PDA

View Full Version : Спечели награди за минимално кратко време.



LostInMe
07-04-2008, 08:21
Ще ви покажа един сайт , в който трябва да се регистрирате , да сложите поне една ваша снимка и да направите 30 процента активност - Това означава , че трябва да гласувте за снимките на другите потребители , да гласувте в анкети , да си направите тестове , абе общо взето да изпозлвате функциите на сайта (30% активност се прави приблизително за 5 минути).
След като качите снимка и направите 30% активност вие получавате една точка. При определен брой точки се дават различни награди. Например при 5 точки се дава много хубава Web Camera ,при 10 точки се дават слушалки Philips (на мен ми ги донесоха днес) и така много други награди.
Има телефони , лаптопи , телевизори , часовници , парфюми и т.н. Единственото което трябва да направите е да каните приятели и те да качат поне една снимка и да направят 30% активност ( Тоест каквото трябва да направите и вие след като се регистрирате)
Хубавото в цялата тази работа е , че сайта наистина дава наградите тоест напълно са коректни за доказателство ще ви покажа снимка на наградата която получих днес :
http://qko.be/dokazatelstvo.jpg.
Пък и няма за какво да ви лъжа :)
Ако имате някакви въпроси все още можете да ми пишете на лично съобщение илина емайл topqko@abv.bg

А ето и линк за регистрация :
www.limpa.bg/reg/inv/neochoveka
Копираи този линк и го постави в навигацията на интернета си.
www.limpa.bg/reg/inv/neochoveka

Вероятно виждаш , че линка е с мои реферал , но ти не губиш нищо от това
ПОЖЕЛАВАМ ВИ УСПЕХ!

П.П

Въздържаите се от спамерски коментари! :?

MostHated
07-04-2008, 08:55
да се въздържаме от спамерски коментари...? как да стане при спамерска тема! Въпрос на време е да я локнат! :booooomb:
а тфа за наградите... БУЛШИТ