелодийките му са кухи.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-04-2008, 11:00
Няма да го пропусна :grin: :grin: :grin:

PoLiToOo
07-04-2008, 12:48
25-ти юли е по-як ден. Тиесто е скучен и мелодийките му са кухи.


какво ми сравняваш Тиесто с Металика :lol: :lol: :lol:

LINKNOT
07-04-2008, 13:07
25-ти юли е по-як ден. Тиесто е скучен и мелодийките му са кухи.


какво ми сравняваш Тиесто с Металика :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Да,наистина няма място за сравнение!!! Хауса,техното и другите подобни не струват. :smt012
(и все пак това си остава мое мнение)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-04-2008, 17:08
25-ти юли е по-як ден. Тиесто е скучен и мелодийките му са кухи.


какво ми сравняваш Тиесто с Металика :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Да,наистина няма място за сравнение!!! Хауса,техното и другите подобни не струват. :smt012
(и все пак това си остава мое мнение)

Всеки с вкуса си!!!! Като не ти харесва Тиесто не пиши в тая тема и готово!!!

LINKNOT
07-04-2008, 17:21
25-ти юли е по-як ден. Тиесто е скучен и мелодийките му са кухи.


какво ми сравняваш Тиесто с Металика :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Да,наистина няма място за сравнение!!! Хауса,техното и другите подобни не струват. :smt012
(и все пак това си остава мое мнение)

Всеки с вкуса си!!!! Като не ти харесва Тиесто не пиши в тая тема и готово!!!

Ти ще ми казваш къде да пиша ... :razz: Като не ми харесва Тиесто ще пиша,че не ми харесва,защото изказвам мнение,а това е форум,ако не си забелязала,а в него хората изказват позициите си.

AliceSw
07-04-2008, 17:35
на тоя не стига, че му е смотана музиката, пък даже не е и симпатичен :shock:

WhiteDove
07-04-2008, 17:58
на тоя не стига, че му е смотана музиката, пък даже не е и симпатичен :shock:
Право в целта \:D/ :D :-P

RaI4etO
07-04-2008, 18:01
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :---) :---)

PollyPoi
07-04-2008, 18:48
Да не съм зле да ходя на Тиесто :D

PoLiToOo
07-05-2008, 12:16
Да не съм зле да ходя на Тиесто :D




не ни и трябваш :-P :-P

SunShinePearl
07-05-2008, 12:25
mi az poprincip mn malko slu6am house i tem podobni prosto ne me kefi samo edna pesen mi har na tiesto break my fall li kak be6e ne si spomnqm mi 4estito da vi e fenove

astralized
07-05-2008, 14:57
25-ти юли е по-як ден.

а този понеделник е най-по-як ден :razz:

LINKNOT
07-05-2008, 15:22
25-ти юли е по-як ден. Тиесто е скучен и мелодийките му са кухи.


какво ми сравняваш Тиесто с Металика :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Да,наистина няма място за сравнение!!! Хауса,техното и другите подобни не струват. :smt012
(и все пак това си остава мое мнение)

не струват,щото си задръстена и не знаеш как да избухваш на тая музика... няма друга музика,която да ти предложи такова разбиване.
електронната музика е музиката на бъдещето. такива разни простотии като метъл и т.н. лека-полека загиват...

Алоо,индианецо! Къде ще ми сравняваш една легендарна група,харесвана както от млади,така и от стари т.е. METALLICA с някъв изпърдян пацул тиесто,прочул се много,много след тях,едва началото на 21. век?!? Има доста хляб да яде, докато се извиси по същия начин. Те са едни от най-добрите в жанра,имат велики песни,вечни хитове,а тая глупост дето слушаш ти,е само някво съчетание на повтарящи се тонове... :? Истинската музика за мен не е тази,която се прави на компютри и се добавят някакви ефекти и украси по нея,а тази,чиито звуци човек сам създава на сцената. И не смей да наричаш метъла и т.н.,както ти се изрази, разни простотии! Явно нищо не знаеш за този стил,за да се изразяваш по този безумно наивен начин! Да ни опази папата електронната музика да е музиката на бъдещето! :smt078

Но аз мисля,че метълът и рокът никога няма да замрат и винаги ще имат своите последователи!

PoLiToOo
07-05-2008, 17:23
една легендарна група,харесвана както от млади,така и от стари


и най-вече стари :lol: :lol: Ако имаш време отиди и на двата концерта и обърни внимание на аудиторията :-P на Металика ще преобладават някфи върли метъли около 30-40 годишни..а Тиестофеновете са около 20-25 годишни.
Та коя е музиката на бъдещето и настоящето ???:oops:

Драги ми LINKNOT, никой не казва, че Металика не е легендарна и няма да остане в музикалната история-напротив, НО и Тиесто натам се е запътил с пълна пара в своя жанр-ЕЛЕКТРОННАТА МУЗИКА!!!!!(не метъла)

П.П И "съчетанието на повтарящи се тонове" драги ми, се нарича Хаус, а не ТРАНС (стила в който се вихри Тиесто)
П.П2 Надявам се, че сме приключили сравняването на Металика с Тиесто..По дяволите няма никаква , ама никаква база за сравнение!!!
П.П3 Не се заяждам , а просто обяснявам :-P :-P :-P

LINKNOT
07-05-2008, 18:13
П.П2 Надявам се, че сме приключили сравняването на Металика с Тиесто..По дяволите няма никаква , ама никаква база за сравнение!!!

Това се опитах и аз да кажа. Тиесто нека си е добър в неговия жанр,но не мога да не изкажа недоволството си при мнения от сорта на това,че метълът бил разна простотия! За мен това е недопустимо,а и Тиесто дори да се очертава да се реализира като най-добрия за стила си,има още да се развива. Разни хора,разни идеали...

П.П. Момиче съм.

PoLiToOo
07-06-2008, 00:42
TIESTO FOREVER :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

NightGuardian
07-06-2008, 02:51
Жалко ,че няма да мога да отида...Всички , който , ще ходят накефете се и за мен и да не предрусате ей... 8-)

b0Nb0n
07-06-2008, 10:29
Истинската музика за мен не е тази,която се прави на компютри и се добавят някакви ефекти и украси по нея,а тази,чиито звуци човек сам създава на сцената
bravo :grin: naprao ma razbi ot smqh 4estno ti kazvam ima6 predstava ot aparaturata na edin dj i po na4i po koito se prai edin set na life

just_dream
07-06-2008, 20:59
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:





Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)



ХА-АХА-АХАХАХАХАХАХАА :lol: :lol: :lol:

какво се хилиш, бееее??
:o :o





I LOVE TIESTO :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

plmn
07-06-2008, 21:04
Бих отишъл, но за съжаление не съм от София. :?

kalinapet
07-06-2008, 21:08
Бих отишъл, но за съжаление не съм от София. :?

И при мен е така.

Alco
07-06-2008, 21:38
бастуниесто, ебем ти комерсиалното копеле.

fcukz
07-06-2008, 21:58
Kъде ще идва?

Alco
07-06-2008, 22:32
пише си на заглавието на темата бе, на 17 септември ше идва тоя бездарник.

Deliverance
07-07-2008, 11:59
LINKNOT, селянията както обикновено беше абсолютна.

Зверски ограничена си, дееба. Уважавам рока и метъла, но такива като теб само осират цялата работа. Не се излагай повече :?

SpAcE_LaDy
07-07-2008, 14:05
"П.П И "съчетанието на повтарящи се тонове" драги ми, се нарича Хаус, а не ТРАНС (стила в който се вихри Тиесто)"
ми във всеки стил от електронната музика малко или много има повтарящи се звуци.. но зависи как са съчетани и как се изменят

по въпроса с LINKNOT мога да кажа, че това че е правена музиката на синтезатори, не значи че в нея не е вложено творчество и замисъл, че не ти трябва талант и желание и възможности.. както металика правят музиката си, така и Тиесто и всички други TRANCE изпълнители влагат мисъл и талант в продуцирането ма музиката си..

И сте ми много смешни разбирачите, които слушате хаус и мислите, че Тиесто прави именно такава музика.. ама НЕ, разбере веднъж за ВИНАГИ, че Тиесто НE прави хаус, а ТРАНС

SpAcE_LaDy
07-07-2008, 14:10
една легендарна група,харесвана както от млади,така и от стари


и най-вече стари :lol: :lol:

ЕВАЛА, счупих се да се хиля :-D :-D :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

b0Nb0n
07-07-2008, 14:54
"П.П И "съчетанието на повтарящи се тонове" драги ми, се нарича Хаус, а не ТРАНС (стила в който се вихри Тиесто)"
ми във всеки стил от електронната музика малко или много има повтарящи се звуци.. но зависи как са съчетани и как се изменят

по въпроса с LINKNOT мога да кажа, че това че е правена музиката на синтезатори, не значи че в нея не е вложено творчество и замисъл, че не ти трябва талант и желание и възможности.. както металика правят музиката си, така и Тиесто и всички други TRANCE изпълнители влагат мисъл и талант в продуцирането ма музиката си..

И сте ми много смешни разбирачите, които слушате хаус и мислите, че Тиесто прави именно такава музика.. ама НЕ, разбере веднъж за ВИНАГИ, че Тиесто НE прави хаус, а ТРАНС
tazi pyk ot sintezatori ti 4uva6 li sa tq sa prai na komputar e ti ne znai6 li pitai linknot 6ti kaji kak stava rabota

SpAcE_LaDy
07-07-2008, 15:05
"П.П И "съчетанието на повтарящи се тонове" драги ми, се нарича Хаус, а не ТРАНС (стила в който се вихри Тиесто)"
ми във всеки стил от електронната музика малко или много има повтарящи се звуци.. но зависи как са съчетани и как се изменят

по въпроса с LINKNOT мога да кажа, че това че е правена музиката на синтезатори, не значи че в нея не е вложено творчество и замисъл, че не ти трябва талант и желание и възможности.. както металика правят музиката си, така и Тиесто и всички други TRANCE изпълнители влагат мисъл и талант в продуцирането ма музиката си..

И сте ми много смешни разбирачите, които слушате хаус и мислите, че Тиесто прави именно такава музика.. ама НЕ, разбере веднъж за ВИНАГИ, че Тиесто НE прави хаус, а ТРАНС
tazi pyk ot sintezatori ti 4uva6 li sa tq sa prai na komputar e ti ne znai6 li pitai linknot 6ti kaji kak stava rabota

чувам сА да.. и не само на компютър, прави се и н асинтезатори, на дръм машини и басс машини.. изчела съм нета за електронната музика и не го твърдя просто ей така.. а линкнот нищо не разбира от електронна..

LINKNOT
07-07-2008, 15:56
Повярвайте ми - изобщо не искам и да знам! По улицата или в дискотеката като надуят тоя шибан хаус или техно или там квото е (през гъза ми е за тая помия) и супер се изнервям! Мога да търпя чалга 10 мин.,но това нещо след 10 секунди ми лази по всички нервни оконачания на тялото!

Не можете да отречете,че рокът е по-истинска и по-дълбокочувствена музика от тая,която правят прословутите ви DJ-ейчета - гейчета ... :D Това беше в кръга на шегата. Слушала съм доста песни от този жанр и действително никак не ми допадат,ама никак!

Ходете радвайте се на възлюбения ви Тиесто. Ае,приятно ви прекарване.

b0Nb0n
07-07-2008, 16:20
emi to house nqma kak da go izdarji6 6tot muzikata prosto ne stava ama sym sigoren 4e az ako ti prata edno par4e 6te se nakefi6 :D :D :D

barbie_94
07-07-2008, 16:23
Да му се невидииииииииии :-x :-x :-x Тогава съм на училище и няма да мога да отида :-x :-x :-x :-x

b0Nb0n
07-07-2008, 16:30
"П.П И "съчетанието на повтарящи се тонове" драги ми, се нарича Хаус, а не ТРАНС (стила в който се вихри Тиесто)"
ми във всеки стил от електронната музика малко или много има повтарящи се звуци.. но зависи как са съчетани и как се изменят

по въпроса с LINKNOT мога да кажа, че това че е правена музиката на синтезатори, не значи че в нея не е вложено творчество и замисъл, че не ти трябва талант и желание и възможности.. както металика правят музиката си, така и Тиесто и всички други TRANCE изпълнители влагат мисъл и талант в продуцирането ма музиката си..

И сте ми много смешни разбирачите, които слушате хаус и мислите, че Тиесто прави именно такава музика.. ама НЕ, разбере веднъж за ВИНАГИ, че Тиесто НE прави хаус, а ТРАНС
tazi pyk ot sintezatori ti 4uva6 li sa tq sa prai na komputar e ti ne znai6 li pitai linknot 6ti kaji kak stava rabota

чувам сА да.. и не само на компютър, прави се и н асинтезатори, на дръм машини и басс машини.. изчела съм нета за електронната музика и не го твърдя просто ей така.. а линкнот нищо не разбира от електронна..
tctc ne hvana li ironiqta

PoLiToOo
07-07-2008, 19:24
Не можете да отречете,че рокът е по-истинска и по-дълбокочувствена музика

пак се изказа #-o има такива истински и дълбокочувствени транс вокали от които свят ще ти се завие! :-({|=


ако искаш, напиши ми едно лично за да добиеш предства за какво говоря :-)

SpAcE_LaDy
07-07-2008, 20:26
Не можете да отречете,че рокът е по-истинска и по-дълбокочувствена музика от тая,която правят прословутите ви DJ-ейчета

хмм.. всъщност МОГА.. и то прекалено смело мога да го твърдя и не без основание, няма значение дали ще е Тиесто, AvB, PvD, JOC, A&B или който и да се друг ВЕЛИК DJ..

AngerFist90
07-07-2008, 22:01
Angerfist 4 life и това е ! :grin:

psychopath
07-07-2008, 22:39
не съм го слушал :D

LINKNOT
07-07-2008, 23:16
Не можете да отречете,че рокът е по-истинска и по-дълбокочувствена музика

пак се изказа #-o има такива истински и дълбокочувствени транс вокали от които свят ще ти се завие! :-({|=


ако искаш, напиши ми едно лично за да добиеш предства за какво говоря :-)

Вие май не схванахте,че тая музика не ме грабва ... Имаше една тема с примери за транс песни. Теглих,слушах и не ми хареса. интересно ми е да разбера кои ще да са тези песни от любимия ви стил,които са по-велики от :

Aerosmith - I don`t wanna miss a thing
Metallica - The unforgiven
Guns`n`Roses - Don`t cry
KoЯn - Daddy
Scorpions - Living for tomorrow

и прочие,и прочие... Ще чакам предложенията ви ... ВИж ти,може и да греша,но дълбоко се съмнявам в това. 8)

b0Nb0n
07-08-2008, 00:46
Angerfist 4 life и това е ! :grin:
hardcore to the bone brato ma angerfist nqma ni6to ob6to s trance :)
linknot az znam track deto 6ti haresa ne e trance ama electrona muzika :) ako si navita moje da ti q prata :)

Bolt_f
07-08-2008, 01:26
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)


Izvinqvai, no transyt e vsichko, no ne i istinska muzika.

SpAcE_LaDy
07-08-2008, 07:18
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)


Izvinqvai, no transyt e vsichko, no ne i istinska muzika.

Напротив.. за теб може да не е истинска музика.. но ти просто не можеш да я почувстваш така както аз я чувствам.. с ваичките си сетива, да я почувстваш че така да усетиш музиката, че да изтрупнеш целия и да изпаднеш в транс да спре да съществува всичко друго, освен музиката и вокала/ако има такъв/ ... ако не можеш да усетиш тази музика, тя просто не е за теб..

МОЛЯ ВИ, НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ ТРАНСА В КОМЕРС

MirCa1
07-08-2008, 11:23
Не можете да отречете,че рокът е по-истинска и по-дълбокочувствена музика

пак се изказа #-o има такива истински и дълбокочувствени транс вокали от които свят ще ти се завие! :-({|=


ако искаш, напиши ми едно лично за да добиеш предства за какво говоря :-)

Вие май не схванахте,че тая музика не ме грабва ... Имаше една тема с примери за транс песни. Теглих,слушах и не ми хареса. интересно ми е да разбера кои ще да са тези песни от любимия ви стил,които са по-велики от :

Aerosmith - I don`t wanna miss a thing
Metallica - The unforgiven
Guns`n`Roses - Don`t cry
KoЯn - Daddy
Scorpions - Living for tomorrow

и прочие,и прочие... Ще чакам предложенията ви ... ВИж ти,може и
да греша,но дълбоко се съмнявам в това. 8)

боже мой клко съм съгласна с теб !!!!!!! И аз съм теглила слушала съм .... и не ми харесва !!! ... а по горе песните които са изброени са просто велики ...... аз ако може да добавя още 1 :grin:

Manowar - The Crown And The Ring ;)

RoyTheReaper
07-08-2008, 17:02
То си е вярно, че тази музика е мега гадна, ама оставете децата да се радват, като им харесва. :-D

Bolt_f
07-08-2008, 17:05
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)


Izvinqvai, no transyt e vsichko, no ne i istinska muzika.

Напротив.. за теб може да не е истинска музика.. но ти просто не можеш да я почувстваш така както аз я чувствам.. с ваичките си сетива, да я почувстваш че така да усетиш музиката, че да изтрупнеш целия и да изпаднеш в транс да спре да съществува всичко друго, освен музиката и вокала/ако има такъв/ ... ако не можеш да усетиш тази музика, тя просто не е за теб..

МОЛЯ ВИ, НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ ТРАНСА В КОМЕРС

Ne mi gi govori na men teq. Ne e istinska muzika. V napravqneto i ne e vkaran nito edin ISTINSKI instrument. Vsichko e Fake. Chuvstvai si q, ne sym kazala che e losha muzika, no opredeleno ne e istinska, hahaha.

SpAcE_LaDy
07-08-2008, 18:57
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)


Izvinqvai, no transyt e vsichko, no ne i istinska muzika.

Напротив.. за теб може да не е истинска музика.. но ти просто не можеш да я почувстваш така както аз я чувствам.. с ваичките си сетива, да я почувстваш че така да усетиш музиката, че да изтрупнеш целия и да изпаднеш в транс да спре да съществува всичко друго, освен музиката и вокала/ако има такъв/ ... ако не можеш да усетиш тази музика, тя просто не е за теб..

МОЛЯ ВИ, НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ ТРАНСА В КОМЕРС

Ne mi gi govori na men teq. Ne e istinska muzika. V napravqneto i ne e vkaran nito edin ISTINSKI instrument. Vsichko e Fake. Chuvstvai si q, ne sym kazala che e losha muzika, no opredeleno ne e istinska, hahaha.

Истински инструмент? както китарата е истинска, така и синтезатора.. и дръм машината, не ме учи кое е истинско и кое не, защото просто не си права.. не ми се спори, просто замълчи и до там..

Bolt_f
07-08-2008, 20:40
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)


Izvinqvai, no transyt e vsichko, no ne i istinska muzika.

Напротив.. за теб може да не е истинска музика.. но ти просто не можеш да я почувстваш така както аз я чувствам.. с ваичките си сетива, да я почувстваш че така да усетиш музиката, че да изтрупнеш целия и да изпаднеш в транс да спре да съществува всичко друго, освен музиката и вокала/ако има такъв/ ... ако не можеш да усетиш тази музика, тя просто не е за теб..

МОЛЯ ВИ, НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ ТРАНСА В КОМЕРС

Ne mi gi govori na men teq. Ne e istinska muzika. V napravqneto i ne e vkaran nito edin ISTINSKI instrument. Vsichko e Fake. Chuvstvai si q, ne sym kazala che e losha muzika, no opredeleno ne e istinska, hahaha.

Истински инструмент? както китарата е истинска, така и синтезатора.. и дръм машината, не ме учи кое е истинско и кое не, защото просто не си права.. не ми се спори, просто замълчи и до там..

Ti ideq imash li kakvo e drum machine? Tova istinsko li e?! A sintezatora? Ne.
Az li ne sym prava? Aide da vidim koi znae kakvo e istinsko i kakvo ne. Ama vie vinagi se stremite kym izkustvenoto nali... izkustveni cvetq, izkustveni kosi, izkustveni emocii.

Glupaviqt ti trans e edno bum-bum, koeto vseki moje da si sytvori na kompa vkyshti. Za tva ne se iziskva nito talant, nito umenie v neshto. Nqma nishto istinsko v nego. Syzdaden e ne za da izrazqva nechii emocii, kakto ISTINSKATA MUZIKA, a za da dade nqkoi lev na syzdatelite na pesnite i da napravi tezi poslednite izvestni.

Az razlika mejdu dve trans parcheta ne vijdam. Da, moje bi q ima, no bazata na koqto e izgradeno vsichko e ednakva. Glupav shum.

Oshte malko shte mi kajesh, che Kameliq e estestveno krasiva i che komputrite sa dar ot prirodata. Ne na mene tiq ;)

LINKNOT
07-08-2008, 20:53
Сългасна съм с Bolt_f .

Разбирам,че вие изпадате в транс от транса ( :D ) и че ви влиза под кожата. Просто много ви харесва и ви навява спомени и прочие,но тази музика не е правена с някакви чувства... поне аз не мога да доловя такива ... Просто ритми и звуци. Великите рок и метъл банди правят музиката си от сърце... те пеят ... те МОГАТ да пеят! Често са творени след трагедии,изживяни от членовете на групата или свързани с тежкия им начин на живот. Това мен ме трогва,трогват ме също така песните,които описват мои преживявания,защото в тях се пее,докато в транса по-голямата част е само звуци,а тематиките в кратките текстове са безлични и еднакви....

Anyway ... Няма да ми промените мнението по въпроса коя музика е истинска,нито аз вашето. Хората са различни и това прави света интересен. :)

w0sh
07-08-2008, 22:18
Кво да не превръщат транса в комерс. Щом тиесто го прави вече е комерс и няма накъде повече.

PoLiToOo
07-08-2008, 23:01
Не мога да ви разбера... щом не харесвате този тип музика Защо пишете в тази темааа??

постнала съм темата за феновете, а не за да ми опонирате на всяка дума аааа засрамете се :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:



П.П поне се кефя, че никой не се застъпи за чалгата- найййй-истинската музика :razz: :razz: :razz: :razz:

LINKNOT
07-08-2008, 23:32
Не мога да ви разбера... щом не харесвате този тип музика Защо пишете в тази темааа??

постнала съм темата за феновете, а не за да ми опонирате на всяка дума аааа засрамете се :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:



П.П поне се кефя, че никой не се застъпи за чалгата- найййй-истинската музика :razz: :razz: :razz: :razz:

А аз се чудя защо още не си ми предложила песни,които са по-велики от изброените от мен..? Нали можела да ми се завие главата от вокалите ... искам да чуя. :) Не искам да е на ЛС. Щом си голяма фенка и си убедена в твоята музика напиши го пред всички.

И защо да не си изкажем мнението? Примерно аз харесвам Linkin Park - те са ми любимата група,но в темите за тях не пишат само феновете им,а и такива,които ги отричат. Така и за Tokio Hotel,так е и за Бритни Спиърс ... Това е форум - примири се,че не може да има само положителни мнения. Като не ти харесва - не прави теми.

b0Nb0n
07-08-2008, 23:54
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)


Izvinqvai, no transyt e vsichko, no ne i istinska muzika.

Напротив.. за теб може да не е истинска музика.. но ти просто не можеш да я почувстваш така както аз я чувствам.. с ваичките си сетива, да я почувстваш че така да усетиш музиката, че да изтрупнеш целия и да изпаднеш в транс да спре да съществува всичко друго, освен музиката и вокала/ако има такъв/ ... ако не можеш да усетиш тази музика, тя просто не е за теб..

МОЛЯ ВИ, НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ ТРАНСА В КОМЕРС

Ne mi gi govori na men teq. Ne e istinska muzika. V napravqneto i ne e vkaran nito edin ISTINSKI instrument. Vsichko e Fake. Chuvstvai si q, ne sym kazala che e losha muzika, no opredeleno ne e istinska, hahaha.

Истински инструмент? както китарата е истинска, така и синтезатора.. и дръм машината, не ме учи кое е истинско и кое не, защото просто не си права.. не ми се спори, просто замълчи и до там..

Ti ideq imash li kakvo e drum machine? Tova istinsko li e?! A sintezatora? Ne.
Az li ne sym prava? Aide da vidim koi znae kakvo e istinsko i kakvo ne. Ama vie vinagi se stremite kym izkustvenoto nali... izkustveni cvetq, izkustveni kosi, izkustveni emocii.

Glupaviqt ti trans e edno bum-bum, koeto vseki moje da si sytvori na kompa vkyshti. Za tva ne se iziskva nito talant, nito umenie v neshto. Nqma nishto istinsko v nego. Syzdaden e ne za da izrazqva nechii emocii, kakto ISTINSKATA MUZIKA, a za da dade nqkoi lev na syzdatelite na pesnite i da napravi tezi poslednite izvestni.

Az razlika mejdu dve trans parcheta ne vijdam. Da, moje bi q ima, no bazata na koqto e izgradeno vsichko e ednakva. Glupav shum.

Oshte malko shte mi kajesh, che Kameliq e estestveno krasiva i che komputrite sa dar ot prirodata. Ne na mene tiq ;)
vai po typo mnenie otdavne bqh 4el zleee si ama qko zle sintezatora ne bil istinski mi miraj li e kato kompa ne e dar ot prirodata kitarata da ne bi da e i dve sa izmisleni ot 4oveka ae ko si haba dumite i az za teb prosto si zle ai 4a0 da si jiva i zdrava ama leko mace 4e si typa kato krava are mir

Bolt_f
07-09-2008, 01:56
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)


Izvinqvai, no transyt e vsichko, no ne i istinska muzika.

Напротив.. за теб може да не е истинска музика.. но ти просто не можеш да я почувстваш така както аз я чувствам.. с ваичките си сетива, да я почувстваш че така да усетиш музиката, че да изтрупнеш целия и да изпаднеш в транс да спре да съществува всичко друго, освен музиката и вокала/ако има такъв/ ... ако не можеш да усетиш тази музика, тя просто не е за теб..

МОЛЯ ВИ, НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ ТРАНСА В КОМЕРС

Ne mi gi govori na men teq. Ne e istinska muzika. V napravqneto i ne e vkaran nito edin ISTINSKI instrument. Vsichko e Fake. Chuvstvai si q, ne sym kazala che e losha muzika, no opredeleno ne e istinska, hahaha.

Истински инструмент? както китарата е истинска, така и синтезатора.. и дръм машината, не ме учи кое е истинско и кое не, защото просто не си права.. не ми се спори, просто замълчи и до там..

Ti ideq imash li kakvo e drum machine? Tova istinsko li e?! A sintezatora? Ne.
Az li ne sym prava? Aide da vidim koi znae kakvo e istinsko i kakvo ne. Ama vie vinagi se stremite kym izkustvenoto nali... izkustveni cvetq, izkustveni kosi, izkustveni emocii.

Glupaviqt ti trans e edno bum-bum, koeto vseki moje da si sytvori na kompa vkyshti. Za tva ne se iziskva nito talant, nito umenie v neshto. Nqma nishto istinsko v nego. Syzdaden e ne za da izrazqva nechii emocii, kakto ISTINSKATA MUZIKA, a za da dade nqkoi lev na syzdatelite na pesnite i da napravi tezi poslednite izvestni.

Az razlika mejdu dve trans parcheta ne vijdam. Da, moje bi q ima, no bazata na koqto e izgradeno vsichko e ednakva. Glupav shum.

Oshte malko shte mi kajesh, che Kameliq e estestveno krasiva i che komputrite sa dar ot prirodata. Ne na mene tiq ;)
vai po typo mnenie otdavne bqh 4el zleee si ama qko zle sintezatora ne bil istinski mi miraj li e kato kompa ne e dar ot prirodata kitarata da ne bi da e i dve sa izmisleni ot 4oveka ae ko si haba dumite i az za teb prosto si zle ai 4a0 da si jiva i zdrava ama leko mace 4e si typa kato krava are mir

S edno semplo "ha-ha-ha" shte otvyrna na premydriq ti post.

SpAcE_LaDy
07-09-2008, 06:56
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)


Izvinqvai, no transyt e vsichko, no ne i istinska muzika.

Напротив.. за теб може да не е истинска музика.. но ти просто не можеш да я почувстваш така както аз я чувствам.. с ваичките си сетива, да я почувстваш че така да усетиш музиката, че да изтрупнеш целия и да изпаднеш в транс да спре да съществува всичко друго, освен музиката и вокала/ако има такъв/ ... ако не можеш да усетиш тази музика, тя просто не е за теб..

МОЛЯ ВИ, НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ ТРАНСА В КОМЕРС

Ne mi gi govori na men teq. Ne e istinska muzika. V napravqneto i ne e vkaran nito edin ISTINSKI instrument. Vsichko e Fake. Chuvstvai si q, ne sym kazala che e losha muzika, no opredeleno ne e istinska, hahaha.

Истински инструмент? както китарата е истинска, така и синтезатора.. и дръм машината, не ме учи кое е истинско и кое не, защото просто не си права.. не ми се спори, просто замълчи и до там..

Ti ideq imash li kakvo e drum machine? Tova istinsko li e?! A sintezatora? Ne.
Az li ne sym prava? Aide da vidim koi znae kakvo e istinsko i kakvo ne. Ama vie vinagi se stremite kym izkustvenoto nali... izkustveni cvetq, izkustveni kosi, izkustveni emocii.

Glupaviqt ti trans e edno bum-bum, koeto vseki moje da si sytvori na kompa vkyshti. Za tva ne se iziskva nito talant, nito umenie v neshto. Nqma nishto istinsko v nego. Syzdaden e ne za da izrazqva nechii emocii, kakto ISTINSKATA MUZIKA, a za da dade nqkoi lev na syzdatelite na pesnite i da napravi tezi poslednite izvestni.

Az razlika mejdu dve trans parcheta ne vijdam. Da, moje bi q ima, no bazata na koqto e izgradeno vsichko e ednakva. Glupav shum.

Oshte malko shte mi kajesh, che Kameliq e estestveno krasiva i che komputrite sa dar ot prirodata. Ne na mene tiq ;)
vai po typo mnenie otdavne bqh 4el zleee si ama qko zle sintezatora ne bil istinski mi miraj li e kato kompa ne e dar ot prirodata kitarata da ne bi da e i dve sa izmisleni ot 4oveka ae ko si haba dumite i az za teb prosto si zle ai 4a0 da si jiva i zdrava ama leko mace 4e si typa kato krava are mir

S edno semplo "ha-ha-ha" shte otvyrna na premydriq ti post.

Няма какво да отвръщаш с "едно семпло хахаха"Бонбон, просто защото ти каза истината..
да, наистина синтезатора не е дар от природата, а го е измислил човека , но китарата, гайдата и всичко друго е измислено отново от човека и колкото талант е нужен за да направиш една песен на китара, толкова е нужен и за синтезатора и дръм машината, даже на моменти е много по-трудно.. и съвсем не значи, че не е нужен талант.. това, че ти не разбираш от електронна музика не ме бърка, но мога да ти кажа само, че между 2 транс песни има ОГРОМНА разлика.. особено в транса, където почти всичко се различава от останалото.. имам предвид песните.. виж хауса е др тема.. там базата наистина е една и съща почти, но не и в транса.. може би не правиш разлика м/у хаус и транс? най-верочтно си мислиш, че хауса е транс и затова говориш така..
И това за косите не на мен.. първо не съм смотана чантичка, която си издължава косата изкуствено и кво ли още не.. и изкуствени миглички и глупости.. така че не на мен тия ако обичаш, просто не ми говори глупости като нищо не разбираш.. поне свириш ли на някой ИСТИНСКИ инстумент :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Гаден Метъл
07-09-2008, 09:40
Линкнот, искам да знам, култова метълка ли си със линкинг паркинг и слипкнот и яростното нахвърляне върху транс-слушащите инфидели... :razz:

LINKNOT
07-09-2008, 09:57
Линкнот, искам да знам, култова метълка ли си със линкинг паркинг и слипкнот и яростното нахвърляне върху транс-слушащите инфидели... :razz:

Освен Linkin Park и Slipknot слушам стотици други групи,драги ми Гаден Метъл. Групи като Slayer,Metallica,Deep Purple,Scorpions,Manowar,Godsmack,Hammerfall,Guns` n`Roses ,Kamelot и прочие. И не - не се имам за метълка,но при положение,че слушам И old school метъл (и рок) защо да не го защитя пред някви кукли,които го отричат?

Ти вместо да се заяждаш с мене, драсни един комент` за транса. :P

Bolt_f
07-09-2008, 12:59
идва бе =D> ...ТИЕСТОООООООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


http://img300.imageshack.us/img300/1329/02tiestoflyerbj3.jpg


Кланям се на тези които ще ходят...те са ценители на истинската музика-ТРАНСА! :-) :-) :-)


Izvinqvai, no transyt e vsichko, no ne i istinska muzika.

Напротив.. за теб може да не е истинска музика.. но ти просто не можеш да я почувстваш така както аз я чувствам.. с ваичките си сетива, да я почувстваш че така да усетиш музиката, че да изтрупнеш целия и да изпаднеш в транс да спре да съществува всичко друго, освен музиката и вокала/ако има такъв/ ... ако не можеш да усетиш тази музика, тя просто не е за теб..

МОЛЯ ВИ, НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ ТРАНСА В КОМЕРС

Ne mi gi govori na men teq. Ne e istinska muzika. V napravqneto i ne e vkaran nito edin ISTINSKI instrument. Vsichko e Fake. Chuvstvai si q, ne sym kazala che e losha muzika, no opredeleno ne e istinska, hahaha.

Истински инструмент? както китарата е истинска, така и синтезатора.. и дръм машината, не ме учи кое е истинско и кое не, защото просто не си права.. не ми се спори, просто замълчи и до там..

Ti ideq imash li kakvo e drum machine? Tova istinsko li e?! A sintezatora? Ne.
Az li ne sym prava? Aide da vidim koi znae kakvo e istinsko i kakvo ne. Ama vie vinagi se stremite kym izkustvenoto nali... izkustveni cvetq, izkustveni kosi, izkustveni emocii.

Glupaviqt ti trans e edno bum-bum, koeto vseki moje da si sytvori na kompa vkyshti. Za tva ne se iziskva nito talant, nito umenie v neshto. Nqma nishto istinsko v nego. Syzdaden e ne za da izrazqva nechii emocii, kakto ISTINSKATA MUZIKA, a za da dade nqkoi lev na syzdatelite na pesnite i da napravi tezi poslednite izvestni.

Az razlika mejdu dve trans parcheta ne vijdam. Da, moje bi q ima, no bazata na koqto e izgradeno vsichko e ednakva. Glupav shum.

Oshte malko shte mi kajesh, che Kameliq e estestveno krasiva i che komputrite sa dar ot prirodata. Ne na mene tiq ;)
vai po typo mnenie otdavne bqh 4el zleee si ama qko zle sintezatora ne bil istinski mi miraj li e kato kompa ne e dar ot prirodata kitarata da ne bi da e i dve sa izmisleni ot 4oveka ae ko si haba dumite i az za teb prosto si zle ai 4a0 da si jiva i zdrava ama leko mace 4e si typa kato krava are mir

S edno semplo "ha-ha-ha" shte otvyrna na premydriq ti post.

Няма какво да отвръщаш с "едно семпло хахаха"Бонбон, просто защото ти каза истината..
да, наистина синтезатора не е дар от природата, а го е измислил човека , но китарата, гайдата и всичко друго е измислено отново от човека и колкото талант е нужен за да направиш една песен на китара, толкова е нужен и за синтезатора и дръм машината, даже на моменти е много по-трудно.. и съвсем не значи, че не е нужен талант.. това, че ти не разбираш от електронна музика не ме бърка, но мога да ти кажа само, че между 2 транс песни има ОГРОМНА разлика.. особено в транса, където почти всичко се различава от останалото.. имам предвид песните.. виж хауса е др тема.. там базата наистина е една и съща почти, но не и в транса.. може би не правиш разлика м/у хаус и транс? най-верочтно си мислиш, че хауса е транс и затова говориш така..
И това за косите не на мен.. първо не съм смотана чантичка, която си издължава косата изкуствено и кво ли още не.. и изкуствени миглички и глупости.. така че не на мен тия ако обичаш, просто не ми говори глупости като нищо не разбираш.. поне свириш ли на някой ИСТИНСКИ инстумент :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Da, zanimavam se profesionalno s muzika.

Bolt_f
07-09-2008, 13:02
I mejdu drugoto tova koeto imah predvid za ne-istinskite instrumenti... ok, pogledni go ot druga strana. Ne sym kazala che muzikata ti e losha ili neshto takova, a prosto che se izrazi greshno kato kaza, che e nai-istinska.
Drum machine e imitaciq na istinski drum set, a sintezatora - imitaciq na istinsko piano. Vse oshte li sa ISTINSKI?! Chatna?

Basi ploskite hora, chestno...


Linkin Park tam kakvoto si, ti ako si mislish che si po-interesen/na dylboko se lujesh.

b0Nb0n
07-09-2008, 14:08
vse o6te sa istinski a kolata e imitaciq na karucata ky6tata v koqto jivee6 e imitaciq na pe6terata na pyrvobitnite ama ne vijdam kvo ob6to ima tva s cqlata rabota koe na kvo e imitaciq

Bolt_f
07-09-2008, 14:45
vse o6te sa istinski a kolata e imitaciq na karucata ky6tata v koqto jivee6 e imitaciq na pe6terata na pyrvobitnite ama ne vijdam kvo ob6to ima tva s cqlata rabota koe na kvo e imitaciq

Kolata i kyshtata sa razvitie, ne imitaciq.

TheOtherME
07-09-2008, 14:48
Е, хайде стига, всеки харесва каквото си иска.Оххх, и аз искам да отидааа.... :grin: Трябва усърдно да работя наште тва лято. :o

b0Nb0n
07-09-2008, 15:49
vse o6te sa istinski a kolata e imitaciq na karucata ky6tata v koqto jivee6 e imitaciq na pe6terata na pyrvobitnite ama ne vijdam kvo ob6to ima tva s cqlata rabota koe na kvo e imitaciq

Kolata i kyshtata sa razvitie, ne imitaciq.
a za6to sintezatora da ne e razvitie a ne imitaciq

Bolt_f
07-09-2008, 17:25
vse o6te sa istinski a kolata e imitaciq na karucata ky6tata v koqto jivee6 e imitaciq na pe6terata na pyrvobitnite ama ne vijdam kvo ob6to ima tva s cqlata rabota koe na kvo e imitaciq

Kolata i kyshtata sa razvitie, ne imitaciq.
a za6to sintezatora da ne e razvitie a ne imitaciq

Zashtoto sintezatoryt ne prevyzhojda pianoto v nito edno otnoshenie.

fall_out_girl
07-09-2008, 17:40
ОооО с най-голямо удоволствие бих отишла,но няма как да стане... :(

SpAcE_LaDy
07-09-2008, 20:56
I mejdu drugoto tova koeto imah predvid za ne-istinskite instrumenti... ok, pogledni go ot druga strana. Ne sym kazala che muzikata ti e losha ili neshto takova, a prosto che se izrazi greshno kato kaza, che e nai-istinska.
Drum machine e imitaciq na istinski drum set, a sintezatora - imitaciq na istinsko piano. Vse oshte li sa ISTINSKI?! Chatna?

Basi ploskite hora, chestno...


Linkin Park tam kakvoto si, ti ako si mislish che si po-interesen/na dylboko se lujesh.

хмм.. не.. не съм казала, че е най-истинската, казах просто, че ако не я усетиш не е за теб.. ти явно не я усещаш.. ок.. занимавай се професионално с ИСТИИНСКА :razz: :razz: музика, а аз ще си слушам моята ФАЛШИВА такава :lol: :lol: :lol: :lol:

плоска си ти, миличка

b0Nb0n
07-09-2008, 21:19
vse o6te sa istinski a kolata e imitaciq na karucata ky6tata v koqto jivee6 e imitaciq na pe6terata na pyrvobitnite ama ne vijdam kvo ob6to ima tva s cqlata rabota koe na kvo e imitaciq

Kolata i kyshtata sa razvitie, ne imitaciq.
a za6to sintezatora da ne e razvitie a ne imitaciq

Zashtoto sintezatoryt ne prevyzhojda pianoto v nito edno otnoshenie.
ne go prevuzhojda spored teb

LINKNOT
07-09-2008, 21:22
Linkin Park tam kakvoto si, ti ako si mislish che si po-interesen/na dylboko se lujesh.


Нима си мислиш,че по някакъв начин се съревновавам с теб ??? :shock: :shock: :shock:

Bolt_f
07-09-2008, 21:57
I mejdu drugoto tova koeto imah predvid za ne-istinskite instrumenti... ok, pogledni go ot druga strana. Ne sym kazala che muzikata ti e losha ili neshto takova, a prosto che se izrazi greshno kato kaza, che e nai-istinska.
Drum machine e imitaciq na istinski drum set, a sintezatora - imitaciq na istinsko piano. Vse oshte li sa ISTINSKI?! Chatna?

Basi ploskite hora, chestno...


Linkin Park tam kakvoto si, ti ako si mislish che si po-interesen/na dylboko se lujesh.

хмм.. не.. не съм казала, че е най-истинската, казах просто, че ако не я усетиш не е за теб.. ти явно не я усещаш.. ок.. занимавай се професионално с ИСТИИНСКА :razz: :razz: музика, а аз ще си слушам моята ФАЛШИВА такава :lol: :lol: :lol: :lol:

плоска си ти, миличка

Pyrvoto si mnenie napisah zashtoto avtorkata na temata beshe napisala neshto za "transa, nai-istinskata muzika". No ti qvno taka ili inache ne si razbrala koi za kakvo spori prez cqloto vreme. Posle idi mi se obqsnqvai koi bil plosyk. I kogato nikoi ot vas ne moje da kaje neshto smisleno, ili shte sym ploska, ili krava, ili ne znam si kakvo.
Slabo me interesuva kakvo slushash, kakvo pravish, kolko e istinsko ili falshivo. Kazah, che transyt e vsichko, no ne i istinska muzika oshte v nachaloto.

MILICHKA.


LINKNOT, znam che ne se. Prosto mi e smeshen nikyt ti.

LINKNOT
07-09-2008, 22:05
LINKNOT, znam che ne se. Prosto mi e smeshen nikyt ti.

... и според тебе заради него се правя на интересна ...? Що за разсъждения имаш...? Еми и на мен Bolt_f не ми звучи много прозаично,ама да не издребняваме.

Не,че те интересува,но LINKNOT е съчетание от LINKin Park и SlipKNOT ... Това са ми любимите групи и не ме интересува какво мислиш за тях... 8)

Bolt_f
07-09-2008, 22:25
LINKNOT, znam che ne se. Prosto mi e smeshen nikyt ti.

... и според тебе заради него се правя на интересна ...? Що за разсъждения имаш...? Еми и на мен Bolt_f не ми звучи много прозаично,ама да не издребняваме.

Не,че те интересува,но LINKNOT е съчетание от LINKin Park и SlipKNOT ... Това са ми любимите групи и не ме интересува какво мислиш за тях... 8)


Hahahaha, znam kakvo znachi nikyt ti. Tochno za tova mi e smeshen ;)
Bolt moje bi ne e prozaichno, no si ima vytreshen smisyl. Koito ei takiva kato teb ne mogat da vidqt ;)

LINKNOT
07-09-2008, 22:27
... и все пак знаеш,че не ме вълнува нито ника ти,нито мнението ти за моя,така че дискусията приключи,а и не е хубаво да спамим ... :)

Bolt_f
07-09-2008, 22:30
:lol:

LINKNOT
07-09-2008, 22:32
:lol:


Мир вам! 8-) :-)

bodom_night
07-10-2008, 12:40
ахахахаха ибахти името тесто такоа:D:D:D се тая за мен по све6тенна дата е 4.07.08 когато доидоха кралете whitesnakeeeeeeeeeee wheeen yooou cryyying in theee raaaiiiinnnnn :gring:

davkata
07-10-2008, 13:33
ахахахаха ибахти името тесто такоа:D:D:D се тая за мен по све6тенна дата е 4.07.08 когато доидоха кралете whitesnakeeeeeeeeeee wheeen yooou cryyying in theee raaaiiiinnnnn :gring: а така :smt002


а иначе според мен истинска музика е тази която ще те накараш да пропътуваш половин българия за един концерт (ми 2 билета за влак ако си ученик са 20 лв и то ако си далече от софия кат хванеш сутрина влака от 6 или 7 ще изпуснеш 1 или 2 дена даскало така че не се оплаквайте че не можете да отидете на великия концерт)

а по въпроса дали синтезатора е истински инструмент ще кажа само че единственото което може е да копира звуци и да ги смесва т.е. не може да се твори


повече няма да се унижавам да ви коментирам всеки си слуша своята музика и си я смята за истинска 8)

bux
07-10-2008, 13:47
Зареден с лятно настроение в България стартира уникалния проект Bux4 NET.
Bux4 NET е мястото, където гледането на реклами се превръща в печелившо забавление. Само за 30 секунди, всеки ден, разглеждаш сайтове и печелиш пари. Регистрирай се сега и ще спечелиш веднага!
Кликаш-гледаш-печелиш!
Bux4 NET – печелившото забавление!

SpAcE_LaDy
07-10-2008, 19:43
Миличка.. нещо ми се струва че ЯКО страдаш от комплекси :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: напрао бликаш и се чудиш къде да си ги избиеш.. видя форум и ааайде.. тук ще е :lol: :lol:
мн добре съм разбрала и мн добре знам за какво се спори и това, което казвам не са просто празни приказки.. но твоите са.. като гледам се заяждаш и с Линкнот, което честно казано ти прави доста добра антиреклама.. а и това че се оправдаваш тука пред мен какво си казала и какво не.. само си говори.. аз ако бях убедена че съм права.. а аз съм убедена, че е така.. просто нямаше да се оправдавам.. защото именно това издава несигурността в това, което говориш :) Keеp doing it! Кефиш ме.. :lol: :lol: дъсчице малка :)

"а иначе според мен истинска музика е тази която ще те накараш да пропътуваш половин българия за един концерт"
аха, именно..
и това, което ти каза Davka е така.. и не случайно 40 човека пътуваха до Букурещ за най-великото парти.. това на Armin van Buuren.. и пак към Bolt.. може би всички тези хора не разбират от музика и напразно са изминали 8 часовия път до Букурещ тамън 2 пъти, може би напразно ги е валял 2 часа пороемн дъжд? НЕ! После се върнаха всички много по-доволни и много по-истински от това преживяване, така че преди да говориш добре си направи изводите.. дъсчице

Bolt_f
07-10-2008, 23:03
:lol: :lol: :lol:

SpAcE_LaDy
07-11-2008, 17:21
:lol: :lol: :lol:

Добре че са емотиконите, за да скрият истинското ти изражение на лицето в момента, в който си ги написала.. и пак добре, че просто замълча :) Айде със здраве

antifreeze
07-11-2008, 18:01
Линкнот, искам да знам, култова метълка ли си със линкинг паркинг и слипкнот и яростното нахвърляне върху транс-слушащите инфидели... :razz:

Освен Linkin Park и Slipknot слушам стотици други групи,драги ми Гаден Метъл. Групи като Slayer,Metallica,Deep Purple,Scorpions,Manowar,Godsmack,Hammerfall,Guns` n`Roses ,Kamelot и прочие. И не - не се имам за метълка,но при положение,че слушам И old school метъл (и рок) защо да не го защитя пред някви кукли,които го отричат?

Ти вместо да се заяждаш с мене, драсни един комент` за транса. :P чакай чакай малко....от къде тези смели предпложения 'кукли' и... честно да ти кажа не виждам кой го е нападал че изобщо си тръгнала да го защитаваш :lol: не че нещо ама изведнъж се появяваш с гръм и трясък и сееш раздор в темата :D .....не че лошо :oops: ама чак пък толкова ....и не помня темата да се е казвала "драсни комент` за транса"

LINKNOT
07-11-2008, 20:53
чакай чакай малко....от къде тези смели предпложения 'кукли' и... честно да ти кажа не виждам кой го е нападал че изобщо си тръгнала да го защитаваш :lol:








Не можете да отречете,че рокът е по-истинска и по-дълбокочувствена музика от тая,която правят прословутите ви DJ-ейчета

хмм.. всъщност МОГА.. и то прекалено смело мога да го твърдя и не без основание, няма значение дали ще е Тиесто, AvB, PvD, JOC, A&B или който и да се друг ВЕЛИК DJ..

moon_flower
07-11-2008, 21:45
Баси яката тема. :D Човека си сподели, че се кефи на Тиесто и стана скандал.И все пак съм на мнението на LINKNOT :D Шот и аз ги харесвам тия групи. :D Никой да не ми се кара,исках само малко да поспамя. :D

drun-drun!
07-12-2008, 07:13
Жалко че няма да мога да отида,иначе Tiesto е супер....Поздравче Tiesto-Lethal Industry

drun-drun!
07-12-2008, 07:16
LIKNOT слушаш и LP и Metallica и двете групи секи ден....Ако е така нямам думи да слушаш някви Нео-Метъли и една от най-великите групи в музиката

antifreeze
07-12-2008, 10:30
Linknot...дете на природата....ако ми прочетеш още няколко пъти малко по-съсредоточено поста току виж си разбрала какво имах предвид....обърно малко внимание само на факта че преди ти да се появиш думата метъл или рок изобщо не е споменавана...нормално е когато ти ги нападнеш те да ти отвърнат ....и единственото логично нещо което ми идва е това че ти работиш на принципа "атаката е най-добрата защита" :-|

skatemore
07-12-2008, 10:58
сигурен съм че на повечето тука не им харесва музиката на тоо хамстер ама нали е модерно да се слуша и я слушат

PoLiToOo
07-12-2008, 13:38
А аз се чудя защо още не си ми предложила песни,които са по-велики от изброените от мен..? Нали можела да ми се завие главата от вокалите ... искам да чуя. :)


Ама ти яко си се озлобила против транса и за сега не виждам смисъл да ти доказвам каквото и да било, защото мнението ти няма да е обективно. Не държа да харесаш транса-продължавай да си слушаш там каквото ти харесва, но не ми натрапвай идеята да сравнявам метъл и транс..просто забрави! :-P :-P


П.П. Пак не се заяждам :razz: :razz: :razz:

b0Nb0n
07-12-2008, 14:50
сигурен съм че на повечето тука не им харесва музиката на тоо хамстер ама нали е модерно да се слуша и я слушат
da prav si na men ne mi haresva osobeno i ne sym kazal 4e 6te otida ama tva si elektronen stil i onaq kato nerejda narejda si4ki dj se edno razbira6 li

alehole
07-12-2008, 18:49
Няма да го пропусна :grin: :grin: :grin:
Хах и аз .. определеноооо :-P

FuckiNg DreAm ' Dess <
07-12-2008, 19:07
:lol: :lol: :lol:
Да,наистина няма място за сравнение!!! Хауса,техното и другите подобни не струват. :smt012

+100000000000000000000000000000000000000 :) :o

Оставете Дени намира! Момичето си е супер право ;) :x

LINKNOT
07-12-2008, 21:37
:lol: :lol: :lol:
Да,наистина няма място за сравнение!!! Хауса,техното и другите подобни не струват. :smt012

+100000000000000000000000000000000000000 :) :o

Оставете Дени намира! Момичето си е супер право ;) :x


Thanks :-) , но не е необходимо да ме защитаваш пред хора с различен светоглед от нашите. :)


LIKNOT слушаш и LP и Metallica и двете групи секи ден....Ако е така нямам думи да слушаш някви Нео-Метъли и една от най-великите групи в музиката

Не си ти човека,който да ми казва какво да слушам. Да не говорим,че познавам хора,слушащи както Metallica,така и Азис. Кво ще кажеш за тях?


Към antifreeze - Смяташ,че аз съм нападнала и съм почнала да оплювам наред първа?





25-ти юли е по-як ден. Тиесто е скучен и мелодийките му са кухи.


какво ми сравняваш Тиесто с Металика :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Да,наистина няма място за сравнение!!! Хауса,техното и другите подобни не струват. :smt012
(и все пак това си остава мое мнение)

не струват,щото си задръстена и не знаеш как да избухваш на тая музика... няма друга музика,която да ти предложи такова разбиване.
електронната музика е музиката на бъдещето. такива разни простотии като метъл и т.н. лека-полека загиват...

После никой нищо не бил казал против моята музика и съм тръгнала да храня ей така,за кеф ... :o



А аз се чудя защо още не си ми предложила песни,които са по-велики от изброените от мен..? Нали можела да ми се завие главата от вокалите ... искам да чуя. :)


Ама ти яко си се озлобила против транса и за сега не виждам смисъл да ти доказвам каквото и да било, защото мнението ти няма да е обективно.

Ти това го знаеше преди да ми кажеш,че имало тооолкова велики транс парчета,от които свят щело да ми се завие ...


Мисля да спра да спамя и да развалям темата повече. Който каквото слуша. Мир да има,хората са различни и това прави света приятно място за живеене! (това вече го бях споменала тук...) Айде със здраве. :-)

NaughtyWhisper
07-12-2008, 23:53
Айде в късните часове на ноща да се изкаже и един фен на рап музиката :lol:

LINKNOT както ти твърдиш че не могат да ти натрапват музиката си, така и ти не можеш да натрапваш своята. Много от мненията в тази тема бяха безмислени...както обикновенно става в такива теми :)

Bolt_f твърденията ти за истинските и фалшивите инструменти са глупост. Със същият успех аз мога да твърдя че електрическата китара е ФАЛШИВА, защото първо се е появила класическата нали? Не съм ли прав?

Space_Lady изписа доста смислени неща, поздравления за което :) , но не намирам смисъл в спора който водиш. Слушай каквото ти е на сърце. Винаги ще има хора, които ще оплюват музиката която слушаш.
Нали знаеш..всеки си мисли че знае как другият трябва да живее живота си... и на там си знаете :)

Преди да започнете да ме оплювате, като човек който не разбира и грам от музика...което ще стане :) , мога да ви кажа че слушам и Тиесто и Металика. И не само тях..предпочитам рап музиката, но това значи ли че трябва да започна да оплювам всичко друго?

Имаше още доста смешни коментари, но ще ви спестя мойте собствени :)

Едва ли много хора ще прочетат това мнение.. но ми се пишеше :)

SpAcE_LaDy
07-13-2008, 12:47
Айде в късните часове на ноща да се изкаже и един фен на рап музиката :lol:

LINKNOT както ти твърдиш че не могат да ти натрапват музиката си, така и ти не можеш да натрапваш своята. Много от мненията в тази тема бяха безмислени...както обикновенно става в такива теми :)

Bolt_f твърденията ти за истинските и фалшивите инструменти са глупост. Със същият успех аз мога да твърдя че електрическата китара е ФАЛШИВА, защото първо се е появила класическата нали? Не съм ли прав?

Space_Lady изписа доста смислени неща, поздравления за което :) , но не намирам смисъл в спора който водиш. Слушай каквото ти е на сърце. Винаги ще има хора, които ще оплюват музиката която слушаш.
Нали знаеш..всеки си мисли че знае как другият трябва да живее живота си... и на там си знаете :)

Преди да започнете да ме оплювате, като човек който не разбира и грам от музика...което ще стане :) , мога да ви кажа че слушам и Тиесто и Металика. И не само тях..предпочитам рап музиката, но това значи ли че трябва да започна да оплювам всичко друго?

Имаше още доста смешни коментари, но ще ви спестя мойте собствени :)

Едва ли много хора ще прочетат това мнение.. но ми се пишеше :)

Аз го прочетох :) Евала, пич! Не знам мненията ми колко са били смислени, но много се дразня на хора с кашаци.. хора, които не приемат другата музика и ми говорят кое е инстинско, кое не е.. някви хора, които не харесват Тиесто.. ми ок, като не харесват Тиесто да не пишат в темата.. Най-смвшното ми е, че именно тези хора а и не само те си мислят, че слушат House.. а Тиесто всъщност прави Транс.. и то ъплифтинг, до прогресив.. в смисъл ниюо общо с хауса..
аз също слушам и рап.. основната ми страст е транса и именно затова споря така настървено на моменти, защото това ми е любимата музика и държа да изясня всичко на заблудените хора в тази област :)
иначе танцувам хип-хоп, брейкденс, слушам рап и хип-хоп, не мога да кажа че съм от най-просветените в тази област, но това не значи че не мога да го слушам в крайна сметка :)
Но ме изкефи как с точно по 1 изречение им каза точно това, което аз се опитвам да им обясня от 100 години.. За което ЕВАЛА :)
Радваш :)

antifreeze
07-13-2008, 20:49
такаа...значи с теб може и да се разберем но само ако ми прочиташ постовете поне по 2-3 пъти докато ми схванеш идеята :-D ...и да за моманта само доказа това което казвах....щом смяташ че написаното от това поли е нападка....значи проблема е твой :-| ...пак напомням темата не е да драснем комент за транса и последно (с риск да се повторя) нормално е да ти отвърнат

elena_k
07-17-2008, 01:01
И`тс ол абаут транс мюсик! TrAnCe MusiC is The FuturE, thAt is not just boom boom boom..it`s feel like no one music it`s not music it`s feel ... feeling like unique ...like u can fly...like somebody else in your skin!:))


Само тва мога да кажа на всички,които оплюха транс-а :wink:
П.П. След като не ви харесва Тиесто и транса,защо изобщо се занимавате да пишете в темата ? И на тази,дето искаше да й кажат някви песни .. нямам коментар просто ... това,че ти харесваш тези песни,не значи нищо!!! А и какво си тръгнала да ни убеждаваш,че рок-а е по-велика и истинска музика от транс-а ?! Нали се сещаш : Който е прав няма какво да доказва.

LINKNOT
07-17-2008, 02:04
И на тази,дето искаше да й кажат някви песни .. нямам коментар просто ... това,че ти харесваш тези песни,не значи нищо!!! А и какво си тръгнала да ни убеждаваш,че рок-а е по-велика и истинска музика от транс-а ?! Нали се сещаш : Който е прав няма какво да доказва.

Така е,а който е "крив" НЕ МОЖЕ да го докаже. :-)

NaughtyWhisper
07-17-2008, 12:19
И на тази,дето искаше да й кажат някви песни .. нямам коментар просто ... това,че ти харесваш тези песни,не значи нищо!!! А и какво си тръгнала да ни убеждаваш,че рок-а е по-велика и истинска музика от транс-а ?! Нали се сещаш : Който е прав няма какво да доказва.

Така е,а който е "крив" НЕ МОЖЕ да го докаже. :-)

Обори моят предишен пост. Не го пренабрегвай!

И няма как да ти посочи по-велики песни, при положение че ти не харесваш тази музика..айде помисли малко. Каквито и песни да ти даде ще кажеш че са боклук. Не говорим за обективно мнение. Ти си тази която се опитва да наложи музиката си ако не го забелязваш.

sensationwhite
01-10-2009, 09:07
не мисля, че има съмнение. че Тиесто е най великия...

CtrlAltDel
01-10-2009, 11:11
не мисля, че има съмнение. че Тиесто е най великия...
Няма най-велики..

Не слушам хаус, но е страхотно, че известни изпълнители идват в България. Независимо от стила. Радвам се за феновете, защото чувството да видиш/чуеш любимците си е невероятно. Дано и 2009 бъде успешна концертна година (поне откъм метъл започна дооооста добре).

darla
01-25-2009, 08:06
i segaaa....TIESTO idva v Bucharest na 21vi mart.Az lichno mislq,4e PONE za men tova 6te bude partyto na godinata,a 2010-molq,White Sensation suvsem blizo do nas-BELGRAD!E kak da ne se sabudi6 s usmivka! :-)

kudrev
01-25-2009, 11:33
Не струва...

darla
01-25-2009, 12:17
^super.Dobre,4e ti "SI" faktora,opredelq6t dali struva ili ne! :razz:

LINKNOT
01-25-2009, 12:23
Дарло,ще проумееш ли някога,че хората са различни? Спри да пишеш след всеки,който е казал негативно мнение за Тиесто. Примири се ве маа му стара!

darla
01-25-2009, 12:33
sled katoima razli4no mnenie nujno li e da pi6e v temata.Nali ne go haresva!Takova kategori4no mnenie kato "ne struva" ne e za tuk.Toi kakuv e -sudnik.Ako az trqbva da se izkaza za muzikata,koqto toi haresva bih kazala "zspored men ili "moeto mnenie e".Aide vsqka jaba da si znae giola i da ne se izkazvate kato Gozpod,a?!

LINKNOT
01-25-2009, 15:06
Единственият,който се вживява като господ в момента,си ти.

kudrev
01-25-2009, 19:15
sled katoima razli4no mnenie nujno li e da pi6e v temata.Nali ne go haresva!Takova kategori4no mnenie kato "ne struva" ne e za tuk.Toi kakuv e -sudnik.Ako az trqbva da se izkaza za muzikata,koqto toi haresva bih kazala "zspored men ili "moeto mnenie e".Aide vsqka jaba da si znae giola i da ne se izkazvate kato Gozpod,a?!

Ти ще ми кажеш къде да пиша :d

Motion
01-25-2009, 20:33
ide vsqka jaba da si znae giola i da ne se izkazvate kato Gozpod,a?!

EPIC FAIL
---
Всяква лека електронна музичка, като транс, хаус, техно и прочие такива смехотворни, съкс хард.

Тва си е само мое мнение обаче..

SofiaRegularCunt, O.o

TellMeYourName
01-25-2009, 20:38
Всяква лека електронна музичка, като транс, хаус, техно и прочие такива смехотворни, съкс хард.

Тва си е само мое мнение обаче..
споделям ;-)

RiseGirl
01-25-2009, 20:43
ахъм ама отдавна си замина :-|