PDA

View Full Version : сладката мъка на любовта или тежък товар?



dasiq
07-04-2008, 06:00
Zdraveite!Imam edin maluk problem.Az sum na 17,a priqtelq mi e na 31.Kogato se zapoznaxme toi mi kaza 4e si ima priqtelka ot 3 godini,no mnogo se karali,tq bila ot drugiq krai na Bulgariq i rqdko se vijdat,izneverqval i e dosta puti.az neznam za6to no si pomislix 4e sa pred razdqla i e samo vupros na vreme da se razdelqt,no ne stana taka.tq mu zvuni po vsqko vreme,dori kogato se lubim i toi i otvru6ta :-#kazva 4e q obi4a :-# ,no se karat mnogo naistina,a dori ne sa zaedno fizi4eski.sled vreme mi kaza 4e tq vsu6tnost mu e godenica i rano ili kusno 6te se ojenqt.i re6ixme kogato tova stane pak da budem zaedno.no tejuk e krusta na lubovnicata...toi me obi4a,a az nego 100 puti pove4e :) obi4am go s cqloto si su6testvo i toi ne vednuj mi go e pokazval .v posledstvie i nie zapo4naxme da se karame dosta zaradi moqta revnost ne samo ot godenicata mu revnuvam,a i ot vsi4ki jeni,koito go doblijat.i imam povod za revnost,naistina,ne 4e e spal s nqkoq,no ima mnogo flirtove,koito me dovur6vat.priqtelkite mi do edna mi kazvat da go zareja i za tova ne izlizam ve4e s tqx.ne bix go zarqzala nikoga.toi e angel4e,no e dosta oburkan i toi-ne go vinq za tova.zapozna me s roditelite si :) vodi me navsqkude s nego,dori bqxme kolegi izvestno vreme.toi mi dava sigurnost,lubov...ne moga bez nego...nqmam konkreten vupros-prosto iskam da spodelq s nqkogo,za6toto naistina nqma s kogo.pi6ete mi kakvo mislite.dali mogat da se obi4at 2 jeni ili ne

Модерирано от Бандитка
т.7

MoonAngel
07-04-2008, 06:14
Намери си 40 годишен. При всички случай ще те обича повече. Нямам думи просто, какви хора сте вие? Ти толкова ли не можеш да стоплиш, че само те използва? И какво като ти е казал, че те обича. Всеки може да го каже, а един 30 годишен мъж го казва с лекота. Не знам друго какво да ти кажа. Помисли си заслужава ли си да си кофата му за отпадъци

xXxScreamxXx
07-04-2008, 08:04
Съгласна съм с Moon Angel

А по дяволите кфа е тая анкета ?! :? :o

fuck_me_pls
07-04-2008, 08:09
Намери си 40 годишен. При всички случай ще те обича повече. Нямам думи просто, какви хора сте вие? Ти толкова ли не можеш да стоплиш, че само те използва? И какво като ти е казал, че те обича. Всеки може да го каже, а един 30 годишен мъж го казва с лекота. Не знам друго какво да ти кажа. Помисли си заслужава ли си да си кофата му за отпадъци

+1 Хванала си се с неподходящ!!

P.S-Анкетата е повече от оригинална :lol: :D :razz:

Wrathchild
07-04-2008, 08:27
О боже... ти зле ли си или да, че да не загрееш, че за него си никоя? И че си просто ВТОРАТА?

kPuCkA
07-04-2008, 08:29
Хм...доста яка ситуация...сигурно ще се чувстваш перфектно,когато те се оженят,създадат си дом,деца...а ти да си третата цигулка в оркестъра...по-добре се осъзнай от сега,докато не е прекалено късно.

WindfaLL
07-04-2008, 09:28
нееееее...не може да има такива хора..вижж..ти не си виновна..на всеки човек може да се случи да е рядко тъп..а за сметка на тофа и заблуден..не мога обаче да разбера какво обаче какво очакваш да те посъветваме..Да продължаваш да му ходиш по гъза ли??? :X

w0sh
07-04-2008, 09:31
6(бях написал 5-ти ) септември също е национален празник (съединение на България).

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-04-2008, 09:39
Хах, чак е забавно колко добре си е изиграл картите и те е оплел в мрежите си. Първо, откъснал те е от приятелите ти - единствените, които биха ти дали безпристрастен съвет за твоето добро. Второ, явно е, че годеницата му не му е достатъчна, за да начеше егото си - мъжкото его. Трябва му млада любовница, за да му доказва, че още го бива и с млади гаджета. Показал ти е внимание, което явно и двамата бъркате с любов - с чувство, което той едва ли изпитва дори към годеницата си. Мисля така, защото едва ли някой, който истински обича друг, би му изневерявал - по-скоро той има нужда от нея в някакъв аспект от живота си, а където не става, той си хваща друга.
Моят съвет е да го зарежеш, независимо какво ти казва, че чувства към теб. Дори наистина да изпитва нещо дълбоко, с такъв кръшкач нямаш работа, защото рано или късно ще постъпи с теб така, както с годеницата си сега.

soul1199
07-04-2008, 09:44
nqma smisal da si s nego,samo se zamisli toi ,kat se ojeni,ti,kude 6e si v cqlata sityaciq,prosto 6e vi izpolzva i dvete,po-dobre go zareji i ne my misli 8) a i,kva e taq anketa,omg,kvo ob6o ima s tva 8)

prettyIdeath
07-04-2008, 09:48
Мм идеално.. явно ти харесва да бъдеш "другата" ... и да я заместваш в леглото, защото просто нея я няма...

sladkish_14
07-04-2008, 09:51
Еми това е!Понякога се обиждаме,че ни наричат курви,ама си е така.Не знам ти дали си на 13 или 17,но си по тъпа и от 13 годишна.Как може да те люби и ЖЕНА МУ да му се обади и да й каже обичам те пред теб и ти да останеш в леглото :? :shock: Това е тъпо,аз бих си тръгнала и никога повече няма да се върна.И какъв е тоя тъп педал,че да запознава 17 годишна пикла с родителите си при положение,че има годеница?! :-x И с какъв акъл ти се караш с приятелките си,заради този :? Само една кучка може да ходи с женен мъж..пфффффффф :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :?

kPuCkA
07-04-2008, 09:51
5 септември също е национален празник (съединение на България).Кажи ми,че се шегуваш...

w0sh
07-04-2008, 09:54
5 септември също е национален празник (съединение на България).Кажи ми,че се шегуваш...

ОФ аз съм написал 5-ти, пък тое на 6-ти ... глупав съм.
22 септември също е празник.

sladkish_14
07-04-2008, 09:55
И що за анкета е това?!Ти наистина си МНОГО "глупава" :o

kPuCkA
07-04-2008, 16:01
5 септември също е национален празник (съединение на България).Кажи ми,че се шегуваш...

ОФ аз съм написал 5-ти, пък тое на 6-ти ... глупав съм.
22 септември също е празник.That's right... ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-04-2008, 22:11
оуу ужас .. нз как наистина му позволяваш тя да му звъни докато се "любите" и тои да и казва че я обича и ти да си оставаш в леглото .. използва те рано или късно ще го проумееш :shock:

xaxa
07-04-2008, 22:17
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: MNOGO QKA TEMA :D :D :D :D :D javascript:emoticon(':grin:'):P :P 8-) :o :-x :) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

smal_girl
07-05-2008, 21:34
mda kogato 4ovek e vluben vinagi var6i gluposti am moq savet e da go ostavi6 tozi jenkar ne si zaslujava da strada6 za nego nego li vijda6 toi te izpolzva nai -dobre go ostavi i si nameri nqkoi po podhodq6t za teb za6toto ne si zaslujava da starda6 za edin 31 godi6en glupak toi napravo si izliza pedofil

Whyniser
07-05-2008, 21:52
По темата: Любовта винаги си има своите добри и лоши неща.Такова чувство като да изпитваш щастие,радост, без мъка и болка няма да намериш. :-o

Chrissie
07-05-2008, 21:58
Да ти кажа честно...Две жени да играят ролята на една...Невъзможно!Не може да твърди,че ви обича и двете. :? Едната винаги свири втора цигулка и е маловажната.А другата винаги заема първото място и е лидерката.Признавам,този добре те оплел.Радвам се,че го обичаш,браво,много хубаво!Но сигурна ли си,че и той изпитва същото към теб?Дали пък не се заблуждаваш,че го доказва,заради някакви фалшиви жестове?Ако той те обичаше,щеше да остави другото момиче и да бъде с теб.Но той не!Предпочел е да бъде и с двете.Нима си готова да го делиш с друга?Не мисля! :? Извинявай,че те наранявам толкова жестоко,но истината боли.Според мен,трябва да застанеш пред него и да му поставиш така нещата:ако те обича достатъчно,да го докаже,както му е ред,но ако ли не,да си ходи у дома.Знам,че ще ти е много трудно,щом чувствата ти са чак толкова силни,но според мен,това е правилният начин.
Успех! \:D/ Дано вземеш правилното решение. :)
ПС:Ах,и щях да забравя.Лошо правиш,като отблъскваш приятелите си и поставя него на първо място.Любовта заема важно място,но не забравяй и приятелството.Защото ако нещата не се развият по твоя план,ще имаш нужда от рамо,но рамото няма да го има.Трябва да се научиш да цениш приятелите си. :)

cinderella_gugutka
07-05-2008, 22:58
милууу,ти си страшно заблудено!!!незн колко те оби4а,но ти не можеш цял живот да тър4иш подир него,а дой да си е женен,да си има деца а ти кво???само ще се измъ4ваш и ... просто не ти го пожелавам :( незн къде ти е бил ъкъла да се забъркаш с него :?

Sladuranka :)
07-06-2008, 18:12
Хах, чак е забавно колко добре си е изиграл картите и те е оплел в мрежите си. Първо, откъснал те е от приятелите ти - единствените, които биха ти дали безпристрастен съвет за твоето добро. Второ, явно е, че годеницата му не му е достатъчна, за да начеше егото си - мъжкото его. Трябва му млада любовница, за да му доказва, че още го бива и с млади гаджета. Показал ти е внимание, което явно и двамата бъркате с любов - с чувство, което той едва ли изпитва дори към годеницата си. Мисля така, защото едва ли някой, който истински обича друг, би му изневерявал - по-скоро той има нужда от нея в някакъв аспект от живота си, а където не става, той си хваща друга.
Моят съвет е да го зарежеш, независимо какво ти казва, че чувства към теб. Дори наистина да изпитва нещо дълбоко, с такъв кръшкач нямаш работа, защото рано или късно ще постъпи с теб така, както с годеницата си сега.


oooo da..napulno sum saglasna..OMG zashto mu vqrvash izobshto

SunShinePearl
07-06-2008, 21:06
toi e angel4e luda li si :lol: :shock:
ako ti si mu lubovnica,toi 6te si nameri 2-ra na tebe da izneverqva na toq 4ovek qvno takuv mu e haraktera zakakvo 6te si trovi6 jivota i nervite s takova laino to ne zaslujava dori obi4!!!Po burzo iz4ezvai ot teq filmi momi4e ina4e 6te zatune6 mn ama mn!!!

dark_angel_7813
07-06-2008, 21:15
Намери си 40 годишен. При всички случай ще те обича повече. Нямам думи просто, какви хора сте вие? Ти толкова ли не можеш да стоплиш, че само те използва? И какво като ти е казал, че те обича. Всеки може да го каже, а един 30 годишен мъж го казва с лекота. Не знам друго какво да ти кажа. Помисли си заслужава ли си да си кофата му за отпадъци


+1 :) :) :) Съгласна съм :) :) :) :)

PePeLePew
07-06-2008, 22:17
абе мацка ти фред ли си ?Не може ли да се усетиш че те използва и рано или късно ще те зареже.А тогава какво ще правим?А може и да изглеждаш като парцал вече и тогава едва ли някой свестен тип ще се заинтересува от теб а твоя любовник ще си намери друга още по-млада и по-злаблудена от теб

Jeuelle
07-07-2008, 00:12
Zdraveite!Imam edin maluk problem.Az sum na 17,a priqtelq mi e na 31.Kogato se zapoznaxme toi mi kaza 4e si ima priqtelka ot 3 godini,no mnogo se karali,tq bila ot drugiq krai na Bulgariq i rqdko se vijdat,izneverqval i e dosta puti.az neznam za6to no si pomislix 4e sa pred razdqla i e samo vupros na vreme da se razdelqt,no ne stana taka.tq mu zvuni po vsqko vreme,dori kogato se lubim i toi i otvru6ta :-#kazva 4e q obi4a :-# ,no se karat mnogo naistina,a dori ne sa zaedno fizi4eski.sled vreme mi kaza 4e tq vsu6tnost mu e godenica i rano ili kusno 6te se ojenqt.i re6ixme kogato tova stane pak da budem zaedno.no tejuk e krusta na lubovnicata...toi me obi4a,a az nego 100 puti pove4e :) obi4am go s cqloto si su6testvo i toi ne vednuj mi go e pokazval .v posledstvie i nie zapo4naxme da se karame dosta zaradi moqta revnost ne samo ot godenicata mu revnuvam,a i ot vsi4ki jeni,koito go doblijat.i imam povod za revnost,naistina,ne 4e e spal s nqkoq,no ima mnogo flirtove,koito me dovur6vat.priqtelkite mi do edna mi kazvat da go zareja i za tova ne izlizam ve4e s tqx.ne bix go zarqzala nikoga.toi e angel4e,no e dosta oburkan i toi-ne go vinq za tova.zapozna me s roditelite si :) vodi me navsqkude s nego,dori bqxme kolegi izvestno vreme.toi mi dava sigurnost,lubov...ne moga bez nego...nqmam konkreten vupros-prosto iskam da spodelq s nqkogo,za6toto naistina nqma s kogo.pi6ete mi kakvo mislite.dali mogat da se obi4at 2 jeni ili ne

Модерирано от Бандитка
т.7

Не ти е леко , знам.
Но да си другата ...
това е предателство не само към Нея , но и към теб
Унижаваш се много ....

AnChItOoOo
07-07-2008, 07:00
ОфФфФФфФ вече чак не ми се отговаря на тъпите теми....просто не знам как може да му вярваш на тоя :?

Jeuelle
07-11-2008, 13:07
ОфФфФФфФ вече чак не ми се отговаря на тъпите теми....просто не знам как може да му вярваш на тоя :?

Тук си само от Април , а вече ти писна....

malka_diva4ka
07-11-2008, 14:05
абе мацка ти фред ли си ?Не може ли да се усетиш че те използва и рано или късно ще те зареже.А тогава какво ще правим?А може и да изглеждаш като парцал вече и тогава едва ли някой свестен тип ще се заинтересува от теб а твоя любовник ще си намери друга още по-млада и по-злаблудена от теб

+1 za jalost e tka

Remini
07-11-2008, 15:09
31-17=14 :shock:
Вземи премисли ситуацията и бъдещето си !

mimka_1987
07-11-2008, 21:56
Намери си 40 годишен. При всички случай ще те обича повече. Нямам думи просто, какви хора сте вие? Ти толкова ли не можеш да стоплиш, че само те използва? И какво като ти е казал, че те обича. Всеки може да го каже, а един 30 годишен мъж го казва с лекота. Не знам друго какво да ти кажа. Помисли си заслужава ли си да си кофата му за отпадъци

i qz sam sas 42 godi6en i kfo problem li e vazrastaa

unicorn_f
07-11-2008, 22:22
Не се убиждай,но си многоо ЗЛЕ!!! Как може да имаш връзка с човек по-голям от теб с 10 години че и повече...?Освен това той да е сгоден,да знаеш че редовно изневерява на годеницата си и да мислиш,че те обича....Човека само гледа с кого да си прави кефа докато я няма приятелката му,а ти си мислиш,че има нещо..Зарежи го,нито те обича нито нищо,както казах вече просто човека се забавлява...

spiderka
07-12-2008, 00:30
Намери си 40 годишен. При всички случай ще те обича повече. Нямам думи просто, какви хора сте вие? Ти толкова ли не можеш да стоплиш, че само те използва? И какво като ти е казал, че те обича. Всеки може да го каже, а един 30 годишен мъж го казва с лекота. Не знам друго какво да ти кажа. Помисли си заслужава ли си да си кофата му за отпадъци

1+ тц тц тц

devil_feel_f
07-12-2008, 13:47
Страшно си заблудена, както казаха по-горе.Трябва да го зарежеш.Всяка уважаваща себе си жена не би допуснала докато се "люби" с любимия си той да казва на друга, че я обича, а после да си стои спокойно в леглото.Той не я обича, щом и изневерява така лесно, нито обича теб.А и освен това любовта трябва да се докаже, защото всеки може да ти каже "Обичам те!".И глупаво си постъпила като си се отделила от приятелките си.Те правилно са те съветвали да го оставиш тоя нещастник.Зарежи го и се постарай да си ги върнеш.Приятелството е над всичко!

krisiiiiito
07-13-2008, 11:42
Първо - ИЗПОЛЗВА ТЕ!
Второ - има хора които имат сиво вещество в главата си -ти не си от тях
Трето - Премисли нещата ... ако изобщо можеш да мислиш

омразна ми от заблудени хора!

:?